Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Hej wszystkim:) mój topik swieci pustkami:( a ja już po kolejnym tygodniu diety:) zrzuciłam dokładnie 1 kg:) czyli suma 6,1 kg w ciągu 3 tygodni:) czy ktoś się dołączy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka waga super Ci spada, gratulacje!!! Nie chcę Cię dołować ale jak zaczniesz jeść normalnie wszystko wróci z nawiązką! Twój jadłospis z tego co czytałam jest jak najbardziej prawidłowy ale czasem pozwól sobie na coś zakazanego bo prędzej czy później zwariujesz :) pozdrawiam i życzę sukcesów w utracie kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki maggi24:) będę się pilnować żeby nie wróciło:)będę pod opieką dietetyka:) Wiem że jak jak ja skończę moją dietę 1100 kcal to prawdopodobnie będzie koniec grudnia:)wiem też że będę wracać do 1600 kcal nie od razu tylko z czasem i będę również się stosować ściśle do zaleceń lekarza. Z czego do tej pory czytałam to jest to najbezpieczniesza dieta ze wszystkich o których czytałam. Poza tym etymologicznie słowo dieta wywodzi się od greckiego diaita i oznacza wprost \"styl życia\" - ja zamierzam starać się by w taki podobny sposób żywić się i później. Mówię tu choćby o takich rzeczach jak regularność posiłków- 4 razy+ owoc i napój mleczny czyli praktycznie 6 razy dziennie. Jeśli chodzi o wyjątki to mogę owszem od czasu do czasu zamienić np owoc na lampkę czerwonego wina lub lody wodne:) Na razie innych wyjątków nie zrobiłam i nie zamierzam. Jest to ciężka praca mimo wszystko i nie chciałabym zaprzepaścić to co już osiągnęłam. Wcześniej \"katując\" się wg moich wyobrażeń(to co uważałam za słuszne lub nie słuszne) udawało mi się zrzucić 1 max 2 i szybko wracałam na +3 kg. Ufam mojej lekarce- jak na razie wszystko idzie po mojej myśli:) Zaczełam też chodzić na basen i na jogę. Poniedziałek wtorek środa- siłownia Czwartek- Basen, jacuzzi i bicze wodne Piątek i Niedziela- Joga Sobota- impreza-:);) Mojej samopoczucie i self condfidence się znacznie poprawiło:) Pozdrawiam wszystkich zdrowo-odchudzających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) Miło czytać że tak rozsądnie myślisz o diecie! A Twój plan tygodnia..jestem pod wrażeniem:) Niestety ja nie mam czasu na taki aktywny tryb życia, ale może kiedyś mi się uda zapisac na jogę:) Chyba kolejny raz się przekonuję że wytrwanie na diecie zależy tylko i wyłącznie na nastawieniu psychicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję przepis na obiad (ja dziś miałam taki obiad): Makaron ze szpinakiem i z tuńczykiem Makaron pełnoziarnisty 50 gr Tuńczyk 100 gr Szpinak 150 gr 1 ząbek czosnku 1 łyzeczka oliwy z oliwek 3 łyzki jogurtu naturalnego 0% Smażymy pokrojony czosnek.zalewamy wrzatkiem szpinak (świeży czy mrożony).dodajemy do czosnku.mieszamy aż woda wyparuje.ugotujemy makaron.wrzucamy makaron do szpinaku i dodajemy tuńczyk.+ jogurt mieszamy:) Pyszne :) palce lizać:) i oczywiście ma tylko 330 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka z e do x
Cześć! Ja mam 24 lata i 49 kg już nie mam się za bardzo z czego odchudzać ale nie o sobie chcę napisać. No więc w te wakacje postanowiłam odchudzić rodziców! I to był strzał w 10 odchudzanie siebie to nic w porównaniu z satysfakcją jaką daje odchudzanie innych! Moje marzenie to obóz odchudzający dla naprawdę grupych! O jak ja bym ich odchudziła!!!! Trwał by 3 tygodnie. Na wejście zabierane byłyby wszystkie bagaże obozowiczów, i wszyscy dostawaliby takie same stroje szare w czarne paski dość szerokie żeby nie było widać w czasie obozu czy chudną czy nie. Do jedzienia byłyby 2 posiłki rano i wieczorem chleb graham bez niczego i woda + tabletka centum (no przecież nie chcę żeby wpadli w anemię). Rano godzina biegania potem 30 minut odpoczynku. Potem ćwiczenia na poszczególne mięśnie, potem znów bieganie i tak dzień w dzień. Pod koniec każdego dnia byłaby cześc przyjemna czyli masaże i okłady z glinki zielonej, stać mnie na to bo oszczędzam na jedzeniu. 