Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość soksabajde
hello! zapraszam na moją stronę - fotografia ślubna - wrocław, www.fotoania.pl pozdrawiam forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkaa
A my sie zareczylismy 07.07.07. Zreszta do dat nie ma co przywiazywac uwagi, jesli sie ludzie nie dobiora i nie beda starac sie aby bylo dobrze, to i tak zadne daty nie pomoga. ..:::: 🌻 www.stasieczek.com 🌻 ::::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) a my się zaręczamy 14 lutego 2009:D... Dziewczynki pomóżcie co kupujecie swojemu mężczyźnie na Walentynki? Chciałąm coś fajnego kupić ale nie mam pomysłu... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na walentynki? Pewnie jakieś słodycze serduszkowe i pójdziemy gdzieś razem :) Ale kilka dni wcześniej są urodziny mojego mężczyzny i muszę się pochwalić, że już kupiłam mu prezent - zegarek Levis\'a, duży, czarny, z czaszką na tarczy :) Myślę, że mu się spodoba i już nie mogę się doczekać, kiedy mu go wręczę. Nawet wczoraj podpytywałam, czy nie chciałby już dostać prezentu heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe przyszle panny mlode :) Anulka 84 gratulacje :) hmmm no wlasnie tez sie zastanawialam nad prezentem ( prezent- ciezka kwestia po kilku latach w zwiazku :P ) i stwierdzilam, ze moze poprostu zrobie cudna kolacje przy swiecach... i wrecze mu walentynke :) tak sie sklada , ze w Walentynkowy weekend mamy obydwoje zjazd wiec pewnie nie bedziemy sie nigdzie wybierac, zwlaszcza, ze mamy zajecia do pozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez gratuluje Anulka :) ale jesli mam byc szczera to nie chcialabym sie zareczac 14 lutego dla mnie to takie komercyjne \"swieto\" dla wszystkich :P po prostu chyba nie czulabym sie wyjatkowo tego dnia, kiedy wszyscy \"swietuja\" ;) ale to jest tylko moje zdanie, a ja wlasnie pod takim wzgledem jestem bardzo dziwna wiec sie nikt przejmowac nie musi :P a walentynki oczywiscie obchodzimy, ale nie obdarowujemy sie jakos szczegolnie, raczej stawiamy na jakis niecodzienny wypad czy kupujemy sobie cos wspolnie czego normalnie bysmy nie kupili :) np. w zeszlym roku fundnelismy sobie zestawik durex play :P pozdrawiam wszystkie panny, i witam nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
o widzę że już temacik walentynkowy się przewija:) a jak tam dziewczyny sesja Wam mija??bo mi jeszcze na dobre się nie zaczeła a już jej mam dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
kurcze ja tez chcialabym jakis fajny wypad w fajne miejsce. ale kurcze nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka jak się sprawdza durex play? myślałam żeby to kupić:) dla nas 14 luty to wyjątkowa data nie tylko ze wzgledu na walentynki... Od walentynek się wszystko zaczęło:) Ja jestem w połowie sesji jeszcze tylko 4 egzaminy i tyle na ten semestr a później już tylko obrona przynajmniej mam taką nadzieję że już innych egzaminów nie wymyślą... Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no jak dla mnie sprawdza sie bardzo dobrze :) my tam jestesmy para bardzo otwarta na nowe pomysly i doznania dlatego uwazam ze to swietna sprawa :) oczywiscie stosowane \"od swieta\" a nie non stop zeby bylo to jakies urozmaicenie a nie normalka :P a co do uczelni to u nas na AE sesja zaczyna sie dopiero 2 lutego.. ale tak sie zlozylo ze w tym sem mam tylko 1 egzamin bo reszta to zaliczenia na prawach egzaminu wiec jestem akurat w goracym okresie... zycze wszystkim powodzenia na sesji :) i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc} u mnie bez zmian jesli chodzi o temat slubu i wesela... Mielismy isc do kosciola zarezerwowac godzine ale nie bylismy,moze w przyszlym tygodniu sie wybierzemy. Wkrotce u mnie sa targi slubne,zamierzam sie wybrac,poogladam sobie wiazanki, suknie,zaproszenia itp,bo te, ktore beda za rok to chyba za pozno juz bedzie ,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to zaczelam dzis przegladac inne sale i ta nasza juz mi sie nie podoba:/ teraz wolalabym wziac od talerzyka,sama nie wiem czemu,moze dlatego ,ze znalazlam taka jedna piekna po prostu ale nie ma co i tak bysmy jej nie wzieli,bo moj narzeczony uparl sie na opcje z kucharkami, zreszta i tak juz za pozno.... Ehhh, nie ogladajcie innych sal,dobrze Wam radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mam z zespolem buhahahha kobieta to jednak zmienna jest, dobrze,ze narzeczony jeszcze mi pasi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nareszcie zalatwilismy sale, zespol i kucharke :) zostalo nam poszukac fotografa, dekoracje i autko :) a powiedzcie mi, ile placicie za kucharke? pyrtam te osoby ktore sie na ta opcje zdecydowaly ;) my juz wiemy ze to wesele bedzie kosztowalo nas o wiele wiecej niz sobe wczesniej liczylismy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam powiedziala za 2 dni okolo 3500zl, liczylismy tak kolo 3000 napewno, no ale w sumie jakby sie uprzec to jest prawie tydzien pieczenia, gotowania itp, a dodatkowo jeszcze jakies osoby do pomocy, kelnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
