Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

a mnie "jasne jak słoń" się podoba :D najgorsze od kilku tygodni: -POLBANK- "powiększamy świnkę, bo nasze pieniadze rosna" :O i cała rodzina lepi wielką mega maciorę skarbonke (ciekawa jestem z czego) :O - Danone i pasażerowie z górnego i dolnego pokładu - jakiś Kubuś School i tekst mamusi: "Michał, ile ty masz na glowie!" - Actimel i ich pseudo rymy (jak była o brzuchach to jeszcze mogłam znieść. ale teraz są brzuszki :O ) - Polsat "Dobrze nam razem" w każdym wydaniu- a mi jak to słyszę wręcz przeciwnie, niedobrze - Netia i to Kotowe "Adin, Dwa, Tri, Cietyrje" (no nie wiem czemu, ale aż mnie trzepie jak to widzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppl
najlepsze reklamy to miała heyah z wajchą, zajebiste były :D a wkurwiających reklam nie dopiszę, bo wszystkie zostały już wpisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regina Sektor ma fajne kawałki, np Fidelity :). Two Birds tez niezłe. Dobrze, że TVN wybrał właśnie jej kawałek do swojej ramówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna reklama z pomysłem, jaka się pojawia i mnie nie drażni to reklama ramówki TVN (teraz w wersji ubranych na biało). Już pomijam fakt, że to samo zaczęło powtarzać TVP :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie niemożebnie drażni
ten daremny koleś z reklamy Pepsi :O. No nie mogę, jak go widzę, to mnie coś bierze 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A mnie naxymalnie wqrw.ia radiowa reklama "Piotr i Paweł" Ta co ciągle gadają `przyjemnie, przyjemnie`. Ale na końcu jak ten facet robi z siebie pajaca i pie.rdoli jak idiota "przyjemnie, przyjemnie, przyjemnie" to mam ochotę zwymotować. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice
nadziany kostek mnie wkurza:( rodzynki to u kuzynki itd ehh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalitha
może podłajestem ale mnie w...wia niemożebnie skądinąd szlachetna akcja TVN pomóz czy coś tam i jakiś dzieciak mówi - Kasjan, Oliwka... jeszcze Jok temu nie chodziła... i I dobJo powJaca... KasJan? a może Kasran? k.mać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś rano usłyszałem to "przyjemnie,przyjemnie" w radiu,to miałem ochotę wyrzucić je przez okno :/ (samochodu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpsomniane wyżej psipsi
oraz wszelkie reklamy z kupą w roli głównej... Niedługo i krew menstruacyjną będą pokazywać i biegunkę...i hemoroidy. Reklama wedla z psami też mnie denerwuje, bo mam wrażenie że ta czekolada jest dla psów... I tak naprawdę mało która reklama mnie nie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...głupia reklama wedla...co ma wspólnego pies i samochód oraz piosenka" Motylem jestem" z czekoladą?Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalitha - ja w tej reklamie zrozumiałam "Kafjan". W radiu leci jakaś reklama valerinu z taką dupną piosenką... W piosence śpiewają "nie denerwuj się". JAK SIĘ MAM KURDE NIE DENERWOWAĆ PRZY TYM GÓWNIE????? Aa mam małą prośbę. Przetłumazcie mi "Kafjana" na język ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzhfgtj t ruj yj u
Ni znosze reklamy Tortexu - piękny, gęsty czerwony a w realu woda zabarwiona na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Mnie denerwowała reklama barszczu, jak facet miał umorusaną nim całą twarz tak obleśnie...bllleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge strawic maniery
z jaka swoja kwestie recytuje baba z reklamy soku Hortex Zlote Jablka. Gada to z jakims przydechem i przezywa, jakby reklamowala co najmniej zegarki Rolex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pieluch, w której baba mówi coś o wchłanianiu rzadkiej kupki dziecięcia i Żanet Kaleta, to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piertolę
nowa reklama mcdonalds. kurwa, ten koleś i ta baba z ryjem jakby jej miał w szwach przez uśmiech pęknąć mnie wykończą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjnjnj
wszystkie ze szczesliwmi rodzinkami wpierdalajacymi obiad.najczesciej z papierka......😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadada...
wszystkie reklamy z udziałem dzieci, te ich umorusane dzioby, niedobrze mi się robi od tego widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta zielona
a ja lubie reklame wedla z tymi psami. zawsze sie smieje jak ja widze. ale fakt z czekolada to ona ma niewiele wspolnego :D chyba chodziło im o przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, im chodziło o przyjemność bo jak wiadomo pieski lubią wystawiać pyski za okno i im tak fajnie wiatr wieje... Uwielbiam taki widok :) A szczególnie z tej reklamy king charles spanielka co mu tak śmiesznie pyszczek podwiewa ;P Mi się nawet podoba to "i dobjo powjaca" (ten chłopczyk co to mówi jest taki słodziutki...), ale nie mogę znieść KAFJANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdd
a ja to sie boje troche tego chlopca :/ taka laleczka "czaki" z niego, przelaczam jak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyniemakolaczy
Hepatil, wszelkiej maści podpaski i maści na hemoriody ------------------------------- zagłosuj na mnie - może dzięki Tobie otrzymam pracę http://tnij.org/eo75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam reklamę mbanku z babciami & turbodymomen zawstydził Madzię..boli go ząb szóstka: au w/w reklama nadaje się wyłącznie do radia, jak widze te jego różowe gacie to mnie krew zalewa nie cierpię reszty reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×