Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
"Prawdziwy mężczyzna wie jakiej rozpałki użyć, kiedy jego konar nie chce zapłonąć. Efekt po Braveranie masz na zawołanie" kto to w ogóle wymyślił?! Co oni tam "ćpią", że potem produkują takie potworki? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza reklama jaką kiedykolwiek widziałam to reklama srajtaśmy i zawód Leonarda da Vinci, że on tego nie odkrył. Kto tą reklamę wymyślił? Jakiś debil pewnie. Ale mniejsza o to. Kto tą reklamę dopuścił do emisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj i Pepsi:D Mikołaj mój człowiek :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynka z plusa rzygam jak widze te pinde durna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGATA PAŁA NAJGORSZA REKLAMA ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata saga małpy ! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze czy kazdy ojciec z reklamy musi miec koszule w kratę???!!!i wygląd idioty??!!! LaskA z Plusa ma zeza!!!..albo zapalenie spojówek bo te oczy ma koszmarne,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam takie pytanko odnośnie nowej reklamy ALWAYS, gdzie pod koniec jest text "poczuj się swobodnie w..."... https://www.youtube.com/watch?v=ssNyLSOlzzI (tutaj akurat słychać wyraźnie 'grupie'). Czy wy też w TV słyszycie "poczuj się swobodnie w du pie", a nie grupie? Aż zaczęłam szukać w necie i faktycznie dużo osób tak słyszy... Mam wrażenie, że są 2 wersje tej reklamy bo czasem słyszę wyraźnie GRUPIE, a czasem du.pie :| To nie prowokacja, tylko jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha :D "w d***e" dokładnie! a myślałam, że to ze mną coś jest nie tak (jak pierwszy raz to usłyszałam byłam w szoku, że dopuścili tą reklamę do emisji). dobrze, że jest nas więcej ;) reklama mercedesa i 3 życzenia jest najlepsza (facet cudny). szkoda, że zepsuli dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konique
uu uu uu uu ehh kocham to nasz stadko mówi żona do męża który przed chwilą udawał małpę..... lałbym bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama always z tymi kretynkami co śpiewają, że są super reklama play'a szczególnie irytuje mnie z udziałem Podsiadło i Margaret Kubuś czy można wytańczyć witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o taaak saga i malpy!!! tak mnie wk****a ta reklama. i na końcu komentarz tej baby "fajne to nasze stadko" no ja pie***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wznowili reklamę Link4 z tą bandą wrzeszczącą i blondyną w różowej minisukience "Powiedz stary..... " - biegnę po pilota w nadziei że może zdążę zmienić kanał zanim ta kretynka się odezwie natomiast spodobała mi się reklama UPC z sąsiadem spidermanem i na końcu jak babka wali głową w ścianę i fikołek do tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie usłyszałam reklamę , chyba saturna " Czy to prawda ,że wycięła pani sąsiadowi jabłko Adama kiedy spał? Tak , bo nie miałam co dzieciom włożyć do sokowirówki..." o matko , kto wymyśla takie debilne reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie usłyszałam reklamę , chyba saturna " Czy to prawda ,że wycięła pani sąsiadowi jabłko Adama kiedy spał? Tak , bo nie miałam co dzieciom włożyć do sokowirówki..." o matko , kto wymyśla takie debilne reklamy? To reklama Media Markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu w telewizji była emitowana reklama takiego leku dla dzieci IBUM malinowy i pamiętam, że w tej reklamie grała taka z********.n.a. kilkumiesięczna dziewczynka, którą producenci tej reklamy ubrali w strój jakiegoś z********.n.e.g.o. królika. Zmierzam do tego, że ta reklama była tak przesłodzona, że na sam jej widok chciało mi się rzygać, a tego głupiego bachora z tej reklamy najchętniej zdzieliłbym jakąś cegłą prosto w ryj i to tak mocno, że do końca życia ten bachor wyglądałby jak pół d.u.p.y. zza krzoka. Jak można takie g.