my tez mamy sale z własna kucharka i płacimy za 2 dni 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma kucharki włąściciel lokalu ma własną kucharkę. Więc tylko płacimy za gości, bo ciasto i tort są na naszej głowie, właściwie to na mojej:) bo się podzieliliśmy już kosztami... A jak jest u Was z kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma kucharki włąściciel lokalu ma własną kucharkę. Więc tylko płacimy za gości, bo ciasto i tort są na naszej głowie, właściwie to na mojej:) bo się podzieliliśmy już kosztami... A jak jest u Was z kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
u nas kucharka i ciasta sa w cenie. kosztami podzielilismy sie rowno pom polowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ciągle składamy, trochę się boję, że nie uda nam się uzbierać pełnej kwoty i wtedy dołożą się rodzice. Ale to się okaże za rok ;) Powiem Wam, że na przyszły rok sporo wesel wśród moich koleżanek się szykuje. Bardzo mnie to cieszy, bo jak dotąd byłam tylko na kilku w swoim życiu i tylko raz u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricio76
Ja mam date 29.05.2010,kazdy mowi ze jeszcze daleko!!Tylko,ze ja mieszkam za granica i stad musze wszystko zalatwiac!!!!!!Katastrofa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
patricio 96 dobrze że masz chociaż internet bo wtedy to już byś mial lipę totalną:):) mój narzeczony mieszka za granicą więc też lekka lipa ale jakoś trzeba sobie dać radę:) za łatwiliście już te podstawowe sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo osob tak mowi, ze to jeszcze masa czasu, ze po co sie tak spieszyc... ja tam jestem zdania ze lepiej miec wiecej czasu na przygotowania niz potem wszystko a ostatni moment :) ale i tak wszystkim powtarzam ze to niby poltora roku ale zanim sie obejrzymy to juz bedziemy mezaktami! :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricio76
Jeszcze nic nie mamy zalatwione,siostra jest w trakcie poszukiwan odpowiedniej sali,najlepiej w hotelu lub pensjonacie,bo duzo gosci przyjedzie z zagranicy (a potrafia byc wybredni).W maju jedziemy do polski,wiec wtedy juz musimy zamowic na pewno sale,no i jeszcze podskoczymy do ksiedza spytac sie co i jak,bo na nauki przedmalzenskie nie damy rady chodzic,troche daleko za kazdym razem 1100 km jezdzic ;-).Moge tylko liczyc na rodzine ze mi pomoga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam DJ\'a :) W tym miesiącu się z nim spotkamy i spiszemy umowę. Już jestem zdecydowana, bo wiele osób bardzo pozytywnie się o nim wypowiada. I znowu się przekonałam, że warto wcześniej się rozglądać, bo tak jak z fotografem - niedługo zmieniają cennik na przyszły rok. Oczywiście wzwyż! Teraz oprawa muzyczna DJ + wodzirej (dwie osoby), do tego robią zdjęcia i montują z nich teledysk dla młodej pary - 1600 zł (bez poprawin). Uważam, że dobra cena, bo już się spotkałam z dużo wyższymi za pracę jednej osoby, a nie dwóch. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
temat jest niesamowicie dłuugi, wiec nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale ja również bede brała slub w 2010 roku dokładnie 7 sierpnia, mamy na razie tylko sale, co dalej nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja imienniczke :] date slubu tez widze mamy taka sama :) good day :P mam takie pytanie, wiam ze jest juz pelno tematow na forum na ten temat, ale chciala sie was zatytac czy wiecie juz jaka piosenke bedziecie mialy na pierwszy taniec? pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2888
My na 28.08.2010 w moje 30 te urodziny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dominika2888 to takze moja data :) hm czyli podwojny powod do swietowania :) u nas dzien wczesniej bedziemy swietowac rocznice bycia razem oraz rocznice zareczyn :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×