Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sciema namaxa

czy test owulacyjny pokaze mi wczesna ciaze?

Polecane posty

Gość 1234567890z
sloneczna bryza, zapomnialas dopisac ze Tobie to pozytywny wychodzi juz od kilku dni. Test owulacyjny moze wkyryc ciaze na dwa dni po zagniezdzaniu sie zarodka, czyli jakies ok 9-10 dni od owulacji. Ty pisalas ze 19 dnia mialas pozytywny niby na owulacje, to jak chcesz 23 miec juz na ciaze, a gdzie te co tez byly pozytywne pomiedzy? Test owulacyjny moze pokazac ciaze, ale.. zaznaczajac ze dwie kreski musza byc bardzo silnie zabarwione, przy czym moze, a nie musi. Testy czesto wychodza pozytywne przy zaburzeniach hormonalnych, problemami z tarczyca lub ciazy - ale nie na 4 dni po domniemanej owulce, bo jak sie nie myle na innym temacie pisalas wlasnie ze 19 tez byl pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak poczytałam o waszych doświadczeniach z robieniem testów owulacyjnych i wykrywaniem ciąży przez nich, że z ciekawości sama zrobiłam sobie test owulacyjny ;) Z M staramy się o dziecko od ponad roku. Dziś jestem 25dc i na teście owulacyjnym 2 kreski. Cykl ostatni miałam 35 dni. Co myślicie? Z testem ciążowym poczekam do dnia @. Chociaż nie wiem czy wytrzymam.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
a te kreski są jednakowe? Ja zawsze miałam II kreski mimo braku ciąży, wszystko zależy od czułości testu i indywidualnego poziomu lh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja wiem, że to brzmi śmiesznie ale naprawde jest taka mozliwosc ze wykryje ciąże pomimo że to jest test owulacyjny, ja byłam w ciąży to ciągle mi pokazywał test owulacyjny grube krechy!! też zawsze sie smialam z takich wypowiedzi i myslalam, że dziewczyny kłamią. Nawet jak poroniłam to test owulacyjny długo pokazywał dwie kreski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
limehouse oczywiście, że to możliwe. NAwet w ulotce jednego testu miałam taką informację. Jest to WADA tego testu, niezamierzona przez producentów :) I nie zawsze II kreski na owu oznaczają ciążę, albo ich brak że nie ma ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia71
Czesc dziewczyny ! Przed chwila zrobilam test owu i wyszla mi jedna slaba kreska a druga mocna. Z kalendzrzyka wynika ze powinnam teraz miec dni plodne ale na ulotce testu moj wynik jest opisany ze jeszcze nie zaczely mi sie plodne . Czy mozliwe ze moge byc w ciazy? czy ktoras z was miala podobna sytuacje a pozniej okazalo sie ze jest w ciazy?? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam, ale w ciąży nie byłam, niektóre testy takie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia71
Iwonka czy w koncu udalo ci sie zaciazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettami
Ja natomiast @ mialam 2 wrzesnia.Od jedenastego dnia cyklu uzywam testw owulacyjnych i wciaz pokazuja mi dwie kreski z czego jedna nieco slabsza (ta, ktora powinna byc mocniejsza, tzn. wskazywac owulacje).Krtko mowiac od 10 dni na testach owulacyjnych, z wynikiem watpliwym...Czy owulacja moze trwac 10 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettami
Ja natomiast @ mialam 2 wrzesnia.Od jedenastego dnia cyklu uzywam testw owulacyjnych i wciaz pokazuja mi dwie kreski z czego jedna nieco slabsza (ta, ktora powinna byc mocniejsza, tzn. wskazywac owulacje).Krtko mowiac od 10 dni na testach owulacyjnych, z wynikiem watpliwym...Czy owulacja moze trwac 10 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia71
Czesc dziewczyny! Ja wczoraj zrobilam test owu i wyszedl pozytywny a jestem 5 dni przed miesiaczka ,dzisiaj zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywmy!!!!!! Jeszcze rada dla wszystkich staraczek nie czekajcie na dni plodne itd ja zaszlam poraz kolejny 2 dni po miesiaczce!!! Natura plata figle!! Jestem strasznie szczesliwa a zarazem pelna obaw gdyz mam za soba 3 porobnienia ale w koncu musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeMamax2
cześć, bardzo chcę być w ciąży. Jestem 1 dzień przed spodziewanym okresem. Objawy ciąży mam niewielkie, ale są. Wczoraj test ciążowy z porannego moczu negatywny (2 dni przed okresem). Dziś test owulacyjny pozytywny - tzn kreska testowa ciemna, kreska owulacyjna jaśniejsza, ale są dwie kreski. Czy mogę mieć choć cień nadziei na ciążę? Oczywiście jutro z porannego moczu zrobię ciążowy test, ale to dopiero jutro, a teraz ciągle myślę... czy któraś tak miała? jutro mam dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciała bym wiedzeć jak to jest z tymi testami owulacyjnymi bo ja robiłam niby w dni płodne i były jasne kreski a jak zrobiłam 16 dnia cyklu jak już powinny sie skończyć to były dwie a test ciążowy wyszedł negatywnie pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
oczywiscie dwie ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacyjny mi ciąży nie wykrył. Naczytałam się w necie, że powinien pokazać i złapałam doła że nici z tego. NAzajutrz zrobiłam ciążowy - i 2 grube krechy. także ja tej metody nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
