Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość lusiatczew
evuuunia jedzenie bedzie pwenie doskonale:) zaowiada sie tak :) restauracja jest ok tylko mysle ze ten pomrancz na scianach jst troche odstarszajacy.... mogli by przemalowac scianki na jakis spokojny kolorek:) ale tak to super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
dziewczyny.. tylko mnie nie wyśmiejcie!:) ale kiedy bedzieciekupowac obraczki? ... ja kiedys juz tak z czyste ciekawosci podeszlam do jubilera spytac o ceny i za obie nasze i rozmiar itd zaplacilabym ok 1000zł... teraz pomimo znizek jakie mamy zaplacimy juz ok 1400zł a cena zlota caly czas ponoc idą w gore i w gore! ... teraz juz wiem czemu panstwo kupje wszykie 'zbedne' krusczze zlota... popostu na tym zarobia... i ak sie zastanawiam ghlsno co to teraz zrobic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
a my jeszcze do końca nie zdecydowalismy mamy 2 warianty: obie sale na 150 osób ale: 1 - namiot ale okolica przepiekna, rzeka las i wogóle bo to jest na terenie osrodka wypoczynkowego a obok jest restauracja ale na 50 osób, w namiocie ładny wystrój styl staropolski ale zawsze to namiot! a 2 wariant to w restauracji z hotelem wystrój wnętrz przepiękny ale za to dookoła na zewnątrz nic ciekawego same budynki... w 1 wariancie zdjęcia w plenerze blisko a w 2 będzie trzeba gdzieś jechać, a i do 1 wariantu z kościoła ok 25 km a z 2 wariantu ok 40 km i ciężko nam zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
no ale w przyszłym roku jak"krzys" minie cena za uncję złota może spaść i obrączki kupisz znacznie taniej my dopiero na poczatku przyszłego roku kupimy albo w grudniu jak będą jakieś upusty... a już wiemy że chcemy z białego złota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
ja to chyba zaraz tu newowo siad przez te GURNE reklamy wrrrrrrrrrr!;( bez sensu.... ALE.. manika2626- fakt ciezki wybór.. szkoda ze nie masz zdjec... byloby latwei doradzic... ale jesli chodzi o mnie.. to tak namito-jesli piekna okolica i blizej to w sumie czemu nie!.. to bedzie mialo TEN klimat!:):):) a powiedz mi co jesli np. bedzie zimno? nawet deszcz spowoduje ochlodzenie i np. zagluszy orkiestre... i jaki jedst podest do tanczenia czy cos? ... i najwaznjesze to to jaka jest cena za goscia w obu wariantac.. bo to chyba najwazniesze?!... przynajmniej ja bym sie tym napaweno kerowała...:) anulka84- bardzo ładne wystrojenie..:) i sala ładna.. a jaka cena za gościa?:) my juz podjelismy decyzje:) jak zostanie nam funduszu (a ja juz zrobie tak zeby zostało;D) to wynajmniemy dekoratora wnetrz do udekorowana sali:) kosiolem zajme sie sama.. juz mam plan wiec nie ebdzie problemu.. :) i planuje wydac na kosciol do 500zł!:) musi wystrczyc!:) jesli chodzi o ksiedza idziemy do niego podkoniec roku , przed siwetami bozego narodzenia jakos:) jesli chodzi o obraczki poczekamy do przyszlego rok.. powiedzmy tak grudzien/styczne moze beda wyprzedaze czy cos?:) .. jak nie to pozniej.. pozniej.. pozniej.. :):): ok 4-3 msc przed slubem: suknia slubna bedzie poszukiwana na przelomie grudnia/stycznia.. a pozniej jak wszytko bedzie nadal w kosmicznych cenach to wypozcze wiec dopiero poczatkiem roku zajme sobie ewentualna kolejke:) ehhh.. i calosc zacznie sie poczatkiem kwietnia/marca.. brrr.. az sie boje;D no! to wlasnie na forum ulozylam sobie mój pla 'weselny' :D taki plan startowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja my takimi sprawami jak obraczki bedziemy martwic sie dopiero w przyszlym roku :) tak sadze przynajmniej :) My tez chcemy biale zloto ( z bialego zlota mam pierscionek zareczynowy), ewentualnie mieszane...Patrzylam kiedys z ciekawosci na obraczki i ich ceny o te z bialego zlota byly duzo drozsze niz z zoltego :/ manika2626 ja stanowczo wybralabym drugi wariant :) nie zaskoczy Was wtedy pogoda itp. My nie bedziemy martwic sie dekorowaniem sali, bo dekoracje mamy w cenie :) tzn. w sumie zadnych taki dekoracji jak balony wstazki itd. tam nie ma :D Oto nasza sala : http://www.rozowapantera.pl/fotogaleria2007-16.php niestety swojej strony nie maja, jedynie kilka zdjec znalazlam w galerii jakiegos zespolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pokazuja swoje sale, to ja tez chce :) http://www.restauracjairys.pl/index.php/page/get/sale liczy sie pierwsze 9 zdjec, bo te ponizej to sa stare zdjecia sali- przed przebudowa i powiekszeniem :) ogolnie jak tak sobie ogladalam wasze sale to szczerze moge powiedziec ze sa naprawde sliczne :] niby sala jak sala ale te ozdoby, balony i wogole caly wystroj nadaa taki niesamowity klimat! :) a co do sukien tomoje preferowane modele: http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=41.1827 http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=18.820 (ta sama co myaja) http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=23.181 http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=24.184 a jeszzce chcialam Wam powiedziec ze ostatnio obejrzalam teledysk Taylor Swift \"love story\" i bardzo mi sie spodobala jej fryzura, i zastanawiam sie nad takowa ;P napiszcie co sadzicie: http://img136.imageshack.us/img136/9113/tylorswiftlovestoryml4.png ogolnie czekam na wasze komentarze co do moich typow i wyborow :) pozdrawiam Was Wszystkie bardzo goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
namiot jest już urzadzony w srodku tam gdzie się siedzi jest podłoga utwardzona i położony "dywan" a tam gdzie się tańczy jest parkiet a dla orkiestry specjany podest! ogólnie w środku prawie nie widać że jest to namiot tylko z zewnątrz a do tego dekoracje zamawiasz jaka chcesz! w przypadku restauracji jest tak samo dekoratorzy zajmuja się wystrojem;) jeśli chodzi o cene to jest zbliżona dlatego nie wspomniałam o tym wczesniej... i co tu wybrać? my też nie wiemy na co się zdecydować! a są oczywiście ładniejsze miejsca w okolicy ale do 100 osób;( jeśli chodzi o sukienke to raczej będzie ecu i do tego dłuuugi welon ale też podobają mi sie z trenem, lubie klasyczne modele eleganckie ale zarazem proste;) ta pierwsza jest bardzo fajna i ta co myaja wybrała;) ale wszystko zależy od tego jak bedziesz się czuła - najlepiej przymierzyć i wtedy ocenić przed lustrem! ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
a zapomniałam dodać że w razie niepogody to jest specjalnie ogrzewany namiot... tak samo jak jest zbyt goraco to klima jest jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
kurcze w każdej sali jakiś urok jest... śliczne sa wszystkie... a wy czym głównie się sugerowaliście wybierając sale? może tym sposobem podejmiemy decyzję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
to ja bymm wybrala NAMIOT:) i peweni wezmienie mnie za dziwaka.. ale to jest zupelnie co innego... ja nigby nie bylam na takim weselu ale to jest cos pieknego...:) na siwrzym powiertzu.. piekna zabawa: tylko trzeba caly rok wczesniej kelpac zdrowaski zeby burzy niedajoze nie bylo:) bo wtedy to KLAPA!.. pieknie... ja jestem za namiotem.. i blizej i ladniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
jesli chodzi o namiot to jest przygotowany na burze i sniezyce bo uroczystości odbywają się tam cały okragły rok... podoba mi sie okolica cisza spokój... tylko nasza uroczystość i przyroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
anuszka- suknie baaaaardzo sliczne.. ciekawe ile kosztuja... ehhh... ja chce suknie MAX do 2000zł.. wiem ze to smieszne pieniadze ale mnie nie jest potrzeba inna droga suknia... jak nie to wypozycze:) bo nie sposob kjest dac te 3000/4000 tys i potem trzeymac suknie w szafie.. fajnie jak sie uda sprzedac ale za ile mniej to juz nasz klopot.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
