Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
reklama napoju dla dzieci rokofun z tą głupią piosenką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Play i Gortat - masakra. A poza tym to Zupa Romana wróciła!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te o podpaskach waginach zapaleniu sromu infekcji pochwy hemoroidach pryszczach itede itp!!! mógłby ktoś w końcu zrobić z tym porządek ! rzygać się chce od tych reklam jeszcze je puszczają gdy człowiek obiad je albo kolację nie zależnie od pory dnia !!! te obecne czasy to dno totalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia reklama to ból znika nie ma nie ma k***a a za nim same te tabletki metafen chyba'a podoba mi się reklama co ten pies się śmieje plusa chyba-fajnie ten pies się śmieje-chciałabym takiego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd oni wzięli takiego psa co się śmieje-ja takiego oprócz tej reklamy nie widziałam'a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zawsze mogę być pełna słońca. Nie mieć brzuszka i mieć brzuszek. Co za beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmmOooNnnIiiQqqUuuEee
Calominal - "kalołie" Plus - brawo Ty I wszystkie inne reklamy suplementów diety, które robią z nas debili do dojenia kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama banku z braćmi Golec, którzy wk*$%##$^&ąco wyją Boże, co za wiocha!!!!!!!!!! Stopień irytacji podobny do piosenki Eweliny Lisowskiej w reklamie MediaExpert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calominal, metafen, jogobella, reklamy play, reklamy syropow dla dzieci, activia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunicki
Kalominal wygrywa. Tego goscia z wada wymiwy bym wlasnorecznie udusil. I jeszcze jeden gosc z reklamy lizakow natursept. Boze jakie to jest dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co zamierza Napoleon" - tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też denerwuje ,,Co zamierza Napoleon?''. Poza tym wkurza mnie reklama T-Mobile. Najpierw ,,mój ty mój ty'', a teraz ,,szybciutko, szybciutko'' takim idiotycznie cienkim głosikiem. I jeszcze reklama Zbożaków, w której wkurzają mnie te dzieciaki i mamuśka, która cieszy się z głupoty potomków. I jeszcze reklama któregoś operatora: -Dlaczego nie zadzwoniłeś? -Minuty kończą się tak szybko brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama w radiu, nie pamiętam czego ani jakiej firmy…Zawsze dostaję szału, kiedy aktorki zachowują się jak idiotki i mają orgazm na widok czegoś do paznokci czy innego gówiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
< Ale ostatnio Jogobella mnie dobiła, jak ta gówniara operowym śpiewem zawodzi "Jogobellaaaaaaa". K**wa mać, mam dość.> x haha, dokładnie. Jeszcze "do Lewiatana jeden krok..". Kiedyś była taka reklama podpasek.. Rany boskie, najgłupsza reklama EVER - Always na tip top : - Każdy dzień jest NAAAAAASZ… - Ale nie mój…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jogobella - faktycznie wk.wia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trawisto jak ten gość macha sobie że bąka puścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napoleon reklamuje jedna z sieci sklepów ;-) jeszcze głupia jest reklama Ciasteczek oreo, ten głos gościa co śpiewa i pytanie na końcu co się stanie gdy oreo zjem? No i te animacje w reklamie jakiś potwór jest wampir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirek
reklama czekolady WEDLA - najdurniejsza błazenada . PLUS - brawo ja >>> co z tekst,jak c***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama mleka dla dzieci co od niedawna jest puszczana w TV z ckliwą melodyjką . Aż mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9879
Ja nienawidze reklamy jogobelli, szxzegolnie tej piejącej pani, ktora sopranem spiewa "jogobella". Nienawidze jej, do tego stopnia, ze odkad ta reklama leci w tv nie kupuje w ogole jogobelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz dziala na nerwy t-mobile z szulimową, wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo my, czyli przechuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dzisiaj wróg OBI
Reklamy OBI z tymi niby smiesznymi inscenizowanymi wypadkami, dno i prymitywizm, NIGDY WIĘCEJ OBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Zimoch tak nisko upadł, że zaczął reklamować ''Lidla'' - w RMF-ie, ZET-ce tak mi się chce wymiotować na jego głos, jak promuje papier toaletowy za 5 złotych czy kabanosy jakby komentował mecz. Dla mnie Zimoch to KABOTYN przez duże K za to, że reklamuje ten niemiecki sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szczerbaty bachor w reklamie VW, działa mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama pampersów "gdzie podziało się siusiu" jak to słyszę to nerwy biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy są coraz bardziej ofensywne i zamiast zachęcić do kupna danego produktu to skutecznie obrzydzają i wnerwiają oglądających. Mnie osobiście denerwują, i to bardzo, wszystkie reklamy suplementów diet oraz leków, które polecają "specjaliści" i "lekarze", którzy dwie reklamy później pracują już w zupełnie innej profesji. Brakuje agencji, które potrafiłyby zrobić prawdziwą reklamę, która w końcu będzie taka, jak należy. http://czasnareklame.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dodam coś od siebie. Mnie absolutnie wkurza ta baba z reklamy Tesco! Po pierwsze zacznijmy od tego że nie wiem kto wymyślił te durne melodyjki do tych reklam (podobnie jak Kaufland). A ta idealna mama i pani domu z tego Tesco, nie mogę patrzeć ja jej twarz i głupkowaty uśmiech. A swoją drogą, nie wiem kto wybiera takie brzydkie dzieci do reklam, jak np. irytująca gówniara z reklamy jakiegoś soku (co zabiera ojcu szklankę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopowiem i ja: TAMEHES - co ta metka tam przelatuje z logo ;/ tak mnie wkurwia!!!! Ten akcent i szptem, trwa to 3 sekundy, a wkurwu 5 minut zadadzą i jeszcze puszcza kilka razy w jednym bloku reklamowym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×