Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

z niektórymi się zgadzam, bo co to a hobby muzyka, każdy lubi jej posłuchać ale czy to jest hobby - chyba ze ktoś gra na jakimś instrumecie czy śpeiwa w zespole; książki to hobby? ze czasem ktos coś sobie poczyta dla wypelnienia czasu nie nazwałabym tego tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie książki traktuję jako hobby, wręcz obsesję hehe. dziennie jedna pójdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiiii
luska.s słuchanie muzyki to też może być hobby. Tylko nie słuchanie tego co akurat puszczą w radiu, ale już interesowanie się jakie są nowe trendy, chodzenie na koncerty czy do filharmonii czy do opery. Więc wiesz można słuchać i słuchać. Są ludzie którym robi różnicę kto gra tego Chopina. Tak samo z książkami. Można sobie czytać od tak bo się nudzi, a można być pasjonatem prozy iberoamerykańskiej. To raczej kwestia tego ile czasu się czemuś poświęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja robię na szydełku i drutach różne różności. Ostatnio testuję aniołki bombki i takie różne, gdyby ktoś miał wzory i schematy to może się podzieli ze mną? A jeszcze jedno nie jestem babcią na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska.s to jakie wg ciebie mogą być hobby? moje hobby to wędrówki górskie, zwiedziłam z moimi chłopakami praktycznie wszystkie szlaki Sudetow i większość Tatr. Namiętnie słucham muzyki i oglądam filmy, oraz interesuje sie tematyką obozową i podróżniczą - książki. Przeglądam projekty domów i lubie analizować co bym w nich zmieniła, albo jaki zrobiła wystrój. czy to passja? chyba tak, dla mnie pasja to zainteresowania, które człowiek "zgłębia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba 15 masz fajną pasje, bo możesz na niej zarabiać ;) ja jestem antytalencie drutowo-szydelkowym hehe w tamtym roku zamówiłam u koleżanki, dzwoneczki szydełkowe na choinkę robione pozłacana nitką cudeńka! Płaciłam 2zł za szt, - dla znajomych, dla nieznajomych były chyba po 4 albo po 5zł. Miała roboty a roboty, bo ajk wieść się rozeszła, to nie nadążała z zamówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja na razie testuję na domowe potrzeby, ale kto wie... Kiedyś zrobiłam kilka kapelusików dla dziewczynek na zamówienie, ale to dość drogi interes bo one były bawełniane , a bawełna jest droga. Aniołki to co innego są malutkie jak dojdę do wprawy to będę szybko je fabrykować więc dzięki za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A moim zdaniem turystyka górska to jak najbardziej hobby i pasja. Znam wielu ludzi chodzących po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey11
Mnie interesują jedynie brednie z internetu i śmieszne bzdety,idiotyzmy różnej maści.Powoli się wypaliłem z części moich zajawek.Momentami mam pewne zrywy i na krótko wracam do dawnych zainteresowań.Miałem fazę na klimaty z filozofii wschodu,coś w stylu ezoteryki.Czytanie książek tego typu tolle osho itp.Teraz jedynie grafika komputerowa chociaż stopniowo coraz rzadziej coś tworzę ale niedługo coś zrobię.A tak to na bieżąco to z mojej zajawki na sw jedynie boks śledzę.Z muzyki staram się ogarniać nowe nuty do przesłuchania.Jakieś dobre filmy wynajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja powiem tak jak jest
Moim hobby i zainteresowaniem sa moje dzieci. Naprawde. Bardzo duzo pracuje (jestem dyrektorem pewnej firmy), wiec w tygodniu mam raczej malo czasu dla dzieci (mniej wiecej 2 czasem 3 h dziennie), takze kazda wolna chwilke, kazdy weekend (w weekendy nie pracuje nigdy) poswiecam dzieciom, wyjazdom z nimi, roznym zajeciom itd., ale zawsze z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummmaska
Dla mnie to takie rzeczy jak wizaz, stylizacja są takimi najbardziej własnie interesującymi mnie rzeczami jesli mozna je tak nazwac. I w sumie miedzy innymi tez teraz wybieram sie do szkoły Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilwooo
To jest bardzo dobry wybór jesli chodzi o szkołe. I wydaje mi sie ze bedziesz w 100% zadowolona jesli chodzi o samo Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammosla
Ile trzeba poświęcic lat nauki zeby skończyć wizaż i charakteryzacje własnie w tym Studium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd zostałam matką pasja poszła w kąt :( Uwielbialam grać na gitarze mogłam to robić w każdej wolnej chwili teraz nie mam czasu albo ochoty chyba czas to naprawić. Dzięki za poruszenie tego tematu jutro wyciągnę moje pudło z szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja interesuje sie moda,biegam po sklepach lumpeksach,szukam perelek albo czegos do przerobienia,czytam blogi modowe i ogladam vlogi,przegladam magazyny,znam historie mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej chwili moim nowym hobby jest zarabianie kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnka67
Ja ucze sie wizażu i charakteryzacji wiec poniekąd stało sie tez to moim nowym hobby :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od niedawna pasjonuję się malowaniem pastelami olejnymi :-) Fajna zabawa i super mnie to wycisza. Może nie potrafię tworzyć zbyt spektakularnych obrazów ale rodzinie i znajomym się moje prace podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaewaewaaaaa
ja jestem samoukiem jezykow obcych, znam podstawy(wloski, hiszpanski, francuski, arabski) prefekcyjnie angielski, niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluunskowa
No ja teraz tez jestem na pierwszym roku u Dziewulskich na charakteryzacji. Kurcze jest bardzo fajnie i naprawde mega profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robie aniolki z masy solnej,do tej pory robilam dla znajomych za darmo,ale za namowa wielu ludzi zamierzam wystawiac je na aukcje,najwiecej zamowien mialam zawsze w okresie swiatecznym i wlasnie teraz prtzed swietami mam zamiar pierwszy raz je wystawic,ciekawa jestem jakie bedzie zainteresowanie,bo wsrod znajomych jest ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkka
A jesli już mowa o szkole policealnej to która z nich Waszych zadaniem jest taka najbardziej godna uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANTERA w kropki
Akwarystyka, fotografia i grafika komputerowa, jazda na rowerze, rysunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loocka22
Teraz w sumie sporo osób w miare możliwości wybiera zawód związanym z hobby. W sumie już na etapie wyboru szkoly policealnej czy studiów podejmujemy takie dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie po górach, dolinach. niestety odkąd mam dzieci ciężko sie wyrwać na jakąś wyprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze interesowałam się kosmetologią, po maturze chciałam iść w tym kierunku,ale doszłam do wniosku że trzeba znależć pewny zawód a kosmetyką mogę zająć sie hobbystycznie, tak wylądowałam w szkole jako nauczyciel angielskiego a po pracy zajmuję się stylizacją paznokci,mam swój mały salonik i robiąc paznokcie odpoczywam od zgiełku i hałasu szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alldonka89
Rzeczywiscie co do Studium Dziewulskich to taka szkoła jest swietnym rozwiązaniem i wyjsciem tez dla tych którzy chcą własnie też uczyć sie od najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do tej szkoły mozna dołączyć w kazdym możliwym momencie ? Czy tylko od nowego semestru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×