Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Gość zona męza
muilunia, pokaz jakieś prace! I to jest ciekawe hobby! Widzisz, wisienka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem tez
moje hobby to allegro :P i jest to bardzo powazne hobby ;) ponadto dziecko jest moja pasja. uwielbiam patrzec jak rosnie, pomagac w rozwoju, zabierac je w ciekawe miejsca, kiedy trzeba rozpieszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnik
mam zainteresowanie PODRÓŻE a oprócz tego lubię jeszcze fotografować czytać książki podróżniczo naukowe oraz w wolnych chwilach uczyć się j.hiszpańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_xxx
co za durne pytanie!!! czy kobiety mają zainteresowania? oczywiście. fotografia, malarstwo, rysunek, sport, moda, itd. to są moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra06
teraz zdecydowanie jest to taniec. A to dlatego ze po kilku lekcjach tańca z Yuliet ,mysle ze to hobby stanie sie moja pasja http://www.yuliet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Większość może zwyczajnie nie mieć ochoty opowiadać o swoim hobby, lub uznaje odgórnie topic za głupi (takie ich prawo) a to nie świadczy o braku zainteresowań. No jasne że takie topiki sa głupie, najważniejsze topiki to jak długo karmić piersią i imionka dla Fasolek. Zgadzam się, że chyba ponad 80 % Polaków nie ma zainteresowań. Bo to co tu niektórzy podają to w większości porażka - czytam czasem romanse - to interesuję się książkami, oglądam dziennik - polityką, gotuję obiad - kulinariami, przeglądam kolorowe gazetki - modą... Z przyjaciółmi spotykać się powinien każdy zdrowy człowiek więc nie podawajcie tego jako hobby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie właśnie czytac, horrory, przygodowe, fantasy i thrilery medyczne:) lubię tez eksperymentować z włosami na glowie (dłużej niż tydzień z jedna fryzurą nie wytrzymam:), uwielbiam jezyki obce i namiętnię sie ich uczę, a tak poza tym lubię chodzić na koncerty i słuchać muzyki. gotować nienawidzę, bo to poprostu dla mnie horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kafeterii
owólki, fasolki, mizianie z misiem pysiem, mierzenie tempki, fifolki, pisiochy, prykanie, kupkanie, papusie, cycunie, zapładnianie palcem, zaliczanie wpadek z bratem, ciumkanie, staranka, nienawiść wobec teściowej, wulgaryzmy, problemy z ortografią, zakłądanie setnego topiku o tym samym, wzajemne obrzucanie się błotem z kolebziunkami z forum, kupki, zupki, smarki, zakupy w Biedronce, wózki Taco, ciuszki Next z osiedlowych lumpków, Allegro, Fotosik i NK - czyli trzy portale z których obok Kafe składa się internet, śluziki, druga blada kreska na teście, pytanie się kolebziunek pięć razy w tygodniu czy już jestem w ciąży, folik, przygotowanka i czerwone kokardki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kafeterii
* Tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szydełkowanie!!! mogę godzinami dziergać (jeśli dziecko oczywiście pozwala :) ). Aktualnie robię biżuterię szydełkową, szale i chusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała umieć szydełkować ale jak czytam jak zacząć to nic z tego nie rozumiem :) Kiedyś próbowałam decoupage ale przy dziecku się nie dało. Uwielbiam fotografie, robię biżuterie (uczę się dopiero) i kocham podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Fotografia--- nie ruszam się z domu bez aparatu, nawet do pracy go zabieram :) *Aranżacja wnętrz--- uwielbiam zmieniać, przestawiać, kombinować *podróże--- wspólnie z mężem :) *narty --- j.w i lubię swoją pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość independent .
grafika komputerowa. fashion moda. makijaz. szycie. sztuka malarstwo. wystroj wnetrz. fotografia. podroze kulinarne.;) i filmy detektywistyczne dla relaxu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją pasją są motocykle. Nie tylko lubię na nich jeździć ale również w nich grzebać. Do tego dochodzi obsesja na punkcie polityki, filozofii i rozwoju duchowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zajmuję się decoupagem :) Co do opisów wzorów szydełkowych - są nieczytelne. Gdyby nie rysunki to też bym z nich niewiele wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet z rysunków nic nie rozumiem :D Pokazane jak trzymać, napisane co robić i nagle już zrobione... próbowałam i mi wyszło co innego :D filmik by się przydał może w tedy bym się coś nauczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim hobby jest wyrób biżuterii, ostatnio pasjonuje mnie filc i to jakie daje mozliwości:) Drugą moją wielką pasją są moje kwiaty. Zarówno te doniczkowe jak i florystyka. Uwielbiam robić różnego rodzaju stroiki, bukiety. W przyszłości mam zamiar powiązać to z pracą zarobkową. Strasznie lubię sport. Dużo kibicuję, jeśli coś mnie interesuje potrafię zarywać noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda konna ( pół życia zbierałam na własnego wierzchowca) i wszystko co koni dotyczy ogród i uprawa ziół frywolitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksza frajde sprawia mi urzadzanie mieszkania, szycie nowych zaslon, poduszek, rzemalowywanie scian... Uwielbiam szyc, chociaz niestety brakuje mi cierpliwosci przy szyciu ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny kocur:) Twoje prace są super, aż Ci zazdroszczę. Mi się bardzo podobają szydełkowane bajerki niestety jestem mańkutem i nigdy nikt nie potrafił mi pokazać szydełkowania na drugą stronę, a moze we mnie było zbyt mało samozaparcia. Moje prace można obejrzeć w stopce mam link. Mam do Ciebie pytanie odnośnie rejestracji np: w wylęgarni. Czy to jest odpłatna usługa, a jeśli tak to jak dużo. Jekie są prowizje od sprzedaży i czy masz większą sprzedaż niż w allegro by była? Wiem że sama mogę sobie doczytać, ale zajmie mi to sporo czasu, a liczę na to że opowiesz mi to w skrócie. Allegro fajna rzecz, niestety ciężko się przebić w tym gąszczu ofert i jeśli nie wrzucę aukcji w promowane to ciężko sprzedać, a za promowane niestety kupę kasy trzeba płacić i w tym momencie przestaje to być opłacalne. Mam nadzieję że zajrzysz tu jeszcze kocurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijo 2008 - wysyłasz do wylegarni maila ze swoimi pracami i czekasz na akceptację. Jak się im spodoba to dostajesz szczegółowe instrukcje. Za wystawienie prac nie płacisz nic, ale do Twojej ceny Wylęgarnia dolicza sobie 50% prowizji. Ja jeszcze wystawiam tu: http://www.decobazaar.com/projektanci-katarzyna-janik-1142.html i tu prowizja jest 25-30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocur:) dziękuję za odpowiedź, tak myslałam że zabierają lwią część, a z drugiej strony, to dobre jest to że jeśli nie sprzedaż to nic nie tracisz, więc pewnie przemyślę sprawę. Powiedz mi jeszcze czy sprzedawałaś także w allegro i czy miałaś równie dobrą sprzedaż co w wylęgarni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pochwale :P http://catarinka71.pinger.pl Ale to dopiero się uczę, mam nadzieję że kiedyś uda mi się robić takie żeby na nich zarobić... albo chociaż żeby się coś zwróciło... oj długa droga jeszcze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×