Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

serrrenka może kiedyś dorwie Cię jakiś łowca talentów;) nigdy nie jest za późno:D ja kiedyś chodziłam co tydzień na karaoke,miałam kartę stałego klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrena- swietny pomysl- pospiewasz sobie a przy okazji bedziesz miala podstawe do ulgi w platnosciach za studia:)) u nas do 100% mozna bylo sobie odliczyc za taką dzialanosc na rzecz szkoly jak chor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam z czego odliczać :P bo ja państwowo dziennie :) a Wy macie takie jakieś niespełnione marzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam.. zyje tym co mam teraz, chociaz przeraza mnie jedna mysl co tak naprawde bede robic w zyciu.. wlasnie dostaje szalu bo sprawdzam te pieprzone ankiety i brakuje w duzo z nich jednej rzeczy ja pilnuje zeby to zawsze bylo ale najwidoczniej moja kol nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pracownia ceramiki i galeria z herbaciarnia:) chyba wlasnie tym sie kiedys zajmę:) ta galeria i ceramika kiedys mi sie przysnily, potem zapisalam sie na kurs ceramiki, teraz mam pewnosc, ze to jest to:)) ale to oczywiscie poza takimi rzeczami jak dom rodzina itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja mialam jedno takie marzenie zwiazane z prowadzeniem wlasnej dzialalnosci ale duzo sie pozmienialo i mam gdzie otworzyc ani skad funduszy wziac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli barkuje tam tylko nru tel. to mozesz podac kogos znajomego (mowi to praktyk) i podac dane itp. kkilkumoich znajomych na stale bylo zatrudnionych jako odpowiadacz na telefony, ja tez:)))) rany, ale rozrabialam kiedys:)) no ale sie kaski potrzbowalo a to byl najszybszy sposob:)) serenko, to w ciagu roku nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora no niby tak tylko ze Ci moi znajomi juz sa w bazie danych i maja swoj nr podporzadkowany do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki- :))) to widze, ze tez dzialasz:)) wymysl jakis, najwyzej powiesz, ze sciemnili, jesli wczesniej nie mialas takiej sytuacji to uwierza:) albo przymkną oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem wiem... ale nie chce mi sie wymyslac i to przedluza moje porzadki z tymi ankietami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuję, chociaż w tym roku chyba będę, bo rodzice chyba nie będą mogli mnie utrzymywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm serrenka dla mnie całym życiem jest taniec współczesny i hip hop,generalnie klimaty "you can dance" :D, ale nie tylko:)trochę późno się za to wziełam,ale w końcu znalazłam jakąś sensowną szkołę i od września/października znowu będę się kręcić:D nic nie dowartościowuje mnie bardziej niż taniec, układy choreograficzne i te sprawy:) a moim największym marzeniem są solówki przed duuużą publiką :) ahhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to trzymam kciuki za znalezenie dobrej pracy- wiem z autopsji,ze na dziennych nie jest łatwo coś znalezc- dlatego przeszlam na zaoczne na 2 roku:( ale nie zaluje:) ale znam osoby, ktore po 2 kierunki dziennie robią i pracę mają:) zależy od predyspozycji:) a ty w czym się najlepiej czujesz? w jakiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrena a na ktorym roku jestes?? Moja kol teraz zaczyna uzupelniajace dziennie i tez szuka pracy, chce sobie wziac ios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalna- ty to dopiero jestes ostra babka- gdyby mnie postawiono przed publicznoscia i kazali zatanczyc to bym z krzykiem uciekła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora:D stresik na pewno zawsze jest,no bo musi być ;) póki co przed publiką tańczę tylko w moich marzeniach,ale mam nadzieję,że niebawem się to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja, taniec :D Uwielbiam tańczyć hip-hop, ale po kursie salsy jestem niestety rozdarta. Nie mam czasu na szkoły tańca, buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą właśnie puszczam odpowiednie kawałki i sprzątając sobie przypominam jak to się szalało na scenie w klubie, albo przed lustrami na treningach. Ach starość nie radość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Martyna ja co chwila szaleję po pokoju,skaczę,tańczę i się wyginam kooocham toooooo! :D:D:D ale mam też jeden głupi nawyk - otóż cały czas chodzę po domu na palcach :D jestem normalna? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
dziewczyny jutro idę do wróżki - umówiłam się na wizytę na godz. 19! jestem podekscytowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielegalna, ja także. I nie wiem dlaczego. :D:D:D Mój M się z tego śmieje, że drepczę na palcach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Zrobiłam obiadek a teraz musze napisać kilka dokumentów do tej pracy bo jutro muszę je zawiezć i zostać na jakąś godzinkę żeby zobaczyć co i jak. A wy tak się rozgadałyście że musiałam najpierw nadgonić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×