Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość mon!a
Bravo Tworków czy Avanti Bluszczów ? Co powiecie ? Wygląd sali a nawet ustawienie jest takie samo jedynie różnią się nieco kolorystyką. Byłam w Bravo ale zimą i było całkiem fajnie choć słyszałam już różne opinie:) O Avanti jak na razie nic nie słyszałam. A co wy na to ? byłabym wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młode pary
Pomagamy w wyborze sali na wesele. Proszę o maila do nas, z pewnością coś znajdziemy w dobrej cenie - być może nawet z rabatem. ZAPRASZAM http://www.ha-part.rybnik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakinka
Awanti czy Brawo,w każdym z tych lokali warto robić wesele na minimum 100 osób.w awanti dostaniecie fontannę czekoladową i tort weselny gratis jak będzie 100 osób no i lokal zamknięty na czas wesela.W Brawo tez tylko wesele na 100 osób,noclegi dla gości weselnych wtedy są gratis i cały lokal zamknięty na czas wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka do ślubu
Piękny zabytkowy Citroen 11BL 100% oryginał, samochód produkowany od 1937roku , w latach powojennych był używany przez służby SB. Autko to zostało pięknie odrestaurowane w 2008 roku. Samochód w 2009 roku brał udział w paradzie z okazji 90 lat citroena w Warszawie. W 2011 roku zajął 1 -miejsce w kategorii elegancja w paradzie samochodów zabytkowych. Oferuję Państwu usługę w formie wynajmuj tak ślicznego cacka, wraz z odpowiednio przygotowanym i ubranym szoferem na wszelkiego rodzaju imprezy. Obsługuję: - śluby - studniówki - komunie - i inne imprezy okolicznościowe Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje (zdjecia, film itp..) Spraw by ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem.. www.cytrynkadoslubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1991
Witam, Odkupię termin wesela u Iwony w Radziejowie, ważne aby było to w weekend 2 dni, od czerwca-września 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię termin - 02.08.2014r. w restauracji Korona w Rybniku-Ochojcu. Jest to termin na 1-dniowe wesele. Wpłacona została już zaliczka 1500zł. Zainteresowanych proszę o kontakt - kamila.jakubiec@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA:) ....
Witam .... mam do ODSTĄPIENIA SALE NA WESELE 2 sierpnia 2014 r. w Radlinie w ARKADII.... Zaliczki było dane 500 zł.... także tylko na zaliczce nam zależy....więcej informacji na priV meil : marzenas23@onet.pl SALA.... http://www.arkadiaradlin.pl/?galeria,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworzeńcy
My bylismy ostatnio w "dom przyjęć ewa" i jesteśmy zadowoleni,jedzenie było bardzo dobre obsługa miła ,sala wysmienicie wystrojona ,DJ czyli syn włascicielki loklu potrafił zawiać gości do samego rana wiec polecam lokal jk i DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madz5091
Ja gorąco polecam Leśną Prełę w Radlinie! Miałam tam wesele w kwietniu i jestem bardzo zadowolona! Menadżer jest super, odpowiada na wszystkie pytania, nie robi problemów z niczego. Dogląda (podczas zabawy) czy wszystko jest ok, ale nie jest przy tym nachalny. Sala wystrojona ze smakiem, nie tak kicowato jak niektóre z sal. Jedzenie pyszne! Wszyscy goście weselni byli nim zachwyceni. Jedzenia ogromnie dużo! Na pewno nikt nie będzie głodny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dla dzieci jest świetny park linowy, jest możliwość wynajęcia animatorki (lub dwóch) dla dzieciaków, przychodzą na godzinkę czy dwie, zabawiają dzieci, malują twarze itp. są to na prawdę groszowe sprawy, a na prawdę warto skorzystać (szczególnie jak ktoś ma dużo dzieci na weselu). Tort śmietankowy który jest wliczony w cenę jest przepyszny! u mnie na weselu ludzie, którzy nie jedzą tortów brali dokladkę tego. Cena adekwatna do całości - od sali, przez jedzenie a na obsłudze kończąc. Wszytko jest dograne, nie ma wpadek. Co jeszcze polecam to fontanna czekoladowa! u mnie zrobiła furorę. Czego nie polecam- nie brać żadnego dodatkowego jedzenia, bo to co jest w cenie, to już za dużo. Gorąco polecam tą salę! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
Witam serdecynie, planujemy wesele na przyszly rok i oczywiscie pierwszym problemem jest wybor sali. Przeczytalem wszystkie posty od 2008, troche podzwonilem (tyle moge siedze w niemczech :/) Z tych wszystkich sal, ktore sam znalazlem w internecie kilka ma wolne terminy tak wiec bardzo prosze o opinie i porade, ktora na dzien dzisiejszy warto wybrac (wiadomo duzo sie moglo zmienic na przestrzeni kilku lat). Bralem pod uwage, zdanie forumowiczow w sprawie kuchni, wyglad i wielkosc sali oraz obejscie, ktore chcialem aby bylo duze i piekne jadnakze tak jak juz wczesniej pewna Pani zauwazyla goscie moga sie zbyt 'rozchodzic'... . Wesele planuje na +/-70 osob, wiec prosze o wypowiedz znawczyni lub znawcow tematu A do wyboru mam: Gosciniec Wrzosy Arka Zajazd Cyganek Konieczynka Megalit Platinum Za wszelkie informacje bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Stencel
Jeśli planujecie ślub jeszcze w tym roku, mamy 2 wolne terminy w naszym lokalu w Suszcu. To 5 i 12 października. Zadzwoń i umów się na spotkanie!!!! tel.kom. 600423944 Capitol Suszec, Pszczyńska 92a www.zajazdcapitol.pl https://www.facebook.com/RestauracjaCapitol?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel.
