Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sciema namaxa

czy test owulacyjny pokaze mi wczesna ciaze?

Polecane posty

Ja zrobiłam test owulacyjny dzisiaj, wyszedł pozytywny - 2 grube krechy! Jestem 2 dni przed spodziewną miesiączką ale niestety czuję się tak jakbym miła ją dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa04.24
Ja też tak się czułam - normalnie jak przed @ , takie same objawy. A cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cykle mam regularne, co 28 dni. tylko po wakacjach w ciepłym kraju miałam 4 dni wcześniej. Teraz jest 31 dc a ja nadal nie mam miesiączki... Chyba jeszcze troszkę poczekam z testem ciążowym, ponieważ nie chce się rozczarować kolejny raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed paroma minutami zrobiłam test ciążowy!!!! Dzewczyny-jestem w ciąży! Wyszły 2 kreseczki:))). Dodam jeszcze, że test owulacyjny w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedł negatywny i przez kolejne dni też.. Dzisiaj jest mój 33 dc i z ogromnym zrezygnowaniem i strachem robiłam test ciążowy. Myslałam, że skoro owulacyjny wychodzi negatywny to ciążowy też taki będzie. Poza tym czułam się cały czas tak jakbym miała dostać okres. Bóle jajników, podbrzusza, ale żadnych bolących piersi itd. Jedyną rzeczą jaka n ie dawała mi spokoju to było straszne rozdrażnienie, szczególnie w pracy. Nigdy wcześniej sie tak nie denerwowałam!!! Tak więc, dziewczyny jesli chceci sprawdzić czy jesteście w ciąży, to tylko test ciażowy, owulacyjny owszem-ale do obserwowania owulacji. Dla tych dziewczyn, które starają sie i załamują, ponieważ ciagle nic z tego nie wychodzi, powiem, że my z mężem staralismy się równiutki rok. Dopiero w tym cyklu, kiedy praktycznie nic nie wskazywało na to, że się udało, okazało się jednak STRZAŁEM W DZIESIĄTKE!!!! życzę wszystkim STARACZKOM tego samego z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mnie to dopiero 4tc. Na razie mam tylko trochę zawroty głowy, nudności ale na szczęscie nie wymiotuję, od czasu do czasu zgaga. Przez tydzien miałam troszkę wrażliwe sutki, teraz już coraz mniej ale doszedł ból po ich bokach. Czy byłaś juz u lekarza? Jakie masz jeszcze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa04.24
Jakie mam jeszcze objawy..? Hmm..Brak tali :) , mdłości i zawroty głowy utrzymują się nadal, niewielki ból i obrzęk piersi - znam to z pierwszej ciąży..tak własnymi słowami : tworzą sie przewody mleczne i piersi przygotowywują sie do karmienia..Już czuję ten ból, czego jak czego ale tego zapomnieć się nie da..:) Ale bólu-po urodzeniu-przy karmieniu 3-5 tygodni, ale warto :) Poza tym szybko się męczę i zaraz łapie mnie zadyszka. Nie mogę pić kawy, która przed ciążą była nieodłączną częścią poranka..a teraz nie mogę na nia patrzeć..i na grzyby duszone także..:) Zaczęłam już nosić spodnie dresowe bo w dżinasch już sie nie dopinam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajnie...Juz jesteś szczęśliwą mamą.. U mnie to pierwsza ciąża i dostaję schizy. Jeśli chodzi o mdłości to nawet jakoś się trzymam, nie występują codziennie. Ból po bokach piersi z dnia na dzien silniejszy. Wczoraj byłam na usg i lekarz powiedział że pęcherzyk o tydzien mniejszy niż sugeruje to zatrzymanie miesiączki. Bardzo się martwię. Do tego wszystkiego monitoruję przyrost hcg i nie przyrasta tak jak niektórym 100% co 48 u mnie średnio 60%. Mam nadzieję i modlę się aby się udało. Dla Ciebie Aniu wielkie gratulacjje, ponieważ zszokowana swoimi dwiema kreskami zapomniałam Ci je złożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana999
to chyba dobrze ci przyrasta, wlasnie chyba powinno przyrastac o 60% jak sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa04.24