dzięki myaja za swoją opinie;) czekam na inne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... czym kierowalam sie przy wyborze sali... to wogole byl caly proces :P najpierw wyszukalismy z moim G wszystkie sale w ktorych organizuja wesela w okolicy Tychow (bo tylko ta nas interesowala), potem do wszystkich jezdzilismy, ale nie do wszystkich na raz tylko np do jednej a tydzien, zeby emocje z tym wydarzeniem zwiazane troche opadly, zeby przedyskutowac wszystkie plusy i minusy :) no i ta sala ktora wybralimy po prostu wydala nam sie najbardziej idealna :) najbardziej urzekly mnie w niej motywy kwiatowe (Irysy- bo taka ma nazwe ta sala), karnisze i kinkiety w kolorze starego zlota w ksztalcie irysow, na wielu scianach obrazy z tym motywem, do tego sala jest na pieterku i zeby do niej dojsc trzeba wejsc po takich gustownych marmurowych schodach i oczywiscie balustrada w kolorze starego zlota ozdobiona jest motywem irysow :) caloksztalt sali wydal nam sie po prostu idealny i wymarzony :) potem zobaczylismy propozycje jadlospisu a na koniec pokazalismy sale rodzicom, dowiedzieli sie jakie warunki i jakie ceny itd no i sie zgodzili i spisali umowe :) w dodatku moja przyszla szwagierka bedzie robila na tej sali komunie syna w maju tego roku i brala juz pare razy z tamtad katering i wiem ze jedzonko jest pyszne :D oto moja historia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga taka IDEALNA sala (chyba jeszcze dla mnie piekniejsza od tej naszej!), w ktorej mi sie marzylo zeby miec tam wesele to sala na ktorej bylam na studniowce 2 lata temu... jednak jednoglosnie doszlismy do wniosku ze to troche od as za daleko... to link do tej sali: http://www.podjemiola.pl/?page=galeria&pid=225 prawda ze sliszna!? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od razu wiedzielismy gdzie chcemy miec wesele i nie jezdzilismy po innych restauracjach...tylko od razu do tej wymarzonej :) bylismy w wielu salach w naszej okolicy na weselach rodziny i znajomych ale zadna nie podobala nam sie tak jak ta, ktora wybralismy :) Jest oddalona niestety o ok 17 km od mojego domu i ok 19 km od kosciola :( i chyba to jest jedyny minus :( Od razu urzekl nas wyglad sali: marmurowe posadzki, piekne kotary, zyrandole z krysztalu, wielkie lustro na jednej scianie, ozdobne filary, wielki taras przed wejsciem a wokolo fontanny oczka wodne, posagi :) poza tym cena byla rownie wazna, 110 zl od osoby za jeden dzien i 140 za dwa dni to cena naprawde konkurencyjna :) tym bardziej, ze w cenie sa ciasta, owoce, napoje, tort, 6 dan goracych i wiele wiele innych przekasek :) nas interesuje jedynie alkohol, ciasta na wynos dla gosci i kieliszki do rozbicia :D Co do sukienek to podobaja mi sie raczej skromniejsze ;) Wlasnie przegladalam te z madonny i tylko dwie wpadly mi w oko: http://www.madonna.pl/pl/herms.php?s=ethelda http://www.madonna.pl/pl/treschic.php?s=sn2891 Moim zdaniem sa bossskie :D jednak nie mam zamiaru palcic za suknie wiecej niz 3 tys zl :/ ale w moich okolicach jest salon, w ktorym mozna kupowac sukienki lub przyniesc zdjecie i zlecic uszycie tej wymarzonej :) Jest tez salon, w ktorym szyja sukienke jaka chce klientka i kazda suknia kosztuje 900 zl.... z tym, ze po weselu sukienke oddaje sie do salonu. Mysle ze to tez nie jest glupia opcja, bo mozna miec nowa,szyta na miare sukienke taka o jakiej sie marzy za marne 900 zl :) nooo i sukienka pozniej nie zalega w szafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kierowałam sie przy wyborze sali po prostu własnym doswiadczeniem, tzn bylismy na weselu u kolegi na sali którą teraz wybralismy, bardzo nam sie wszystko podobało. Ogladalismy tez inne sale, ale w koncu i tak wybralismy tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum mi osobiscie bardziej podoba sie ta druga suknia, sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My jak jezdzilismy za sala to bylismy w 3. Jedna byla oslawiona w moim regionie,ze taka piekna,jak pojechalismy to sie okazalo ze jest tragiczna przynajmniej dla nas,wiec odpadla. Pojechalismy do drugiej, spodoabala nam sie bardzo i fartem ten termin byl wolny,ktory nas interesowal, wiec ja wstepnie zamowilismy, potem podjechalismy do trzeciej, super sala ale pan nie mogl sie zdecydowac czy chce nam wynajac sama sale czy od talerzyka,wiec zrezygnowalismy... sala niestety nie ma strony:( Co do sukien to najbardziej podoba mi sie ta http://www.madameblanche.pl/187.html Sa to sukienki maggie sottero, w salonie sa bardzo dogie rzedu 4-5 tys,nie dam tyle za suknie na pewno. Ta stona ktorej wklieilam link jest to salon gdzie szyja jak sie poda swoje wymiary,ta sukienka kosztuje 1200zl ale nie bardzo w ciemno szyc suknie co nie?wiec odpada, poszukam