Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc dziewczyny moje drogie! Nie odzywałam sie troche, ale..... moje swieta nie wypadły najlepiej:( no cóz tak bywa.... W samo Boze Narodzenie trafiłam do szpitala na oddział kardiologii i lezałam tam az do Sylwestra :( kurcze zamiast byc z rodziną w swięta ( tak sie cieszyłam , bo mało czasu spędzamy razem ) to masz... No trudno tak miało byc. Dostałam jakies arytmii serca, wiec szpikowali mnie potasem i magnezem , EKG kilka razy i poźniej załozyli Holter( takie jakby EKG cała dobe). Wyglądałam jak terrorysta okablowana z małym urzadzeniem przy boku ;P. Teraz jestem juz w domku dzięki Bogu. Mam zwolnienie do 09.01 Musze stosowac diete bogata w magnez i potas i kontrolowac te dwa pierwiastki. Dzięki ze mogłam sie z Wami podzielic. Pozdrawiam Was serdecznie i bardzo za Wami tęsknie , jak znajde czas w tygodniu to jeszcze szkrobne cós , bo raczej odpoczywam. Ale jak wróce w pon do pracy to bede z Wami na stałe. Pa Kochane ❤️ ps. Witam nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Trzymaj się biedaczko. Kurczę to rzeczywiście miałaś smutne Święta. Mam nadzieję że z maleństwem wszystko w porządku i oboje czujecie się już lepiej. Życzę Tobie szybciutkiego powrotu do zdrowia i wracaj do nas, jak tylko odzyskasz siły. Czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana odpoczywaj i wracaj szybko do zdrowia ... zastanawiałam się dlaczego się nie odzywasz...ściskam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kisa,smutno mi że musiałaś siedziec w szpitalu i to w same święta,wiem jak to jest siedziec w święta w szpitalu;)więc Cię rozumiem..Ale najważniejsze ze jestes już w domku i wszystko jest ok i z tobą i z dzidzią. Jesli Cie to pocieszy to powiem Ci że ja tez mam arytmię, napada mnie tak mniej więcej raz na dwa dni,tez nosiłam Holter by zobaczyc co to jest. Kiedy jestem wypoczęta ,zrelaksowana to mam rzadko. Dbaj o siebie,wypoczywaj,dobrze się odzywiaj i będzie ok;) Ja właśnie wrociłam z nocki, całą noc nikt nie przyszedł (-20 st u nas)więc sobie w pracce smacznie spałam:)Cieszę się bo bardzo zle znoszę nieprzespane noce. No i leczę siniaki na tyłku i na nogach po nartach. Dziewczyny! Nauczyłam się zjeżdżac z góry na nartach! Alberto Tomba to ja jeszcze nie jestem ale niewiele mi juz brakuje;);)Bardzo mi się poobało:) Jeżdzi ktoras z was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Jakos coś ostatnio pusciutko i cichutko sie tu zrobiło :o Ja dzisiaj siedze w szafach bo polowa ciuchow juz zamała na mojego młodego więc muszę to w worki powkładac i dam kupeli dla młodszego jej synka ,bo rzezcy są nie zniszczone i wszystkie dobre firmowe więc chetnie zabiera odemnie :)dzisiaj rano słuchajcie nie moglismy odpalić golfa wiec kumpela zawiozła mi mlodego i odbierze ze szkoły więc mam troszke czasu dla siebie bo dzisiaj mam wolne od pracy jakos nie chce mi się siedziec a i terminy mnie nie gonia więc ...leniuchuje w sprzatanku :)Jesli chodzi o staranka ja kompletnie nie mysle o starankach , jakos tak wychodzi :o mamy w lutym 10 rocznice slubu i myślę o zorganizowaniu jakiejs imprezki ale nie wiem jeszcze jak to wszystko ogarnoć bo to na jakies 80 ludzi więc ....to mi zaprzata glowe ...ale kto wie moze własnie takie nie myslenie to jest metoda EVIKA- mam nadzieje że humorek juz dzisiaj lepszy i juz nie smutkujesz :o👄 KISA- slonko to faktycznie miałas swieta:o nic dodać nic ująć ciesze się że juz wszystko ok i ze juz w domciu jestes i nie spiesz sie tak do tej pracy :) 👄 POLA- witam moja nadworną kumpele staraczkę :) Kochana normalnie dumna jestem z ciebie :) A co do Alberta Tomby