Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Z okazji zbliżajacych sie swiat życze wam wszystkim zdrowych śilczych dzidziusi w 2009 roku:D Pozdrawiam ps.nie tracie nadzieji uda wam sie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę za okno i widzę że coś leci z nieba.Mokre ,zimne i na pewno nie jest to śnieg;) a ja muszę do sklepów. Nie cierpię jeżdzić gdy pada,jechac samochodem bo nic nie widzę,jest slisko,niedawno nie wyhamowałam,wpadłam w poslizg i wjechałam w d...* paegota dostawczego;) i teraz mam trochę stracha. Teraz jak hamuję to mały zakrywa oczy ;)bo jechał wtedy ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja też nie lubię jedżić w zimię wrrr i też mam stracha bo mam wrócić samochodem :( ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia w tym roku u nas więc trochę roboty będę miec. Muszę upiec szynkę, schab ze sliwkami, rybkę po grecku zrobić, sałatkę jakąś,ciasta (zamówiłam:)),resztę reszta bandy przyżądza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, nie jestem osamotniona Iza:) najlepiej mi było jak piechotą wszędzie latałam;)ale teraz zbyt leniwa jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam już pora wstać kochana :) Widziałyście przepis na tort hmm napewno pyszny...poratujcie przepisem na pierniczki moja córcia chcę koniecznie ze mną upieć - foremnki już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej nie chce sie nakrecac ale cos nie tak jest jak jest z ta szyjka macicy bo jestem przed okresem 2 dni a ona jest wysoko ze nie moge jej prawie siegnac a chyba powinna byc nizej prwda???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la a ja uwielbiam jeździć swoim autkiem. Jeżdżę po Polsce przemierzając ją w szerz i wzdłuż. Kocham jazdę samochodem. Uwielbiam też jeździć w zimie, obserwować jak zachowuje się moja autko, jak hamuję, skręcam itp. Chyba ja jakaś nienormalna jestem. :( Czasem mąż mówi mi że bardziej dbam o samochód niż o niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-ja tez raczej lubię ale przy takiej pogodzie to wrrr a szczegolnie jak jest ciemno i pada to porażka.. boję się po prostu. Widziałam masę czasem makabrycznych wypadków i może to też z tego wynika,zaraz widzę siebie na drzewie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę po ziemniorki skoczyc bo widzę ze juz ni ma a moi zara głodni sie zlecą ;) wpadnę niebawem kobitki bo z wami to tak fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację po-la ja, napewno to wynika z tego, że widziałaś w swoim życiu wiele cierpienia i bólu podczas udzielania pomocy ludziom poszkodowanym w wypadkach. Wcale kochana Tobie się nie dziwię. Przesyłam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Evika,kiedy nie mialam swiadomosci jezdzilam odwazniej, teraz czasem przy trudnych sytuacjach na drodze czuję jak nogi robią mi się miękkie. Ale nie fisiuję, trzeba czy mniej wsiadam i jadę starając się miec oczy dookoła głowy:) tobie tez buziaki, jeżdzij ostrożnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rózniez uwielbiam jeździc swoim samochodem w kazdą pogodę , ale nie pisałam wczesniej , bo sobie pomyslałam ze uznacie mnie za jakis odchył :P, ale jak Evika npisała podobnie to mi raźniej :D No kazda z nas jest inna poprostu :) A tort Maam mam zamiar zrobic , wygladał apetycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ale się rozpisałyście kochane. Tak fajnie Was się czyta. Evika cieszę się, ze z córeczką wszystko już dobrze. Ja oczywiscie zabiegana jestem, ciągle mam nalot koleżanek z dziećmi, albo zakupowe szaleństwa, porządki itd. Jkoś czas tak szybko leci, ze szok. Kisa gratuluje córeczki:) i że jest wszysko ok, Ja urosept praktycznie od początku ciąży łykam bo ciągle mam problemy z układem moczowym odkąd jestem w ciąży, także się nie przejmuj i łykaj jeszcze wit.C pomaga pozbyć się tych bakterii bo zakwasza odczyn moczu. A ja się Wam muszę pochwalić moje kochane, że podobnie jak Kisa będę miała córeczkę. Jestem przeszczęśliwa bo podświadomie zawsze chciałam mieć parkę. Dzidzia rozwija się super i według USG jest tydzień starsza. Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 gratuluję dziewczynki :) Ja dopiero mam usg 9 stycznia więc muszę jeszcze poczekać :( A tak już bym chciała wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana, Wiem Evika, że tak strasznie się duży jak się na coś czeka ja od poniedziałku ciągle myślami byłam u gin. Mój robi mi USG na każdej wizycie, nie wiem czy nie za często. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta hej hej ale sie ciesze , czekałam az napiszesz, Gratuluje dziewczynki. No u mnie prawdopodobbnie tez pannica. Zobaczymy na połówkowym. Ja tez mam robione USG co miesiac, mysle ze lekarze to wiedza co robią. I wiesz u mojej dzidzi tez wyszło ze tydzien starsza:) całuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32, każdy gin prowadzi ciążę inaczej. Mój robi usg troszkę rzadziej ale nie martw się, to że twój robi usg na każdej wizycie nie zaszkodzi napewno twojej córeczce. Gratuluję jeszcze raz malutkiej niuni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta ależ sie cieszę :) A badanie usg jest bezpieczne nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kisa. To mi ulżyło, że nie tylko ja mam ciagle USG uf... masz rację lekarze wiedzą, co robią przynajmniej taką mam nadzieję, a kiedy masz następną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego gin mam 22 styczen , ale na połowkowe USG ide 10.01:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nic nie mówił o połowkowym, zapewnie zrobi mi 15 stycznia bo wtedy akurat mam wizytę. Trzymam kciuki za nasze wszystkie topikowe dzieciątka:) i oczywiście za staraczki aby jak najprędzej dołączyły do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mój poiwedział ze poówkowe nie jest obowiazkowe ale mozna zrobic ... takze luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×