Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Mnie bolą krzyże i pewnie też ten miesiąc nie należy do mnie :( ...najgorsze jak człowiek się nastawi a przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo proszę. Zapraszam wszystkie chętne na świeży soczek z marchwi i jabłek. Pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj napracowałam :) ale w domku teraz czysto...zaraz jedziemy do rodziców, wszyscy się zjechali więc będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam może jednak....ja bym jutro zrobiła już test ale ja jestem niecierpliwa :) Krzesła jeszcze nie wybrane ale mam nadzieję ze w tygodniu pójdziemy coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej EVIKA- to ja się pisze na soczek :) A co do mnie to napindala dalej wiec pewnie jutro będzie @ ale mówi się trudno i działa dalej :o Kochana a powiedz mi jeszcze bo jak dostanę @ to wtedy tempki nie badam tylko dopiero po ....chodzi mi oten wykres na 28 dni ...?? ...no zobaczymy jak będzie jutro.... IZA- ale kochana do 20 to jeszcze dużo czasu więc może to na dzidzię cię BOLI!!!! a nie na @:D KOTECZEK- witaj co u ciebie słychac ?👄 ANIA_B- no kochana zaskoczyłas i nie chcesz sie przyznać :D tylko nas trzymasz w niepewnosci :D pisz mi tu szybciorem kochana 👄 BETA,KISA,NUSKA,DŻESSI,WODNISIA i cała reszta kobitek buziolki 👄 ....u jak boli :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jesli dostaniesz okres - a zaznaczam że raczej tak si nie stanie., to najlepiej zacząć mierzyć temperaturkę zaraz po okresie czyli tak od 5-6 dnia cyklu. Naprawdę polecam, wszystko widzi się wtedy jak na dłoni. Wszystko! Ale mam nadzieję że Tobie takie rady nie będą już potrzebne bo się najzwyczajniej w świecie uda!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAM BARDZO MOCNO KCIUKI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK - Przykro mi że dostałas a:( ale ja kochana pewnie jutro dołaczę do ciebie :o EVIKA- własnie czytałam teraz na stronce tych 28 dni :) i kochana nie zaciskaj kciuków bo ja juz wiem że na bank dostanę bo tak bardzo boli mnie prawy jajnik :o i jak patrzyłam sobie sluz z jakas godzinkę temu to go nie ma i mam tak mokro jak bym miskę wody wlała do srodka :o więc wiem że juz dupa w tym miesiacu:o Wiec nie wiem czy starac sie w tym od nowa czy dopiero zaczac za miesiać bo ja mam synka z lipca :) to jak bym trafiła jeszcze z porodem w ten sam dzień co urodzinki syna to troche głupio :o choc jak wklepałam sobie termin to wyszło by mi 16 lipiec a ja jestem z 18 :) wiec może sie wstrzymac i próbowac na sierpień sama juz nie wiem :o Ale z tym wykresem sprubuję :) tylko najgozej z ta wysokoscią i twardoscia szyjki macicy bo nie wiem czy dobrze to okreslałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, Ty tu nie opowiadaj takich rzeczy bo ja też myslałam że dostanę @ i miałam wszelkie możliwe objawy zbliżającej się @, tak więc nawet tak nie myśl. A co do szyjki macicy, to ja kochana bym na Twoim miejscu w pierwszym miesiącu sobie odpuściła - ewentualnie możesz sprawdzać tylko czy jest miękka czy twarda. Bardziej skup się na codziennym pomiarze temperatury i na obserwacji śluzu, to na początek wystarczy. Nie wiem dlaczego ale ja ciągle mocno wierzę że w tym miesiącu Tobie się udało! Ty też musisz w to wierzyć. Chciałabym bardzo żeby ta górna tabelka rozrosła się w swoich rozmiarach. A o urodziny dziecka akurat w takim terminie to sie nie przejmuj. szczerze mówiąc ja sama bardzo się ciesze że urodzę prawdopodobnie w terminie urodzin mojej córki. Córka bardzo by chciała dostać taki prezent na urodziny. Tak mi powiedziała. Więc nie czekaj i bierz się ostro do roboty! Ja trzymam mocno kciuki! