Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc dziewuszki zaciązone i czekające na nie przyjscie @. Ja dzis moze lepszy humor ale ciągle mysle i sie martwie. Lecze sie sposobami babciowymi jak sie da . Gorączki nie mam ale ciut kaszel jest. Byłam wczoraj u gina, ale jeszcze za wczesnie na szczegóły. Powiedział ze potrzeba jeszce tydzien wiec ide 29.09. Pozdrawiam i ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia31
hej.Podobno picie harbaty miętowej przez 5 pierwszych dni cyklu pomaga(jedna szklanka dziennie).Dziewczyny,a powiedzcie mi,czy stres może utrudniać zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Ależ dziś pogoda, szaro za oknem, a w domu półmrok.. i zimno, bo nie grzeją jeszcze, a tak chciałam dziś okienka pomyć. No, może później.. iza33 - nie takie szalone te Twoje okresy. Pozwoliłam sobie wyliczyć kiedy masz owulację i wyszło, że od 30-go września do 6-go października może być. Czyli od 28.09 do 7.10 masz płodne dni. Biorąc średnią po uwagę to 3 paźdz. jest najpłodniejszym dniem w tym cyklu u Ciebie :D Owocnych starań! Evika77 - to na pewno hormony i jesień.. i to minie, zobaczysz! 🌻 mi pomaga rower i taniec na smutki, Ty na rowerku nie możesz teraz.. beta32 - szczęściaro! Cieszę się razem z Tobą ❤️ kisa - zdrówka życzę Tobie i córci. 🌻 Ania_B - romantyczka z Ciebie :D ja też lubię jesień, ale tą złotą bardziej. 🌻 małgonia31 - stres ma na wszystko zły wpływ, ale wiem po sobie, że niełatwo wyluzować.. to ciężka praca nad sobą.. ale warto. Jak pisała Maam - trzeba myśleć pozytywnie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia dzięki ❤️ to teraz do roboty :) zastanawiam sie nad testami i chyba kupię w poniedziałek, Małgonia stres niestety nie wpływa dobrze na płodność:( Od środy polepszenie pogody może się doczekamy złotej polskiej jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziewczyny mam dziś potwornego doła. Moja córka w nocy wymiotowała, teraz ma temperaturę. Boję się że to początek grypy. Boję się abym nie zaraziła się również ja. Martwię się o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie evika77 , ja sie tez juz trzęse nad sobą , moja mała tez w domu z grypa tak sie boje .... Zaraz nas pewnie dziewczyny \"zrypią\" ale moze dobrze bo sie dołowac nie mozemy. Kurcze Evika bedzie dobrze no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny nie zamartwiać się nie wolno Wam, wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta normalnie czekałam na Ciebie:) tylko ze ja czuje troche jak mnie po moim ciel łamie miejscami i to mnie martwi;( Pije herbatki z cytryną juz nimi prawie rz......m ale kurde nie dam sie no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kisa:) A lekarz co Ci powiedział, pytałaś się co możesz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... no to faktycznie nie masz wiele możliwości, ale napewno dasz radę, wierze w to:) -(tak samo jak wierzyłam w dwie Twoje kreseczki);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje , ja normalnie siebie nie poznaje , tak sie boje , wiem ze musze sie opanowac , kurcze jakis załamki mnie biorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pannice ❤️ uparcie stosować babcine sposoby wiem, że w pewnym momencie to już nie można na nie patrzec ale JAK TRZA TO TRZA. Bo kto ma byc najsilniejszy jak nie MAMA :):):):):):) Tak więc głowa do góry, leje miód na wasze serca i życze duuuuuuuuuuuużo zdrówka dla mamusiek i córeczek 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, nie martw się, to hormony! Kisa ja mam to samo. Widzę wszystko w czarnych barwach i nie chce mi się żyć. To hormony, czasem po prostu nie wytrzymuję już i płaczę. To minie, tak mówią. Nie martw się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi się dzisiaj spać chce masakra 💤 niech ta 16 szybko wybije bo już nie moge w pracy wysiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do domku :) dziewczyny więcej optymizmu :) trzymacie się papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn :):):) mAAm gdzie sie podziewasz hahahhah pewnie sie już staracie wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez zmykam , jak ja bez Was przezyje weekend :( Pa caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole dla wszystki ja na sekundeczke bo mam gosci i pichce kolację :) Ja tylko powiem że wczoraj :D dyskutowalam z mężem ;) prawie do rana i zobaczymy co z tego wyniknie bo takich dyskusji ;) pewnie bedzie jeszcze dużo w tym mieisacu hihiihi co jak co ale są bardzo przyjemne :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUu! mAAm, to życzę Tobie aby z tej dyskusji wynikła za dwa tygodnie poważna sprawa z dwoma kreseczkami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekunde bo gosci jeszcze mam ale pala z mezem na tarasiku :) wiec skorzystałam z okazji aby zajrzec co u was :) EVIKA77- oby kochana twoje słowa się spełniły :D ❤️ może i dzisiaj po dyskutujemy hihihihi;) bo wrzesień to strzały w ciemno , tak jak juz pisałam ( nie mam mowy aby obliczyc dni płodne ) 👄 BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH STARACZEK I MAMUSIEK 👄 :D JA ZAKLINAM DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UCIEKAM DO GOŚCI PA PA DO JUTRA ( ale pewnie do piero wieczorkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie moje panie ??????? ...no chyba nie w sypialni;) ...... ............................ok jak was nie ma to uciekam sprzatać ...... 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Witaj mAAm, ja leżę sobie w łóżeczku i nic nie robię. Właściwie to sama nie wiem co ze mną się dzieje bo zrobiłam się strasznie płaczliwa. Nic nie robię tylko płaczę. W pierwszej ciąży nie miałam podobnych objawów. Przerasta mnie to i okropnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- no,no bo ochrzanię hihihiih:D płacz nie wskazany :) bo dzidzius placzliwy będzie :D ale tak serio to myślę że to wszystko sprawka tych złosliwych hormonków w twojm ciele które aż buzują z wiadomych powodów :D Uciekam obiadek moim facetą podac zajrzę wieczorkiem buziaki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mAAm, ja też tak myślę, położę się poleżę, może będzie trochę lżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki widzę że nasz topik żyje tylko w tygodniu :( szkoda :( u mnie był dzień sprzatania :) bo i pogoda do dupy :o mam nadzieje że wekend minął wam wesoło a staraczką owocnie buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooo wszystkim Uf ja po cieżkiej niedzieli, dzisiaj byłam drugi dzień na basenie (na 7.45 :(:(:( ) i tak mi instruktor dał wycisk że jak wyszłam to aż mi sie nogi trzęsły :):):) Evika ten płacz to sprawka hormonów, jak ja mam handre to slucham muzyki albo wychodze na spacer, po prostu musze pobyć sama prze jakis czas :):):) Wicie co dziewczyny hmmmm nie moge zrozumiec swojego ciała, ale powiem wam że od wczoraj mam śluz płodny, bardzo rozciągliwy, przezroczysty (a jest to 11dc a mam cykle średnio 33 dniowe a ten ostatni spóźniony o 2 tygodnie :(:(:( ) czy to możliwe żebym miała wcześniej owulacje????? czy któras może mi udzielić jakiś informacji, sama już nie wiem szkoda, że wekend już minął ;););) wolałabym poleżeć w łóżku z tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×