Dzięki, Tobie również rzyczę aby wszystko potoczył się szczęśliwie. Chyba często chodzisz do gina, co? A co on na to że pęcherzyk nie przyrasta tak jak powinien? (ale chyba na to nie ma ścisłej reguły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę często, wczoraj byłam dopiero pierwszy raz i miałam robione pierwsze usg. Widać pęcherzyk, lecz lekarz stwierdził że jest o ok. tydzień mniejszy niż wynikałoby to z zatrzymania się miesiączki. Bardzo mnie tym wystraszył i kazał przyjść dopiero za 3 tygodnie. To czekanie mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
To wcale nie musi być powód do zmartwień - -może poprostu i owulacja była wcześniej niż wynikałoby to z miesiączki i dlatego pęcherzyk ma inny rozmiar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkaja
a czy ktoras z was miala owulacje ok 10-12 dnia cyklu?ja mam cykle 31 dniowe, zaczelam robic testy owulacyjne 14 dnia i robie codzeinnei ( dzis jest 5 ty dzien) i caly czas mam negatyny wynik,czy mozliwe ze owulacja byla wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
Możliwe.Ja też posługiwałam się testami owulacyjnymi i też w okresie w którym powinnam mieć owulacje wynik był negatywny..Ale w ciążę zaszłam,tylko którego dnia-to nie wiem..:) A zrobiłam sobie później w dniu spodziew.@ to były dwie grube krechy na teście owulacyjnym-co dało mi do myślenia..i okazało się,że ciąża. Dziś mija 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
Możliwe.Ja też posługiwałam się testami owulacyjnymi i też w okresie w którym powinnam mieć owulacje wynik był negatywny..Ale w ciążę zaszłam,tylko którego dnia-to nie wiem..:) A zrobiłam sobie później w dniu spodziew.@ to były dwie grube krechy na teście owulacyjnym-co dało mi do myślenia..i okazało się,że ciąża. Dziś mija 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankaaa
Ankaa24.04 a czy odczuwalas a moze odczuwasz takie jakby szarpniecia w srodku, gdzies tak jakby w macicy? :) hih glupie pytanie ale ja od czasu owulacji odczuwam takie dziwne uczucie co pare dni. to takei jakby doslownie ktos szarpal cos w srodku :) robilam test ciazowy ale moglo byc za wczesnie, wyszedl negatywny. teraz bylby to 3 tydzien... narazie mam "okres" bo biore luteine od 16 dnia cyklu, wiec nawet jesli jestem w ciazy to te krwawienie wystappiloby bo tak wywola je luteina. ale czy w czasie tego krwawienia myslicie ze test wyjdzie? :) zostal mi jesczze owulacyjny, mysle,ze go dzisiaj zuzyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankaaa
Ankaa24.04 a czy odczuwalas a moze odczuwasz takie jakby szarpniecia w srodku, gdzies tak jakby w macicy? :) hih glupie pytanie ale ja od czasu owulacji odczuwam takie dziwne uczucie co pare dni. to takei jakby doslownie ktos szarpal cos w srodku :) robilam test ciazowy ale moglo byc za wczesnie, wyszedl negatywny. teraz bylby to 3 tydzien... narazie mam "okres" bo biore luteine od 16 dnia cyklu, wiec nawet jesli jestem w ciazy to te krwawienie wystappiloby bo tak wywola je luteina. ale czy w czasie tego krwawienia myslicie ze test wyjdzie? :) zostal mi jesczze owulacyjny, mysle,ze go dzisiaj zuzyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
Do joankaaa - szarpnięć w środku nie odczuwam, tylko takie dziwne uczucie "zakwasów" tak jak po ćw. brzuszków ;) A jeśli chodzi o robienie testu ciążowego to naprawdę najwcześniej należy go zrobić w dniu spodziew.@ , wiem to z przykładu innych ale także i swojego - kupiłam sobie test 2-3 dni przed spodziew.@ i tak mnie zżerała ciekawość że postanowiłam go zaraz zrobić , i tu wielkie rozczarowanie bo wyszedł negatywny...a za 2-3 dni wyszły dwie grube krechy :)) Więc coś w tym jest..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankaaa
