Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola28

mama w irlandii - nie mam kolezanek, kto chce pogadac?

Polecane posty

wera - wyslalam ci maila. jesli sie cos zdublowalo, to przepraszam...moj internet chodzi jakby chcial a nie mogl:(od paru dni:O klikalam jak szalona zeby wyslac i nie wiem, czy nie poszlo kilka razy:O cortina jak tam, spakowana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie dostalam ale zaprosilam cie z znajomych cortiny jesli masz glowne zdjecie z corka i twoje imie jest na A to trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera trafilas;) juz sobie ciebie dodalam:) widze ze masz sporo zdjec, pozniej obejrze, jestem ciekawa twojego pierwszoklasisty:) cortina pewnie sie pakuje...:) cortina, przywiez nam troche slonca z polski!🖐️ narazie uciekam, moze bede wieczorkiem, milego popoludnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no pola laska z Ciebie Cortinka odezwij sie przed wyjazdem a i kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...;) Kurcze z braku polskich literek nie moge Wam pomachac, :( Wera, nio to koty za ploty, :D..jak juz synek ma kolege to mozesz spac spokojnie...swoja droga podpytuj Mlodego w trakcie roku szkolnego, jezyk opanujesz do perfekcji...juz ci zazdroszcze :D Ja dzisiaj ostatnie zakupki porobilam czyt. menowi zapelnilam lodowke, :P... Kupilam mamie kaplet recznikow z tzw. gornej polki...mam nadzieje ze trafilam i z kolorem i z wzorkiem...ciezko dogodzic rodzicielce, ;) Pakowanie chyba ukonczone, zreszta co ja miala bym pakowac, 3 pary majtek, 2 koszulki i ewentualnie sweterek...:) Dzinsy, adidasy bede mies na sobie...torbiszon pusty :P...wiecej w nim prezentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jestescie spryciule, tak sie znalesc w nk...i to po mioch znajomych, hihi...Aledobrze, bo to jednak duzo daje jak sie ''wie'' do kogo sie klika, ;) Ja jutro startuje o 5.55...wracam z Mloda 05.09...to chyba piatek, popoludniu...dobrze ze z lotniska do domu mam 20 min. jazdy samochodem...ciekawe ile teraz taxi kosztuje...? Specjalnie nie kazalam nikomu po mnie przyjezdzac...bedzie niespodzianka...przynajmniej dla sasiadow...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nie ma sprawy, zapakuje tyle sloneczka ile sie da....:) Czy ktoras ma jeszcze jakies zyczenia wzgledem kraju ? pisac prosze...w miare mozliwosci spelnie, przywioze, wysle (jak mi podacie adresy )...:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cortinka kochana jestes ale dziekuje nic nie musisz przywozic zreszta to co bym naj bardziej chciala raczej nie wchodzi w gre caluski i jak bedziesz miala dostep do neta to cos skrobnij\' uwazaj na siebie i wracaj z cora cala i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Pola tylko mysmy chyba zostaly....to zapraszam na kawke. Kurcze trzeba bedzie teraz wstawac o 7 przez ta szkole buuuu. Mateusz to jeszcze wstaje ale zal mi małej budzic-tak slodko spi. Milego dnia Skrobne cos pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wera:) no tak, wygląda na to, że zostałyśmy same na posterunku;) chyba że ktoś jeszcze do nas dołączy.. ja dzisiaj spóźniona. wstałyśmy co prawda gdzieś przed siódmą, ale mała wypiła mleko i wołała spać, więc wróciłyśmy do łóżka i spałyśmy jeszcze do 10 :) współczuję wam, że musicie tak wcześnie wstawać:( pobuszowałam już po twoim profilu na nk, świetna z was rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie słońce, ale już się chmurzy. kurcze chyba będziemy się przeprowadzać:O kończy nam się powoli umowa i prawdopodobnie landlord podniesie czysz:O już dwie rodzinki się wyprowadziły (na 6 mieszkań na osiedlu) czyli sporo. z jednej strony fajnie tu, bo cicho, blisko do centrum no i nowe mieszkanie, z pierwszego wynajmu. teraz pewnie poszukamy czegoś dalej od miasta chcąc zaoszczędzić:(no, zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wera, juz mylalam, ze i ty zrobilas sobie wolne od topiku:( cortina wyjechala i jakos tak cicho sie zrobilo... jak minal dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlecial deszczowo maly jest tak zachwycony szkola ze az sie wierzyc nie chce a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ze mu sie podoba:) widzisz a tak sie balas;) tez chcialabym juz moja mala poslac do jakiegos przedszkola, zeby troche z dziecmi pobyla, no ale poczekam, az sie bardziej usamodzielni. u mnie nuda, na dworze pada, a internet chodzi tak wolno, ze nawet nie chce mi sie go wlaczac:O mialysmy dzisiaj gosca, znajoma nas odwiedzila, wiec sie troszke rozerwalam, mialam nianie do malej;) szkoda, ze tak rzadko mozemy sie spotykac, ale co robic, ludzie pracuja, kazdy ma swoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zaszalalam bylam u fryzjera tzn fryzjerka byla u mnie hehe nie ma to jak porawic sobie samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robilas z wloskami? mi tez by sie przydal fryzjer:O musze sie przefarbowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuknij na NK a zobaczysz porownaj zdjecie glowne i to przy laptopie-jest jako ostatnio dodane I co myslisz?Jak wygladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbuje sie sama jak cos to sluze pomoca- za darmo oczywiscie!!!!!!!!!!!!!!!!no może za kawke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i padl mi internet wczoraj...:O wera super wygladasz! tez wlasnie chce zrobic sobie grzywke no i jakis kolorek nowy. chetnie skorzystalabym z pomocy, szkoda, ze taka odleglosc...:(:(:(:( ostatnio farbowalam sie sama i zostal mi z tylu nad karkiem niepofarbowany placek wlosow:O heh nie radze sobie z tym wiec niestety bez fryzjerki sie nie obedzie;) tak w ogole to dzien dobry :) dzisiaj od szostej jestem na nogach:O nie wiem czy ten post sie zapisze, bo ten moj internet to tragedia ostatnio:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Pola!!!! Wlasnie szykuje sie do szkoly tzn malego szykuje-zaraz wychodzimy. Zycze Ci udanego dnia.U mnie slonecznie-przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia wera:) u mnie leje:(teraz juz nawet tv nie mam przez ten deszcz:O ciekawe jak dlugo mi internet pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera jestem:) aczkolwiek ledwo co. wczoraj faktycznie internet mi nie laczyl. to pewnie przez ta pogode..:O a jutro ma byc sztorm:O co tam u ciebie slychac, nic sie nie odzywasz? do mnie rano zadzwonila kolezanka z propozycja spotkania w miescie, a poniewaz pogoda byla rano cudna, pojechalysmy. udalysmy sie na spacerek z dzieciakami (ona tez ma corke w wieku mojej) no i wyszlysmy sobie na deptak nad rzeke, troche dalej od centrum, i nagle jak nie lunie deszcz! :O schowalysmy sie pod drzewami, ale to wcale nie chcialo przestac padac. dzieci byly w wozkach pod foliami, ale my przemoklysmy doszczetnie:(:(:( no i tak padalo caly dzien:( ..... a ja glupia dalej nie kupilam sobie plaszczyka przeciwdeszczowego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja znam taką sytuacje....hehe Ile razy to ja byłam cala mokra.........teraz skoro musze wychodzic 2razy dziennie do szkoly z malym zafundowalam sobie parasolke z tych lepszych na tutejsze wiatry. Jednak napewno sama wiesz jak to jest trzymac parasolke i prowadzic wozek ze zwrotnymi kolami z przodu.............za chiny ludowe nie chce jechac prosto haha Zaraz wychodze z malym do szkoly a pogoda jak zwykla nie ciekawa. Coż wczoraj było prze pieknie to już wystarczy co..........hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heh masz racje, caly dzien sloneczny to i tak duzo ;) u nas dzisiaj sztorm jak zapowiadali:O jak tam twoj maly uczen? duzo ma juz kolegow w szkole? :) a tak w ogole to wy planujecie juz na stale osiasc w irlandii, czy kiedys tam zamierzacie wrocic do polski? pozdrawiam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie zostajemy:jest praca mamy wszystko to na co by nas w Pl nie było stac. A w szkole okazało sie ze ma polska kolezanke,ktora podobno znakomicie mowi po ang. A po za tym weekend sie zaczyna moze sie w koncu wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×