Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gusiaaaaa

a jednak jest mozliwe bo ja schudlam 7kg w miesiac

Polecane posty

Gość Gusiaaaaa

wlasnie w lipcu teraz :) bedac na diecie Kliniki Mayo. i chudne nadal bo chce zrzucic jeszcze 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrzucilam 15 w miesicac a potem drugie 15 razem 30 2 lata temu nie ma zadnego jojo jestem zdrowa wiec 7kg to dla mnie nic ale gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem i powiem
Gusiaaaaa hihi w miesiac mozna zdrowo podkreslam zdrowo schudnac 20 kg ale tu to trzeba miec duza wiedze i trzeba jesc zeby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaaaaa
oooo Selina wiem ze to glupie tutaj zadawane pytanie ale jak to zrobilas? bo ja musze jeszcze te 14kg schudnac do roku akademickiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
Gratuluję! A możesz coś więcej o tej diecie napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaaaaa
jest, jak to niektorzy mowia drastyczna ale ja nie czuje na niej głodu. mam gdzies caly jadlospis, opiera sie glownie na jajkach miesie, w mniejszym stopniu na owocach i warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem ale sie dowiedziec to za bardzo nie ma gdzie ja kiedys schudlem w tydzien 7 kg ale nie potrzebnie w sumie przypadkiem i teraz wiem to jest proste powiem ze zadne tabletki cuda i wynalzki to tylko niszcza organizm i diety drakonskie temu mowimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
same jajka jeść..jakoś mnie to nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście! każdy mówi że wie i tyle...czemu nie chcecie się podzielić waszą wiedzą:-( wiemy ale nie powiemy...to po co piszecie i zaciekawiacie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gusiaaaaa
Gusiaaaaa -> tak się składa, że ja też schudłam 7 kg przez lipiec :) A przy tym były czasem wpadki z niezdrowym jedzeniem... Ja muszę jeszcze schudnąć ok. 20 kg...ale jak narazie to chcę schudnąć 13 kg do końca 2008 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaaaaa
oo no to gratulacje, jedziemy na tym samym wozku :) a Ty na jakiej diecie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gusiaaaaa
Gusiaaaaa -> ja jadłam wcześniej bardzo dużo i jak nagle przeszłam na dietę 1000 kcal + ruch to w sumie nic dziwnego, że aż tyle schudłam...Aaaaa ja Tobie również gratuluję hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssss
proste..z 95kg monodieta, drakońska dieta, głodówka ....20- 30 kg to nie problem :p a potem założą topik...wypadają mi włosy, łamią się paznokcie, zanikł okres... :o sztuką jest zejść z 58 na 56!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezależny obserwatorze jesteś bardzo tajemniczy, wiesz... dalej nic nie wiem konkretnego... dlaczego nie chcesz żeby wszystkie dziewczyny miały zgrabne i jędrne ciałka? poza tym nie jest powiedziane że każda skorzysta z twojej wiedzy więc myslę że raczej nie wszystkie będą cudnie zgrabne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaaaaa
od razu 95kg .... ja wazylam 76 a teraz waze 69 przy wzroscie 175cm :] a jak beda mi wypadac wlosy albo lamac sie paznokcie to nie bede sie tu skarzyc to moja sprawa bedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love song nie nie chce przeciez jak bede wszystkie wygladac beda jak modelki to odrazu poprzeczka wyzej bede ogladac sie za gugusiami-lausiami-modelami-pedalami-narcyzami. a po co to komu? beda miec kompleksy i dobrze a ja swoje Kochanej wszystko zdradze bo chce calowac mlode jedrnre cialo bez rozstępów zmarszczek i cellulitu :) bo jak na ciele pojawiaja sie zmarszczki to cialo traci jedrnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes debilem obserwator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdemu podobają się gugusie-lalusie-modele-narcyze, każdy ma inny gust...i waga tutaj nie ma nic do rzeczy! widze też że masz obsesję na temat zmarszczek, a one kiedyś się pojawią na ciele twojej ukochanej i twoim czy tego chcesz czy nie i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię pustych ludzi
niezależny obserwator żal mi ciebie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes debilem obserwator
mam piekne jedrne opalone ciałko, po co mi twoja wiedza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes debilem obserwator
olejcie go on gowno wie albo wie tyle co i wy, Ameryki na pewno nie odkrył bedziecie go prosily zeby powiedzial caly dzien a jak wreszcie powie to sie okaze ze zadna rewelacja, tym bardziej ze to facet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×