Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Gość Effik1320 GRUSZKA
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka123
słucham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
ramiona-szerokie bo pływałam piersi-duże tułów-średni talia-lekko zarysowana brzuch-zaokrąglony biodra-proporcionalne pupa-idealna uda-grubsze(od pływania) przzedramiona i łydki-szersze na gorze waskie na dole nogi-dlugie wiec jaka jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona - srednie piersi - duze tułów - dlugi talia - bardzo widoczna brzuch - płaski biodra - proporcjonalne pupa - idealna :D uda - zwyczajne, normalne, proporcjonalne :P przedramiona i łydki - szersze na gorze, waskie na dole nogi - krotkie jaka mam figure? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi powiecie
ramiona-srednie piersi-duze tulow-sredni talia-lekko zarysowana brzuch-zaaokaglony biodra-proporcjonalne pupa-miedzy mala a plaska, sama nie wiem uda-zwyczajne przedramiona i łydki-szersze na gorze, waskie na dole nogi-zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesz1989
stylistka123 Bardzo proszę o radę , mimo że oglądam Trini i Suzane :P nadal nie wiem jaką mam figure : szerokie ramiona duże piersi -miseczka D talia ale mało zarysowana - troszeczke brzuszka biodra normalne , pupa fajna nogi dosć długie i w miare szczupłe Wzrost :168 Bardzo prosze o poradę:* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuboolek
a ja jaki ty jestem?? ramiona wąskie piersi średnia tułów długi talia bardzo widoczna brzuch zaokrąglony biodra szerokie uda zwyczajne ramiona/ łydki szczupłe nogi długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betineczka
ramiona; waskie piersi: średnie tulów: krótki talia: niewidoczna brzuch: duuuuży biodra: wąskie pupa: mała i plaska uda: zwyczajne nogi: krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krateczka w kratke
ramiona- średnie piersi- duże tułów- średni talia- widoczna brzuch-płaski biodra- proporcjonalne pupa-mała zgrabna uda-szczupłe przedramiona i łyski-szersze na górze, wąskie na dole nogi-zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona - średnie piersi - duże tułów - średni talia - lekko zarysowana brzuch - płaski biodra - proporcjonalne pupa - płaska uda - szczupłe przedramiona i łydki - jak u gazeli nogi - długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia12
Ramiona: wąskie Piersi; średnie tułw Średni talia lekko zarysowana brzuch płaski Biodra wąskie pupa idealna uda grubsze nogi długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadlenP
Ramiona-waskie Piersi-srednie Tulow-sredni Talia-bardzo widoczna Brzuch-plaski Biodra-proporcjonalne Pupa-mala,zgrabna:D Uda-zwyczajne Przedramiona i lydki-szersze na gorze,waskie na dole Nogi-zwyczajne :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_187
Ramiona -średnie Piersi -średnie Tułów jest -średni Talia bardzo widoczna / lekko zarysowana Brzuch -płaski Biodra -proporcjonalne Pupa -idealna tak, istnieją takie Uda -grubsze Przedramiona i łydki -szersze na, wąskie na dole.. Nogi -zwyczajne ramiona tej samej szerokości co biodra:) wzrost 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.
Ramiona : -szerokie (82cm.) Piersi : -małe (76cm.) Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana (60cm.) Brzuch : -trochę widoczny Biodra : -wąskie(76cm.) Pupa : -widoczna, zgrabna Uda : -szczupłe Przedramiona i łydki : -chudziutkie Nogi : -zwyczajne czy długie? (81cm. przy 159cm. wzrostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula__16
Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -niewidoczna Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona: szerokie Piersi: ani średnie ani mikroskopijne -.- Po prostu małe Tułów: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: zaokrąglony Biodra: proporcjonalne do ramion,czyli generalnie szerokie :D Pupa: ee...płaska Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na górze Nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... A ja jaką mam figurę ? :) Ramiona : średnie Piersi -srednie Tułów sredni Talia lekko zarysowana brzuch zaokraglony biodra szerokie pupa idealna :) uda grubsze przedramiona i lydki szersze na gorze, waskie na dole nogi krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jaki mam typ monika
a ja jaki mam typ ramiona; średnie piersi: większe (C) tulów: średni talia: widoczna (jest wcięcie ) brzuch: duzy biodra: proporcjonalne pupa: odstajaca i moim zdaniem szeroka uda: grubsze nogi: średnie (wzrost 166)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matynka1
ramiona śednie piersi śednie tułów średni talia lekko zarysowana brzuch płaski biodra proporcjonalne pupa idealna uda zwyczjne przedramiona i łydki jak u gazeli nogi zwyczajne jaki to typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca sobie kupic
Ramiona : -wąskie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -płaska Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -długie Poza tym mam 170 cm wzrostu i 65 kg wagi. Możesz coś podpowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetDreamx3
ramiona: średnie piersi: d, więc raczej duże tułów: średni talia: bardzo widoczna brzuch: zaokrąglony biodra: szerokie pupa: oj, duża uda: uda? to raczej pnie drzew przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaE
ramiona -średnie piersi-średnie tułów-średni talia- widoczna brzuch-zaokraglony biodra-szerokie pupa- dość duza (ale bez przesady, normalna) uda-grubsze przedramiona i łydki- szersze u góry wąskie na dolenogi-krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAMIONA-WĄSKIE pIERSI-ŚREDNIE TUŁÓW-ŚREDNI TALIA-BARDZO WIDOCZNA bRZUCH-PŁASKI bIODRA-PROPORCJONALNE PUPA-IDEALNA uDA-ZWYCZAJNE Przedramiona i łydki-JAK U GAZELI nOGI-DŁUGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×