Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompulsywna ob.

31 lipiec. kto zaczyna?

Polecane posty

Gość kompulsywna ob.

ech, znowu się objadłam. zaczyna ktoś od jutra? jestem zdesperowana. waże 75 kg przy wzroście 172 cm. chcę około 55 kg. najlepiej do października. wiem - mało czasu. ale może się uda. a miałam się odchudzać już 2 miesiące temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
ha.moge sprobowa,ladnie mi spadlo kilka kg,ale czuje ze znowu wskoczylo :O wczesniej bylam na plastrach slim.teraz chce sprobowac i naczej .i na dluzej.chce sie pozbyc ok 7 kg. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
a jaką dietę stosowałaś? a te plastry faktycznie działają? myślałam, że to pic :O ja chcę kupić Therm line. może cholerstwo pomoże mi. jestem gruba świnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feg
ja waze 1 kg mniej niz ty i mam 168 cm.....eh szkodas gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
feg - to może zaczniemy razem od jutra? ja mam ten problem, że cierpię na kompulsywne objadanie się, więc boję się, że znowu zawiodę siebie. Potrzebuję wsparcia. a waga wadze nierówna. znam dziewczyny co przy moim wzroście i tej samej wadze wyglądają zgrabniej ode mnie. a ja naprawdę baardzo grubo wyglądam. wszystko od budowy zależy. ale koniec z tym. podaję moje gg: 57 19 26. z chęcią będę się odchudzać z kimś więc zapraszam zdesperowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunka
no to może i ja? ;] Ja dziś ostatnio dzień jadę (3) na soku pomidorowym :) A jakie diety jutro chcecie zacząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
i ile schudłaś przez te 3 dni? ja planuję właśnie jakąś małą głodówkę, ale pociągnę ja tylko z 3-4 dni. a potem 500-600 kcal. tak chciałabym do października zrzucić to wzystko. jestem tak spuchnięta przez to obżeranie się że jem i płaczę. muszę od jutra zacząć! fajnie, że się dołączacie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunka
szczerze to niewiem ile :P ale, brzuch bardziej płaski :) Jutro już bym pewnie nie wytrzymała bo, mi sok pomidorowy już bokiem wychodzi, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
ech, zazdroszczę Ci, że wytrzymałaś. a co planujesz jeść od jutra? ile ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
to i ja sie przyłacze bo mam podobna relacje wzrost waga :) 173cm 76.8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
didi28 - baaardzo się cieszę :) A jaką planujesz wagę? Dziewczyny - tylko obiecajmy sobie że będziemy tu pisać. Nawet jak któraś "zgrzeszy" niech się nie wsydzi i napisze tutaj. niech nie rezygnuje. trzeba w końcu to zrzucić. a wiadomo, że droga zawsze usłana jest pułapkami, dlatego raźniej z kimś maszerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
miałam na myśli Didi nie wagę jaką planujesz a dietę. ciągle myślę o swoich kg stąd to przejęzyczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosophila melanogaster
ja chce się pochwalić, że zaczełam dawno temu, pozbyłam się 20kg:) dalej walczę o kolejne 10:) odchudzanie zacznij już, w tej chwili a nie jutro:) powodzenia tu chudnę w oczach:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3795495&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
nie lubie diet..nigdy w zadnej nie wytrwałam :) zreszta nie mam glowy do tego zeby planowac specjalne zakupy, i gotowac jakeis potrawy z jadlospisu ... mam zamiar zrezygnowac calkowicie z pieczywa i słodyczy i rozsadnie ograniczyc ilosc pozostalych kalorii... poza tym jesc 5 razy dziennie w malych ilosciach... juz kiedys pilnowalam sie i jadlam doslownie z zegarkiem w reku i to bylo naprawde fajne bo w ogole nie byla glodna pomiedzy tymi posilkami o stalych porach...zaczynalo mnie ssac 5 minut przed godzina wyznaczoną na posilek :) organizm sie szybko przyzwyczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
drosophila melanogaster - gratuluję :) jak ja bym chciała mieć już 10 kg za sobą chociaż :( przede mną dłuuga droga. ale masz rację - czas zacząć od dzisiaj. zjadłam dużo, ale więcej już nie dołożę. koniec na dziś z jedzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
didi - ja jestem zupełnym przeciwieństwem, bo diety to moje życie. Wtedy wiem, że kontroluje siebie i to mi pomaga utrzymać się w ryzach i nie dać się kompulsom. teraz mam cel - zrzucić te kg i nigdy już do nic nie wrócić. planuję sobie tak w marzeniach, że jak będę ważyć 55 kg zacznę wprowadzać w życie różne smakołyki i zwalczać będę odruch kompulsu. tzn np jedna czekoladka i koniec. myślę, że wtedy łatwiej będzie mi się opanować, jak zobaczę że jestem chuda i nie warto jeść. echh. mam nadzieję, że się uda. czas:start. od teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