5 godzin spania. Żeby urozmaicić te wszystkie ćwiczenia wprowadziłabym im też jakieś kopanie dołów albo jakąś prace w ogródku, ale nie że sadzenie kwiatuszków.... tylko coś pożądnego, kopanie kartofli albo coś w tym stylu. Raz w tygodniu byłoby ważenie i jeśli ktoś by nie schudł dostawałby na tydzień do następnego ważenia tabliczkę z szyję z napisem "grubas". Żeby zmotyować ludzi trzymałabym dyscyplinę, prawdopodobnie straszyłabym ich karabinem maszynowym. I oczywiście żeby nikt nie wpadł na pomysł żeby uciec ogrodziłabym teren drutem kolczastym i pilnowały by go dobermany. A i jeszcze ważne że w całym ośrodku nie byłoby ani jednego lustra. To byłoby extra! Ale byłoby fajnie kiedy dostaliby spowrotem te swoje bagaże i wszystkie ciuchy by na nich zwisały. Uwielbiam uszcześliwiać ludzi. Na zakończenie byłby bankiet, przed nim każdy dostałby nowe extra ciuszki i zajęłaby się nim kosmetyczka fryzjer itp i dopiero wtedy nowy piękny mógłby się zobaczyć w lustrze. Już sobie wyobrażam ten płacz i wzruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych kt. śledzą mój topik podaję swoje dzisiejsze menu: Sniadanie:(241kcal ) 50 chudego twarogu 50 kcal 70 gr papryki żóltej 24,5 kcal 50 gr kefiru 2% 28 kcal 160 gr pomidora 46 kcal 60 gr chleba razowego 118 kcal herbata earl grey z cytrynką o 10,00- nie zjadłam owoców bo wieczorem wypiję lampkę czerwonego wina półwytrawnego 200 ml - 74 kcal Obiad:(303,3 kcal- o 30 kcal za mało) 120 gr ziemniaków 120 gr ryby(mintaj) 150 gr groszku z marchewką ===================do tej pory 629 kcal wieczorem będzie jeszcze kolacja do max 330 kcal no i winko 74kcal czyli łącznie będzie jakieś 1029 kcal - chba że wypie jeszcze soczek grejpfrutowy 200 ml (80 kcal) i będzie razem 1109:P;) II Śniadanie: (83 kcal powinno być 100) 30 gr chleba razowego 59 kcal 20gr szynki drobiowej 24kcal a o 20:) Yoga:) 90 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasa i zdrowie
Droga Krewetko czy mogłabyś zamiescic konkretny skrót swojej diey,tzn ile czego mozna zjeść w ciągu dnia,czego unikać,bo cięzko doszukiwać się porozrzucanych na topicku zasad ,najlepiej by było gdyby zebrac je w kupę .Bardzo proszę 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieść treśc diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię zielona ważko:) Zapraszam do dzielenia się pomysłami, informacjami i opiniami :) Kolejny tydzień mam już za sobą:) Wynik lepszy niż w 3 tygodniu bo aż 1,5 kg zeszło:) Moje samopoczucie coraz lepsze:) ale pojawił się problem:) nie mam co ubrać bo rzeczy które jeszcze 1 sierpnia były na mnie dobre teraz spadają więc muszę się zabrać ponownie na zakupy:) do tego jadę na wesele w sobotę:) akurat w sam raz o 7,6 kg lżejsza:)udało mi się kupić przepiękną sukienkę, buciki i torebeczkę:) przyrządzanie posiłków jest dla mnie \"chelebem\" powszednim więc nie sprawia mi trudności szybko i smacznie gotować:) co lepsze: już potrafię na oko ocenić co ile waży;) a w piątek poszłam na imprezkę z przyjaciółką i napiłam się pysznego winka(nie zjadłam owoców oczywiście) Proszę pytać:)odpowiem na pytania w pierwszej kolejności forumowiczkom z czarnym nickiem (podszywacz pomarańczowy już raz zdewastował mi topik) Pozdrawiam zdrowo odchudzających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę spytać
o zasday twej diety.Mozesz je podać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krewetki
takei zasady wsadz sobie w tyłek,nic konkretnego,wyrywki diety a nie całość,sączysz po kawałku,nie ma realnej całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję swoje dzisiejsze menu: Śniadanie:181,62 kcal twaróg 50 gr chleb żytni 50 gr rzodkiewka 75 gr kefir 2% 50 gr O 9,00 kawa z mlekiem 0,5 + 2x słodzik 22 kcal O 10,30 Jogurt danone naturalny(nie jest w mojej diecie dozwolony bo jest za tłusty ale innego nie miałam w lodówce= ) 98 kcal Obiad: 311,25 ziemniaki 120 gr(produkt surowy) filet z kurczaka 120 gr(produkt surowy) marchewka surowa tarta 130 gr II Śniadanie:82,2 chelb żytni 30 gr szynka indycza wędzona 20 gr Mam nadzieję, że się komuś przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) jak Wam idzie odchudzanie? mnie trochę nie było ...urlop... ale w sobotę kolejne ważenie(w zeszłą sobotę się nie ważyłam) Pozdrawiam wszystkich mądrze odchudzających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile powinien
