Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

http://www.allegro.pl/item424091952_retro_styl_szare_kozaki_kokardka_e35_39.html http://www.allegro.pl/item421297846_a01_promoc_bezowe_kozaki_na_slupku_zamszowe_usa_38.html http://www.allegro.pl/item425163818_zara_nowe_botki_38_szare.html będę podobnych szukać:)) przydałyby się jedne z wysoką cholewką i jedne jak te ostatnie (szare,zeby pasowaly do tego plaszczyka fioletowego :) ) ale na razie fundusze mnie ograniczają do jednej pary,więc chyba te bez cholewki będą moim priorytetem w poszukiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleganckie bardzo:) w to lato tez nie chodzilam prawie wcale na obcasach- przez pogode, ale lubie sobie pobiegac na słupkach:) mnie się najbardziej podobają te brązowe, a'la kowbojki,ale ja nie mam kompletnie nic brązowego na zimę, zeby chociaż torbę, ale kompletnie nic! chyba w ogole zrobię listę braków w szafie- nazbiera się tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż z tego wszytskiego sama zaczęłam szukać butów :) śliczne.. coś dzisiaj spokojnie na forum... laski macie jakiś ciekawy pomysł na wieczór z facetem?? kino już mi się znudziło, na spacer nie ma pogody, kolacja też już odpada... czekam na rady :) jak wy spedzacie wspólne wieczory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio oglądamy wspólnie wieczoramni mieszkania, domy, tak sobie marzymy, ze kiedys w takich zamieszkamy:) tylko zawsze potem mamy lekkiego moralniaka, ze to "kiedys" chyba dosc odlegle jeszcze jest... ostatnio codziennie spacerek- ale taki szybszy, bardziej sportowy niz rekreacyjny, no i oczywiscie muminki:))) ostatnio tez złąpalismy bakcyla na polskie stare filmy i oglądamy po kolei jak leci- czasem aż się dziwimy,że takie dzieła wyszły z polskich hal produkcyjnych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rzeczywiście- jakoś dziś weny brak do pisania :( normalnie juz bym kilka stron zapisała Wam tutaj :) jestem typem, który czasem potrafi zagadać na śmierć, ale tylko czasem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora -- a jakieś wakacje planujesz po powrociu z mroźnej północy ?? :) ostatnio oglądałam film o Skandynawii i podobno tam ludzie w domach mają takie lampy do naświetlania, żeby w depresję nie popaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, tu wszyscy mają ciągle depresję i to widać na ulicach:/ stąd ten alkoholizm... nie wiem jak z lampami,ale wszyscy są fanatykami sauny- one są wszędzie- w miejscu pracy, szkołach itp, podobno na 2 Finow przypada 1 sauna:) dogrzewają się:)) wszyscy są blondynami, a jak ktos jest opalony- to wzbudza sensację- bo na pewno byl w cieplych krajach - czyli np. w Polsce:))) jednym słowem pochodzimy z ciepłych krajów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich wakacji- moj M. od kilku lat ma urlop w listopadzie, ktory zazwyczaj spędzamy na załatwianiu wszystkich naleciałosci i sprawunków z całęgo roku...jednym słowem o wakacjach nie ma co marzyc- teraz mam wakacje:) przed komputerem:)) nadrabiamy w weekendy- wycieczki krajoznawcze sobie robimy, czasem bierze kilka dni wolnego (ktore potem odpracowuje)i jedziemy gdzies dalej, ale zeby takie prawdziwe wakacje to nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty serrenko co planujesz? byłąś już na wakacjach czy dopiero wybierasz się gdzieś? zwracam się tylko do ciebie, bo chyba same na posterunku zostałyśmy:)) semper fidelis:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już miałam wakacje i to nawet w Afryce :) ale pewnie jeszcze coś wykombinujemy :) przyszła szefowa, cghwiel bede udawac że pracuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenko, a gdzie w Afryce bylas? widze, ze tez masz zylke podroznicza:) na czym polega Twoja praca? - na poslugiwaniu się komputerem,to juz wiem:) ale poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afryka... no no :) Ja zaliczyłam \"tylko\" Paryż :) Niestety sama. Chyba nawet troche \"wygarnelam\" facetowi, ze nigdzie razem nie jedziemy (on pracuje). Teraz mi glupio :o Nie wazne przeciez gdzie, wazne, ze razem, a On sie naprawde stara, zeby wygospodarowac dla mnie choc tydzien blogiego lenistwa :) A skoro już o zakupach jesiennych... Ja chce płaszcz! Banalne, co? A jednak problem. Jestem wysoka, a to co szyja ma za krótkie rekawy :P Od dwoch lat szukam i nie znalazlam. Ale tez nie dam wiecej niz 300 zl za plasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunezja, a Wy sobie pewnie już wyobraziłyście mnie na pustyni lub co najmniej na sawanie :) kocham podróże i tylko szukam okazji i środków, żeby zobaczyć więcej ! papierkowa praca + obowiązki sekretarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
Cześć Dziewczynki:)))bardzo u was miło:))))mogę się wprosić:)? mam 20 lat i mam nadzieję,że to nie za mało na członkostwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
Jestem dziewczyną( niech was nie myli mój nick, jeszcze ze starych czasów gimnazjalnych:)),pracującą studentką:)))Pracuję jako Asystentka.Jeszcze godzinka i do domu:)))) Od miesiąca w szczęśliwym (na razie:)))związku po naprawdę ciężkich przeżyciach z eks:) Jeden z niewielu bardzo przyjemnych topiców na kafe:) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
może tak będzie łątwiej:) : co chcecie wiedzieć drogie Panie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
studiuję Technologię Żywności na SGGW ale od października będzie zmiana prawdopodobnie na Ekonomię, bo z fascynacji biologią i chemią zmieniło się na fascynację matematyką, fizyką i właśnie ekonomią:) w pracy wspieram swoją Panią Dyrektor:))) a w piątek jak zawsze luz więc z przyjemnością przeczytałam tematy tu poruszone. P.S. w ogóle to "mój pierwszy raz" udzielania się na cafe wiec topic na pewno wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie moge za bardzo pisać, ale powiem Ci tak: studiowałam biologię na UAM, teraz studiuję ekonomię na UE we Wrocławiu... :) widzisz jakieś podobieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
ja też biorę się za pracę bo przydałoby się zrobić parę rzeczy przed weekendem:) do popisania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D stęsknilyście się za mną?:D wiecie co,ja już dzisiaj mam tak spieprzony humorek,że gorzej być nie może,od rana leje i wieje,ledwo parasol mogłam utrzymać! od rana NIC kompletnie mi nie idzie i życie rzuca mi kłody pod nogi wrr zastanawiam się, dlaczego niektórzy ludzie są tak chorzy i stuknięci:( byłam dzisiaj w kolejnym studiu tatuażu i piercingu i pytam się baby, która wszystko obsługiwała, jakiej wielkości mają kolczyki,a ona na to \" ale ja nie muszę Ci tego mówić...\":| chciałam jej \"pojechać\", ale już nawet nie chciało mi się wchodzić z nią w dialog:( ryczeć mi się chce dzisiaj i nic poza tym, sorky,że tak z marszu marudzę, ale mam już dość.... na mojego Tajemniczego Przystojniaka też już od dzisiaj będę miała chyba zwis buuuuuuuuuuu.....!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek88
no jakiś dzień nie teges..:/ może to ta pogoda ... Dzisiaj piątek - tylko tak mogę Cię pocieszyć Trzymaj się cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę kurować mojego męża, bo sobie uszkodził staw skokowy i biedaczysko beze mnie nie da sobie rady. Będę mu tyłek wozić swoim gratem, pielęgnować, dopieszczać, gotować. Także nie będzie mnie tutaj, może w poniedziałek z pracy coś skrobnę. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maniek :D dzięki Nastia,kochana jesteś:) Serrrenka,jestem przyzwyczajona,że to faceci zabiegają i walczą o mnie, bardzo średnio czuję się z tym,że czekam na NIEGO godzinę w deszczu (o czym on nie ma zielonego pojęcia .....),a potem z jego strony zero jakiejś pozytywnej reakcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×