a ile dni przed miesiączką robiłaś test ciążowy ? bo ja za 10 dni przed i wyczodzi negatywny a owulacyjny pozytywne mimo to że owulacja już powinna sie skończyć a po zatym lekaż stwierdził że niby owulaci nie mam i dał mi leki na wywołanie i mam je brać od piontego dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
a kiedy robiłaś ile dni przed miesiączką ? bo ja 10 dni przed i pokazuje że niema ciąży a owulacyjny pokazuje owulacje chociasz lekarz stwierdził że owulaci nie mam i dał mi tabletki na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
do mozeMamax i co jesteś w ciąży ? ja mam tak jak ty test wyszedł negatywnie a owulacyjny pozytywnie a mam tydzeń do miesiączki i już tracę nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieteczek
Cześć dziewczyny. Dzisiaj zrobiłem test 24 d.c. (tzn. żonę poprosiłem o dostarczenie wiadomego płynu) i na początku nic, ale po kilku minutach 2 grube kreski na teście LH, na HCG niestety jedna. Owulacja była 11 dni temu, więc mam nadzieję że wykrył wczesną ciążę. Jutro powtórka, jeśli będzie tak samo to dla pewności jutro wybierzemy się na beta HCG, czy trzeba być na czczo ? Jaką czułość miały testy które wykonywałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieteczek
Do bosafoczka: podziel się wiadomościami, udało się ? W sumie mam podobną sytuację co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieteczek
Nie chciałem czekać do przewidywanego terminu okresu więc zabrałem żonę na beta HCG i niestety poniżej 0,1 Powiem jedno: najtańsze testy na LH z allegro są lepsze niż z apteki, gdyż te z apteki dały wynik fałszywie pozytywny w 23 d.c. ponadto wraz z czasem zaczęły się stopniowo zaciemniać (druga kreska) więc można było się sugerować że wczesna ciąża. Test testowi nie równy, ale najgorsze są te fałszywie pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniachl
Witam,jestem tu nowa na forum...jestem po 2 poronieniach..ostatnio zabieg miałam w październiku 2011 od tamtego czau ,niestety nic...Od 2 tygodniu robię testy owulacyjne i ciągle 2 krechy,dziwne bo nie czuje się zeby to były "te"dni teraz mam 20dc...dziś zrobiłam test ciażowy i jest ujemny...Chciałabym powiedzieć, ze różnie to bywa z tymi testami,tak jak wspomniał tu kolega na forum...chyba lepiej poczekać do spodziewanej @choc wiem ze ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja mam pytanie, czy pozytywne testy owulacyjne, które Wam wychodziły na początku ciąży (np. 5 dni przed spodziewaną miesiączką) robiłyście rano czy po południu? Wiem, że generalnie testy owu robi się po południu, ale pytam osób, którym rzeczywiście na początku ciąży wyszedł pozytywny test owu. Z góry dzięki za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2587
Cześć dziewczyny! Przez ostatnie ponad 2 tygodnie robiłam testy owu. Zaczęłam od 14 dc. Wtedy test wyszedł pozytywny (dwie takie same kreski). Później z czystej ciekawości robiłam je dalej. Przez dwa tygodnie test zawsze wychodził taki sam, pozytywny, nie ważne czy zrobiłam rano czy wieczorem, czy wypiłam wcześniej dużo płynów czy nie. Myślałam że coś z nimi jest nie tak i kupiłam innej firmy, ale tak rano wchodziły. 3 dni temu powinnam teoretycznie dostać @, dokładnie nie wiem bo mam nieregularne, ale jej nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Zrobiłam test owu i wyszła kreska zdecydowanie ciemniejsza od testowej. Dodam że wcześniej byłam dwa razy w ciąży, niestety zakończonej niepowodzeniem. Wtedy test ciążowy wychodził pozytywny ponad tydzień po spodziewanej @. Co teraz mam myśleć o tych testach? Dlaczego lh utrzymuje się tak długi czas na wysokim poziomie? Co to może oznaczać? Dziewczyny proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbration
Może masz PCOS wtedy zawsze jest podwyższone LH lub masz inne zaburzenia hormonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbration
dziewczyny staramy się już z mężem o dziecko rok z czego pół roku się leczyłam z zaburzeń hormonalnych po odstawieniu antykoncepcji. Pierwszy cykl stosuję testy owulacyjne i przez 5 dni wychodziły dwie mocne kreechy potem 1 dzień test negatywny (testowa jaśniejsza) i teraz dwa dni znowu dwie mocne. Dodam że brałam Clostilbegyt od 3-7 dc . Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbration
podobno jest to baaardzo możliwe, mi okres spóźnia się już 3 dni jutro robię test ciążowy bo testy owu pokazują cały czas dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka wszystkiego
temat stary dośc ale chcę go odświeżyć by nie zakładać kolejnego otóż też od 23 dnia cyklu (dzis 25 dc) mam pozytywne testy owulacyjne ,test ciazowy negatywny ale czułość 25 wiec niezbyt czuły i tak sobie myślę,że może to jednak będzie coś z tego? proszę napiszcie jesli wam test owulacyjny pokazał wczesną ciązę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! jestem tu nowa. ja powiem tak owulacje miałam ok 24.05 (15dc) dziś jest 22 dc i test owulacyjny jest pozytywny czy mam się zacząć pomału cieszyć ??? bardzo bym chciała drugie dziecko...piszcie jak wam wyszły testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×