Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczyny! U mnie 20 dc - objawów jakichkolwiek brak.. no jestem tydzień przed terminem @... Evika77 - Też nie dawno zmieniałam gina i zadowolona jestem z niego. A co do pracy, to ja się zwolniłam wraz z dwiema dziewczynami - stwierdziłyśmy, że nie damy się dłużej oszukiwać itp. Ania_B - masz rację, to chyba stres przez pracę - miałam podobnie.. jofika... - nad morzem też nieciekawa aura, a do lata ho, ho! To dziś masz termin @.. ZAKLINAM tą wstrętną @@@@@@@@@@ kysz, kysz!!!!!! Beta32 - najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku ❤️ ale musiałaś się nastresować... jestem z Tobą, kochana i cieszę się, że już wszystko dobrze 🌻 mAAm - to który to dzień cyklu u Ciebie? Kurcze.. sytuacja naprawdę zagadkowa.. ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........---------------..........---............------ ------------.. ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* Witam nowe dziewczynki 🌻 amama, OLAaaaaaa, zapraszam do tabelki i będziemy zaklinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciężko powiedzieć...bo zapomniałam kiedy była ostatnia @ :-( I albo dzisiaj jest termin albo termin minął w zeszłym tygodniu...stąd moje zmieszanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........---------------..........---............------ ------------.. ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* amama................... -----------........... 34 ................. MAŁOPOLSKIE Dopisałam się:) Jofika trzymam kciuki. Wogóle dzieki za serdeczne przyjecie:) Ania a moze to już objawy na nastęny brak @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczynki o od razu przepraszam, że nie piszę ... jakoś tak nie mam czasu ... i nastroju :( u mnie niby w porzo ..... najpierw 10 dni brałam gynalgin, bo miałam jakąś bakterię, a teraz od 3 dni (od 16 dnia cyklu - o co pytała mAAm) biorę duphaston. W tym cylku na pewno nic się nie wydarzy, bo uważałam, ze względu na bakterie i kurację gynalginem. Ginek powiedział, że być może bakteria (jaka, nie wiem?) może być przyczyną moich niepowodzeń. Dziewczyny, dużo pytał też o mężusia - tzn czy ten sam partner, co przy pierwszym dziecku (za pierwszym razem zaskoczyłam). Także nie zawsze wina może być po stronie babeczki. mAAm - duphaston mam brać od 16 do 25 dnia cylku, popróbować przez 3 cykle - jak nie da rady, to wtedy znowu do gina ;) zobaczymy, co wyjdzie w tego :) dziewczynki, ja Was wszystkie czytam na bieżąco, tylko nie zawsze mam czas i siłę dopisywać ale mam nadzieję, że mnie nie wywalicie i nie przegonicie ? :( buziaczki dla Was uaktualniam tabelkę: ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........29-10-2008---35------ POMORSKIE ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* amama................... -----------........... 34 ................. MAŁOPOLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm czyli niewiadome sa jeszcze DZESSI IZA33 I JOFIKA tak :):):):):):):):):):), kurcze ale dżessi sie długo nie odzywa - gdzie jesteś moja droga niewiadoma ????????????????????????????? hmmmm zaklinam wasze @@@@@@@@@2 żeby SIE NIEEEEEEEEEEE POJAAAAAAAAAAAAAWIIIIIIIIIIIIIIIIIŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁYYYYYYYYY:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a staraczkom życze owocnych starań :P:P:P:P:P:P NUŚKA27 zapraszam na ponowne dopisanie sie do tabelki :):):):):) dla was kochane ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA -MAMA ale głuptas z ciebie jak tak mozesz pisac NIGDY CIE NIE WYWALIMY :):):):):):):):):):) niejedna dziewczyna może ci powiedzieć że starają sie od dłuższego czasu ze nie mieli już nadzieji a jednak sie udało wiec moja droga głowa do góry :P:P:P:P ❤️ a tak nawiasem mówiąc to mam kolezankę z Gdańska jest to super babka :D:D:D:D:D:D:D nie wcielaś sie no coś ty :D:D:D:D:D buziole dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA przeciez nikt nam nie powiedział że "TYLKO TERAZ" możemy zajść w ciąże hahahah niechby ktoś spróbował :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no dokładnie dziołchy przecież ten topik nie ma nzawy "w tym miesiącu zachodzę w ciąże bo jak nie to topik zanika" - tylko ogólnie - więc jak nie teraz to za miesiąc, jak nie za miesiąc to za dwa - grunt żeby nie tracić nadzieji i tyle. A poza tym tu są takie babeczki które napawają optymizmem że szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........29-10-2008---35------ POMORSKIE ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* amama................... -----------........... 