Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Gość poproszę
Wobec tego i ja poproszę o analizę i porady: Ramiona : -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes gruszką, noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z 'pufkami",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diiiiivvvviiiinnnnne
ramiona - średnie piersi - średnie tułów - średni talia- lekko zarysowana brzuch-płaski biodra-proporcjonalne pupa- idealna :D:D:D uda-zwyczajne przedramiona i łydki- szersze na górze, wąskie na dole nogi-długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diiiiivvvviiiinnnnne jesteś kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!chetnie skorzytam z Twojej oceny Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie ;) Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kręglem, noś przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Ramiona : -szerokie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -długi Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ja też jesteś rożkiem. Noś asymetryczne kardigany, geometryczne suknie, dopasowane koszulki, rozkloszowane spódnice, płaszcze jednorzędowe lub marynarki na jeden guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Dzięki! Lubię rozkloszowane spódnice! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally solo
U mnie: ramiona - średnie biust - sredni tułów - sredni talia - niewidoczna brzuch - duży biodra - proporcjonalne pupa - raczej duża uda - grubsze przedramiona - szersze na górze, wąskie na dole nogi - długie Jestem bardzo ciekawa, jak mnie nazwiesz i co mi podpowiesz :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_boginka
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -krótkie z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sally solo jestes kolumną pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie mala_boginka jesteś wazą, dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninetter
Ramiona - wąskie Piersi - średnie Tułów - średni Talia - bardzo widoczna Brzuch - płaski Biodra - proporcjonalne Pupa - mała, zgrabna Uda - zwyczajne ;> Przedramiona i łydki - jak u gazeli ;] Nogi - długie No ciekawe... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -szerokie Piersi : -duże Tułów średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch :-zaokrąglony Biodra :proporcjonalne Pupa :-idealna tak, istnieją takie Uda :-grubsze Przedramiona i łydki :-szersze na górze, wąskie na dole Nogi-zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa77789
ramiona: wąskie piersi: średnie tułów: średni talia: bardzo widoczna brzuch: płaski biodra: proporcjonalne pupa: mała uda: grubsze przedramiona i łydki: szersze na gorze waskie na dole nogi: zwyczajne prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolumna, pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie Waza, dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;) Jabłko, noście dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona: szerokie Piersi: średnie Tułów: długi Talia: lekko zarysowana Brzuch: zaokrągolony Biodra proporcjonalne Pupa: idealna :P Uda:zwyczajne Przedramiona i łydki:szersze na górze wąskie na dole Nogi: długie Z góry dziękuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś wazą, dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12345
To ja też poproszę Ramiona -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -duuuuży Biodra : -szerokie Pupa : -oj...duża Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta12345 jesteś wiolonczelą. nos głebokie dekolty V, spódnice panelowe, widoczne kolory na dekolcie, suknie z zaznaczoną talią, dobrze skrojone spodnie i buty na korku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackownia
też poproszę o analize:) Ramiona : -szerokie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -płaska Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -zwyczajne ale raczej krótkie niż długie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackownia jesteś rożkiem. Noś asymetryczne kardigany, geometryczne suknie, dopasowane koszulki, rozkloszowane spódnice, płaszcze jednorzędowe lub marynarki na jeden guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o pomoc- myślę że jestem albo kręglem albo gruszką ale sama już nie wiem Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -długi Talia : -średnio widoczna Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -bardzo szerokie (114 cm genetycznie po mamie:( ) Pupa : -duża ale nie ogromna Uda : -bardzo masywne, z boczkami Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -średniej długości,zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selene04 jesteś kręglem :) nos przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie84
Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -niewidoczna Brzuch : -duuuuży Biodra : -proporcjonalne Pupa : -płaska Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie Już się boję ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jabłkiem.noś dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minako
:-) a co o mnie mówia proporcje? Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -spora Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne - umięśnione -przez to wizualnie krótsze dziękuję, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o określenie jaki jest moj typ figury??? Dziękuje! Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -długi Talia : -niewidoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie -oj...duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asy
Witam:) Ramiona : -średnie Piersi : nie posiadam;) Tułów jest : -średni Talia : -niewidoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×