to w przyszłym sezonie bedzie sie mógł schowac przy tobie jestem pewna:) Jesli chodzi o mnie to ja na nartach 2 razy w życiu jechałam jako dzieciak i pare kozłów fiknełam i podziekowałam nartką za to ja smigam juz 15 lat na desce ( bynajmiej nie do prasowania choć prasować uwielbiam ) tylko na snowbordziku miekim ( deska krotka do skokow itd.) i tak cała rodzinką :) A jak tam staranka u ciebie ??? BETA,JULY,WODNISIA,MONIA MAMA,KLAUDIA P -co tam u was piszcie dziewczyny :) 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dzisiaj wizytę u gin...okropnie się denerwuję...w pierwszej ciąży chciałam zeby trwała wiecznie a teraz już bym chciała mieć malutkiego dzidziusia już w domku :) Maam doskonale sobie poradzisz z rocznicą ślubu :) Ja mam w tym roku 9 rocznicę ślubu w tamtym roku byliśmy w super restauracji z córcią na kolacji- mała była zachwycona :) naprawde miły i uroczy wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,właśnie wstałam,musiałam się zdrzemnąć po obiadku..:)zaraz mały moj ze szkoły wroci, u nas - 15 na dworze brrrrrr a ja go na basen musze zawieżc, okropnie mi sie nie chce z domu wychodzic brrrrrrr,wrrrrrrrrrrrr..etd;( Eviko moze nie bedzie tak zle i Cie nie zwolnią:) Głowa do gory, strata pracy to jedna z głownych przyczyn głębokich depresji a to dlatego ze nie uswiadamiamy sobie ze praca to nie wszystko,jest jeszcze rodzina wy,wasze zycie i to jest najwazniejsze.Przy jej wsparciu i odrobinie optymizmu nawet gdybys straciła tę pracę to szybko znajdziesz następną:):)Nie daj się tym ponurym myślom!!! Sory ze moralizuję ale gdybym była na twoim miejscu to własnie tak starałabym się mysleć.Usmiechnij się,nie myśl za duzo do przodu,ciesz się z tego co masz,nie daj się!! Wszystko będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja tez chciałabym na deseczce kiedys sprobowac ,słyszałam ze fajowsko jest:)Nastepny wyjazd mamy 14.02 ,bedziemy razem z małym w Rokytnicy,on na oboz narciarski a my tylko na weekendzik skoczymy:) Jedzie pierwszy raz sam nA 7 dni,myslę ze sobie poradzi i mu się spodoba ale i tak się denerwuję.. A staranka;)? U mnie 7dc więc staranka ruszają pełną parą juz od wczoraj;) A za często to podobno tez nie nalezy..hmmm,co o tym myslicie kobitki? A u was mAAm jak staranka? zaczęliście??;) bo Mikołaj dynda...nie zapominaj;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 3 dni to bym tylko spala takie spiaczki mnie lapia ze masakra no i leze co chwila bo tak mi lepiej mdloscxi dokuczaja srasznie macie cos na mdlosco doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja deseczkę polecam :D mamy sporo znajomych któzy zostawili nartki na rzecz deski :) co do Małego to napewno bedzie dzielny i zadowolony mój był w tamtym roku 5 dni na zielonej szkole i jak dzwonilismy do niego na kom. to wogle nie chciał z nami gadać bo mówił że nie ma czasu wiec matka nie panikuj bo bedzie ok hihihih:D A co do staranek to powiem ci że jakos kompletnie nie myśle o tym właśnie moze przez to zamieszanie z nasza rocznicą i szukaniem knajpeczki na 80ludzi :) ale to nie oznacza ze zaniechaliśmy staranek bo staranka są tyle że spontaniczne :Dbez tesciorów pomiarów temp,badania sluzu itd w tym miesiacu pełen luz :) A co do św. Mikołaja to przy tym mrozie jajca mu juz pewnie dawno zlodowaciały :D:D:D:D i niech cierpi jak sie nie wykazał :p a jak by nie było to w rosji jest dziadkiem mrozem to może i tak żle mu nie jest :)👄 IZA- czekam kochana na wiesci jak po wizycie u lekarza :) wiem ze wszystko jest ok :) ciekawa jestem jak juz podrosła kruszynka :) napisz jak bedziesz miała chwilke 👄 I DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm:) masz