kompulsywna - nie chodzi o to zeby nie jesc :) jak nie jesz to jestes zła rozdrazniona i myslisz tylko o tym co zjesz jak juz bedziesz mogla :) chodzi o to zeby jesc tylko rozsadnie... ja mam za soba 5 kg od poczatku lipca...od jakiegos tygodnia waga stanela i powoli trace motywacje ale moze nawzajem sobie pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
a jaka ze stosowanych przez Ciebie diet do tej pory przyniosla najwieksze rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
Didi, wiem, że to nie jest rozwiązanie. dlatego na dłuższą metę planuję rozsądną dietę. ale ten początek, chociaż 2 tygodnie chcę szybko zobaczyć efekty żeby wiedzieć, że warto. A waga czasem się zatrzymuje. warto się mierzyć. bo chudniesz, ale szybciej zobaczysz to na cm. (tak mówią) :) zajrzę tu jutro. teraz już mnie nie będzie. Didi trzymaj się i zaglądaj tutaj! :) Będę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
Didi - właśnie taka dieta 500-600 kcal daje mi największe efekty. kiedyś sporo na tym zrzuciłam i nie miałam jo jo. ale potem był stres związany ze studiami, wróciły mi kompulsy i znowu się zaczęło :( próbuję. uda się. trzymaj się i nie puszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
Czuję się taka gruba, że zrezygnowałam z dzisiejszego wyjścia. Coraz rzadziej mam ochotę z kimś się spotykać. nienawidzę tego jak wyglądam. siedzę i znowu płaczę. tyle czasu zmarnowanego. a planowałam całe wakacje na dietę poświęcić. i co? i waże 75 kg i gówno schudłam. obrzydzenie mnie bierze do samej siebie. jak nie schudnę to chyba się załamię. to choroba. kompulsy sprawiają, że masz ochotę zamknąć się i w ogóle z ludźmi nie spotykać. przynajmniej ja tam mam. cały czas tylko ja i jedzenie. to jak toksyczna miłóść. :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
jestem z wami :) wiecej o sobie napisze jutro,bo teraz mi maz wyrywa kompa .ale mam sposob na schudniecie ,bo kiedys schudlam tak 10kg w krotki okres.i trzymalam ta wage przez dluuugi czas.pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna ob.
prosze - koniecznie napisz jutro co to za sposób. ja naprawdę marzę o tym, że schudnę do października do 55 kilogramów. przecież się da, tylko trzeba baaardzo silnej woli. a więc do jutra. idę spać. jutra start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
nie licz na cud dietę zacznij jeździć na rolkach, zaraz schudniesz rusz tyłek z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espania
Kurcze, chyba też bym się przyłączyła.. Mam 17 lat, 175 cm i 72 kg..;/ Chciałabym schudnąc tak do 55kg. To moja idealna wręcz waga. 31.07.08. -to początek wyjścia opuchlizny mej. ;) Dzisiaj oczywiście się objadłam, ale jutro mówię "STOP". Nie jem po 18.00 Limit kaloryczny to 600-900 kcal. Czy tym razem się uda? Mam nadzieje ;) Dobranoc, zajrze tutaj jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be slim
ja tez zaczynam od jutra...czuje sie tak strasznie sama ze soba! nie ma juz tej cieszacej sie z zycia dziewczyny...nic nie sprawia mi radosci...wstanie rano z lozka to dla mnie prawdziwy koszmar...bo wiem ze bede musiala za chwile spojrzc w lustro i wlozyc ciasne spodnie...przytylam ostatnio duzo-przestalam sie pilnowac-zajadalam stres a ze mam sklonnosci do tycia i to ogromne to waze teraz 69 kg przy 159 wzrostu....wyjscie z domu jest dla mnie koszmarem-wstydze sie ludzi-boje sie poruszac, denerwujesie jak ktos na mnie patrzy...to okropne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be slim
kupilam 2 puchy slimfastu i probuje od jutra...myslicie ze 2 miesiace wystarcza zeby zgubic 20 kg? bo tyle mam nadwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
a ja śmigam na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek_cynamonowy
ja też powinnam się przyłączyć, ostatnio schudłam nawet parę kg. ale teraz kompulsy wróciły i jak szybko nie zaczne czegoś robić to wszystko będzie stracone :( Właśnie nie wiem ile powinnam jeść kcal, zastanawiam się nad 500-600 ale boje sę że nie wyrobie a potem wiadomo co będzie :( Chyba postaram się na 600-800 nie duża różnica ale zawsze coś. + ćwiczenia, szybki marsz pur-re itp :) Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi28
Witam dziewczyny! U mnie na razie dobrze rozpoczety dzien :) Godzina plywania moze troche zniwelowala wczorajszego pawełka zjedzonego w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×