Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość Klaudia.P
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... malinia..................22.12.2008........26........... .....LUBUSKIE KlaudiaP!!!..............21.122008........21...........d olnośląskie POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy mocno kciuki Klaudia:) A kiedy masz zamiar testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- ja ez trzymam piachy :) A mnie słuchajcie boli zrost po CC albo jajnik z prawej strony więc u mnie chyba bedzie dupa tym razem :o ale jak narazie nie mysle o tym :) jeszcze do 29-30 mam trochę czasu :) Buziaki ide dalej pichcić EVIKA- leniuchuj :) i się odzywaj :)👄 KISA- przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE KLAUDIA P..............21.12.2008..........21..............DOLNOSLASKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... KLAUDIA P- wpisałam cie w odpowiedznie miejsce w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam grudzień nalezy do Ciebie i Poli - więc nie zaczynaj że nic z tego wrrrr Klaudia pewnie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) przepraszam, że jestem cicho, ale cały czas wiernie Was czytam :) u mnie znowu nico ... czyli zaczynam od nowego roku ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KLAUDIA P..............21.12.2008..........21..............DOLNOSLAS KIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... MONIA MAMA...........15.01.2008 .........35 ..............POMORSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze pozdrawiam wszystkie kobitki.Ta tabelka jest nie aktualna zapomniałyście o mnie????Choinka ubrana tylko synuś mocno przeziębiony ma antybiotyk i biedactwo leży w łóżeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witam ...kochana uda Ci się już niedługo zobaczysz :) Nuska dopisz się właśnie, byłaś u gin, kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27...............MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KLAUDIA P..............21.12.2008..........21..............DOLNOSLAS KIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... MONIA MAMA...........15.01.2008 .........35 ..............POMORSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 30 ale myśle że sierpień.Zaczynam powoli świrować wszędzie widzę kobitki w ciąży wózki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dzisiaj powinnam dostać miesiączke, która oczywiscie sie nie pojawiła. Nie wytrzymalam i zrobiiłam test. Nie uwierzycie!!!! 2 KRECHY!!!!!jESTEM W CIAZY!1!! Ale super, udalo sie, to wspanialy prezent na gwiazdkę.Po Nowym Roku zapisze sie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska to tak jak ja - będzie lew :) u mnie śnieg zaczął rano sypać i myślę, że będzie biało...lecę na badania i do łóżeczka- zakupy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że szczęśliwy topik!!!aha Iza ja lew, teściu lew, teściowa lew, szwagierka lew, po prostu stadko lwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) usiadłam na chwilkę:) gotuję grzyby i kapuchę:)bede robic krokiety:) nie pasuje mi dzisiejsza noc w pracy jak cholerka bo tyle roboty:( Nuska- szkoda ze synek chory ale na gwiazdkę bedzie juz na chodzie na bank:) mAAm- a ja nic nie czuję,dalej nic mnie nie boli,nie kłuje, jakbym jajnikow i macicy nie miała;)) Klaudia -pewnie się udało:),poza tym ty jestes taka młodziutka ze przechodząc obok jednostki wojskowej w momencie trzepania kocy mysiałabys się zabezpieczyc by nie zajść;);)hi hi lol ,lecę do odkurzania ,na razka wszystkim kobitkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinia gratulacje !!! Wielkie gratulacje. Jak miło patrzec gdy tabelka sie rozrasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinia-gratulacje!! gratulacje!!!miałaś nosa;) ciąża to choroba zakażna więc my z mAAm tez niebawem zapadniemy na tę przyjemą przypadłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
Klaudia zaczernij się bo każdy może podszyć się pod Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mnie napindala podbrzusze wiec juz się pogodziłam że @bedzie i ze pewnie zaskocze ostatnia z tego topiku :o ale za to będe miała najwiecej fluidków przesyłanych :) POLA- ja tez własnie pichce kapuchę z grzybami na farsz do pierogów:) barzo sie cieszę że dobrze się czujesz i nic ci nie dolega :D bo u mnie to raczej dupa będzie bo bardzo boli mnie dół brzycha więc pewnie dostanę @ i to chyba nawet wczesniej niż 29:oale za ciebie trzymam kciukasy :) MALINIA❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ to fantastyczny prezecik pod choinkę :) NUSKA- zyczę dużo, dużo zdróweczka synciowi ❤️ EVIKA- wiem jak to jest jak sie rodzinka zjezdza , roboty duzo ale i wesoło :D IZa- mnie na serio bardzo boli dół brzucha i cycki mam lekko nabrzmiałe naprawdę wydaje mi się że tym razem tez nic z tego:o bo i staranek było bardzo, bardzo mało:(Ale i tak z topiku się tak łatwo mnie nie pozbedziecie :p👄 MONIA MAMA- ja ci powiem że u mnie tez pewnie bedzie @ wiec razem bedziemy się starac od stycznia 👄 kISA-👄❤️👄 BETA👄❤️👄 WODNISIA👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!!! dziewczyny! Co tu się dzieje od samego rana???? GRATULACJE malinia!!!! Klaudia.P - mam nadzieję że Tobie też się udało. Po-la, mAAm - grudzień należy do was więc wysyłamy pozytywne fluidki i czekamy na efekty w postaci dwóch ślicznych kreseczek. nuśka27 - jak się czujesz? MONIA-MAMA nie martw się grudzień na bank będzie Twoim zaczarowanym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uciekam do pichcenia i przesyłam wam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 JA WAS WSZYSTKIE AJLOWIU :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm!!! Twoje buziaki zajęły prawie całą stronę!!!!:):) to żarcik czywiście:):) są cudowne:)mAAm własnie jak boli i kłuje to sie cos dzieje, cos fasolkuje,każda tu nA topiku tak miała chyba, mnie nic nie dolega a zacznie pewnie 3 dni przed @ i d...* Lecę na roraty,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- bardzo bym chciała abys miała rację z tym kuciem ale mnie tak boli już z 5 h :o kuje i kje :O więc mam przeczucie że @ bedzie a mikołaj będzie dyndałWRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Na początek pozdrawiam wszystkie serdecznie, szczególnie naszą topikową duszyczkę mAAm ❤️ U mnie w porządku, plamienie minęło, jak ręką odjął i stwierdziliśmy z mężem, że to sex mnie uleczył :D teraz nie było go miesiąc i zaczęły się problemy, a jak wrócił to wszystko jest już OK. Staranka wznowione! malinia - Gratulacje! 🌻 ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26.......... ...LUBUSKIE... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KLAUDIA P..............21.12.2008..........21..............DOLNOSLASKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... WODNISIA..............10.01.2009..........36............ ..ZACH-POM MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) wczorajszy dzień tak źle się zaczął ale skończył się bardzo miło...poszliśmy najpierw do pizzeri, później na zakupy a ja po raz drugi ubrałam choinkę a mąż ugotował przepyszny bigos....ahh święta tuż tuż -dzisiaj mam wigilię w pracy ale dopiero o 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMUSIĄ I TYM KTÓRE NA PEWNO W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDĄ ŻYCZĘ WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×