rację,luzik jest najwaznieszy,ja tez tak twierdzę. Stwierdziłam ze na te obserwacje cyklow na usg tez nie bede chodzic,za bardzo nas to spina i w tamtym mcu myslałam tylko o tym ile mm ma moj pecherzyk, mam to gdzies..Cieszymy sie sobą,jest nam fajnie i niech tak bedzie zawsze,a \"owoce\" tego mam nadzieję ze będziemy niedługo zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Emocję opadły po wczorajszej wizycie- dopiero 9 tydzień - moje maleństwo ma 2 cm - ale wszystko widać- główkę , rączki, nóżki, brzuszek...łza się w oku kręci...wszystko dobrze - wyniki dobre i kolejna wizyta dopiero 17.02...Termin się przesunął na 12.08- ja jestem z 19 więc może będziemy obchodzić podwójne urodziny :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE WODNISIA..............10.01.2009..........36............ ..ZACH-POM MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................29.01.2009..........29.......... .....W-wa........... POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa mam nadzieję że dzisiaj już dobrze się czujesz ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Iza33 - cieszę się że wszystko w porządku. Ani się obejrzysz jak kruszynka wyrośnie do takich rozmiarów, że zacznie robić jej się ciasno w brzuszku i zechce zobaczyć świat. Ja jestem już w 21 tygodniu ciąży, połóweczka już za mną, czyli już z górki :) Zaczął się szósty miesiąc, kurczę jak ten czas leci ;) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Ja dzisiaj przemarźnieta i jeszcze drobny śnieg mi sypie i wiatr wieje wiec wrrrrrrrrrrr a za raz po młodego smigam i jeszcze na basen :o IZA- no kochana 2cm to już kawał dzidzi :) super ze rosnie ci kruszynak a takiego widoczku to ci zazdroszczę oczywiscie pozytywnie :) bo sama juz bym chciała miec dzidzie pod serduchem :)👄 POLA- oj tak kochana luzik wskazany dla nas jak najbardziej :) wydaje mi się że moze w tym luziku jest metoda aby zaskoczyć mam nadzieję że bedziemy miały niespodziankę i zafasolkujemy :)👄 KISA- jak dzisiaj sie czujesz ???napisz jak możesz bo sie martwię o was bomblu👄 BETA- halo, kochana a co z tobą???????👄 WODNISIA- zamarzłas nam czy co pisac mi tu szybciorem 👄 MONIA MAMA- hal, halo👄 EVIKA- no to kochana juz masz z gorki :) powiem ci że nie mogę się doczekac jak już zobaczę zdjatko twojej dzidzi :)👄 WKLEJAM WAM WIERSZYK MOJEJ ZNAJOMEJ :D MAMO.....tak mi tutaj jest cieplutko MAMO.....chociaz miejsca juz malutko MAMO......czuje serca twego bicie MAMO......by cie ujrzec marze skrycie MAMO......wiem ze martwisz sie tam o mnie MAMO.....a ja plywam tu swobodnie MAMO MAMUSIU.......jeszcze tylko pare chwilek i sie zjawie-Twoj MOTYLEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, śliczny wierszyk naprawdę. Dziękuje, aż się wzruszyłam ;) Ale tutaj dzisiaj u nas pustki. mAAm super, że na luzie podchodzisz do życia. Napewno uda Ci się zaskoczyć i to w najmniej oczekiwanym momencie. Życzę Ci tego jak najszybciej kochana. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Ja dziś luzik totalny mam. Posprzątałam trochę,obiadek zrobiłam, poprałam,na zakupkach byłam,same przyjemności:) Iza-gratulacje! to juz nie fasolka ale poważna osoba która posiada wszystkie narządy:)tylko się cieszyc:):) mAAm u nas tez zimno i sniegiem sypie,ja siedze w domu, do sklepu na osiedlu chodze,auta nie ruszam bo zamarznięte i zimne ze brrr a ja nie lubię skrobać;):),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Tak jakos mi dzien zleciał szybko. Wiele nie robie raczej odpoczywam duzo , ale mimo wszytsko jakos czas ucieka. Iza ale sie ciesze z Twoich 2 cm ❤️ całuje w czółko:) Maam