Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość królowa życia86
Tak zrobię. Zabiorę sie za wszystko na jesień. A tak w ogóle to chciałabym już wyjść za mojego misia :) pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
Witam ponownie Dziewczyny :) Mi się spodobały te zespoły: 1. Kapela Akcja z Dąbrowy Górniczej, www.kapela-akcja.com/ 2. Omega z Katowic,www.omega.info.pl/ 3. Black&White,www.leszekwiklak.pl/ 4. Diamentowy Kolczyk, www.diamentowykolczyk.jur.pl/ co Wy na to? Nie wiem jak się to cenowo przedstawia, na dzwonienie, wypytywanie i rezerwowanie mamy jeszcze czas. A to nasza sala (bez wystroju weselnego): http://www.restauracjaklasyka.pl/salad.html A co u Was? Jak Wam minął długi weekend? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
kamila1986 sala nawet nawet :)tzn chyba nie taka typowo weselna ale pozytywnie odebrana, co do zespołu to przesłuchałam i podoba mi sie ten pierwszy wykonanie "przetanczyc z toba chce" jest super wogole bardzo lubie ta piosenke i najprawdopodobniej bede ja miała jako pierwsza na slubie, kurcze dziewczyny ładnie spiewaja tylko dlaczego musza byc w prawie kazdym zespole mi jakos ciezko cos znalezc bez dziewczyny ale jutro jedziemy po płyte gdzie podobno graja w 3 (faceci) a dziewczyne biora tylko jak ktos sobie rzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa życia 86
Sala fajna. Z tego co zauważyłam, to parkiet do tańczenia będzie w drugim pomieszczeniu? Przykładowych piosenek nie zdołałam posłuchać, bo mi się quiktime wieszał :( Ale w zespołach są panie, a to odpada (nie wiem dlaczego mam taką awersję do kobiet w zespołach? ) Ja też chcę mieć "przetańczyć z tobą chcę.."na pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
no popatrz:) ja tez jakos nie trawie kobiet w zespołach na wesele, ostatni adres mi sie nie otwiera bardzo podoba mi sie druga sala tylko kurcze płytki na podłodze mogłoby byc niebezpiecznie:) a w tym hoteliku to chyba troche biora bo wystroj niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie za
dwa lata to troszke z długo. Z doświadczenia wiem, ze takie długie planowanie nie jest najlepsze, bo wszystko sie sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
a to myslisz kolezanko droga ze jak ktos zorganizuje wesele w poł roku to bedzie cycus glancus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planowalam z moim juz ex narzeczonym slub dwa lata po zareczynach. I nic z tego nie wyszło. Zwiazek sie rozpadl tak ze juz wiecej takiego bledu nie popelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
W zespole który u mnie grał była dziewczyna, ale akurat ta sprawiała pozytywne wrażenie, może dlatego że na swoim weselu nie zwracałam na to uwagi bo nie miałam czasu i dlatego że nie zależało mi na tym czy w zespole jest dziewczyna czy nie. Zazwyczaj to zwracam uwagę na te panienki w zespołach i się nie dziwię że większość z was się wypowiada z dezaprobatą. Chodzi o to że się zgrywają na wielkie gwiazdy na koncercie. Nie byłam ostatnio na weselach gdzie był zespół z dziewczyną tylko 2 mi sie przypominają + moje. Podam co mi się do tej pory rzuciło w oczy co mi się nie podobało w dziewczynach z zespołu. Po pierwsze strój. Myślę że jak ktoś przychodzi śpiewać na weselu to powinien się ubrać ładnie i elegancko. Ja natomiast byłam świadkiem jak dziewczyna z zespołu była ubrana w podarte jeansy i tisherta z kwiatuszkiem, że każdy się dziwił jak ona się ubrała. Sorry ale jak ktoś płaci za usługę to przydałoby się spełniać jakieś standardy. Innym razem była dziewczyna która wyglądała i zachowywała się jak