34 ................. MAŁOPOLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika to kiedy testujesz :):):):) i powiedz czy masz jakieś podejrzenia, objawy hmmmm zaczyna sie we mnie budzić ciekawość i nadzieją 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........29-10-2008---35------ POMORSKIE ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* amama................... -----------........... 34 ................. MAŁOPOLSKIE nuśka27 pozwoliłam sobie poprawic hronologicznie tabelke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściutko tutaj :(:(:(:( no nic ja spadam do domciu miłego wieczoru papapapappa[ cześć] do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby wszystkim a co tu takie pustki nikt nie zagląda :(:(:(:( ojojojojoj sama siedze i sama do siebie pisze :P:P:P:P:P czyste warjactwo wstawać spiochy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ******************************* KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ******************************* DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* JOFIKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ******************************* WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ******************************* MONIA MAMA..........29-10-2008---35------ POMORSKIE ******************************************************** ******************************* ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ******************************* NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA........ ******************************************************** ******************************* amama................... -----------........... 34 ................. MAŁOPOLSKIE no teraz jest dobrze bo nuska27 była 2 razy wpisana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ja mam jeszcze 6 dni niepewności.. mAAm, Jofika, iza33 - jak tam sprawy? Dziewczyny! Pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej - u mnie bez zmian...cisza. I już mnie to denerwuje bo normalnie czuje oddech @ za plecami i jak ma przyjść to niech już przyjdzie a tak każdy objaw wydaje mi się objawem ciąży - jeszcze ją sobie wmówie :-( mAAm a jak u Ciebie - przyszła w końcu? Mam nadzieję że nadal nie i test w końcu pokaże dwie krechy.... Iza a jak u Ciebie - pisz szybko... No i jak nasze mamuśki - jak tam mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny uffffffff chociaż wy jesteście :):):):):):):) cos nam reszte wcięło jofika a kiedy zamierzasz testowac hmmmmmmmm :):):) wodnisia 6 dni szybko zleci :):):):):):):):) ja nadal czaruje żeby @@@ wam sie nie pojawiła hahahhahah NO NIE MOŻE ewentulanie pojawić sie moga TYLKO II KRECHY :D:D:D:D:D:D:D:D mAAm odezwij sie co u ciebie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dupa jesli chodzi o @ jeszcze jej nie ma jutro mam testować , ale mysle że coś mi sie pochrzaniło i jeszcze mam taką nerwówke z ta cala sytuacja z tesciami ze kolejna noc nie przespana :o A jak tam testujace juz gratulowac :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..............gdzie uciekłyście ??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem :):):):):):) mAAm a masz jakieś objawy??????? jmi ise dw arazy pod rząd spóźniała @ ten drugi raz to az 2 tygodnie i wiesz ciągle miałam powiększone piersi takie napompowane i do tego czasmi brzuch bolał jak na @ no i w końcu przyszła :):):):):) mam nadzieję mAAm że sie nie zapatrzyłas na koleżankę bo jak pisałysmy od poczatku jedziemy na tym samym wózku więc jak tobie sie ostatnia spóźniła to teraz drugi raz?????????????? e tam w tej kwestii nie musimy robic tak samo :P:P:P:P wybacz :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jofika powinnas juz zatestowac a jak nie chcesz robić testu to zrób bete najgorsza jest niepewnośc - przynajmniej ja tak uważam, wole wiedziec niż niewiedzieć + oczywiście niecierpliwość w dużej mierze :P:P:P alez u mnie piękna pogoda :):):):):) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi gin powiedziała że mógł mi się cykl wydłuzyc :o powinnam wogle poczekac do 24 .10 i jak sie nie pojawi to isc do gina dopiero no ale ja mam na czwartek wizytę :o jutro testuje ale nie wydaje mi sie bo czuje sie tak jak by mi nic nie bylo temka niska bo 36.3 wiec dzidzi nie bedzie boje sietylko ze moze mialam jakies zapalenie pecheza lub cos i ....oby nie rak ptfu,ptfu,ptfu i jeszcze teraz te nerwy ....:o kuje mnie czasem z prawej strony , mam mokro w srodku sluz raz sie ciagnie raz nie i jest raczej biały :o WIEC KOCHANA CZEKAM I ZACHODZE RAZEM Z TOBĄ WEDLE WCZEŚNIEJSZEJ UMOWY :p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×