Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

nr 1. ŻABKA - piosenka o kochaniu żabki to najwieksza makabra stulecia, jest idealna dla bulimiczek które maja problem z puszczeniem pawia nr 2. reklama mcdonald\'s i marzenie każdego mlodego czlowieka czyli \"od hamburgera do managera\" - k o s z m a r nr 3. LINK 4 - panie Wiesiu kup pan OC czy cos w tym stylu - horror nr 4..... oczywiscie wszelkie reklamy proszków do prania i płynów z panem Chajzerem i innymi zonkami. natomiast najlepsza moim zdaniem jest reklama heyah NO TO SRU ! ;) i wszystkie reklamy żubra (jak on uroczo fuka tym swoim nochalem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Youtube są też 3 i 4 część tego \"najgorsze reklamy ever\" czy coś takiego. A faktycznie, reklama tych kabanosów jedynek jest taka denna... wszędzie baba jakaś żre tego kabanosa jak nienormalna. W każdym miejscu (Perwoll?)! ja nie jestem jakaś nienormalna, żeby gdziekolwiek jestem nosić ze sobą jakąś kiełbasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój głos w sprawie
Perwoll noszony na imprezę Sante - toż to jest z lat 90 jak nic I ten pierdolony bachor z tp sa czy netii czy czegos tam, co łazi za ojcem i pierdoli bez sensu. Potem jest takie ujęcie perfidnie na jego ryj, kurwa przysięgam że bym zatłukła jakbym go spotkała na ulicy. Skurwysyn pierdolony, kto zrobił tą reklame, podnosi mi się ciśnienie na samą myśl. I kubuś - a my joł - tak samo, bachory rozwydrzone, pytam się gdzie są rodzice. Kabanos jedynak - własnie leci w tv. Szczyt debilizmu. Sepleniące bachory z reklamy sera - "serloku mogę trochę szera"- weż kurwa cały kilogram tylko zamknij w koncu tą japę. I wszystkie typu mango gdynia - sprzątanie naszym odkurzaczem to zabawa! No już widzę jak się bawię latając po chałupie z oczyszczaczem parowym. Natomiast twarde dowody z reklamy karmy dla psów mi nie przeszkadzają. Te psy są fajne, a ta kupa mnie jakoś nie odraża. Nawet mi sie podoba ta reklama. Reklama "no to sru" jest wyjebana w kosmos, 10/10, moja matka się popłakała ze śmiechu jak ją zobaczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minęła dwudziesta
a mnie wkurwiają zawsze reklamy depilatorów z nasadkami, chuj wie czym. a najbardziej rozpierdala mnie to, że słychać tekst: "od dzisiaj depilacja będzie bezbolesna", pokazują uśmiechniętą, depilującą się babę, a jak ma ją cokolwiek boleć skoro jeździ tym depilatorem po nodze gładkiej i bezwłosej jak dupa niemowlaka? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh*
mój głos w sprawie -----> \"Sepleniące bachory z reklamy sera - \"serloku mogę trochę szera\"- weż k**wa cały kilogram tylko zamknij w koncu tą japę. \" - tak jest !!! To samo mu mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęła dwudziesta-zgadzam się. Po jakie gówno baba się depiluje, skoro nie ma ANI JEDNEGO włoska! Bes sęsu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej joł ziomalskiej reklamy kubusia-to dziecko w czarnej kurtce i czerwonej bluzie to chłopak czy dziewczyna? Bo jakieś takie nijakie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dla odmiany "rozwala" mnie nowa reklama 36.6 z tym żuczkiem co próbuje wstać a na koniec ktoś na nim siada , fajna jest :) * krem nivea , ta murzynka co je popcorn taką słodką minkę robi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupkacz
o co chodzi z ta reklama SRU, bo nie widzialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka nowa żałosna reklama orange, co idą facet i babka jakaś, i im się litery z ryjów sypią... i jeszcze ta muzyka... okropność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
wkurzają mnie wszystkie reklamy OC w PZU. Zastanawiam się zawsze jak na nie patrzę co twórca miał na myśli i nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta reklama z PZU gdzie jakiś facet się wydziera: Przepraszam Krysia..." w innej też PZU facet gra na gitarze i makabrycznie wyje...po prostu mnie dołują...okropne!! I jeszcze jedna: plastry do depilacji Veet - że niby kobieta która ich używa jest bardziej kobieca...a jak ja używam depilatora to jestem mniej kobieca? Bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy się stoi
Czy się stoi, czy się leży, pakiet minut się należy... omg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie wnerwiać ta reklama simplusa z łodzią podwodną :/ A w tej reklamie \"czy się stoi...\" to jest okropna muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLUUUUUUUUUUSSSSSSS
Kto widział tą nową reklamę plusa? najpierw wiezien wspomina o mamusi ,na końcu jakis człowiek pie.rdoli coś po niemiecku a kiedy uderzyl w mape to ludzie pospadali z łożek... CZy to był obóz koncentracyjny ;/ czy właśnie przewozili ich do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden oboz baranie
tylko lodz podwodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... jeszcze mu komórka dzwoni. rzygać mi się chce jak tylko usłysze ten dzwonek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini rocka
Mnie wkurza reklama żabki i tych oarówek czy tam kabanosów i śpiewy tych ludzi! ja kocham żabkę, ja kocham tego kabanosa. Oh kabanosie kocham cię! Jak dobrze, że mam w pracy kabanosa i mogę nim zaszpanować przed koleżankami! oh jak dobrze cie zjadać o pyszny kabanosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie...
wkurza reklama eurobanku!!! Z Żebrowskim!!! " Są tylko dwie osoby które potrafią zagrać przerwę w spłacie kredytu!!! Nie wiem jak gra to... Ale ja gram to tak..." i rozpada się na 2 części!!!! Totalna porażka niby taki z niego aktor a w takiej żałosnej reklamie gra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokwdjisjdisjc
wogole ten stary nie umeim mowic - nie mowi michał zebrowski tylko zebroski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A mnie wku.rwiają te jazgotliwe bachory z reklamy tp.sa. chyba jakiś tam pakiet doMowy co tak drą mordę : "Grają w sieci? Mogę zagrać z nimi w sieci? ... Oni wiedzą, gdzie mieszka yeti... i wielka stopa"! Noż ja pier.dolę co za wstrętne rozwrzeszczane dzieciary... Ugh, ależ mi ciśnienie ta reklama podnosi, a długa jest jak sam skur.wysyn! Fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej reklamie TPSA jest tylko
jeden bachor, ale fakt wkurzajacy jest na maksa, od razu przepuscic przez wyzymaczke takiego 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Aha, jeden :| Może i tak, ale jazgocze tak, że myślałam, że ich tam z 15 jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poison00
ja nienawidze z kolei reklamy w radiu z cyklu 'nazywam Sie Zanetka Leta' oO :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*oj tak śpiewy o kabanosie są wkurwiające.... szkoda ze tych kabanosów z majtek nie wyciąga \"kochanie mam trzy\" :o *cisowianka, baba lata f-16 na koniec wyciaga z kieszeni litrowa wode , mówi \"ciiiiiiiii\" plus tekst ni z dupy ni z pietruchy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×