Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola28

mama w irlandii - nie mam kolezanek, kto chce pogadac?

Polecane posty

HEJ...MOJE SLICZNE....:D Jestem , ale zagladam dopiero teraz..bo wiadomo , trzeba bylo sie rozpakowac itp..;) Alez nas pogoda przywitala, kurcze ! W kraju ciepelko, nawet jak nie ma sloneczka to i tak krotki rekawek to za duzo, a tu prosze...:( Fajnie ze pisalyscie, ja tuz przed wylotem nie mialam dostepu do neta...siadlo cos i dupcia....a wkraju brak lacza... Wera, ucaluj swojego smyka ode mnie za zapal i odwage...:)...super ze umie sie znalesc w nowym miejscu...trzymam kciuki za dalsze postepy... Pola, przeprowadzka ?...wprawdzie nie powinnam sie dziwic ...bo w koncu czynsz to podstawa bytu w tym kraju...im mniej tym lepiej sie zyje....nam sie konczy tuz przed Swietami...i tez sie zastanawiam jak bedzie dalej...:o A na razie buziaki i do jutra moje kochane :)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożesz Ty .............teraz to oberwiesz...........hihihihi gdzie to słońce co??????????????????????????? Myśmy tu tak na Ciebie i to słonko czekały.................😠 Całuski. Ale zdążyłaś juz kuknac na NK.............hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) cortina jak tam w Polsce, wygrzalas sie? my tu mokniemy dalej...:O... no tak, rozgladam sie za nowym lokum. ale ciezko cos znalezc tanszego i w dobrym stanie, ceny strasznie poszly w gore. w sumie nie musielibysmy sie przeprowadzac, bo calkiem nam dobrze tak jak jest, ale powoli zbieramy sie juz do Polski i stwierdzilismy, ze trzeba jednak troszke zaczac oszczedzac.. w kraju mamy troche do zrobienia wiec kazdy grosz sie przyda:) no ale jak powiedzialam, jesli nic fajnego nie znajdziemy, to zostajemy tutaj. napewno nie pojde z dzieckiem do jakiejs rudery w centrum miasta za 800 euro (bo z tych tanszych to niestety tylko w centrum, a tam...:O tragedia :Otyle sie naogladalam takich \"mieszkan\" - nie do zycia:O znajomy kiedys mieszkal w jednym z takich mieszkan, kawalek sciany mu sie zawalil na lozko jak spal, dobrze, ze w glowe nie dostal...:O my tez w czyms takim pomieszkalismy kiedys chwile. na piewrszy rzut oka bylo ok, poza tym, ze ciasno jak cholera, ale potem sie zaczelo...przyszla zima, zimno, prysznic zepsuty, jakies robale zaczely wylazic, ogrzewanie elektryczne wiec rachunki kosmiczne:O brrr.. koszmar:O uff, ale sie rozpisalam ;) co tam u was dziewczynki, malo piszecie... tak tak wiem, weekend:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cortina, probowalam wyslac ci maila, ale zadne mi nie chodza, nie wiem co sie dzieje z ta poczta. ten plik ktory mi przyslalas... probowalam otworzyc, ale za kazdym razem wyskakuje mi strona logowania do konta w googlach. nie wiem czy to tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam pola mnie też tak wychodzi ze trzeba sie zalogowac-ja zrezygnowalam Pogoda u mnie jest bomba pffu zeby sie nie zepsula. pozdrawiam Was serdecznie odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze dopiero zalozyc tam konto ? :( u mnie slonce wlasnie wylazi, zaraz wychodzimy, trzeba korzystac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo... Przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam, na pierwszy ogien poszlo to co najwazniejsze...czyli przestawienie sie pod katem dziecka...pozniej sprawy urzedowo - zakupowe...obiadek...i jakos tak zeszlo do teraz....musze wszystko jakos poukladac bo na razie na nic nie mam czasu i wszystko jest rozgrzebane i nie dokonczone...:o Wiadomo dzieciak w domu wiec swiat do gory nogami...hihi... Pola, a kiedy to zamierzacie wracac i dlaczego ?...z tego