Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamina

Czy mogę odwiedzić maluszka w szpitalu chorego na zapalenie płuc?

Polecane posty

Gość Mamina

Mam takie pytanie, moja przyjaciółka jest ze swoim miesięcznym maluszkiem w szpitalu, biedactwo ma zapalenie płuc. Jestem w ciąży, 32 tydzień, czy mogę ich odwiedzić? Jest jakaś możliwość zarażenia się? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu powiem że nie powinnaś iśc nie ze swojego powodu tylko z powodu drugiego dziecka. Odwiedzający przynoszą pełno bakterii i wirusów. A co do ciebie : w szpitalu jest tyle wszystkiego że ty lub dziecko twoje może załapać coś poważniejszego niż tylko zapalenie płuc. Więc odradzam. Koleżanka powinna zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo możesz zarazić się od dziecka jak i od starego. I od wszystkich innych dzieci na oddziale też. Mało to razy tak było, że dziecko jechało do szpitala z nierozpoznaną 3-dniówką a wracało z rotawirusem i zakażeniem gronkowcowym ;) Różne bakcyle na takich oddziałach się kryją, to zapalenie płuc to jeszcze pikuś może być ;) Rób jak uważasz, ja tam osobiście bym się nie paliła do takiej wizyty. Ogólnie to wizyty w szpitalu. Szczególnie na oddziałach typu zakaźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamina
Macie rację. Ale mi tak przykro bo bidula na pewno by się ucieszyła. No trudno :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz jak uważasz. Leżałam w szpitalu w synem na zapalenie płuc, a wyszliśmy z biegunką i wymiotami, do tego kto przychodził to po powrocie do domu zaczynał się źle czuć i biegunka albo wymioty. Dosłownie cała rodzina pochorowała się ale wcześniej żadne nie zadzwoniło i się nie spytało czy może przyjść. Przecież powiedziałabym nie przychodźcie bo nie można ale każde było mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i o ile infekcja może być niegroźna dla Ciebie o tyle może być niebezpieczna dla Twojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Zrezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamina
Wolę nie narażać siebie ani mojego dzidziuśka więc nie pójdę. Z resztą widok tych dzieciątek z wenflonikami itp. pewnie by mnie zdołował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×