Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość dajana88
Od bardzo dawna korzystam z oferty apteki Świat Leku. W takich okresach najczęściej kupuje coś na przeziębienie, niestety ale zimne poranki i gorące popołudnia nie sprzyjają mi ;) Można zobaczyć ich ofertę, dla mnie jak najbardziej korzystna :) http://www.swiatleku.pl/leki-i-wyroby-medyczne/bol-i-goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną z najtańszych jest na pewno www.aptekawarszawa.pl. Ja porównywałam sobie kiedyś ceny i właśnie tam mają sporo tańszych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest e-Ziko kupuje już tylko tam. Wysyłka na następny dzień, tania dostawa, obsługa super. Ogólnie idealna pod każdym względem :) Pozdrawiam serdecznie super panie z obsługi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan1
Ja korzystam i polecam nowafarmacja pl, mają duży wybór zarówno leków i kosmetyków, super ceny. Kontakt zawsze bez problemu, a zamówienia realizują szybko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka apteka jak Namex na Bródnie. Warto do nich sobie zajrzeć. Wcześniej tam była apteka dość złą sławą owina – droga i z niekoniecznie miłą obsługą. Odkąd Namex ten lokal przejął to się sporo zmieniło. Rozbudowali asortyment, wymienili obsługę i dużo popracowali nad cenami, żeby były bardziej dla ludzi. Mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisol
ja sobie chwalę aptekalubelska.pl - szybko realizują zamówienia, a w razie problemów nie było kłopotów, aby znaleźć jakiś zamiennik dla leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze powiedziawszy jeszcze tak nie zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dopiero ostatnio przekonalam, wedlug mnie jest to rozwiazanie o wiele wygodniejsze. i jak zamawiam to na apteko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję leków przez internet. Mam sprawdzoną aptekę w naszym mieście www.aptekapultusk.pl jest świetnie zaopatrzona i ma bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez korzystam z apteko.pl jest bardzo fanie zriobiona i latwa w obsludze. no i leki przychodza na czas co jest bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujemy zalozyc apteke, ale zalezy nam na doskonalej jakosci uslug. rozgladamy sie za meblami, aby lekarstwa zachowywalay w nich wszelkie wartosci. czy meble od http://www.met-lak.com.pl/ spelnia swoja funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od paru m-cy zamawiam artykuły medyczne w tej aptece internetowej https://www.aptekaolmed.pl/. Mają konkurencyjną ofertę, a poza tym nigdy nie było żadnych problemów z dostawą. Można u nich dostać nutrikosmetyki w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj warto sprawdzić także stronę TopWitaminy.pl miła obsługa,szeroki asortyment oraz bardzo szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj http://www.aptekagemini.pl/ robię co jakiś czas zakupy. Mają dobrych marek kosmetyki do pielęgnacji maluszków, cenowo też jest taniej niż w u nas w Kole w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aptekachojna.pl? Często robię tam zapasy przed zimą :) W sumie nie wiem czy jest tania czy droga, koleżanka mi poleciła, a że ja wygodna jestem to chętnie korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj kupuję w Melissie, mają mnóstwo produktów dla mamy i dziecka w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desrs
Na włosy to ja polecam Solgar z witaminą K2, mi pomaga i też widzę po paznokciach i skórze że się zdecydowanie ich kondycja poprawiła. Kupowałam coś takiego za nieduże pieniądze przez serwis http://aptekaprima24.pl. Apteka ma sporo suplementów właśnie na zdrowe włosy, ale ten Solgar to moim zdaniem najlepszy, ma najbardziej złożony skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to biorę już dość długo Diosminex na moje nogi i powiem, że faktycznie czuję ulgę. Jeśli chodzi o tanie apteki z tym akurat lekiem to na pewno w Primie mają dobre stawki. Na stronie aptekaprima24.pl można sobie sprawdzić. Wysyłkę załatwiają sprawnie, jeszcze mi się jakieś opóźnienie nie przydarzyło przy zakupach tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co kupuje. Ja kosmetyki do pielęgnacji cery trądzikowej zamawiam w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest na forum ktoś kto korzystał z apteki http://aptekalubelska.pl ? Mają w swoim asortymencie specyfiki, których nie ma w innych aptekach :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taką stronę jak TopWitaminy.pl? Bo znajoma bardzo ich chwaliła, często zamawia tam suplementy i witaminy, macie w tej kwestii jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerss
Rozsądne, niewygórowane ceny to na pewno są w aptekach z serii Zdrowit. W Z-brzu to można ich znaleźć na Korczoka. Duża dostępność leków, jeszcze nie było takiej sytuacji, że musiałam czekać aż domówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkiel
Z aptek internetowych szczególnie polecam aptekapodsmokiem.pl. Szybka wysyłka, szeroki asortyment i fajne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika90
Kaszkiel - mam podobne odczucia co ty. W aptece Pod Smokiem zawsze znajduję zarówno kosmetyki jak i suplementy. Niestety w mojej małej miejscowości nie ma tak dużego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dokładnie ja z aptekami internetowymi, natomiast jeżeli mam coś polecać to warto sprawdzić strefa-soczewek.pl gdzie zamawiałam soczewki i jestem zadowolona, bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilili
Zapomniałam całkowicie o Aptece pod Smokiem - kiedyś pamiętam kupowałam tam miody. Dziś zrobiłam duże zamówienie z suplementów i produktów do pielęgnacji marki GAL. Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraStar
Niedawno zmawiałam pyłek kwiatowy i kosmetyki apteczne w aptece Pod Smokiem Przesyłka dotarła na następny dzień, dobrze zabezpieczona. Jestem zadowolona z zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×