Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
do gościa powyżej, wypowiadając ego sie na temat Ibum dla dzieci: a co ci do dziecko winne?! ze masz ochotę je zabić? to nie ono sie ubralo w strój królika i nie ono wymyslilo reklamę. widać ze nie rozumiesz co piszesz bo inaczej byś sie powstrzymal/-a od takich nienawistnych tekstów na temat malych dzieci, które nie są niczemu winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama Bio Oil... nawiedzona jakaś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kur*a, jak mnie wk****a reklama banku z Adamczykiem i tą krową-żoną. K***a, ja ci dam taką jajeczniczkę, że nabiję ci guza i poronisz. Jeszcze ''Rigga'' i Mietek Szcześniak tak napier*******y, że mnie głowa bali. A ten tekst ''Spokojnie, babcia czuwa'' mnie wk****a. K***a, mam nadzieję że jak Tusk odejdzie, to te hołoty reklamowe odejdą w amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Ania, która z radością odkrywała świat, Piwo Harnaś, Rubipect i wszystkie reklamy z bachorami w rolach głównych, Podpaski Always, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie
w*****a niemiłosiernie ten koleś z reklamy play :o ta babka blond jest super ale on ... masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po huk oglądacie te reklamy? ja, jeżeli oglądam w tv coś, co jest przerywane reklamami (rzadko!) to jak tylko zaczyna się blok reklamowy wyłączam głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jajeczniczka będzie?"- cholera nie mogę, początek jeszcze przejdzie, ale ta jajecznika to przegięcie i ostatnio- "masz 20 lat i tyjesz od przetworzonej żywności i nie masz na to wpływu?" kup coś tam... tyje się od obżerania ponad miarę i braku ruchu hemoroidy, upławy i impotencja- do porzygania (a podoba mi się reklama auta, jak syn chciał "pojeździć na rowerze" ) sepleniące dzieciaki i reklama 'mój króliczek ma gorączkę'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAAAAAAAAS NAAAAAAA RIGEEEEEEEE! Nie będzie juz odwrotuuuuu kiedyyyy spuścisz sięęęęę! Spokojnie babcia czuwa. K***ica mnie bierze za kazdym razem jak to slysze juz wole Guseppe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna reklama jak laska pyta się faceta o maskarę a on mówi maskra. Jej cięta riposta to co ty wiesz o kamijażu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwuje mnie reklama syropu Dexapico :/ to sepleniące dziecko "dzień bez kaszlu,noc przespana ,dexapico dała mama" okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doda w media:( juz tam nie kupie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama leku na wątrobę i Geslerka na pierdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podoba wam się reklama Mini Ratki z wypiekami? Organizm ogląda zestaw mebli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba w kółku do pływania na brzuchu ,że niby wzdęta ...gruba i tyle i nażarła się jak świnia to jej ciężko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini ratka z wypiekami i te czapki w kształcie ...no właśnie czego bo dla mnie to jak prezerwatywa wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie tez wkurzają reklamy leków z dziećmi, dexapico, lizaki natursept i inne badziewia. No i reklamy Playa. Za dużo tego wszystkiego. Boję się, że ta blondynka wypadnie mi z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zupa romana polskie flaczki-rzygam 2. Wszelkie podrasowane reklamy zwłaszcza środka na afty-rzygam 3. DX2 żenada w ogóle do mnie nie przemawia ten goguś-rzygam 4. Nowość REKLAMA 7 ZBÓŻ ALE DURNA i seksistowska 5. Wszelkie środki na "niestanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy z adamczykiem tego banku to masakra jakaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza Rigga Pizza Rigga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w zgadywanki: bezpieczenstwo i skutecznosc... Flegamina!!! Totalna porazka jak dla mnie, graja w rodzinna zabawe i haslem jest syrop z charcha w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ciekawe jakim cudem wpadla na to bezpieczenstwo i skutecznosc jak dziecko pokazywalo jakies durnoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przytulila misia a to daje duze poczucie bezpieczenstwa i przede wszystkim skutecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogolnie nie cierpie reklam !! doprowadzaja mnie do furri ! Zawsze przęłączam albo wyłączam tv na czas reklam -nie oglądam tych bzdet ! Przez reklamy odechciewa mi się oglądać wogóle tv .Bo oglądam ciekawy film czy program i wiem ,że zaraz będą 15 lub 20 minutowe reklamy !! BLEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tato a co to sa barwniki? Nie wiem. A konserwanty? Nie wiem. To co ty k*** wiesz?? Ten tata gej, co rano zre kanapke z Nutella a nie wie, co to jest predkosc swiatla. uwielbiam za to reklame NE MA, z gosciem z tabletem w rece, miny zony i ta jego na kiblu, brawo, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USP jestem gotowy zabic za te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabka i wielosztuki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowo, sexi, ale niewygodnie. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele19
NAJGORSZA REKLAMA TO LINK4 !!! żenująca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie ta reklama w ktorej mowia szafiszcze kanapiszcze az przechodza od niej ciarki.Lubie z Heniem z Tessco i jezo zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matka natura ma małee i dużeee" cos o jakichś napojach/sokach, ale tak mnie w*****aa! dwuznaczna jakaś. żałosne. I te wszystkie infekcje pochwy, hemoroidy, środki na potencje i na dodatek reklamy durex -.- ŻENUUUA. Agencje reklamowe nie mają kompletnie kreatywności. Te reklamy zamiast przyciągać - odpychają. Gdyby te pomysły chociaż jakieś inteligentne były, gdyby to ciekawie było zrobione... reklama o "kamijażu" tez na nerwy działa. A na odmiane, czy spotkaliście sie kiedyś z reklamą, która była według was przyciągająca i ciekawie zrealizowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×