Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabajony

Zasponsoruję ...

Polecane posty

Gość Spon...
do spoonn Oczywiście NIE, tylko że ja (175 cm ) nie za bardzo lubię z kobietą od siebie wyższą. Nie jestem również fanem pań "przy kości". Więc taka waga o której piszesz daje jakąś gwarancję mieszczenia się w moich kanonach atrakcyjności. Chociaż bardzo podobają mi się kobiety Bardzo(!) szczupłe , absolutnie tego nie generalizuję. Znam panie, o których tak powiedzieć nie można, a uważam że są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie wg. mnie waga nie wyznacza kanonu piękna.. mam koleżankę i na oko wygląda mniej więcej jak ja, mało tego moje spodnie są na nią dobre a waży o 7 kg. więcej. I zeby sawała na rzęsach nigdy nie będzie ważyc tyle co ja, z tego względu ze ma większy biust, grubszą budowe rąk, nóg, choć brzuch ma zapadnięty ciąglym odchudzaniem. Jeszcze.. taka smieszna anegdotka.. Złozyłam wniosek o ubezpieczenie na życie i.. Pani z ubezpieczalni absolutnie nie chciała napisać mojej prawdziwej wagi, napisała 54kg. motywjąc tym ze centrala analizując moj wniosek skieruje mnie na badania, bo będą podejrzewali ze jestem chora. a wiec nie zawsze taka waga pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris27
a ja ważę 55 kg i wcale nie jestem gruba...duży biust,uda raczej szczupłe...wiec chyba nie jest tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
doris27, skąd te wątpliwości??? Jeżeli do tego co piszesz, masz jeszcze powyżej 160 wzrostu, to już jest super! I napewno byłbym Tobą zachwycony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Purpurowa.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Tak. Szukam odpowiedniej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Wydaje mi się że odpowiedż zawata jest w tytule tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 12
ja jestem chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonn
a ja ważę 63 kg..i uważam,że jestem ładna ,mam seksowne ciało ,dla mnie wystraczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Są piękne, sexowne kobiety które ważą 44 kg i takie które ważą 77 kg. (niestety bywa też odwrotnie...) To naprawdę bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamieniała ze zdziwienia
Piękno jest zwykle w oku patrzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Pewnie masz rację, tu nie ma jednej, obiektywnej skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamieniała ze zdziwienia
Skala jest w Tobie, w Twojej głowie. To Ty poszukujesz odpowiedniej kobiety. I wiesz jaka ona powinna być. Czasami zamyka to szansę poznania kogoś ciekawego ale odbiegającego od naszych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Zgadzam się, i dobrze lub żle, ale ta skala zmienia sie pod wpływem nie dających się określić czynników. Tak więc wszelkie oceny są bardzo subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamieniała ze zdziwienia
Skąd zatem będziesz wiedział, że to właśnie ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty robisz
skamieniała ze zdziwienia Skąd zatem będziesz wiedział, że to właśnie ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spon.. skoro uważasz ,że piękno jest względne skąd upodobania do bardzo szczupłych kobiet? Masz grubą zonę? sorki za bezwzględne pytanie, ale.. ubierzmy fakty w słowa. Zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Nie, purpurcia, nie zgadłaś. Moja żona jest "średnia, w kierunku szczupłej". A dlaczego lubię bardzo szczupłe? Nie wiem. Zawsze tak miałem. Może wynika to troszkę z mojego charakteru..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonn
a jaki to charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Romantyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
Hej purpurowa... , widzę że moją "zawoalowaną" propozycję zbyłaś milczeniem, więc ją ponawiam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spon- jeszcze rok temu bym zapewne skorzystała, ale.. teraz chce żyć uczciwie, zgodnie z własnymi przekonaniami i sumieniem. Mam dobrze płatną pracę i nie potrzebuję sponsora, już ten etap w zyci przerabiłam.Wyszłam z tego , może nie z uszczerbkiem na psychice ale z pogardą dla tego typu męzczyzn, mężczyzn ktorzy chcą kupić kobietę jak przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, napisałaś, że pani z ubezpieczalni nie chciała wpisać Twojej prawdziwej wagi. Rozumiem, że jesteś świadoma, iż w przypadku, gdyby cos Ci się teraz stało, czego Ci wbrew pozorom nie życzę, nie dostaniesz żadnego odszkodowania? Podpisując polisę potwierdziłaś, że wszystkie inbformacje w niej zawarte są zgodne z prawdą. A nie są. Pragnę również zwrócić Ci uwagę, że ubezpieczyciel woli nie wypłacać odszkodowania. Swoją drogą, jeśli ważysz mniej niż 50kg przy swoim wzroście to znaczy, że jesteś chora. I to też ukryłaś. Po co Ci to ubezpieczenie? Nie masz na co wydawać pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris27
no ale nie dużo powyżej 162 ale do tego blond włoski i śliczne białe ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonn
a co ma romantyzm do wielbicieli szczuplych kobiet,nie rozumiem ale to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×