Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dzięki Beat i Aniu:) u mnie niestey dzisiaj pada ale jutro ma być ladnie. Ja też chętnie bym na spacerek poszla jakiś skarbów jesiennych nazbierać a tu niestety trza w domu siedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beami dopisz sie do tabelki oczekujących :):)a właśnie mamusie obiecały tabelkę i gdzie ona jest :):):):) ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobimy Aniu :P ja zmykam dziewczyny , usne zaraz na stojąco , tak mi sie spac zachciało.... a słoneczko świeci ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY nik...........wiek............miasto........tydzień..... .termin pordu.... OCZEKAJĄCE NIK...............DATA DZIE@........... ...WIEK..............MIASTO....... Wodnisia..........02.10....................36........... .....zach-pom mAAm.............12.10.....................29........... .....W-wa Ania_B............15.10.....................27.......... .....podkarpackie Iza33.............20.10.....................33.......... .....podkarpackie MONIA-MAMA....30-09.....................35.............. ..pomorskie no mamuśki prosze sie dopisywać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO PROSZĘ BARDZO KOCHANE! JEST PIERWSZA MAMUŚKA! NIK...............DATA PORODU.......... ...WIEK..............WOJ....... Evika77..........22.05.2009..................31................podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kochane wróciłam od ginekologa. Jestem obecnie w szóstym tygodniu ciąży. To jest bardzo wczesna jeszcze ciąża. Miałam robione USG, kropeczka na monitorze jest prześliczna. Narazie jest wszystko ok. Dostałam skierowanie na badania krwi, moczu itp. Teraz mam wizytę u ginka dopiero za miesiąc. Lekarz zabronił mi brać jakiekolwiek leki, nawet pasemek zabronił mi robić - jak ja to wytrzymam o rety!!!!!!! Takie odrosty!!!!!!! :( Załamka! Pozwolił tylko pic meliskę i przyjmować witaminki maternę dla kobiet w ciąży. Kazał się oszczędzać, dużo wypoczywać i zdrowo się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! Jest tu kto????? Czy zostałam sama???? Bo kobietki poszły starać się o dwie kreseczki :). Będę bardzo cichutko................................. Niech się starają mocno ale to bardzo mocno. Nie będę przeszkadzać............. Powodzenia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- gratuluje i prosze mi sie oszczedzać jak pan doktor kazał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dlugo nie po pisze bo mam staranka w głowie ;) ale wpierw musze się uporac z bólem żoładka ( zjadlam kebaba i zdycham )Cholera że tez akurat dzisiaj :( ale choc by sie walilo i palilo to dosiądę meżą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane widzę że mamusie już pewnie drzemią a staraczki się starają :) mi juz troszkę lepiej brzucho pszechodzi i całe szczęscie :)Ściskam was mocno👄 i zaklinam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@nam wszystkim BO TO WKOŃCU SZCZĘSLIWY TOPIK!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana ciesze sie bardzo ze zobaczyłas swoją kropeczke ❤️, przytulam Cię cieplutko i dbaj o siebie :) ja juz nie moge się doczekac poniedziałku wtedy moja wizyta trzymajcie kciuki juz teraz :D nio to ja zmykam nynu, ale jeszce wpisze się do tabelki :D Pa dobrej nocy dla zaciązonych a pracowitej :P dla staraczek :P działąć działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no to idę działac tylko niech syncio usnie hiiiiii:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuję się, ale moja data porodu moze ulec zmianie , poniewaz obliczona przeze mnie :D , moze odstawac troszke od tego co powie gin we wtorek :) ❤️ 🌼 NIK...............DATA PORODU.......... ...WIEK..............WOJ....... Evika77..........22.05.2009..................31......... .......podlaskie kisa...............22.05.2009..................31.................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam to ja juz na paluszkach ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii a wy na całego :P hohooo buźka dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-👄👄👄 spokojnie jeszcze mozesz chałasować hihih:)bo nim mlody usnie to jeszcze 1h minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziewczyny ale macie fajnie z tym staraniem się :D Kurczę! Bardzo fajnie :D Powodzenia Wam życzę a za 9mc (albo i wcześniej już niektórym) ślicznych i zdrowych bobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalallalalalalalalalal :P sałate wcinam :D , bo cóż o tej porze mozna zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny hurra piątek, słoneczko-żyć i być żeby tylko jeszcze ta @ nie przyszła a kysz kysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , czesc IZA tak słonce świeci , piątek nastał , jutro impreza ( ja znowu impreza uuupsss :P) moja mamunia ma urodzinki ;) wiecie co? mysle o kupnie mieszkania na większe , ale jak pomysle o tych wszystkich załatwianiach brrrr, ale baaaardzo chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Piątek od rana cieszy nas słoneczkiem. Oby jak najdłużej kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :D:D:D:D dzisiaj rano jak wstałam przywitało mnie słońce aż sie wstawac chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aneczka witaj no wiesz każde staranie jest fajne a my tu mamy nawet grupowe :P:P:P:P kisa ty imprezowiczko :):):) no ale jak masz okazje, no prosze ty tez zaczniesz od wielkich zmian jak wodnisia Evika cieszmy sie tym słońcem oj cieszmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×