Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
Włączamy niskie ceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o sensacji ostatnich tygodni? tej wydrze lisowskiej? Nawet na fb powstaly protesty o wywaleniu tej reklamy. Dawno nie bylo reklamy, ktorej nienawidza cale pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię tę reklamę z Lisowską a na fb chyba się udzielają fanki Dodona :-) wolę Liszowską reklamę niż wszelkie reklamy z dziećmi i niemowlętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Reklamy Playa są wyjątkowo irytujące. Nadpobudliwa blondyna biega rozhisteryzowana i krzyczy razem ze swoim chudzielcem w okularach... No i jeszcze to: tabletki dla prostytutek, nawet na kanałach typu Animal Planet, które chętnie są oglądane przez DZIECI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz sobie mózg a nie niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twórcy reklam nie mają ani wyczucia ani gustu. Reklamy adresowane są chyba do totalnych kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia Marrrrrrrrrrrrrrrrrrrylka! Zabiłabym gnojka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, babcia Marylka też mnie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhhe, hhhe, hhheee, Hepaslimin.... No po prostu facet charcze, jak zakłaczony kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płatki bezglutenowe cornflakes - nie tyle co reklama ale na początku słychać takie "Ha!" - co to qrva ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, płatki bezglutenowe cornflakes i te dziunie co nie mogą wtrząchnąć normalnych bo od razu dostają wzdęć, biegunki i wyprysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co reklamuje ta babcia Marylka, bo nie kojarzę reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama z Lisowską. Jak słyszę darcie "Włączamy niskie ceny" to po prostu przełączam na inny kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmmOooNnnIiiQqqUuuEee
Kurrrr.... Nowa masakrycznie wkurwiająca reklama jakiegoś zjebanego majonezu. Występuje aktor Krzysztof Kowalewski i jakaś dziewczynka i w kółko pierdolą "Majo majo" na nutę Mahna Mahna. No normalnie od razu mi ciśnienie skacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowicie wkurzają mnie reklamy ze sztucznie modulowanym głosem Różczki. Wszędzie jej pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama jakiejś frimy ubezpieczeniowej, baba trzyma pochodnie przebrana za statue wolności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lewiatana jeden krok.... Mialam francuzow ostatnio u siebie i pierwszy ich kontakt z polska tv to bylo to cos! Myslalam ze sie spale ze wstydu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooda
"Majo majo" podbijam - okropnie wkurzająca. Normalnie wychodzę z siebie jak to słyszę. Brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majo-majo - normalnie mogę zabijać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmmOooNnnIiiQqqUuuEee
I te przerywniki z chujowym, babcinym ciżmem, a w tle szept "Tamahys". Ja pierdolę... Kopnęłabym w ryj twórcę tego kurwa paździerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertix
Oj tam. Różczki wcale dużo nie ma. Poza tym to jej naturalny głos. :P A co do Lisowskiej to ja tę reklamę KOCHAM. Za samą Lisowską nie przepadam i w sumie nie słucham jej piosenek, ale ta reklama... no, mistrzostwo. <3 Taka dobitna, krzykliwa, przemawiająca do widza. No i ona taka piękna. :P <3 Już od dawna brakowało takiej mocnej reklamy która w końcu ożywiłaby ten nasz naród. :P Mnie zaś wkurzają Plush-reklamy (Boże, ten misiek jest tak beznadziejny, a najgorsza reklama to ta gdzie podpala choinkę, nosz kurr.. :/), wszelkie reklamy z bobaskami/lekami (nie za mało ich, droga telewizjo?! :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama dżemu dla dzieci z tą głupawą pioseneczką "Nie chce grudek, nie chce skórek" chyba jakoś tak to leci. Po prostu nerwica mnie bierze jak słyszę ten głupi śpiew i te bachory co się krzywią jakby zjadły cytrynę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie reklamy, których nie jestem w stanie strawić to: - UPSS z bachorem i parkiet dębowy w jakimś qrva sosie i kosmiczne ręczniki i świetna mama, która ma rozwiązanie na wszystkie UPSS - calominal i facet z wadą wymowy Nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4dl.pl - Polecam. Naprawde dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama plusa Ja+ moja historia z tą dziewczyną co zaplata nogę na szyję i się szczyci, że umie polizać łokieć. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama Kubusia play z tymi niedorobionymi bachorami co jęczą aaa eeeeeeeee. Co za debil wymyśla coś takiego, reklama tabletek lokomotiv z tą jąkałą też mi działa na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmmOooNnnIiiQqqUuuEee
No plus z lizaniem łokcia masakrycznie w*****a, to fakt. Ale ostatnio Jogobella mnie dobiła, jak ta gówniara operowym śpiewem zawodzi "Jogobellaaaaaaa". Kurwa mać, mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avon, woda mineralna veroni, linea detox i inne , gdzie chrypi Różczka. Nie cierpię tego jej modulowanego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giga, giga, giga i Vergin Moibile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×