Witam, odstąpię termin wesela w Gościńcu Wodzisławskim (http://www.gosciniec-wodzislawski.pl/) w terminie 6 września 2014 roku. Wpłacona kaucja w wysokości 1000 zł. Odstąpię termin w tej cenie - oczywiście wpłacona kwota przechodzi na konto "nabywcy" terminu. Gram w weselnej kapeli 7 lat, zaliczam rocznie dziesiątki wesel i jak dla mnie ten lokal to numer jeden w regionie :) Tel: 531778068, pracuję na zmiany, więc gdybym nie odbierał proszę o sms, oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucyczek0811
Odkupie termin wesela w rybniku w dom przyjec Iwona na rok 2014 lub 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2
Juz nie ma wolnych weekendow w Iwonie- Radziejow na 2015???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej na prawdę nie ma wolnych terminów na weekend 2015? Ja rozumiem że na 2014... tylko jak się odkupi termin ale 2015???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukującaaaaa
Pilne! Wiem że może graniczyć to z cudem, ale może się uda :) odkupie termin wesela na rok 2014r czerwiec- wrzesień na weekend w takich lokalach jak : Leśna Perła, Contra, Dworek nad stawem, Taaka ryba. Z góry dziękuje i pozdrawiam gg 6469899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ostatnio byłam w lokalu PLATINUM W RYDUŁTOWACH i jestem w szoku kelnerki wraz z właścicielką madrzejsze od Boga,myslałam ze jestem w czasach PRLu,sala taka sobie, najbardziej wkurzające są wielkie filary stojące na srodku sali ,reklamują się że daja napoje bez limitu, hahaha, siedzielismy przy wodzie mineralnej to napewno dają bez limitu KOMEDIA :))) Radze pani właścicielce wraz z szlachtą aby poszły po naukę kultury i profesjonalizmu do włascicieli domu weselnego AVANTI tam wszystko wraz z obslugą na najwyższym poziomie, a pani włascicielce PLATINUM nie wróże długiego bytu na rynku weselnym z takim zachowaniem ,bo w naszym regionie sal powstaje jak grzyby po deszczu i wybór jest wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz,Avanti wcale nie jest na wysokim poziomie,zły rozkład stołów,brudne łazienki a kelnerki ręce w tatuarzach [czyli kryminaliski] i długie paznokcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin na wesele czerwiec-wrzesień 2014 r. Najchętniej Restauracja Iwona w Radziejowie. Tel. 791238138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam termin 7.08.2014r tj czwartek w Contra- Wodzisław Śląski tel 505031372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli poszukicjecie wolnych terminów na wesele, poszukacjie tutaj http://www.gdziewesele.pl/Weselne-terminy-Last-Minute/ Z tego co się orientuję na ten moment właśnie na GdzieWesele.pl ogłasza się ich najwięcej. Jesli nie znaleźliście satysfakcjonującej Was daty, zawsze możecie też skorzystać z opcji masowego zapytania ofertowego, z doświadczenia wiem, że obiekty bardzo szybko odpisują klientom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 2 lata temu wesele w restauracji Kasjopeja i nie mogę na nic narzekać. Jedzenie pyszne, obsługa miła. Na jednej sali były stoły dla ok 70 gości a druga sala była cała przeznaczona do tańców i zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ktos tu upadl na glowe, bylam w avanti 2 razy na weselu i raz na komunii i nigdy nie obslugiwal mnie NIKT z tatuazem, obsluga bardzo sympatyczna i sprawna. Nigdy chyba nie byles tam na imprezie, skoro nie widziales ze dziewczyny w trakcie imprezy. sprzataja i odświeżają lazienki, zarowno na malej jak i duzej sali. sama mam wesele w avanti w przyszlym roku i w 100% zgadzam sie z przedmówca: avanti moze poszczycic sie profesjonalizmem, a takie bzdury wypisuje chyba tylko zazdrosna konkurencja. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty gościu wiesz ile i jakie dziewczyny pracują,ja też widziałam dziewczyny z pomalowanymi paznokciami i włosy też nie miały dobrze upiętych,łazienki były akurat czyste,ale zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami że mają zły układ stołow,siedziałąm blisko okna i nie widziałam co robią młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×