śliczny wierszyk. Jestes super babka naprawde ❤️ Evika my to łeb w łeb idziemy :P sie czasem zastanawiam któa z nas pierwsza urodzi.:D Ide prawdopodobnie w sobote , no najpoźniej w najbliższych dniach na USG połówkowe. Ty sie wybierasz? AAAAAA czekaj Ty chyba masz 10.01 wizyte.... Pola dobry duszku pozdrawiam Cie mocno! Ja czuje sie w sumie okej, serce sie uciszyło , ale staram sie duzo odpoczywac i nie przemęczac , no chociaz dzisiaj sama pojechałam na zakupy, a poźniej 4 razy\" biegałam\" po schodach , bo mogłam tylko po jednej siatce dzwignąć :D No ale mały wysiłek nie zaszkodzi zeby sie nie zastac w kościach :P. Generalnie uwazam i pełen lajt. Wcinam te banany i pomodory jak mi proponowali w szpitalu i jakos leci. Zyczę Wam wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia. Kocham Was 🌼 Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ...dobrze, że wczoraj coś się ruszyło na naszym topiku :) bo ta 120 strona ciągnie sie i ciągnie...miałam wczoraj kolęde i poświęcenie domu- hmm nawet wody brakło i ksiądz sam święcił naszą wodę :) i było bardzo sympatycznie...Kisa wracaj szybciutko do zdrowia i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iza33! To super, już masz księdza z głowy ;) Ja mam teraz tyle pracy że normalnie kochaniutkie nie mam kiedy nawet internetu otworzyć. Pisałam Wam że zostałam sama jedna w dziale jak palec. Ale nie narzekam. Lubię taki natłok pracy i szybkie tempo. Chyba ja jakaś dziwna jestem :( Jutro po południu idę do ginekologa sprawdzić czy z kruszynką wszystko w porządku. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja....co prawda piszę z domu bo młody zachorzał i od wczoraj ja chora...mam mega katar i ból gardła - wczoraj zajadałam się czosnkiem :-( a dzisiaj mam już tantum verde i ciut ciut pomaga. Kisa bidulo, dobrze że już lepiej się czujesz - i uważaj na siebie!! mAAm takie podejście do sprawy - znaczy się jak najbardziej na luzie - to super podejście - trzymam kciuki żebyś do nas dołączyła i żebyśmy spotkały się gdzieś w wawie na spacerku z dzidziolami :) Oki - mykam na śniadanko ... buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję:) Wsałam niedawno dziewczyny bo po tym jak rano wysłałam chłopaków do szkoły i pracy dałam nura do wyra;) Teraz sie lenie ale w sobotę i w niedzielę będę pracować( zebyscie nie myslały ze ja nierób jestem:);) Lecę zrobić małemu 2 sniadanko ,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️HEJ ❤️🌼❤️ Witam kochanieńkie W Wawce dzisiaj słoneczko i własnie grzeje mi przez okieneczko to i cieplej na serduchu się robi Jestem już po zakupkach w tesco dzisiaj chłopiną serwuje pomidorówkę , bitki, ziemniaczki i buraczki....Wogle powiem wam że wczoraj mi i kumpeli rowno odwaliło bo nasze dzieciaki były u kolegi i odbierałysmy ich o 19 .00 wiec wylazłysmy z psami zabrałysmy jabuszka ( takie do zjeżdzania) bo miałysmy po byc jeszcze z dzieciakami 30minut aby sobie po mykali ico zaczełysmy same smigac z tej górki i fajnie wygladałysmy jak dwa wielorybki w oficerkach hihihihi dobrze że nam d**y sie zmiescily na to jak przyszlismy do domu syncio oczywiście zdał relację tatusiowi i stary mu powiedzieł że na drugi raz to ma dzwonić to z kamera przyleci d**ek jeden ( oczywiście slubny nie syncio) a tak serio to juz mi sie wiosenka marzy bo nakupowałam dzisiaj róznych dracen i innych kwiatków i zamierzam to wszystko w donice poupychać czeka mnie jeszcze zebranie rady rodzicow i juz na samą myśl mnie krew zalewa wrrrrrrrr A co do staranek to luzik bez stresowy króluje :DBo i wiadomo królowa jest tylko jedna hihiih no nie :D( mam na mysli komórkę jajową hiii i tych