Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

oj mAAm pewnie wywrózysz nam ten lipiec jednak :P:P:P:P:P:Pskoro tak zahcwalałas ten miesiąć :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B-👄 zgadza się jak ty to i ja :D to pytam niesmiało chcesz zostac LIPCÓWKĄ 2009??????????????????????????? BEDERKA- widszę kochana że z ciebie taka dobra duszyczka bo potczytuję topik o czerwcówkach 2009 i widzę ze tam tez trzymasz kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jofika..
mAAm przykro mi - ale cieszę się że się nie załamujesz i będziesz z nami walczyć dalej - trzymam kciuki żeby nastęny cykl był Twój :-) No i całej reszty dziewczynek... a tak swoją drogą - dobrego masz gina? gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to ja nieśmiało odpowiem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak chce zostać lipcówką 2009 :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ************************************************************************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE *************************************************************************************** KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE *************************************************************************************** BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ************************************************************************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ *************************************************************************************** DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ************************************************************************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE *************************************************************************************** NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE *************************************************************************************** JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA *************************************************************************************** WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ************************************************************************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE *************************************************************************************** MONIA MAMA..........---------------..........---............------ ------------.. *************************************************************************************** ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE *************************************************************************************** mAAm...................---------------..........29.................W-WA........ ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako lipcówka 2007 trzymam bardzo mocno kciuki, by udało Wam się na lipiec 2009... małe raczki słodkie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela juz zmieniona :D ANIA- LIPIEC REZERWUJE DLA NAS :D❤️ JOFIKA- Ja chodzę do Hanny piechockiej :) przyjmuje prywatnie koło mnie na kabatach poszukam linka i ci wkleję :) za wizyte z cytologia i usg dopochwowympłaciłam u nie j 120zł wiec calkiem przyzwoicie jak na prywatny gabinet :) kobitka przyjmuje gdzieś panstwowa przy onkologi w jakiejs przychodni i ponoc jak prowadzi ciaze to zapisuje tam pacjetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM kochana nie smuć się. Zobaczysz uda się. Jak nie w tym miesiącu to napewno w następnym. Kochana nie przejmuj się zobaczysz zostaniesz jeszcze mamusią, zobaczysz uda się! Ja to wiem. Wiem że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczynki moja siostra rodzona młodsza ode mnie o 4 lata też stara się o dzidziusia, tylko ona stara się dopiero o pierwsze maleństwo. Starają się już ponad 7 miesięcy i niestety nadal nic. Jest załamana i zrezygnowana. Też umówiła się na poniedziałek do gina i chyba będzie badał jej hormony. Także kochane takich jak my wszystkie jest bardzo dużo i nie trzeba się denerwować. Każdej się uda, tylko potrzeba na to czasu a czasem wizyty u dobrego specjalisty. Także trzymam kciuki za wszystkie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mAAm - szkoda że nie przyjmuje gdzieś w centrum chociaż...a tak na kabaty nie będę jeździć i zostanę chyba wierna swojemu ginowi :-) Tak czy siak dziekuję za namiary - może się kiedyś przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ❤️ to nas potrzymałaś i siebie przecież też.. zapytaj Twojej ginekolog żeby dała Ci coś na regulację cykli, ja kiedyś coś brałam, nie pamiętam teraz co, ale podziałało :) dziewczynki - no i ja też nieśmiało chciałabym zostać lipcówką 2009.. 🌻 na razie objawów zero, no ale to by był dopiero 4 dzień po zapłodnieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam właczony TVN i był zwiastun rozmów w toku i zobaczyłam dziewczyny które jako nastolatki przeszły menopałzę :( normalnie az mnie serce scisnelo bo dziewczyny w naszym wieku a od 16 roku zycia nie miesiaczkuja i nie moga mieć dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA- ale dojazd jest idealny bo metrem i jakiś 250 m od niego jest gabinet :) więc jak by co to zapraszam :) WODNISIA- Lipiec czeka na ciebie :) ja miałam w tamtym roku mniej więcej o tej samej porze opóżnienie 28 dni i dała mi antykonc.. Yasminnele i odrazu dostałam i było cały czas wszystko ok do tamtego miesiąca bo soźnił mi sie o nie pamietam teraz 10 albo 12 dni :o i teraz abarocik :o wiec troszke się martwie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wiesz co teraz to czekasz na @ więc rozluźnij sie ja już ją do ciebie wysyłam bo mi sie skończyła :P:P:P:P:P:P weź wieczorem gorącą kapiel lampeczkę wina sobie zafunduj ksiązka czy muzyka i pełny relaks:):):):):) a rano jak sie obudzisz to sie pojawi ja w ostatnim miesiacu jak mi sie spóźniała @ to przez 2 tygodnie miałam napompowane piersi jak jasna ch.......a i brzucho tez bolał zresztą pamiętasz :D:D:D:D:D:D:D przechodziłyśmy razem te chwile:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- pamietam mie własnie pod brzusze zaczyna bolec :) wiec może dostanę@ drazni mnie to że nie mogę sobie zaplanowac tak w przyblizeniu staranka :( bo jeszcze jej nie mam :oAle jesli chodzi o spokojnosc to jestem dziwnie wyluzowana , myslalam że bardziej będe się martwic a tu jakos tak ...jak bym była przygotowana na to że tym razem się nie udało :) A co do LIPCÓWEK 2009 pewnie ze nie ma bo my gp załozymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram moja droga popieram :D:D:D:D:D:D:D:D:D jak juz to szturmem weźmiemy topik lipcówek hahhahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie damy się :D Jejku was tez tak głowa boli ??????????? Wogle mi robota nie idzie przez ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mnie też głowa pęka :-( i wogóle duszno mi w pokoju... a teraz najlepszy numer - wczoraj wieczorem leżąc już w łóżku uświadomiłam sobie że ja nie pamiętam kiedy miała ostatnią @. Zapisałam że powinna być 20 bo spojarzałam na kalendarz w pracy i policzyła od terminu ostatniej. Ale jak się okazało w momencie kiedy miała przyjść wrześniowa @ była chora i siedziałam na zwolnieniu na siebie i na synka...i wtedy dostałam - pamiętam że dużo wcześniej niż powinna przyjść - pewnie z powodu przeziębienia - tylko problem w tym że nie pamiętam tej daty - i nie wiem czy już jestem po terminie dzień czy 4 czy jak...wogóle strasznie zagmatwałam ale mam nadzieję że zrozumiecie co autor miał na myśli... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKa- hihiiii:D:D:D- to ty lec na betę albo testuj bo może trzeba juz ci gratulowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie wczoraj bolała glowa szooooooooooooook calutki dzien, myślałam że mnie wykończy 😭 😭 calusieńkie 8 godzin do tego stopnia nawet ze nie mogłam nic zjeść i było mi niedobrze na szczęście dzisiaj nic nie boli :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika ja to bym na twoim miejscu zatestowala :):):):) popieram dziewczyny ZRÓB TEST tylko błagam nie trzymaj nas w niepewności bo my tu dzisiaj wszystkie padniemy na zawał przed komputerami z napięcia :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×