:) mnie pobolewaja piersi po bokach a w czasie okresu powinny przeciez przestac ... hihi no i zatestowalam dzisiaj tym testem owu, wyobrazcie sobie ze mam dwie krechy :) nie wiem co myslec. z testem ciazowym poczekam az skoncze krwawic bo tak jak wspomnialam wczesniej mam krwawienie sztucznie wywolane luteina wiec to nic nie znaczy. rownie dobrze moge byc w ciazy :) boje sie testu ciazowego i rozczarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
Ja nie brałam luteiny, ale w dniu spodziew.@ zrobiłam sobie test owulacyjny - bo akurat mi jeden został - i wyszłay dwie krechy, a zaraz po nim ciążowy bo "coś mi tu nie pasowało..":) I na ciążowym też dwie krechy :)) Więc joankaaa trzymam kciuki ! A Ty agusia_aga jak się czujesz? Pozdrawiem, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej. Czuję się dobrze. Martwią mnie tylko przyrosty beta hcg. Wyczytałam jednak, że od 6-tego tygodnia wzrost tego hormonu jest znacznie wolniejszy. Może to dlatego... wg wyliczeń lekarza na podstawie usg to 6 tydzień, wg mnie 7 i 2 dni. Nadal bolą piersi, czesto siusiam i to uczucie suchości w ustach..Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie, więc wszystko się wyjaśni. MAm nadzieję, że bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
A ja się cieszyłam że tą drugą ciążę znoszę w miarę dobrze, tzn miałam tylko lekkie mdłości..a teraz chyba mi się zaczęło..nawet doszło do wymiotów..:( już sama nie wiem co mam jeść..prawie nic mi nie smakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to też ciagle sobie powtarzam, że w sumie to dobrze sie czuję, bo nie ma wymiotów, tylko jakieś tam drobne symptomy. Oby nie zmieiło sie to tak jak w Twoim przypadku. Licząc wg usg u mnie to 6tc i 4 dni...Ciekawe jak to bedzie dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
A ja dziś mam wizytę u gina. Ciekawe co tam słychać w brzuszku..:) Może już będzie widać płeć..:)) chociaż nie wiem czy 11 tc to jeszcze nie za wcześnie aby to stwierdzić.. Z Kalendarza Chinskiego wychodziłoby ze to dziewczynka, ciekawe czy się sprawdzi..:) W sumie mnie jest to obojętne, aby zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pokazal
test owulacyjny ciaze kreski musza byc takie same , a dokladnie bylo tak 13 i 14 dc test owulacyjny pozytywny (owulacja) 15dc test watpliwy( kreska jasniejsza troszke ) 16,17,18 test owulacyjny negatywny ( kreska ledwowidoczna) 19dc test owulacyjny watpliwy , 21dc test ciazowy watpliwy( straszny bladzioch po 15 min ) 23dc test owulacyjny poztywny i test ciazowy pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pokazal
teraz jestem w 15tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jednak w tych testach owulacyjnych jest, poniewaz mi tez pokazywał owulację w dniach, w których juz jej z pewnością nie było. Ankaa04.24 jakie wieści po wizycie u gina:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa24.04
Wszystko ok. Maleństwo wygodnie sobie leży, widać już rączki i nóżki, a na odgadniecie płci to jeszcze za wcześnie..niewiem co mi się ubzdurało..:) Następna wizyta za miesiąc.A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wszysko w porzadku. Czuję się w miarę dobrze, tylko biust coraz bardziej daje o sobie znać. No i jeszce nieustające pragnienie, tylko bym piła, w dzień i w nocy, dzięki czemu ciągle biegam do toalety i nie moge spać:). Brzuszek rośnie szybko, mieszcze się tylko w jedne spodnie, takie bardzo niskie biodrówki. Będę chyba musiała poczynic jakies zakupy, bo jak tak dalej pójdzie to strach się bać jaka gruba będę:). Pozdrawiam, Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupupupu
upupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×