Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola28

mama w irlandii - nie mam kolezanek, kto chce pogadac?

Polecane posty

siuper, dziekuje :) Juz ci wyslalam zaproszenie na NK...sliczna jestes :) niech mnie ktos wykopie od kompa, pranie mialam powiesic juz godz. temu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rozumiem,tez mi czasem ciezko odejsc dzieki za komplement pozniej ja zajrze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...Wera, jak tak dalej pojdzie zapiszemy wszystkie kartki na topicu...szkoda ze reszta dziewczyn gdzies przepadla..:( melduje ze pranie powieszone, juz mam luzik moge klikac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam, klikam....tylko dostalam zlecenie na obraz...technika i gatunek obojetne...nio i szukam natchnienia gapiac sie to na plutno to w telewizor, :) Ja nierozumiem jednej rzeczy, Mloda w kraju a w domu sie samo balagani...chyba mam jakiegos ducha...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam Ci napisać ze fajna babka z Ciebie taka seksi a corcie masz sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiala bys zobaczyc pokoj mojej diablicy...czasami przejsc nie mozna, a jak kaze jej posprzatac to slysze ze w balaganie latwiej wszystko znalesc ;) coz, tez taka bylam, hi hi... Macie jakiegos zwierzaka w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja twoich maluchow nie moglam zobaczyc, masz blokade na galerii :( Wcale nie jestem sexi...a ze lubie stroj sportowy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak, to ja sobie tez pozwole poogladac, ;) My chcielismy psa...ale landlord sie nie zgodzil...dziwne tylko ze do okola wszyscy maja :( Ale jak zmienimy chatke to bedziemy mieli bo czasami tych moich maruderow musze sila lub przekupstwem ( lody ) wyciagac z domu na spacerki... Poza tym kocham te zwierzaki i predzej o sobie zapomne a psa nakarmie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poogladalam...siuper !!! Tez mam cala mase zdjec na plazy, ale kurcze gdzies na plytach...i jak znam siebie to jeszcze nie zostaly rozpakowane po ostatniej przeprowadzce...;)..czyli prawie rok...:P A jak ci sie podoba moda irolek ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o dresach? Fatalnie sie dziewczyny ubieraja Podobno zobaczyly w polkach kokkurencje i zaczely o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dresach tez...chociaz powiem ze czasami sama sie zastanawiam nad zakupem takiego czegos...jeszcze nie posiadam w szafie irlandzkiego dresu, hihi... Moda ogolnie jest do bani, bo jest strrrasznie monotonna...poza tym brak luster w domu robi z mlodych kobiet straszydla... oki to ja tez wpadne pozniej...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co slychac? jesli chodzi o mode irlandzka, to mnie rozwalaja sukienki ubierane na dzinsy :O na szczescie juz coraz mniej dziewczyn sie tak ubiera, ale gdy przyjechalam tu cztery lata temu, to bylo to nagminne:O i jeszcze wiazaly sobie kolorowe chusty na biodrach do dzinsow;) teraz juz sie tego nie widuje, ale trzeba im przyznac, ze maja pomysly, nigdzie dotad nie spotkalam sie z taka moda:D ale dresy mi sie nie podobaja... tzn. jesli dziewczyna ubierze sie w jakas fajna bluzeczke, do tego pelny makijaz, bizuteria, wieczorowa torebka ...i szerokie spodnie od dresu:O taka moda mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo, pobudka...;) Po mojej stronie wyspy swieci ! jupi...:)...moze sie pogoda utrzyma bo mam zamiar polazic troche po plazy... Wera, jak tam humorek dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Pola, witaj ! juz myslalam ze zapomnialas o topicu...:P Moda, moda...ale zawsze mam ubaw jak odwoze Mloda do szkoly i z auta za wielgasne pieniazki wysiada mamusia w pizamie i papuciach...bez skrepowania szoruje taka z maluchem za raczke pod szkole, caluje i wraca do autka...:) Teraz juz mnie to nie rusza, ale na poczatku o malo mi sie glowa nie odkrecila...hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galganek🖐️ albo rano w niedziele w sklepie - grupki dziewczyn w pidzamach :Dale z pelnym makijazem;) ja juz zaliczylam spacerek, zapowiadalo sie ladnie, ale niestety znow zaczelo padac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gałganek a dziekuje dobrze a u Ciebie? pogoda dopisala wiec dzieci caly czas szaleja na powietrzu takze mozna troche odetchnac Zycze wszystkim miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×