co wiem, zyc w naszym kraju mozna..pod warunkiem ze sie za bardzo nie sledzi podwyzek cen, kupuje to co potrzebne, i oczywiscie jak sie ma prace...bo beztego nigdzie nie jest fajnie...a w kraju dalej panuje zasada : Jak sie nie podoba, to mamy 15 osob chetnych na twoje miejsce...:( I do czego tu wracac ??? Chyba tylko dla pogody....;) Sorry dziewczyny za brak sloneczka, staralam sie ale mi takie osilki w moro na odprawie zabrali...:P...bo to juz prawie pod przemyt podlegalo...hihi Wera, jak twoje dziecie ? mam nadzieje ze dalej chetnie chodzi do szkoly...a ty juz jestes calkowicie spokojna :)... Ja na razie postawilam na plan 3 letni, do poki Mloda nie skonczy podstawowoki nie mam zamiaru wracac...za duzo bylo by mieszania w jej i naszym zyciu... Chociaz powiem szczerze ze czasami az za bardzo mnie ciagnie do Polski... Co do tego testu, ktory wam wyslalam...mozecie sie smialo rejstrowac, bo jaWas zaprosilam na moja poczte...gmail jest taki ze jak kogos sie zaprosi to i ten ktos przyjmie zaproszenie to moze otwierac pliki z wlasnie takimi testami czy zdjeciami, nie ma w tym nic groznego....:) buziaki Moje Sliczne..i do jutra...postaram sie cos napisac wczesniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weż mi jeszcze raz to cortinka przeslij................ Mateusz zachwycony jak narazie szkoła i z tego co zauwazyłam robi furore wsrod dziewczat co mnie nie dziwi bo w koncu urode odziedziczyl po ...............mnie hehehehe Ma polska kolezanke w klasie. Tak juz mniej sie denerwuje ale przeciez to poczatki,zobaczymy jak to pozniej bedzie............ brakuje mi strasznie jezyka i w piatek zlapalam dola z tego powodu.......................... Ja tez mysle o zostaniu tu dopoki maly nie skonczy szkoly,zreszta dopoki jest praca,mamy dach nad glowa to po co wyjezdzac........ Buziaki dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie jestescie co????????????????? Mnie sie mały rozchorował.....tydzien pochodził do szkoly i chory znaczy sie przeziebiony..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedactwo...:( puszczasz go do szkoly czy odchoruje w domu? tak w ogole to dzien dobry:) jak minal weekend? my bylismy na plazy pierwszy raz w tym roku pogoda pozwolila wybrac sie w weekend nad morze:) wiecie, jesli chodzi o powroty, to tutaj ode mnie bardzo duzo ludzi juz wraca do polski... tez kiedys planowalam zostac na stale, ale jednak na dluzsza mete teskni sie za krajem... dzisiaj pogoda znowu do bani, moze to i lepiej, nie chce mi sie nigdzie wychodzic nic robic rozleniwilam sie ostatnio, chyba musze isc do jakiejs pracy. wera fajne masz te nowe foteczki z tymi panami na laweczce:)tez mam podobne z tymi samymi panami;):):)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...:) Zapraszam na kawke...;)...Wyprawilam Mloda do szkoly, dzisiaj zaczal sie dla niej rok szkolny...wprawdzie z tygodniowym poslizgiem, ale poszla zadowolona ze to juz...No, trzeba bedzie od nowa wejsc w ten rytm szkola - praca - dom...;) Wera, poki nic groznego sie nie dzieje puszczaj Mlodego do szkoly, tutaj przeziebienie przechodzi po paru dniach, moze to tylko odreagowanie organizmu na stres zwiazany ze szkola...Mimo wszystko dzieci tez przezywaja ...Trzymam kciuki za synka i ciebie..:) Zaraz sprobuje wyslac ci ten test jeszcze raz...i poogladam nowe zdjecia na nk... U mnie pogoda naburmuszona, dobrze ze nie pada... musze wymyslec cos na obiad podrzuccie jakis pomysl, co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cortina🖐️:) u mnie ten test sie nie otwiera:( probowalam juz z kazdej strony, zalogowalam sie i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie poszedl do szkoly ale jutro chce go puscic-zreszta zobacze jak bedzie sie czul,teraz to glownie leci mu z nosa-ale zaopatrzenie lekow mam z pl takze mam go czym leczyc. Ja mam dzis na obiad piers z kurczaka,ziemniaczki i salatka-nic wielkiego.......a i jeszcze rosol z wczoraj.... czekam w takim razie na maila cortinka od ciebie....... juz bylas na NK hehehe.......... zdjecia aktualne z wczoraj...... nie masz na NK gg a chetnie bym poklikala z Toba..... Pola a ciebie gdzie wywialo?czyzby problemy z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bo wy obcykane w temacie usprawiedliwienie za nieobecnosc w szkole mam napisac w dzienniczku czy na zwyklej kartce?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola...:) Szkoda, bo naprawde fajne pytania i zaskakujace odpowiedzi..:P Sloneczko zdecydowalo sie wyjsc...:D...oby bylo jeszcze cieplo bo mnie czaka zmiana kaloryferow, stare grzejana pol gwizdka...a ja nie chce placic za ogrzewanie kosmosu...Wymieniac bedziemy sami a landlord ma nam zwrocic kase...Mamy bardzo leniwego wlasciciela, zwraca koszty ale sam nic nie robi..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi...myslalam o takim samym obiadku...tylko o innej zupie bo rosol byl wczoraj...:)... Wera, zmienilas fryzure ? jakas inna jestes ;)... Test wyslalam...moze teraz sie uda...a jak nie to chyba wkleje go tutaj w calosci...:P... U mojej cory sie nie pisze usprawiedliwien, tylko sie zglasza w szkole u wychowawcy ze dziecko jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg na NK...? a to ci dopiero, hihi...nawet do glowy mi nie przyszlo ze tam jest cos takiego...zaraz sprawdze ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera, dopiero dzisiaj wlaczylam gg i zobaaczylam, ze pisalas:( cortina, wklej tescik tutaj jesli to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test na osobowość Bardzo pouczający!!! To tylko cztery krótkie pytania do Ciebie, jednak odpowiedzi będą zaskakujące. Nie okłamuj samego siebie, tylko dlatego, bo ciekaw jesteś odpowiedzi. Kliknij myszą…. Twoja pamięć i uczucia są niczym spadochron, który przydaje się tylko wtedy, kiedy jest otwarty. Ten test sprawi Ci wiele przyjemności tylko wtedy, gdy zastosujesz się dokładnie do zaleceń. Nie oszukuj!!! Kliknij myszą…. Zanim zaczniesz, pomyśl sobie jakieś życzenie!!! Schreibe Deinen Wunsch auf einen Zettel und klicke mit der linken Maustaste weiter... Uwaga!!! Odpowiadaj na pytania po kolei. To tylko cztery pytania. Jeśli poznasz przedwcześnie treść testu, Twoje odpowiedzi nie będą szczere!!! Nie zaglądaj dalej nie udzieliwszy odpowiedzi na pytania!!! Kliknij myszą…. Weź ołówek i kartkę papieru i zapisuj odpowiedzi. Będą Ci one potrzebne na koniec testu. Jest to test na składający się ze szczerych pytań i odpowiedzi. Zdradzi Ci on wiele na temat Twojego prawdziwego JA. Odpowiadaj na pytania w zgodzie ze swoimi uczuciami!!! Kliknij myszą…. Pytanie 1 Ułóż nazwy pięciu następujących zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności, takiej, jaka Ci się spodoba!!! krowa tygrys owca koń świnia Zapisz odpowiedź na kartce i kliknij myszą !!! Pytanie 2 2.) Dopisz do każdego z następujących wyrazów słowo, które przyjdzie Ci jako pierwsze do głowy : (wpisuj proszę przymiotniki np. koń = szybki !!!) a.) pies b.) kot c.) szczur d.) kawa e.) morze Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!! Pytanie 3 3.) Pomyśl o ludziach, którzy Cię znają i porównaj ich z następującymi kolorami: (wpisz każdą osobę tylko raz) a.) żółty b.) pomarańczowy c.) czerwony d.) biały e.) zielony Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!! Pytanie 4 4.) Na koniec zapisz jeszcze proszę Twoją ulubioną liczbę i ulubiony dzień tygodnia. Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!! Gotowy??? Czy jesteś całkiem pewien, że Twoje odpowiedzi były szczere, a uczucia prawdziwe?!!!! Twoja ostatnia szansa.... Jeśli chciałbyś przemyśleć Twoje odpowiedzi jeszcze raz, przyciśnij “Esc“ i rozpocznij prezentację na nowo. Czy wszystkie Twoje odpowiedzi są o.k ??? W takim razie kliknij myszą…. Przyjrzyj się teraz interpretacji Twoich odpowiedzi. Przedtem jednak powtórz sobie Twoje życzenie!!! Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!!!! Do pytania nr 1 Pierwsze pytanie odzwierciedla wartości w Twoim życiu : Krowa oznacza karierę Tygrys oznacza dumę Owca oznacza miłość Koń oznacza rodzinę Świnia oznacza pieniądze Zapisz na kratce odpowiedzi obok nazw zwierząt. Podana przez Ciebie kolejność odzwierciedla rzeczywistą hierarchię wartości w Twoim życiu. .... Kliknij myszą !!! Do pytania nr 2 Opis psa to: Twoja własna osobowość. Opis kota to: osobowość Twojego partnera. Opis szczura to: osobowość Twojego wroga. Opis kawy to: opis Twojego seksu. Opis morza to: opis Twojego życia. Zapisz odpowiedzi na kartce obok przymiotników i kliknij myszą!!! Do pytania nr 3 żółty: Ta osoba nigdy Cię nie zapomni. pomarańczowy: Tę osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela. czerwony: Tę osobę naprawdę kochasz. biały: Ta osoba to Twoje powinowactwo duchowe. zielony: To jest ktoś, o kim będziesz pamiętać przez całe życie. Zapisz odpowiedzi obok imion osób i kolorów i kliknij myszą!!! Do pytania nr 4 Wyślij ten test przynajmniej do tylu ludzi, ile wynosi Twoja ulubiona liczba, A Twoje życzenie spełni się Twojego ulubionego dnia tygodnia. Ten test pochodzi od Dalai Lamy i został opracowany w roku Millennium. Pomyśl o nim przez kilka sekund. Na koniec kliknij myszą... Nie wyrzucaj tego testu do kosza,, Lecz wyślij go w ciągu najbliższych 96 godzin dalej. Doznasz cudownej niespodzianki. To prawda !!! ...nawet jeśli w to nie wierzysz !!!! The End…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zmienilam-zafundowalam sobie grzywke a co zle wygladam???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygladasz zle Wero, tylko inaczej...ale fajnie ci z grzywka :) Ja zapuszczam wlosy namietnie, wlasciwie to sie smieje ze z oszczednosci...fryzjer odpada, a pasemka robie sobie sama..:P Pola, fajny ten test, nie ?...ja tez bylam zaskoczona niektorymi odpowiedziami...gorzej ze po raz pierwszy wysylalam takie cos gdzies dalej, nie lubie tzw. lancuszkow szczescia, a cyfre ulubiona mialam naprawde wielgasna, ;) A teraz prosze mi lopatologicznie wyjasnic jak sie zaklada gg na naszej klasie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co sie dzieje z ta Irlandia..................u mnie znow pogoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wera to norma, troche slonca troche deszczu, albo wszystko naraz:O u mnie bardzo brzydko, bardzo bardzo szaro, ale nie padalo cala noc i do tej pory nie spoadla ani kropla deszczu. za to wieje niemilosiernie:( w dodatku taki morski wiatr, czuje, ze od morza, bo od razu jest mi niedobrze:( mdli mnie od nadmiaru jodu w powietrzu:O niestety... a takie fajne, sliczne tanie mieszkanka z widokiem na morze wypatrzylismy... przejsc przez ulice i jestem na plazy...;) szkoda, wiem, ze na dluzsza mete nie moglabym mieszkac tak blisko morza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Zanim dojde do szkoly to mi tak doleje.................eh..........ta pogoda. Jak wróce zapraszam na kawke...............i ciasto-sama pieklam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×