Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Gość gosiaczek2266
ramiona: szerokie piersi: duże tułów: średni talia: może nie tak bardzo ale dość widoczna brzuch: zaokrąglony i na dodatek oponka;) bodra: proporcjonalne pupa: mała uda: zwyczajne przedramiona i łydki: szersze na górze,wąskie na dole nogi: w miare długie i szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
czekam na odpowiedz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Teraz ja:P Mam 150cm wzrostu Ramiona: wąskie Piersi :duże tułów: średni Talia: lekko zarysowana brzuch: płaski biodra: proporcjonalne pupa: idealna tak, istnieją takie uda: zwyczajne przedramiona i łydki: jak u gazeli nogi zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Dorota
Ramiona : wąskie Piersi : małe Tułów jest: długi Talia: wcięcie Brzuch: płaski Biodra: proporcjonalne Pupa: trochę odstająca, ale wąska Uda : zwyczajne Przedramiona i łydki : chude łydki, szersze uda Nogi: średnie 2 osoba; Ramiona : dosyć rozbudowane (ale nie aż tak) Piersi : średnie - duże Tułów jest : średni, Talia : w biodrach "boczki", lekko widoczne wcięcie Brzuch : płaski Biodra : średnio szerokie Pupa : normalna, zgrabna, ale trochę szeroka Uda : trochę za grube Przedramiona i łydki : wszystko w normie Nogi : zwyczajne Prosimy o doradzenie w kwestii ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej to teraz ja :D ramiona - srednie piersi- srednie tulow-krotki talia-widoczna brzuch-zaokraglony biodra-proporcjonalne pupa-duza uda-jak pnie drzew przedramiona i lydki-szersze na gorze,waskie na dole nogi-krotkie wiec jakim typem jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara9900
Hej chciałabym się dowiedzieć jakim jestem typem figury. 1- górna część ciała przeważ nad dolną? biodra i ramiona sa prawie jednakowej szerokości 2- dolna część ciała przeważ nad górna? biodra i ramiona sa prawie jednakowej szerokości 3- Biust B a czasami nawet C 4- krępe uda? Tak 5- krępe łydki? Nie 6- duże odstające pośladki? Tak 7- ramiona szersze od bioder?Biodra troszke wieksze 8-płaski brzuch? troszke odzstaje 9- duże wcięcie w tali? Tak (różnica 29 cm) 10- krótka, długa talia? Średnia 11- wzrost-166cm 12- rozmiar ubrań, góra/dół Góra 38/40/,Dół 40/42 Wzrost 166 Biust 85 Talia 69 Biodra 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eo
Ciekawe czy ten wątek jeszcze żyje ;) Moja figura: Ramiona: raczej średnie Piersi: B Tułów: krotki/średni Talia: lekko zarysowana/widoczna Brzuch: zaokrąglony Biodra: szerokieeee Pupa: po prostu zaokrąglona i widoczna ;p Uda: pnie drzew Przedramiona i łydki : takie normalne no, mi się podobają ;) Nogi: dłuugie, nieproporcjalne do reszty ciała :( Ogółem mierze 173cm wzrostu. Z góry dzięki za odp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -srednie Piersi : małe Tułów jest : -długi Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski baardzo Biodra : trochę szerokie Pupa : wypukła Uda : masywne Przedramiona i łydki : trudno odpowiedziec ale chyba niezauwazalniE ? Nogi : zwyczajne Wzrost ;167 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona -średnie Piersi -duże Tułów jest -średni Talia -bardzo widoczna Brzuch -płaski Biodra -szerokie Pupa -oj...duża Uda -grubsze Przedramiona i łydki -szersze na górze, wąskie na dole Nogi -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillyChloe
ramiona szerokie piersi małe tułów średni talia lekko zarysowana brzuch zaokraglony pupa mała zgrabna uda grubsze przedramiona i łydki szersze na górze wąskie na dole nogi długie Mam 168 wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missshka
to ja też:) ramiona: średnie piersi: duże tułów: średni talia: lekko zarysowana brzuch: płaski biodra: proporcjonalne Pupa: płaska uda: grubsze przedramiona/łydki: szersze na górz, węższe na dole nogi: zwyczajne z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubuś16
ja tez proszę o pomoc : ramiona:średnie (ale kosciste) piersi:mikroskopijne:( tułow:raczej sredni( taki sie wydaje prz nogach) talia:jest lekko zarysowana(jak dobrze sie ubiore to mocno) brzuch:płaski pupa:mała, nie taka płaska, taka zwykla..jak u Keiry Knightley uda:bardzo chude ( z przerwa) przedramiona/łydki:nic mi tu nie pasuje takie chude patyki nogi:długie,chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubuś16
zapomnialam biodra waskie powiedz mi jakie sukienki mi pasuja dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra22
ramiona -szerokie piersi- średnie tłów -średni Talis-niewidoczna brzuch -zaokrąglony Biodra-szerokie Pupa-duza uda -zwyczajne przedramiona i łydki szersze na gorze wezsze na dole nogi średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara9900
Hej:) mam problem z okresleniem mojej figury.Chcialbym zebyscie ocenili. Moje wymiary: Pod biustem:74cm Pas:89cm Pupa:98cm Biodra:97cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milveczka
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -oj...duża Uda : -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -szersze na górze , wąskie na dole Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja xD
Ramiona : -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni/krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona : -łokieć przechodzi w nadgarstek..niezauważalnie.. Łydki: -szersze ba górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.Ni.Ka
Wymiary: 86, 62, 89 Ramiona:Wąskie Piersi: Praktycznie brak (AA-A) Tułów: średni Talia: lekko zarysowana Brzuch:płaski ;) Biodra: Proporcjonalne Pupa:Płaska Uda: Zwyczajne Przedramiona i ramiona:jak u gazeli Nogi:długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.Ni.Ka
A i mam 175 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -długi Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze , wąskie na dole Nogi : długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcie
Ramiona :-średnie Piersi :-duże Tułów jest :-krótki Talia :bardzo widoczna Brzuch :-zaokrąglony Biodra :-proporcjonalne Pupa -oj...duża Uda :-uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki :-łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi :-krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jaaa
Ramiona - szerokie Piersi - średnie Tułów - średni Talia - lekko zarysowana Brzuch - zaokrąglony Biodra - proporcjonalne Pupa - płaska Uda - zwyczajne Przedramiona i łydki - łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi - zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę wiedzieć:) Ramiona: wąskie Piersi: średnie Tułów: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: szerokie Pupa: mała, zgrabna Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na gorze, wąskie na dole Nogi: krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka123
Mam również tę ksiązkę i potrafię ocenić Wasze figury. Miho - klepsydra cenzorka z dziewiatego rzedu - kolumna mimiosk - rożek freaQ -kielich arrou -kielich Natallia_007 –kielich bubella – klepsydra Kabitka17 – kolumna gosiaczek2266 - wiolonczela minijo - wazon able – jabłko Monika – kolumna ; Dorota – wazon MadziaMi50 - klepsydra madziara9900 - wiolonczela Eo - dzwon Edunia – kręgiel inka_83 - klepsydra LillyChloe - kolumna missshka – lizak dziubuś16 – kolumna Wiewióra22 – cegła Milveczka - wiolonczela ja xD – kolumna Mo.Ni.Ka – kolumna mawronka - gruszka Gosia... – kręgiel barcie - wazon no i jaaa - cegła Effik1320 – gruszka no a tak jak patrzyłam na blog tej co wtedy Wam pomagała, to fajny jest, wiec porad szukajcie tam, bo na tym to juz sie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×