Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewak1981

kompulsy- jak sobie z nimi radze

Polecane posty

Gość ewak1981
czy ja wiem zeby być nerwowa z tabletek anty?- chyb araczej jak sie ich nie bierze)))) rozmyślam jak ci pomóc hmmmm no nie wiem( nigdy nie miałam tego problemu( a jakbys najadła sie warzyw przed spanie albo ooooooooooooo wypij szklanke gorącego mleka (j atez pije jak jestem głodna) - uspokoi cie i pomoże zasnąć! to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
spróbuje to zrobić :) jak sie obudze to wypije mleko i poloze sie spowrtoem do łóżeczka... zobaczymy .... opowiem wam jak to było heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
mleko napewno cie zatka) takie 1,5- 2% tluszczu- ja sie czuje po szklance jak po posiłku) trzymam kcióki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurco
jeszcze nic nie zjadłam, tylko kawę wypiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
a ja juz nektarynkei wcinam marchewke- jak nie czuje glodu to nie mysle o żarciu- co za ulga))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurco
najtrudniejsze są pierwsze dni, później się przyzwyczaimy do normalnego jedzenia najważniejszy cel----NIE WRACAĆ DO POPRZEDNIEJ WAGI ja o spadku wagi nie mam co gadać, dopiero 1 dzień nie napadłam na lodówkę trzeba poczekać na efeky marchewka bardzo dobra i skóra będzie ładnie wyglądać bo dostarcza karoten, jak będziesz jadła bardzo dużo to zęby mogą ściemnieć ale jak kilka to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
co porabiacie- ja sie nudze w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
eehh wróciłam z rowerku 3h jeździłam z małymi przerwami na wypicie wody i przegryzłam teraz malutkie jabłuszko papierówke wielkości piłeczki od ping ponga .... teraz pije kawke o 15 zjem obiadek twarożek z pomidorkiem a później na spacerek ... nie wiem co zjeść na kolacje chciałabym coś bardzo mało kalorycznego i nie dużo ale nie owoce.... co radzicie dziewczynki bo o 20 jeszcze zamierzam iść pobiegać z godzinke a później myju myju i na króciutke spotkanko z ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
czuję się jakbyscie były dziewczynki moim pamiętnikiem tylko takim który potrafi odpowiedzieć i wesprzeć ... cieszę się że ten topik jest i że wy tu jesteście ... daje mi to dużo otuchy.... naprawde .. aż dziwne jak taki topik może dużo dać. Pozdrowionka dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
może salatke z surowyc warzyw? mam to na obiad) i juz się cieszę)) potem na rowerek i na spacer z psiaczkiem (dobrzez ze potrzebuje tyle wybiegu a ja mam wyrzuty sumienia jak z nia nie wyjdę), jakis filmik i do spanka (moze numerek z ukochanym) kto wie)) i do jutra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
tez mi sie topik podoba i często tu zaglądam) szczegolnie rano jak przyjde do pracy) razem dame radę) mój wielki cel to 70 kg do 28 sierpnia i musi sie udac))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
do autorki topiku:) jestem z Tobą:) też staram się walczyć dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurco
zjadłam do tej pory 2 kanapki i 2 pomidory + 4 biszkopty ciastka teraz siedzę sobie, boli mnie głowa bo mam zapalenie ucha i cierpię, na bieganie wyjdę o 22 następnie zjem o 18 ostatni posiłek przed snem w nocy moją twarz pogryzł komar same nieszczęścia :-) fajnie masz laska że pobiegałaś, to dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
witam krewetke 25) tak wogole dziewczyny ile macie lat, krewetka wnioskuje ze ty 25, ja mam 27) (o jezus za trzy lata 30!!))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
chyba schrupie marchewke na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaa2
witajcie:)Mogę dołączyc?Mam ten sam problem z tym jedzeniemn w nocy:(wogole nie wiem co to jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
jasne ze mozesz kazdy mile widziany :) :) :) ja wlasnie wróciłam ze spacerku zjadłam kolacje plasterek kurczaka gotowanego i jabłko .. o 20 ide biegać. trzymam sie dobrze jak narazie tylko zeby przetrwac noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
o nie ma dziewczynek szkoda... no to ja lece pobiegać :) :) zmeczona jestem powiem szczerze najchetniej poszlabym spac ale nie moge musze sie jeszcze zmeczyc moze bede dzis lepiej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
witam wszystkich w ten piekny piatkowy poranek (piatek juhu) z tym że u mnie grzmi( wczoraj pojezdzilam planowo rowerkiem i troszkę podładlam szczerze mówiąc (troche lodów i cos słodkiego) ale waga nie ruszyła w górę więc ok) przyjełam sobie że chce chudnąc 2 kilo na tydzień i będę zadowolona) w sumie miłama jeszcze wczoraj ochotę na chleb wieczorem taki pyszniutki jak mój narzeczony zrobił sobie kolacje ale dal mi kawałek swojej kanapki i wystarczyło) wczoraj na obiad było spaghettii które kocham ale tylko skosztowałam i zjadłam grzecznie swoja sałatke))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
podziwiam was ja poszłam spać o 24 po godzinie sie obudziłam i znowu sie najadłam. chyba dziś pójde spać do kogoś żeby chociaż jeden dzień wytrzymać bez żarcia . to wiem ze już później bedzie z górki.... a najlepsze jest to że jak śpie u mojego ukochanego to w nocy sie nie budze śpi mi się tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
obmyśliłam sobie plan... nie wiem czy zjesc śniadanie co mi radzicie??? później pójde na zakupy z zakupów na rowerek.... odpoczne troche pójde pobiegać. i pójde dziś spać do koleżanki... to sie nie nażre w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
śniadanie jak najbardziej) i moze powinnaś częściej nocować u swojego chłopaka?)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
moim największym utrapieniem jest brzuch jak ja bym chciała Go zgubić eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
i co wypiłaś to mleko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsacyjna_laska_gruba
wypiłam ale tak godzine przed snem... i tak w nocy sie obudziłam... tak sobie myślalam może powinnam zmienić miejsce do snu. bo wszędzie moge spac a tu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
hallo żyjecie? co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kompulsacyjnej
jedz wiecej, to cie w nocy glod nie przycisnie. Przeciez ty w dzien glodujesz. Dpo tego dokladasz wysilek fizyczny. Organizm sie tylko upomina o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
czyżby temat umarł?)) ja w weekend troche podjadłam ale nie jakoś masakrycznie (tzn nie było chipsów i słodyczy) - zobaczymy jak minie ten tydzień- weekend zawsze jest pełen jedzenia nie wiedzieć czemu)))) poza tym jestem przed "tymi dniami" i zawsze wtedy mam większy apetyt, szczególnie na ślodkie)) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
wogóle mam jakiegoś doła i ochote sie najeść((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
hallo!!!!!!!! chyba nie zostawicie mnie z tym wszystkim samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×