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem dzisiaj bardzo przerażona, wstałam dziś rano i zauważylam ze nie mam żadnych objawów świadczących o ciąży, tzn. calkowicie ustały mi mdłosci, nie jestem przedrazliwiona na zapachy, nie śmierdzi mi kawa, a wręcz pachnie - tak jak przed ciążą, poza tym całkowicie przestały bolec mnie piersi. Nic nie czuje. Nie wiem czy to jest normalne. Czuje się jak przed ciąża, żadnych dolegliwości, zero. Szczerze mówiąc jestem przerażona. Czy to normalne? W pierwszej ciąży tak nie było! Boję się że coś jest nie tak. Czy któraś z Was dziewczyny słyszała o takim przypadku? To bardzo dziwne i normalnie zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba wszystko jest ok, znowu zaczyna mnie mdlić i ciągać na wymioty. Powinnam się cieszyć czy płakać? Chyba jestem jakaś nienormalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Evika77 - ależ mnie nastraszyłaś! Cieszę się, że już w porządku ❤️ mAAm - kochana, jak tam sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA KOBITKI :D To u mnie dzisiaj jedna wielka nie wiadoma :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Okresu jeszcze nie mam ale pewnie dzisiaj się pojawi :( sorki za drastyczny opisik ale wczoraj jak siusiałam i się podtarłam to tak leko wsunełam papier toaletowy ( nie wiem jak to opisać ) i był jak by leciutko zarózowiony :o dzisiaj tego nie ma lekko kuje podbrzusze :o z tego smutku i wygranej Polaków wypiłam 3 piwa , i w nocy sexiłam sie z mężem , rano spałam krótko bo może 4.5 godz i zadzwonił budzik bo slubny wstawał na piłkę o 6.30 i zrobiło mi się nie dobrze i pognało mnie do kibelka 3 razy :( i nie wiem czy to z lekkiego kaca czy z tego ze na noc najadłam się barszczu czerwonego z burakami i kibelkowa sprawa to przez te buraczki :o i zasnełam do 10.00 sen miałam taki troszke przerywany bo moje dziecię co chwilke wpadało i mama....a mogę to.... wiec tempka była miezona mnie j więcej po 1h kiedy juz siedziałam ,właściwie to siedziałam z wyprostowanymi nogami :) teperatura wskazała 37.2 :o i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i ogółem jak dzisiaj ta @ sie nie pojawi a watpię to jutro zatestuję :) EVIKA- kochana dla mnie to ty jesteś cudną mamusią , która bardzo kocha swoje maleństwa :) ja się nie dziwie że sie martwiłaś , bo ja jestem taka sama pewnie nawet nie zaskoczyłam a mam ogromne wyzuty sumienia że wczoraj te cholerne 3 piwka wypiłam :o Ja ci powiem że z tego co pamietam to miałam tak w pierwszej ciąży że nie zawsze czułam na samym poczatku obiawy :) a mdłosci to prawie wogle nie miałam no chyba że wyczułam gdzies zapach wanili to....dalej niz widzaiłam ...i to mi zostało do dzisiaj zwłaszcza w samochodzie i co fajniejsze syn ma tak samo :) wiec dziwie sie ze za wymiotami teskniłas :) ale bardzo się ciesze ze juz sie uspokoiłas bo to teraz najwazniejsze dla ciebie i maleństwa :D👄 ANIA_B- GDZIE CIĘ WCIEŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA-ależ się zgrałysmy w czasie :D👄 jak moje sprawy to tak jak wyzej napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, nie smuć się, będzie dobrze zobaczysz, jesli mogę Tobie coś poradzić to po prostu zmierz też jutro rano tempkę przed wstaniem z łóżka, ja tak bardzo wierzę w to że Tobie się udało. A Twoje mdłości, to cięzko mi to oceniać po tych piwkach, kochana ale ja wierze, mocno wierzę. Dziękuję mAAm, że mówisz że jestem dobrą mamą, aż normalnie prawie się popłakałam, łzy w oczach, ach te hormony. Tak naprawdę to jestem okropna, jestem straszną pesymistką i ciężko mi z tego powodu. A w Tobie właśnie mAAm odbija się radość z zycia i rodziny.Naprawdę tak uważam. Trzymam kciuki kochana. Musi się udać! Już tak mocno trzymam kciuki że szok! Wodnisia dziękuję że również martwisz się o mnie. Musi być dobrze kochane, musi. Mam nadzieję że Tobie w tym miesiącu również się uda i zostaniesz szczesliwą mamusią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVICZKO- kochana mnie własnie dopada pesymis i martwi ten wczorajszy zarózowiony śluz :( i tak się zastanawiam bo troszke śpiąca jestem to czy jak sie obudzę to miezyc tempke czy czekac do jutra ???:o szczeze mówiac to straciłam nadzieję i nie ukrywam że bardzo bym chciała aby było jak piszesz :D ale serio wydaje mi sie że nie tym razem teraz tez mnie troche kuje z prawej strony :o A co do Ciebie i twojego mamuskowania :D to tak uwazam bo pamietam z jaka miłoscią wypowiadałas sie o córci :D👄 wiec kochana kciuki tu nie pomoga a nawet nakazuje je puscic :) Ja jestem ciekawa jak ANIA bo my mamy tak samoi smiałysmy się że będziemy razem testować a tu cisza :o no chyba ze już zaciążyła i sie nie odzywa :D A teraz moje kochane