niespełniona Doda na koncercie, a wujaszki nie wiedzieli czy jej patrzeć w dekolt po pępek czy zaglądać pod miniówę po szyję i kto był gwiazdą wieczoru zamiast pary młodej. Po drugie śpiew. Ta ala Doda w każdą piosenkę którą śpiewała, dodawała wstawkę tylu la la la, na na na, baju baj co nie brzmiało zbyt fajnie, ale oryginalne było na pewno. Co lepsza na nagraniach które państwo młodzi dostali do przesłuchania było dwa jej kawałki bez żadnych wstawek. Po takich przeżyciach to się naprawdę trudno dziwić przyszłym pannom młodym że nie chcą zespołu z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do Was, dziewczyny. Wstępna data to 1 maj 2010. Nie czytałam wszystkiego od początku, dlatego nie jestem w temacie, ale jestem tą, która w 2010 zostanie żonką. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
Witam Ja chciałam tylko sprostować, bo moja wczorajsza wypowiedź o dziewczynach z zespołów była trochę nie fair w stosunku do wokalistek które naprawdę warto pochwalić np ta co u mnie śpiewała. Może to niezbyt uczciwe ale ja ja już mam taka tendencję do patrzenia jak się cały zespół ubiera na wesele a zwłaszcza wokalistka. Ze 2 tygodnie temu przeglądałyśmy z koleżanka strony internetowe z zespołami bo szukaliśmy dla niej na wesele to przyznam szczerze że zaczęło mi się podobać jak wszyscy są jednakowo ubrani albo w tych samych kolorach a nie każdy sobie. Ale to co napisałam wczoraj nie dotyczy też samych wokalistek. W styczniu byłam na weselu gdzie grało czterech facetów, z tego co słyszałam o nich to jeden z lepszych zespołów w okolicy był, a jeden z tych gości to zachowywał się właśnie jak niespełniona gwiazda która musi grac po weselach. Pozostałych trzech panów było ubranych w białe koszule i kamizelki a ten jeden wokalista, uczesanie ala Elvis, garniturek w jakimś dziwnym kolorze (nawet nie wiem jakim) połyskujący, na scenie odstawiał jakieś tance że ja nie wiedziałam czy nagrywać gości czy jego. Najlepsze było jak komentował coś i zapominał że mu playbek z jego własnym głosem leci w tle. O i zamawianie piosenek też było dobre. Moje siostry ze 3 razy łaziły do niego żeby zagrali cancana, w końcu ja poszłam do gościa który grał na klawiszach to dopiero zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój pogląd jest trochę inny.Kapela ubrana w te same koszule,krawaty..itd,to coś co jest pozostałością po...mundurkach,fartuszkach..Estetyka,szacunek dla gości,to oczywiście elegancja,wymagana w danej sytuacji jaką jest wesele.Wesele to nie piknik,czy biesiada,wesele to nie sylwester,lub bal dla vipów,gdzie pewnie ta nie skazitelna biel jest na miejscu.A tak dalej rozważając,..pierwsze wrażenie jest najważniejsze,to muzyczne również.Nie wszyscy jesteśmy piękni,ale możemy być mili,eleganccy...szanujący siebie i innych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
Zgadzam się że pierwsze wrażenie to to muzyczne, ale tutaj niektóre dziewczyny pisały o tym że nie chcą zespołów z wokalistką więc dzielę sie tym na co ja zwracam uwagę. Jeśli chodzi o wrażenie muzyczne to staram sie tego nie komentować chyba że coś jest naprawdę warte zapamiętania (jak na, na na i je, je, je wokalistki o której wcześniej pisałam), tutaj każdy ma swój gust. Ale zwracam też uwagę na przerwy, co ile, na jak długo. Zwracam też uwagę trochę na to jak ustawiają piosenki w czasie wesela, już pomijając jakieś dedykacje, ale jak np śpiewają najpierw kilka szybkich piosenek że ledwo człowiek zipie a potem całą serię usypiaczy to też nie jest fajnie. Trochę wybredna jestem, dobrze że mam już to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :D Po przeczytaniu Waszych postów odnoszę wrażenie, że to mój narzeczony strasznie się spieszy do zaobrączkowania mnie ;) Pierścionek zaręczynowy dostałam 2 sierpnia, dokładnie 4 miesiące od chwili, gdy zaczęliśmy być parą, dość szybko, prawda? Ale ja jestem pewna, że to z nim pragnę dzielić moją przyszłość, a on swoją ze mną. Datę ślubu planujemy na 10.10.2010 r., wówczas będę 21-letnią panną młodą a mój P o 3 lata starszym mężem :) Pozdrawiam ciepło i życzę dużo słońca w związkach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa zycia86
Nie chciałabym, żeby w zespole śpiewała dziewczyna(chyba złe skojarzenia z wesel na których byłam, wszystkie wokalistki miały piskliwy glos, co bylo bardzo drażniące dla ucha), ale jeżeli spodoba mi się jakiś zespół mieszany to czemu nie. ważne, żeby fajnie grali. Ale, żeby nie szukać tak w ciemno, to chyba zdecyduje sie na muzykantów, którzy grali u znajomych. Przynajmniej są sprawdzeni. Weselicho tak rozkręcili, ze nawet 70-letnie staruszki fikały :) co do sali i płytek na podłodze, to wcale nie są takie śliskie. Ale u kumpeli był parkiet niby drewniany i normalnie na szpilkach to się rozjeżdżałam, w tańcu musiałam się mocna trzymać mojego faceta :) A co do cen w tych salach, to w tym roku średnie ceny to 130 zł od osoby( i jedzenie jest już naprawdę rozmaite)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc czesc witam nowe dzieczynki samasamotna to ty młodziutka jestes:) Wiatraczekkk wcale nie jestes wybredna - masz racje królowa zycia86 130 zł to taniutko u nas 170zł to najnizsza stawka jaka znalazłam, a z parkietem to rzeczywiscie masz racje czasem te płtyki sa zdecydowanie lepsze niz atrapa parkietu:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
Halo halo :) Witam również nasze nowe dziewczyny :) Królowa 130 zł jestem w ciężkim szoku! Te sale są naprawdę ładne, nawet bym się nie zastanawiała tylko "brała". Tylko nie wiem którą, bo mnie się wszystkie podobają :) Nasza sala kosztuje na dzień dzisiejszy 180 zł od osoby, ale dyrektorka nam powiedziała, że za dwa lata to może i być 200 zł od osoby, a w cenie mamy oprócz jedzenia, szampana i tortu nocleg w apartamencie. http://www.restauracjaklasyka.pl/ to link do całości, a jest tu 6 różnych sal- co kto lubi :) jak dla mnie sala błękitna jest boska (niestety dla nas za mała). A co do kafelek czy parkietu, na pewno lepszy jest parkiet o ile jest od początku zadbany i "traktowany" odpowiednimi kosmetykami do parkietu. U mnie też będą kafelki, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :P a doświadczenia z tym trochę mam, bo 10 lat tańczyłam taniec towarzyski i tańczyłam już na różnych parkietach i kafelkach :) A jeśli tak mówicie o tych zespołach to pomału mnie przekonujecie do zespołu typowo męskiego... ale poczekamy, poszukamy i się zobaczy jak to będzie. Cieplutkie pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
180 zł to dużo. Moja znajoma płaci teraz 190 zł za dwudniowe wesele od osoby i to w naprawdę odstawionym lokalu z pięknym ogromnym ogrodem(fontanny, staw, rzeźby itp.). do tego oni dają szampana, tort i apartament dla nowożeńców :) Cóż mogę sie jedynie cieszyć, ze w mojej okolicy takie tanie ceny. więc myślę, ze za 2 lata nie powinno mnie to kosztować więcej niż 150-160 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
