Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

hej bylam dzis u lekarza potwierdzil moja ciaze jestem w 5 tyg za 4 tyg mm przyjsc z wynikami badan nawet test mi zrobil haha fajowy lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_la_
Czesc kobietki. Wróciłam własnie z pracy i jestem padnięta tak ze zaraz lulu idę.. U mnie tez d..a będzie bo jakis brunatny kolor mam na bieliznie a jutro lub pojutrze termin @:( Brzuch mnie nie boli o dziwo ale pewnie zacznie niebawem. Mozemy sobie mAAm więc ręce podac. U nas bylo tyle stranek ze hoho i co? I nico..Smutna jestem,wyobrazałam sobie jak w sylwestra w gorach mowię mojemu kochanemu ze bedziemy miec bobaska:(on tak na to czeka.. W nocy na dyzurze umarł nasz kolega,po prostu padł ,byłam przy tym ,reanimowalismy ale sie nie udało...zapalilsmy mu swieczkę i juz do rana nikt nie mogł zasnąć. Miał 51 lat i mimo ze cały wieczór cos go bolało nie poskarzył się nikomu, do konca niósł pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.U mnie tez d**a , dzisiaj dostalam. Przed nami Nowy Rok i nowe starania . Mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda . Trzymam kciuki za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dopiero dzisiaj dotarłam do pracy...ale tak mi się nie chciało :) Maam -ja też wierzę że już niedługo zobaczysz drugą kreskę kochana...Pola to straszne - wychodzi człowiek do pracy i już nie wraca...wartościowy człowiek...nie ma słów...Nuska napisz jak po wizycie...ja mam kolejną wizytę 06.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja idę na pierwszą jak wrócę to zaraz wam wszystko napisze. A Wy napiszcie o swoich planach sylwestrowych...wybiera się któraś na bal??A może inne plany?My w tym roku sylwestra spędzamy w trójkę po prostu jakoś nie mam ochoty na żadne party...Przynajmniej synuś się ucieszy robimy sobie specjalnie menu, kupujemy balony i czapeczki będziemy tańczyć itp. taki inny sylwester od wszystkich ale myślę że będzie fajny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dziewuszki:) I niech wszystkie nasze życzenia się spełnią!:) Lecę nas pakować i po południu ruszamy zobaczyć śnieg:):) papapa buziaczek dla każdej z Was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Po-la - jak nie w tym miesiącu to w następnym się uda. Głowa do góry. Bardzo mi przykro, że umarł Twój kolega, składam Tobie kondolencje. Takie niestety jest życie że tak naprawdę nikt z nas nie zna dnia ani godziny... Po-la życze Ci udanego wypadu na wczasy, wrócisz zrelaksowana, wypoczeta, odstresowana i zobaczysz kolejny miesiąc bedzie Twój. jola3 - smutno że dostałaś @ ale nowy miesiąc przed Toba i nowe staranka. iza33 - witaj kochana. ja dopiero 5.01.2009 idę do pracy i leniuchuję. Trzymam kciuki aby ten dzień w pracy minął Ci szybciutko. Jak się czujesz powiedz? nuśka27 - powodzenia i napisz nam jak wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) ja miałam dzisiaj nalot kumpeli, ale już się naplotkowała i uciekła więc mam chwilkę :) Dzisiaj jeszcze czeka mnie fryzjerek i tak to mam już wszystko gotowe na jutro no nie liczac tej @ której mialo nie być no ale małpa jak widać lubi pchać sie na sylwka nie proszona :oCo do sylwka ja jutro bawię sie u znajomych i zamierzam tańcowac kiecke zadzierac co by zgubic KG co się ich w swieta nabawiłam Mezuś juz wczoraj poszalal z petardziochami wiec jak zobaczyłam rachunek to myslałam że sama mu tę petarde w dupsko wsadze i podpale no ale niech zna litość królowej wkońcu jak by nie było królowa jest tylko jedna ❤️❤️❤️KOCHANE JA ŻYCZE WAM SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA TAŃCY , HULANEK , SWAWOLI CZY TO NA BALU CZY WPIZAMIE NA DYWANIE KOMPCIE SIĘ W SZAMPANIE I STRZLAJCIE Z OCZU W ŚLUBNYCH PETARDAMI MIŁOŚCI CO BY WAS PRZEZ CAŁY ROK NA RĘKACH NOSILI ,WSZYSTKO ZA WAS ROBILI ABYSCIE MOGŁY TYLKO LEŻEC I PACHNIEĆ Z CAŁEGO ❤️mAAm👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze usiedziałam się tam jak głupia.9 idę znowu założyć kartę ciąży.Mam też umówić się do Rudy Śląskiej na badania prenatalne w związku z tym szóstym paluszkiem u Dawida i wykluczenie innych chorób ewentualnych mam mieć to bezpłatne.Obawiam się tego badania ale może będę spokojniejsza.A widziałam już malutką fasolkę i nawet mu serduszko już bije!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko kiedy mialyscie objawy ciazy? bo ja jestem w 5 tyg i nie mam zadnych oprocz tego ze bola mnie piersi no i czasem zamuli mnie:) w pierwszej ciazy mialam objawy typowe w 3 miesiacu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam wszystkiego naj...dużo miłości i szczęścia i zabawy do samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ BETA32👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ JULY👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ IZA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ AMAMA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ KOTECZEK👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ NUSKA27👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ MALINIA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Klaudia.P👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ POLA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ WODNISIA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ MONIA MAMA👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Aby od Sylwestra cały rok był extra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Waszą wypychały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały! o° °o o° __o°__ |Happy| | New | \\\\Year/ \\\\___/ __||__ >2009< życzy mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups. EVIKA-👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Aby od Sylwestra cały rok był extra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Waszą wypychały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały! o° °o o° __o°__ |Happy| | New | \\Year/ \\___/ __||__ >2009< życzy mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od Sylwestra cały rok był extra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Waszą wypychały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały! o° °o o° __o°__ |Happy| | New | \\\\Year/ \\\\___/ __||__ >2009< życzy mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od Sylwestra cały rok był extra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Waszą wypychały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały! o° °o o° __o°__ |Happy| | New | \\\\Year/ \\\\___/ __||__ >2009< życzy jola3 Wszystkim zycze malych slicznych bobaskow w tym Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A wy gdzie spiochy ??????????????????????????? wstawac i klikac jak nowy rok przywitałyscie :) cotu takie puchy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!normalnie listy gończe powysyłam :D Przepis na cały, udany -2009 rok: Wziąć dwanaście miesięcy.... Obmyć je do czysta .... Z goryczy, chciwości, złości i lęku . Podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części tak, żeby zapasu starczyło akurat... na rok. Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humorku. Dodać należy do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarno ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewa się obficie miłością ....(!) Gotowe danie ozdobić bukiecikami drobnych uprzejmości .... I podawać je codziennie z pogodą ducha . A wtedy 2009rok cały..będzie piękny i wspaniały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA WY GDZIE ŁOBUZICE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm kochana, jesteśmy jesteśmy, tylko leniuchujemy sobie do granic możliwości. W poniedziałek już od pracy, trzeba korzystać z wolnego ile się da. Jak u Ciebie Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego wszystkim naszym kobietkom w Nowym Roku 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...wszystko co piękne tak szybko mija...wczoraj nie mogłam zasnąć a dzisiaj nic nie widzę na oczy...marzę tylko o łóżeczku :) Mam nadzieję że szybko minię ten poniedziałek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja też dzisiaj jestem pierwszy raz w pracy od dwóch tygodni. A spać tak mocno się chce... Ale muszę Wam powiedzieć że tęskniłam już za pracą, w ogóle to ja jestem pracuś i uwielbiam swoją pracę :) Ale nie jest dobrze, u nas od stycznia u mnie w firmie kolejne zwolnienia :( Tym razem padło na moją koleżankę z pokoju i zostałam sama jedna jak palec :( Nie wiem czy będę miała gdzie wracać po urlopie macierzyńskim. Pewnie raczej nie :( To smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej i ja jestem...chociaż ja wolałabym posiedzieć sobie w domku...ale już niedługo. W wawie -10 rano jak jechałam - szyby mi pozamarzały w samochodzie :-( Dobrze że teraz już siedzę przy ciepłej herbatce cytrynowej... Jak tam nasze mamuśki-brzuchatki i staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dziewczyny !!!...u mnie dzisiaj cyrk w pracy- dyrektor chodzi i wyżywa się na każdym - no cóż trudny ma charakter byle do 15 :) , Evika nie martw się nie wszystko da się zaplanować ale będzie dobrze :) july ...chętnie wypiłaby dobrej herbatki z cytrynką filiżankę :) Jutro wizyta u gin...już troszkę się denerwuję ...nie mogłam zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napiszcie mi jak to jest z ta 2 ciaza ja jestem w 7 tygoniu ciazy i tak sie martwie czy wszystko ok czy dzidzius rosnie tak ciezko jest mi uwierzyc ze w koncu sie udalo i czekam az chodz troche bedzie widac brzusio wtedy uwierze na 10000000000%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D To ja sie melduje pierwsza staraczka :)hihihih:) Ja tez dziewuszki rozgrzewam sie herbatką z cytrynką \\_/> latalam dzisiaj po miescie i powiem wam że mimo mrozu i śniegu słonko grzeje tylko mi nochal zmarzl i łapy jak rekawiczki zdjełam to az paluchy kostnialay :o EVIKA- kochana nie martw się nikt ci nie powiedział ze cię zwolnią , pracujesz juz tam troche wiedza że jesteś dobrym pracownikiem bo i po mimo swego stanu nie chodzisz na zwolnienia :) ja uwazam ze nie masz sie czego bać :) i nie smutkuj na zapas :) IZA- powiem ci kochana szczeże że ja tez sie nie mogę doczekać aż zaczna sie ferie moje dziecie ma już za 2 tygodnie :) jakos cieszko sie przystosowac ze tu trzeba leciec , na spotkanko, tu robota, szkoła ....najchętniej bym lezała i spała w ciepełku :) JULY- znam ten ból z szybami :o ale mam nadzieję że szybciorem ta zima minie bo osobiście wole ciepelko :) KLAUDIA P- ja ci powiem że osobiscie uważam że czy pierwsza, druga, trzecia czy czwarta ciaza każdą przechodzi sie jak pierwszą i zawsze sa obawy, a jak brzucho zobaczysz to ...wszelkie troski miną. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje mAAm za pocieszenie jesteś kochana. Dziwnie się czułam jednak patrząc dziś na swoją jedyną koleżankę z pokoju, która pakuje swoje rzeczy i biurko, czyści komputer, usuwa dane, żegna się ze wszystkimi i po prostu podpisuje obiegówkę. Zostałam sama jedna. Podejrzewam że mój dział pójdzie do likwidacji - takie krążą po firmie plotki i niestety po macierzyńskim będę musiała szukać innej pracy :( A tak mi tu dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×