Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

minako jesteś kręglem. przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie to coś dla Ciebie podstolina i asy jesteście kolumnami. pasują do Was okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie jesteś kurewką - załóż w takim razie swój temat, skoro znasz się na tym lepiej. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooonkaaaa
A ja? Zawsze miałam z tym problem. Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona: srednie piersi: srednie tulow: sredni talia: bardzo widoczna brzuch: plaski biodra: proporcjonalne pupa: plaska :/ uda: zwyczajne przedramiona i lydki: jak u gazeli nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlun
Od dawna zastanawiam sie jakim typem figury jestem, pomozcie :( Nie wiem jak mam sie ubierac :( Ramiona : -szerokie Piersi : -duże Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -średnia Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yearning90
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -płaska Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
Ramiona wąskie Piersi yy..zaraz..gdzie jest mój mikroskop? Tułów krótki Talia lekko zarysowana Brzuch płaski Biodra proporcjonalne Pupa mała,zgrabna Uda bardzo szczupłe Przedramiona i łydki jak u gazeli Nogi krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafka
Ramiona : -wąskie Piersi : -duże Tułów jest : -krótki Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne Oto moja figura. Proszę o radę jak mam się ubierać. Moją zmora są tzw. bryczesy. Ufff......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soooonkaaaa jesteś kręglem, spinella23 jesteś kolumną, anlun jesteś klepsydrą, yearning90 jesteś kolumną tak jak madziulkaaa21, wangrafka jesteś klepsydrą. odpowiednie ubrania i porady dla Was znajdziecie na blogu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renfriii
witam,bylabym bardzo wdzieczna,gdybys i mi podpowiedziala,jaki mam typ figury:) ramiona -średnie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -krótki Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -duuuuży (ale tylko od profilu) Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne - Przedramiona i łydki : -szczupłe Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka analfabety
ramiona -srednie piersi - srednie tułów - sredni talia - lekko zarysowana brzuch - zaokraglony biodra - szerokie pupa - yyy duza? :P uda - grubsze przedramiona i lydki - szersze na gorze waskie na dole nogi - zwyczajne jakies zdjecie albo zarys ew. sylwetki jaka mi wyjdzie mozna prosic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka analfabety
no dobra a brzuch wyglada jak bym w ciazy byla czasem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myślee
ramiona :średnie piersi :yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? tułów: krótki talia: niewidoczna brzuch: sama nie wiem;p sterczy mi troche na dole biodra: wąskie pupa: mała, zgrabna uda: zwyczajne przedramiona i łydki:szersze na górze, wąskie na dole nogi:zwyczajne dodam, że waże 49 kg i mam 165 cm wzrostu z góry dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka analfabety
hop hop Autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeZee
ramiona : dość szerokie piersi : yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? tułów: średni talia: niewidoczna brzuch: duży biodra: proporcjonalne, choć węższe od ramion pupa: okragła, zgrabna, bez celuitu uda: grube przedramiona i łydki: łydki umięśnione nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renfriii wzięłam pod uwagę, że tak naprawdę masz dość duży biust, więc jesteś rożkiem :) kulka analfabety jesteś kręglem :) noś przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie czasami myślee jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie DeeZee jesteś jabłkiem :) noś dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka analfabety
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneeeczkaaa
Ramiona -szerokie Piersi-średnie Tułów-długi Talia-widoczna rzuch-zaokrąglony Biodra-proporcjonalne Pupa-płaska Uda-zwyczajne Lydki-w miare normalne,natomiast grube kostki wzrost-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona: wąskie ale bez przesady piersi: duże tułów: średni talia: lekko zarysowana brzuch: minimalnie zaokrąglony biodra: proporcjonalne pupa: idealna;) uda: zwyczajne przedramiona i łydki: gazelowate:D nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelkowa jesteś wazą :) Jeśli przypominasz wazę to dobrze wyglądasz w dopasowanych dżinsach, spódnicach ołówkowych, kwadratowych biżuteriach i \"poskręcanych\" dodatkach ;) profesorka jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miho
Ja tez che wiedzieć :) Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzorka z dziewiatego rzedu
Witam i prosze o diagnoze ;) Ramiona : -szerokie Piersi : -male Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : plaski :) Biodra : -proporcjonalne Pupa : -zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na gorze, waskie na dole Nogi : -dlugie wzrost 168, waga ok. 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiosk
Ramiona : średnie (albo szerokie,chociaż nie wydaje mi się,ale szersze od moich bioder,troszkę) Piersi : maleńkie Tułów jest : długi Talia : lekko zarysowana Brzuch : zaokrąglony Biodra : wąskie (troszkę węższe od ramion) Pupa : płaska Uda : grubsze Przedramiona i łydki : jak u gazeli Nogi : zwyczajne bardziek krótkie niż dłuższe;D czekam z niecierpliwością na odp. i poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaQ
RAMIONA: srednie piersi: duze tulow: krotki talia: widoczna , lekko zarysowana brzuch:zaokraglony biodra: proporcjonalne pupa: srednia, moze duza nie wiem dokladnie uda : grubsze przedramiona i lydki: szersze na gorze i waskie na dole nogi krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrou
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne Jaki to typ ? Z góry dzięki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -płaska Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubella
zawsze mialam wrazenie ze jestem polaczeniem wszystkich typow:] ramiona: wąskie piersi: duże tułów: krótki talia: bardzo widoczna brzuch: płaski biodra: szerokie... bardzo pupa: płaska... acz szeroka :P uda: w porownaniu z biodrami bardzos zczuple przedramiona i łydki jak u gazeli nogi: długie.. bardzo nie proporcjonalne ogólnie góra szczupła gdyby nie piersi.. które i tak giną w porównaniu z wielkimi biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabitka17
Ramiona: wąskie Piersi:-yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów:krótki Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: proporcjonalne Pupa:Idelana jak dla mnie :) Uda: bardzo szczupłe Przedramiona i łydki: jak u gazeli Nogi: zwyczajne z tym,że chciałam zaznaczyć,że jestem niska :) Dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
ramiona: szerokie piersi: duże tułów: średni talia: może nie tak bardzo ale dość widoczna brzuch: zaokrąglony i na dodatek oponka;) bodra: proporcjonalne pupa: mała uda: zwyczajne przedramiona i łydki: szersze na górze,wąskie na dole nogi: w miare długie i szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×