czegos innego..... jak bylam na targach slubnych o ktorych Wam pisalam to wpadly mi w oko sukienki firmy agnes, byly super ale jak wrocilam do domu i zaczelam przegladac na allegro to wydaje mi sie,ze swieca sie bardzo. Nie wiem czemu,moze to dlatego,ze na pokazach byly one w kolorze ecru a na allegro przewaga bialych. trzeba by isc i przyemirzyc ale na to mam jeszcze rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja 1 suknia mi sie podoba, w moim stylu:) My chcemy obraczki z bialego zlota ,bo zolte mi sie nie podoba no i mam pierscionek z bialego. Kiedys mi sie podobaly obraczki z kruka ale moja znajoma ma z tej firmy i zrobily sie cale czarne, wygladaja gorzej niz zczarniale srebro. Potem szukalam na roznych forach o obraczkach z kruka i zobaczcie co znalazlam http://www.gimbla.pl/forum/obraczki-z-kruka-ancora-lub-solamento-vt64474.htm po prostu szok co sie zrobilo z obraczki tej dziewyny i to juz drugi przypadek z kruka, takze zniechecilam sie chociaz obraczki maja super ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
za obrączkami z ciekawości patrzylismy jeszcze przed zareczynami :P ale nie wiem kiedy kupimy, chcemu z białego złota najprostrze z mozliwych sredniej grubości, bez ozdób pierdułek. Przede wszystkim proste obrączki dużo łatwiej poszerzać a myślę ze trzeba będzie kiedys w przyszłosci :) No i moda wtedy na to nie wpłynie http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,180 marzy mi się platyna albo takie tytanowe, ale ceny są powalające więc niestety trzeba zapomnieć o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jzeli chodzi o obrączki to my bysmy chcieli tez jakies proste, bez ozdób ale białe złoto połączone z żółtym. Jezeli chcodzi o suknie to jak ogladam to podobaja mi sie wszystkie, ale jak pomysle ze miałabym jakąs wybrac to zadna mi nie pasuje, normalnie koszmar. Cos czuje ze zanim wybiore jakąs suknie to chyba oszaleje:) Napewno wiem ze niechciałabym takiej bardzo szerokiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
a ja chciałam się pochwalić że przedwstępnie mamy zarezerwowane 2 sale do maja musimy zdecydować... bo narazie nie chcieli w obu przypadkach kasy bo powiedzieliśmy szczerze, że nie wiemy na którą się zdecydować! a do maja bez problemu zarezerwowali;) ta sala w restauracji jest mega, przecudna ale otoczonie jak już wcześniej wspomniałam... nie tak bajeczne jak w 1 wariancie!! i mamy 2 m-ce na podjęcie decyzji... hehe jeśli chodzi o obrączki to moja siostra ma z kruka ze szwagrem i u nich nic sie nie dzieje! ale moja dostałam na mikołajki jest srebrna połączona z platyną wygląda okropnie... porysana itd a noszę ją okolicznościowo... więc zależy chyba z czego wykonana czy z twardszego kruszywa czy z miękkiego, który daje się zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
manika- i fantastyczne rozwiązanie:):):) super!:) do tego czasu napweno sie zdecydujecie!:) .... ciesze sie ze tak Ci sie poskladało!:) ja teraz tylko rozpacza bo nasz sala przy waszych wyglda nie za fajnie... :( ... tzn. no pwoiedzmy ładnie.. ale NIE BAJKOWO jak wasze:( ... i teraz coraz wiecej mysle wlasnie nad wynajeciem jakiegos dekoratora wnetrz zeby jakos uświtlnij ta nasza uroczystowsc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
czesc dziewczyny:) Anuszka 88 nie wiem czemu ale nie ma fotki fryzury ale tez mi sie spodobala i chce taka jak ona ma w teledysku :) a suknie łądne:) ja bede miala najprawdopodobniej tą:) demetrios 933 www.susanblanche.com/public/imagedes2/16met ŁADNA?? Pozdrawiam Was wszytskie :) do uslyszenia pozdarwiam Was wszytskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow lusia to bedziesz normalnie jak jakas ksiezniczka :D ja tez musze przyzac ze chyba bardziej mi sie podobaja takie bardziej proste sukienki (w sensie ze nie takie kloszowate :P) ale ja ogolnie mam bardzo szerokie biodra wiec bede musiala pod suknia uktyc moje mankamenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
lusiatczew- wowo... jak mi sie taki eproste sukienki podobaja Twoja jest poprostu ŚLICZNA!...:):):) ile kosztuje jesi moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×