Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Ja to bym najlepiej chciała, żebyś mi podpowiedziała konkretne nazwy kosemtyków, producent, nazwa, numer koloru :D A najlepiej, żebyś mnie je potem na mnie wypróbowała :D Wiem, jak chce się nauczyć muszę sama ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... Interesuję się kosmetykami, ale pielęgnacyjnymi. Kolorowymi ZERO, co widać było na załączonym obrazku. Dziękuję Alu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Tobie wypróbowała ;> Wybiorę się dzisiaj do Rossmana i poszukam czegoś dla Ciebie :) Podaj mi tylko przedział cenowy w jakim mam się zmieścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi za czym konkretnie mam się rozglądać? tusz, cień, podkład? Ile sztuk, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależałoby mi na modelowaniu twarzy oraz oczach, które są mało widoczne, zwłaszcza spod okularów. Czyli chyba podkład, róż, cienie, tusz. Raczej tańsze niż droższe, takie do nauki jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o cień i puder mogę powiedzieć Ci już teraz. Cień Wibo, mozaika, perłowy, ok 6zł. W jednym opakowaniu znajdziesz trzy kolory. Jeżeli natomiast puder, to Synergen Kompakt Puder, ja mam 03 ale Ty powinnać miec 01. Ok 6 zł. W Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś jeden zestaw (cieni?) do oprawy oczu. Tak żeby zacząć się uczyć. Wiadomo, że nie będę od razu bardzo sie malować. Jeśli do tej pory nie przejawiłam talentu to znaczy, że go nie posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimmel, Extra Super Lash - tusz 11,99zł. Pytaj o grafit. Narazię mówię z pamięci, jak wrócę z miasta to powiem Ci numery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimmel ma coś więcej niż czarny tusz do rzęs ? Nawet nie wiedziałam...zazwyczaj z kolorowymi tuszami jest problem. Czy to znaczy, że musze sie pozegnać z moją granatową IsaDorą, cudem zdobytą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granat nie bardzo z Tobą "gra" . Ale jak bardzo go lubisz, to wykorzystaj do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o fluid, pierwszy kupiłam w wieku lat 13, był to Wibo, Lovely, Make-up Brillance za ok 8zł. Rozświetla buzię i potrafi ładnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a róz, ja mam w kamieniu, Rimmel, nie pamiętam ceny, coś koło 1o zł. I jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw muszę nauczyć się trafiać tymi mazidłami w odpowiednie miejsca na twarzy, a potem przekonać samą siebie, że jest to przyjemne :D Nauczyć się to odpowiednio rozprowadzać oraz łączyć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby totalną porażką gdybym oprócz błędów technicznych robiła także błędy w doborze kolorów. Wtedy juz lepiej chyba dalej udawać nastolatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócę, wyślę Ci zdjęcia co do nakładaniu fluidu i cieni na powekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
ja wiem, ze to glupie pytanie, ale powiedzcie mi - jak wygladaja lydki jak u gazeli? [kiedy wpisalam w wyszukiwarke obrazow google 'gazela', wyswietlilo mi motocykle :)] dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka13
Ramiona : -szerokie piersi: -duże Tułów jest : -długi Talia : -bardzo widoczna Brzuch: -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -oj...duża Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaciątko
Ramiona: -średnie Piersi : -średnie Tułów: -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka13 i Reniaciątko jesteście klepsydrami. noście spódnice ołówkowe, dobrze dopasowany stanik, kurtki i żakiety konczące się w talii, buty na obcacie i glębokie dekloty typu V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijam topiki
Ramiona: srednie [moze odrobine szersze] Piersi: mikroskopijne Tułów: średni Talia: widoczna Brzuch: zaokrąglony Biodra: proporcjonalne Pupa: duża [ale nie jakos szalenie duza, mam nadzieje] Uda : zwyczajne [z zapedami na grubsze] Przedramiona i łydki: jak u gazeli Nogi: długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijam topiki, jesteś kolumną, pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, znalazłaś coś dla mnie w tym Rossmanie ? A ja chciałam zapytać co mogłabym zrobić z nosem, żeby wydawał się mniejszy i ładniejszy ? Pewnie też można go modelowac (różem?) ale jak ? I czy to dobrze, że nigdy nie wpadłam na to żeby wyskubać sobie brwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijam topiki
dziekuje slicznie AlaOlo , swietny jest ten topik, jak i to, ze tak sie nim wytrwale opiekujesz :) pozdrawiam p.s. a jakies spodnie mozesz zasugerowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×