dziewczynki powiem Wam że cieszę sie ze sie odzywamy tez w wekenndy :) a nie tlko w tygodniu wymoje przyjacióleczki Bo chyba mogę was tak nazywac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm żadnych kciuków to ja puszczać nie będę, trzymam mocno ile tylko mam sił! Tempkę zmierz jutro rano. Naprawdę zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Znowu poniedziałek wrrr moja mała w nocy nie spała :( boli ją brzuch od wczoraj trochę się martwię...jak dzieci chorują to są takie bezbronę...dziewczyny jak testy - dajcie znać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. mAAm pisz szybko co tam u Ciebie? Mam nadzieję że dzisiaj będziemy wirtualnie świętować :-) Iza przykro mi że mała źle się czuje..u mnie w domku też kiepsko. Młody przez weekend miał katar a przed momentem zadzwonił małż i mówi że ma bardzo brzydki kaszel - taki prosto ze środka :-( Czekam do południa i chyba urwę się z pracy żeby iść z nim do lekarza....i jakby co to zwolnienie- boje się żeby nie przerodziło się to w coś większego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki w piątek miałam wolne w pracy a w domu nie miałam internetu wiec nie mogłam pisać....... ale ale ale juz jestem. otóż dzisiaj dostałam @ więc nie ma co testować :):):):):) no trudno przyjdzie następny miesiąc starań :):):):) a pozostałe dziewczęta jak??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze, że tak do tego podchodzisz :) mnie zaczyna boleć brzuch więc pewnie nic z tego :( i powiem szczerze,że jest mi przykro...ja dostanę @ idę do porządnego ginekologa i zakupuje testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Hej dziewczyny ja tu do Was już pisalam ale nie pamietam pod jakim nickiem i nie chce mi się szukac:) Dzisiaj mam dostać @ na razie jej nie ma. Zrobilam rano test i wyszedl jakby cień cienia 2 kreski albo sobie to wmawiam;) Cycki bola mnie okrutnie a poza tym nic. Dodam ze mam juz córeczkę o która się staraliśmy bardzooo dlugo wiec nie nastawiam się zbyt optymistycznie bo to nasza 4 a rzeczywistosci druga próba bo przy tamtych to prawie wogóle nie bylo staranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza tak naprawdę to był mój drugi miesiąc starań i staram sie nie nakręcac że od razu sie uda w zeszłym miesiącu beczałam cały dzień jak dostałam bo myslałam ze to to a tu klapa, rózne myśli mi przechodziły że nie będe miec dzieci że coś jest nie tak ze jestem za stara ze bezpłodna, przeryczałam cały dzień..dopiero jak emocje opadły to sie z siebie uśmiałam stara a głupia, na wszytsko trzeba czasu nie wszystkim udaje sie od razu :):):):):):):):):) teraz podchodze z większym luzem, nie jestem nastawiona na TYLKO DZIECKO kiedys wkońcu przyjdzie czas na mnie :D:D:D:D:D:D z drugiej strony wy moje kochane staracie sie o drugie a ja o pierwsze :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ania_B smutno mi że dostałaś @, mam nadzieję że w następnym miesiącu Tobie się uda. Gruszka_złota, powtórz teścik za kilka dni a napewno nie będziesz miała już żadnych wątpliwości. mAAm a jak u Ciebie? Kochana co słychać? Jak sprawy ? Mam nadzieję i głęboko wierzę w to że @ nie dostałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Ania_B super nastawienie, druga próba to tak jakby nie bylo ich wogóle. ZA stara nie jesteś natura wie co robi kobiety są plodne do 45 - 50 roku życia czyli wg natury do tego czasu moga mieć dzieci. Wszystko przed toba, życzę dużo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Evika77 powtórzę, jestem weteranem w robieniu testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iza , Evika , Ania , Gruszka_zlota ❤️ Ania to ja trzymam nadal kciuki, natepny miesiac Twój :) Iza a co małej jest? Jakas grypa zoładkowa? Gruszka trzymam kciuki zeby sie udało🌼 Evika jak mdłosci? U mnie dzisiaj znowu fuuu. Byłam 2 dni w górach z rodzinką i tam mnie wcale nie mdliło , chyba sie przeprowadze normalnie:D Za rada Wodnisi pije multiwitamine , faktycznie da sie wypic. Pije tez same nektary takie gęste soki mnie nie podnoszząprzynajmniej:D Maam ..... jak test ????? Beta gdzie jestes? Pozdrawiam wsyztskie dziewczyny na topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×