Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
to fakt! reklama papieru toaletowego, z tym facetem co ciągle powtarza "nie ma", czy jakoś tak, to jest dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy USB zdrowie ,,,,podnosi mi ciśnienie jak słyszę tą jęczącą babę aaaaaaaa ...kto za to odpowiada nie raz mam chęć rozwalić telewizor a druga reklama to Brodzik z Wilczakiem co reklamują Smart Dom ,,,,co za dziadostwo ,mała ania z radoscią odkrywa świat,i reklama syropu dexapico i lipomal -ochyda....przez te reklamy coraz mniej oglądam telewizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama z papierem toaletowym to reklama papieru Regina i facet mówi Emma -chodzi o imię kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie wk****a reklama z Banderasem, który jak down gada z różowym pączkiem. Jak widzę tę jego z*****y uśmiech pod koniec reklamy, to chcę go pobić. Jak mnie on wk****a ten aktor na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta reklama z Emmą i papierem toaletowym fajna jest :-) ostatnio mnie wkurza reklama, nawet nie wiem czego- bo od razu przełączam, para jakaś rozmawia i któreś z nich pyta "a co robi?" - taka forma mówienia jest dla mnie nie do przyjęcia i ten głos taki jęczący... i reklamy z wnętrzem ludzkiego ciała- niby rysunki- ale wnętrze policzków, gardła czy ostatnio włosów w nosie (!!!!!) są obrzydliwe kanapiszcza-ziszcza-pierd***yszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wolicie - program platny i zero reklam w trakcie filmu czy darmowy z 15 minutowym blokiem reklamowym ze jak wraca sie z kuchni to sie zapomina jaki film sie ogladalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(wscieklosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( wscieklosc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-reklamy play z ta tepa szmata i glupim kutafonem w cynglach -reklama z tym bachorem odkrywajacym swiat na ktorego drodze staja te stwory(bol i goraczka) -reklamy z tymi ch*jozami z rodzinki.pl bleeehhh -reklama z geslerowa tttooo reklamy ktore doprowadzaja mnie do szewskiej pasji az mam ochote rozp******ic telewizor!!!!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piątkowy
też nie lubię reklam z bachorami :o generalnie nie lubię reklam, są nieliczne wyjątki od tej reguły, na szczęście od prawie 2 lat mój kontakt z telewizją jest na tyle sporadyczny, że przeważnie nie wiem o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek zredukowany
Reakcja wymiotna na reklamy z dziećmi, szczególnie małymi jest zdrowa i wcale nie świadczy o niechęci do dzieci. Ludzie wyczuwają fałsz tych reklam, które opierają się na prostym chwycie, żeby pokazać dziecko, bezbronną istotę, która budzi sympatię, zaufanie i sprzedać towar, jakby rękami dziecka. To jest chwyt paskudny i wielu ludzi tego nie lubi. Kiedyś była dyskusja o zakazie reklamowania produktów przez dzieci, ale oczywiście nie udało się. Dlatego nie tylko w reklamach produktów dziecięcych są dzieci, ale we wszystkich, poza piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brodziki i płaszczyk w pipetkę po 3 melanżu dzięki paszportowi Polsatu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę reklamy Prudential z rodziną wieprzków na której półtonową bachorzycę dźwiga jej dwutonowy tatuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy ZUS, to oznacza kolejne podwyżki podatku na ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiegoś czasu nie oglądam telewizji, ale pamiętam śpiewaną reklamę Żabki. Wszystkie reklamy śpiewane mnie wk..wiają. Jaki normalny człowiek śpiewałby o ulubionym sklepie, albo podpaskach? K...wa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam zakazane reklamy,zwlaszcza angielskie:D reklama-po randce facet idzie do kobiety,ona w kuchni kawe szykuje,w tym czasie przychodzi do niego pies i go gryzie w noge.facet go kopnal i pies wylecial przez okno.facet sie wystraszyl i uciekl z mieszkania.to byla reklama cichych i wygodnych butow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwiają mnie reklamy Play w której śpiewają z Bednarkiem, Margaret i tym trzecim typkiem :-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę ścierpieć tej reklamy z tymi k*****i PLAY. nawet na kafeterii to jest już nie wytrzymuje psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wogóle skorzystał na polsatowskiej akcji oszczędzanie przez dodawanie :D ? domyslam sie ,ze za oszczędności z internetu mozna kupić jeden rękaw z "płaszczyka w pepitkę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka natura i ten sarenki band..no ja ciez piernicze!!..kto wymyslil słowa tej piosenki..w pociągu i w mieście Morągu..co za rymy czestochowskie?! I ten dzieciak z tym wiejskim chlebkiem..to syn tego od zupy Romana,podobieństwo uderzające i ta dziewczyna tez pewnie jego córka. Biznes rodzinny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie to w kółko tylko reklamy telefonów, leków i pożyczek; najbardziej wkurza mnie ta o zakwaszeniu organizmu "sprawdź przez internet, czy masz zakwaszony organizm", miniratka, kamijaż itp. ale za to podobała mi się reklama mercedesa "spełnie 3 twoje życzenia", a szczególnie ten facet i reklama jeepa też super, ta pierwsza wersja przed "jeepy uciekaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka77
Reklamy ogólnie to tragedia ale do szału doprowadza mnie namawianie do płacenia abonamentu RTV. Za co niby? Za milionną emisję Janosika Pancernych i Klosa??? Jak włączam tv i widzę te seriale to mi słabo Ja akurat jestem ustawowo zwolniona z abonamentu ale komu tylko mogę to odradzam płacenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po po po po po potęga!" tego nienawidzę. tych obrzydliwych facetów z tej reklamy. chyba to old spice? nie wiem, nie pamiętam ale jak zaczyna się ta reklama to wychodze z pokoju bo zwyczajnie rzygac mi sie chce jak to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magical Mystery Tour
Zdecydowanie najgorsze są reklamy Saturna z tą walniętą, wrzeszczącą babą "TRZYDZIEŚCI, TRZYDZIEŚCI, TRZYDZIEŚCI, TRZYDZIEŚCI", albo jakby zaraz miała dostać orgazmu: "WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ!"... Wcześniej była reklama jak piszczała na cały głos, ch** wie po co! Ja pierdziele, nie cierpię tego! Kto wymyśla takie debilne reklamy i jeszcze dostaje za to kupę kasy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wk****a reklama ''Plusa'' z tą dziewuchą, co tak denerwująca śpiewa ''Agata pała''. Ja bym tą dziewuchę zastrzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
play play play, i kazda inna w ktorej graja lewandowscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×