hej hej kamila1986 sale sa piekne ( choc nie w moim stylu) mnie najbardziej podoba sie ta bordowa tylko malutka sie wydaje, kurcze ja to bede miec taka zwyczjana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Co wy tu piszecie, że laska na wokalu to jakiś dramat. Trzeba sobie znaleźć dobry zespół z dobrą wokalistką to nie będzie wyć , piszczeć i jazgotać. Moj narzeczony absolutnie nie chciał zespołu z samymi facetami, bo twierdzi , że geje u niego na weselu śpiewać nie będą. :P:P:P:P:P:P:P:P:P Z całym szacunkiem oczywiście dla zespołów tylko męskich. Poszukajcie w googlach zespołu new person (dawniej pan majster) , ci to dopiero dają czadu. Z wokalistką to polecam zespół kapela akcja. Warci swojej ceny i jedni i drudzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
Sunflowerka, piszesz że są warci swojej ceny... a jaka jest ich cena? Pytam z ciekawości, bo właśnie i mnie się bardzo podobają, a jeszcze jest za wcześnie żeby dzwonić i pytać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja z moim ukochanym też na 2010. Dokładnie 07.08.2010. Nie rozumiem tego jak ludzie twierdzą, że 2 lata przed to się napewno związek rozpadnie. To pytam: czy jak wezmę ślub powiedzmy po roku znajomości to kto mi da gwarancje, że rok po ślubie nie wezmę rozwodu? Jeśli się jest czegoś pewnym to czy się czeka dłużej na ślub, czy się wcześnie wychodzi za mąż nie robi znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
dzien dobry jak wam mija niedziela?:) sunflowerka sa gusta i gusciki mi osobiscie nie podobaja sie laski w zespołach takich na wesele ale czy bede miała samych panow to tez nie wiem bo ciagle szukamy, havanka dokładnie albo sie jest pewnym tego co sie robi albo nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
Witam. Wczoraj sobie poimprezowaliśmy z moim lubym i dziś leże i nic nie robie :) co racja to racja - jeśli jest się pewnych swoich uczuć i drugiej osoby, to termin ślubu, czy będzie za pól roku czy za 5 lat nic tu nie zmieni. Jeszcze 23 miesiące, juppi :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
hej hej hej jak samopoczucie w poniedziałkowe popołudnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) Co tam dziewczyny u Was? U mnie OK, w weekend byłam z moim B. na Dzierżnie (takie jezioro niedaleko Gliwic) na noc, trochę pogrillować... i były tam dziewczyny które robiły panieńskie- ale super się bawiły... miały ognisko, dużo alkoholu, głośną muzykę, i pokoje za 20 zł od osoby- naprawdę super pomysł :) A co u Was? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
ooo kamila1986 moi rodzice tez byli w weekend w tych okolicach:) do południa humorek mi dopisywał ale po południu.... własnie moj luby wyszedł gadalismy o zespołach naprawde mamy ogromny problem ten co dostalismy namiary ze fajny bierze (tzn w 2010 wezmie) ok 4500 to bardzo duzo jesli bysmy zdecydowali sie na ten zespoł to prawdopodobnie bedzie tylko wesele bez poprawin jakos ciezko mi to sobie wyobrazic ale jak trzeba bedzie to tak zrobimy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
a tak wogole to liczyłyscie mniej wiecej ile was bedzie kosztowac wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
Ja pisałam wcześniej o tym co mi sie nie podoba w dziewczynach w zespołach, ale byłam w sobotę na weselu gdzie grali sami faceci i z dwojga złego wole zespoły z wokalistką, pod warunkiem żeby dobrze sie prezentowali. A wiecie dlaczego, bo zauważyłam coś jeszcze. Wydaje mi się że jak jest dziewczyna w zespole, to zespół sam w sobie się lepiej prezentuje. Mniej piją, zachowują się. No więc byłam na tym weselu w sobotę i poszłam zamówić piosenkę i cały zespół był kompletnie wstawiony, wodzirejowi na oczepinach to się język tak plątał że ciężko było w niektórych momentach zrozumieć o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×