heja kreweta.Ile dziennie wolno Ci zjesc poszczegolnych produktow? moge prosic o wytyczne ?ile nabialu,jajek,chleba,miesa czy makaronu,wedliny ? txx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ILE POWINIEN:) odpowiedzi na pytania znajdziesz również na moim topiku ale napiszę jeszcze raz:) sniadanie: twarog chudy 50 gr drugie śniadanie 20 gr np turek lub piątnica light napoje mleczne dziennie: 300 ml 0,5% tł. mięso: kurczak chudzy, wołowina, cielęcina, ryby chude 120 gr (prod.surowy) makaron do obiadu: 50 gr chleb dziennie max 130 gr- graham, żytni, razowy wędlina: np na drugie śniadanie zamaist 20 gr serka mogę 1 plasterek szynki z indyka lub z kurczaka ewentualnie poledwica sopocka wieczorem tak samo: albo 20 gr serka i 50 tuńczyka albo 70 gr wędliny to samo dot. rano najważniejsze by nie przekraczać kalorie czyli ma zawsze wyjść tyle samo :):) ile nabialu,jajek,chleba,miesa czy makaronu,wedliny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sobota:) 6 rano wstaję:) zważę się :) a potem wpiszę do kalendarza jak zwykle:) wczoraj ubrałam dżinsy w kt. nie wchodziłam od lipca 2007:) :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja symbliczna
na ktorej stronie sa zasady diety Krewetko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim forumowiczom:) ja dziś chciałam się tylko podzielić tym, że jestem po kolejnej wizycie u dietetyka:) Pani mnie pochwaliła:\"elegancko Pani schudła\" zadałam jej pytania jakie mnie nurtowały no i dalej przestrzegam dietę bez zmian a Vitalsslimu nie będę już brała bo i tak go zapominam brać;) 9,8 kg w ciągu 42 dni:) Life is beutiful:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
krewetka nie mogłabys wpisywac swojego codziennego jadłospisu,warto by było oprzec się na czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś Ban jesiennie :) \"krewetka nie mogłabys wpisywac swojego codziennego jadłospisu,warto by było oprzec się na czymś takim\" niestety nie mam w domu internet na razie i nie mam czasu po południu bo chodzę na różne zajęcia w pracę czas uda mi się coś napisać na moim topiku i to nie zawsze ... do tej pory jeśli ktoś śledzi \"moje odchudzanie\" może zaczerpnąć wystarczająco informacji oraz przykładowych śniadań, kolacji i obiadów by samemu ułozyć sobie menu z takich produktów kt. każdemu odpowiada np. jedni lubią ryby drudzy mięso z kurczaka a trzeci wołowinę:) ja podałam ile gr wszystkiego na stronach 3 i 4 dalej są przykłady potraw. W miarę możliwości, czasu postaram się jakieś nowe posiłki np obiadowe opdać takie które już sama ugotowałam. Niestety spisywanie całego menu(10 stron 10 zestawów) nie będzie możliwe z uwagi na czas spisywania tego wszystkiego Ale na konkretne pytania odpowiadam chętnie:) PS: dziś znalazłam na kafeterii ktoś podał swoje menu -wkleił pod hasłem 1000 kcal trzeba szukac w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
nie chodzi o to by za jednym razem ale by sukcesywnie wpisywac kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem:) właśnie staram się to robić i jest na moim topiku sporo przykładów:) tak jak już pisałam nie zawsze mam kiedy i gdzie to robic ale postaram się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio otrzymałam nawet 4 nowe przepisy:)pyszne bo 2 już skombinowałam: risotto z warzywami, pieczarkami i kurczakiem leczo paprykowo-pieczarkowe pyszne::):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
dobrze,to ja sobie przeglądne topik i poszukam:)Liczę także na nowe wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
podaj proszę te przepisy równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×