ó.w.n.o. przebrać za królika, a później pokazywać je w telewizji, to nie wiem. Matek polek i innych obrońców zwierząt proszę o nie palenie mnie na stosie, bo ja tylko wyrażam swoje zdanie i mam do tego prawo. dwie panie nade mną to właśnie przykłady typowych matek polek. Liczyłem na to, że mój komentarz na temat leku ibum wzbudzi kontrowersje i oburzenie wśród obrońców kościoła i wartości rodzinnych, ale szczerze mówiąc...mam to w d.u.p.i.e. Was drodzy rodacy również mam w d.u.p.i.e. To co pisałem na temat tego p.o.p******************.g.o. bachora z reklamy tego leku to czysta prawda, a nie żadna prowokacja i nie ma to nic wspólnego z bezpłodnością czy nerwicą. Nie mówię, że nie lubię dzieci, po prostu nienawidzę dziewczynek-niemowlaków oraz dziewczynek w wieku 1-4 lata, bo każdy się ślini na widok ich o.s.r.a.n.e.j. duupy i podnieca się ich ryjem jakby widział skrzynkę piwa. Takie bachory od urodzenia są rozpieszczane, a później wyrastają z nich małe k.u.r.e.w.k.i., jednym z takich bachorów jest właśnie to g.ó.w.n.o. w stroju królika z reklamy ibum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie lubisz dzieci, skoro tak się wyżywasz. Mnie ostatecznie wk****a reklama McDonalda z Michałem Milowiczem, jak ją widzę to mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno. No i jeszcze Antonio k***a jego mać wrócił do reklam Orbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was tylko denerwują te reklamy z bachorami i możecie się co najwyżej powyżywać. A ja już mam z tym spokój. Dlaczego? Kiedy miałem 13 lat włamałem się z dwoma kolegami do takiego dosyć zamożnego domu i tam była taka niania co pilnowała takiej kilkumiesięcznej dziewczynki i ja z kolegami pobiliśmy tą gosposię. Co prawda nie mieliśmy w planach pobicia tej dziewczynki, ale tak mnie wkur... jej płacz, jej ryk i cały jej ryj, że nie wyrobiłem i zbiłem tego bachora na kwaśne jabłko. Biłem tego bachora po ryju i skopałem go też po ryju. Później spędziłem 2 lata w poprawczaku. Dodam jeszcze, że ten incydent miał miejsce w 2002 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmmOooNnnIiiQqqUuuEee
Ja pierdolę, wkurwia mnie taki bachor, chłopak w blond lokach, w okularach. Do niedawna pierdolił w jakiejś reklamie tak zjebanym głosem, że "płatki zawierają minerała" a teraz jest w jakiejś kampanii społecznej. Kurwa, co za wkurwiający dzieciak, ja pierdolę, głos ma jakby piał. I jeszcze te wary jak krzywi, no nerw na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnerrrrrrrrrrrwia mnie reklama Nutelli, a raczej beznadziejna rodzina w tej reklamie. Matka starsza o 10 lat od ojca i brzydkie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę patrzeć na tą dziunię z Zalando w reklamie z Mikołajem. To, co ona robi z rękami i jak wygina te dłonie, co to qrva jest? I Adamczyka juz nie mogę słuchać: patrzysz na ilość cali i cenę i tak milion razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam, co za buce wzięli się za robienie reklam..... I jakim cudem zamawiający jeszcze im za to płacą.....Ostatnio pojawiła się reklama pewnej firmy ubezpieczeniowej , w której koszmarny kaszalot z Płocka zachwala, jakie to niby dobre ubezpieczenie....... Nóż w kieszeni się otwiera i na wymioty zbiera. Gdybym się musiał ubezpieczyć, za skarby świata nie skorzystałbym z tej firmy ( po obejrzeniu reklamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dlatego duzo bardziej wole reklame na papierze, a nie telewizyjna, bo zobaczysz i usłyszysz w takiej dosłownie wszystko, nie do wytrzymania. Jakby ktos chciał cos zaczac z reklama to słyszałam, ze warto tutaj się zwrocic po jakies broszury czy ulotki www.aaprint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te reklamy plusha z tym głupim miśkiem były dobijające, ale ta co miś puszcza pierdy jest nie do zniesienia, jest obrzydliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miejcie złudzeń gdyby to nie działało, to zleceniodawcy nie płaciliby za te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oł oł oł
Reklama jakiejś kawy El Sol czy coś takiego. Gra odtwarzacz i jakaś baba tam śpiewa po hiszpańsku i nagle płyta się zacina i baba ryczy "EL, EL, EL, EL, EL, EL, EL" i tak non stop! Potem facet przyłazi, wali pięścią w odtwarzacz i gra dalej. KOSZMARRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×