Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

No fakt, po jakie gówno dziecku tyle tych blizn? Niech se na dupe przyklei i się będzie chwalił kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiZajn
Hahahah taak 'psi psi' obled dno dna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodies
"jak oni gładzą?" no kurwa jego psia mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odruchy wymiotne mam na to plucie krwią, ale takie mega mocne, no nie znoszę tego! Generalnie wszystkie reklamy proszków do prania, szczególnie te niemieckie z dubbingiem... A kocham - Tesco! Przy demonstracji jak się idzie po kaszę a jak po wafle położyłam się na łóżku i 5 minut wyłam ze śmiechu :-D Zawsze pochwalę też serię Żubra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odruchy wymiotne mam na to plucie krwią, ale takie mega mocne, no nie znoszę tego! Generalnie wszystkie reklamy proszków do prania, szczególnie te niemieckie z dubbingiem... A kocham - Tesco! Przy demonstracji jak się idzie po kaszę a jak po wafle położyłam się na łóżku i 5 minut wyłam ze śmiechu :-D Zawsze pochwalę też serię Żubra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka nowa reklama Plusa z tym \"zaniosę!\" \"nie zaniosę!\" (ta chińska). Ona mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak też nie wiem o co biega
w tej reklamie pseudochińskiej "zaniese, nie zaniese" :O. Poziom abstrakcji mnie tu przerasta. Za to super jest ta reklama piwa Desperado (swoja droga, co w tym piwie jest, ze takie wizje tworzy :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ja już Wam dawno pisałam o PSI PSI a Wy nic, no ale w końcu widzę, że jest już PSI PSI na forum. Qrwa, masakra reklama, gościu głupka z siebie zrobił po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
widziałam nową reklamę Tiny i już nie ma tej baby z wytrzeszczem !!! Ciekawe czy wreszcie poszli po rozum do głowy,że ten spot bardziej odstrasza niż zachęca do kupna. Dobijają mnie reklamy Aliora szczególnie ta z tym melonikiem zamiast balona i reklama lokaty polbanku, gdzie ten pseudoamerykaniec wymawia nazwę banku - polbankju :/ żanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucam jeszcze te
glupkowata Basie powtarzajaca jak robot - tak, tak, za godzine :O. Uch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie odnosnie
reklamy ibupromu - tej z tą laską co to pływa dookoła świata bo juz sie nie da dalej, zeby sie nie posrała w trakcie tego rejsu. A pytanie jest takie - o co ten koleś ją pyta na końcu? Ona tam odpowiada "nie". Juz milion razy tego słuchałam i kurwa nie wiem co on tam do niej sepleni. Coś w stylu "Czy możesz ...." i nie wiem co dalej. Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ja chyba pyta
czy cos jest w stanie ja zatrzymac. Wydaje mi sie, ze na poczatku, gdy dopiero zaczeli nadawac te reklame, to on odpowiadala samym tylko (jakze inteligentnym) "y-y", a teraz jest najpierw "y-y", a potem "nie", ale moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam od 3 lat w anglii i nie jestem na czasie z polskimi reklamami, ale swego czasu, pamietam, ze nie moglam zniesc reklamy delmy. Jak z pojemnika margaryny wyskakiwala ta delma i cos tam pierdzielila. Okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy jogobelli i nie tylko
wszystkie jogobelli :O owoce sss krzaczka, jogurt na kolacje, śniadanie, obiad, podwieczorek... dzieci krzyczące: mamo, to jest cudowne, wspaniałe! (z powodu jogurtu?! :O ) i cała reszta tych upośledzonych debilek. w życiu nie zjem tego gówna, skończyłam z jogobellą, jak zobaczyłam pierwszą z tych reklam :O ta ohydna reklama nowego axe, z tym facetem z czekolady, którego laski podgryzają. matko, jak mnie to brzydzi! :O w sumie nie wiem czemu. kupa u tomka :O reklamy perwollu (o, nowa sukienka itp.). wszystkie! natomiast "give me some fish" czyli "ryba wpływa na wszystko" akurat uwielbiam :D Świetny, lekko surrealistyczny pomysł jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecology
ja takze uwielbiam "give mi so fish" - ta reklama jest zaje**oza maxx. natomiast najgorsze: spotkanie po ratach - WITEK JEDNA RATA! Tak mnie to denerwuje ze mam ochote spalic telewizor i utopic szczatki. Renata Budrzak - jestem farmaceutka czy czym - szczutczne bardziej niz w11 Bank zachodni wbk - z Danny'm DeVito............ gorzej niz z tym dziadkiem z monty pythona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdg
szuuuuuu łuuuuuuuu czyli ćmienie w reklamie tego czegoś od gożdzikowej. żałosne basia od ery. olaboga psi psi... niedobrze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdgsdg
a i jeszcze alior bank. meloniki na głowach tych bankowców mnie odpychają. nie wiem czemu. okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupupu
zdecydowanie o sole mio Delmę solę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znoszę tych reklam ciast Delecty chyba. Jak słyszę "Mamuuuuuuuuuuuuuuuuusiu, zrób mi krówkę. - Już zrobiłam" i widzę, jak wszyscy trzęsą ryjami i muczą, to mną rzuca o ścianę 😡 Ten bóbr też jest obrzydliwy, myslałam, że się porzygam, jak pierwszy raz widziałam tę reklamę :/. O kupce u Tomka nie wspominając. A kto pamięta: - Kochanie, gdzie byłeś? - Biegałem. - Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka laleczka
Ja tez nienawidze wszystkich tych reklam :P Weslug mnie najgorsza jest -tina -ibuprom -ibum -przerazajaca reklama kisla fisla xpp A jakie reklamy lubicie? Bo niektore sa naprawde spoko ^^ Np ja lubie reklame crunchipsow ;pp "jest crunchips jest zabawa" za tymi policjantami albo reklamy plusa "he's got simplus!" xpp reklama bebiko gdzie smieja sie te bachory jest tez fajna :] aaa i jeszcze reklama castoramy chyba :P Tam gdzie prychodzi np do sklepu jakis punk albo lalunia i ten facet im tak fajnie tlumaczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwol srelwol
jest nowa jakze debilna reklama perwollu, który wszedzie wszyscy ze soba nosza zeby sie pochwalic jakie to maja 'nowe- stare" ubrania :o ze-na-da!! kampania jedz ryby jest swietna:)) uwielbiam ja ogladac :) i nowa eklame plusa- córka mandaryna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Oż kurwa! Nie.... "SMAKOMYK" Ja jebię!!! To już kurwa dno dna!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888999999
nowa reklama makaronu lubelli jak to rodzina sie przy obiedzie kloci o makaron a potem malo co sie nie posraja zjadajac lubelle :o :o zaaaaaaaal kampania z ryba byłaby ok gdyby nie ta piosenka hehehe wejdzie czlowiekowi w ucho i caly dzien nuce :p fajna jest reklama tzn piosenka w reklamie dostawczych volkswagenów :p wooooooooooork :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOLLEEKKATT
A MNIE WKURZA TA NOWA REKLAMA PLUSA CÓRKA MANDARYNA NO SZLAK TRAFIA JAK TA BABA SKRZECZY ZANIOSE, NIE ZANIOSE, ZANIOSE... ITD wKURW... NA MAKSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssoipjiopjipjipip
o właśnie! reklamy delecty są obrzydliwe. niepoważne, porypane. wszyscy tam wariują jak jakieś świry. do psychiatryka z nimi. i smakomyk. no kto to g*wno wymyślił? żenująca nazwa. dlaczego akurat smako-MYK?! koniecznie chcieli być oryginalni. a jakby był taki ,,smakołyk\'\' to przecież było by ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w tej reklamie jakiegoś leku na szczanie mówią \"psi psi\" to mój pies zrywa się, lata jak głupi i warczy :-D . A i jeszcze coś mi się przypomniało jak pisałam o \"psi psi\". Jest taka reklama co jest jakiś urinal akut czy jakieś inne gówno na szczanie. I w tej reklamie baba se owija chustkę na biodra bo jej drogi moczowe marzną. Rzygać mi się chce jak to widzę. Aha i jeszcze reklama lubelli. \"-Co to jest? - To makaron który kupiłeś\". No kurde ta reklama mnie doprowadza do szału. To już nie można jeść innego makaronu niż lubella? To tak jakby ine makarony to było jakieś gówno, którego się do ryja nie da włożyć, a lubella srella jedyna najlepsza. Normalnie żal dupę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wymiaaata
-weźmiesz? wezmę, nie wezmę, weezmę, o, o mało bym zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×