ksieciuniów plemiorów) JULY- kochana duzo , duzo zdróweczka wam wszystkim życzę❤️ co do spacerku to jestem chetna :)kochana jak mi sie nie uda zaskoczyc to i tak ci mogę w spacerowaniu towarzyszyć bo dzieciaczki to ja uwielbieam :) i Gratuluje zaczęcia stronki :)👄 EVIKA- kochany pracusiu pisz jutro koniecznie jak dzidziolka i odpoczywaj trochę :)👄 KISA- kisa cieszę sie że juz lepiej się czujesz :) i opindalam cie równoczesnie za te siatki halo chłopina ma to dzwigac a nie ty !!!!!!!normalnie zeby to było mi ostatni raz :D👄 IZA-Ale ci dobrze ze juz jestes po koledzie mnie to czeka dopiero:o tyle że u nas ksiadz zawsze robi nalot i raztrafił na imprezke i poswięcił wszystko i wszytkich i jeszcze kielicha walnol na drogę :) taki był ale to było kiedys teraz to tylko przychodza , ojcze nasz, pokropi , zlapie kopertę i pa pa już go nie widac :)👄 POLA- oj dobrze ci z tym spankiem :) i przyznam sie że ja tez czesto tak robię :) z racji ze pracuje czesciowo w domu a mlody na drugą zmianę w tym roku chodzi więc czasem jak starego do pracy oddeleguję młodego nakarmię to jeszcze na 1.5 h do łozeczka wskoczę :) wkoncu kochana mosimy się wysypiac bo jak zaskoczymy i dzidzia sie urodzi to zero laby no nie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- mi na mdłosci pomagało jak nim wstałam z lózka zjadłam kawałek banana lub herbatnika i jak nie podnosiłam się odrazu z łózka tylko chwilkę leżałm nim wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam paluszki rybne,ziemniaczki i marchewkę z groszkiem z masełkiem i juz jestesmy po obiadku, m poleciał do gabinetu a mały odrabia domowniczek:) Wczoraj byłam z małym w kinie na Madagaskar 2, fajny,bardzo nam się podobał:) Młody chce dzis cz.I obejrzec więc powiedziłam mu ze obejrzy jak do powrotu taty nauczy sie 10 przykazan:);) i nauczył się w godzinkę,hihihi,nie ma jak dobra motywacja:) U nas -6 st,dalej nie chce mi sie wyłazic domku brrr Księdza u nas jeszcze nie było,czekamy,mamy w domu \"komunistę\"majowego więc to bedzie chyba wyjątkowa wizyta:):;) Klaudia na nudnosci to sposób mAAm tez mi pomagał:) Poza tym niewiele mi pomagało,praktycznie to do 7 mca mnie muliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika rozumiem Cię bo ja tez jak pracowałam w szpitalu i przewaznie było mnostwo ludzi byłam tak zbiegana ze nie zauwazyłam jak mijał dzien i szłam do domu,lubiłam tak.Godziny leciały jak z bicza strzelił i tak 6 lat minęło:) nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narobiłyście mi apetytytu hmmm zjadłam bym coś dobrego :) Już prawie 15 i kolejny dzień mija...a u nas zima śliczna ...śnieg temperatuta -5...oby do lutego bo dzieci u nas mają ferię od 02 lutego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wyrolowałam się od zebrania i wrobiłam skarbnika klasowego :)wrednotka przemawia przez zemnie :) kwiatki juz powsadzałam ,obiadek upichciłam :) i tylko po dziecie do szkulki lecę po tem sprzedaję je tesciom na MADAGASKAR2 i wskakuje pluskac się w wanie :)i może podyskutuję z slubnym :) bo dzisiaj 11dc:D a co na swintuszenie mi się zebrało :p 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ależ dobrze, że już piątek ...Kisa napisz jak się czujesz kochana...wiecie mi po ostatniej wizycie u gin...tak dobrze się śpi ...troszkę się uspokoiłam tyle się słyszy, czyta..właściwie to czasem strach telewizor włączyć...wczoraj oglądałam doktora Housa...była 6 letnia dziewczynka i mieli jej amputowac rączkę i nóżkę - wrrr nie powinam oglądać chyba żadnych filmów ...ide dzisiaj z moją mała do bibloteki i czytam same romanse od dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×