Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

pol_a maz nie moze zrobic masazu bo tak bola,ja nawet ich nie dotykam bola takze jak wstaje z lozka ale nic z tych rzeczy co napisalas to nic nie mam jestem normalnie jakas polamana boli mnie glowa strasznie raz zimno a zaraz goraco ratunku!!!:( poza tym dziwnie boli mnie brzuszek ,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ...ależ brzydki dzień...mokro, ciemno brrrr oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! U mnie deszcz leje bez ustanku, ciemno, mokro i szaro. Oby do weekendu, tak chce już odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki taki skurcz mnie dziś rano za brzuch złapał w łazience, że ledwo doszłam do swego pokoju. Kurczę, przestraszyłam się, trwał jakieś 20 sekund i był bardzo bolesny. Poza tym zauważyłam że twardniej mi brzuszek od wczoraj. Nie wiem czy to normalne bo w pierwszej ciąży nic podobnego mi się nie wydarzyło aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika witaj , Iza witaj i reszta kobiet! ja wczoraj znowu wyladowałam na Izbie przyjęc w Szpitalu. Evika własnie z twardym brzuchem , miałam wrazenie ze normalnie brzuch mi spadnie , bałam sie ze urodze. Moj gin miał włąsnie dyzur w szpitalu. Zrobili mi KTG , naszczescie nie wyszedł ani jeden skurcz. Zbadał mnie - szyja była gruba i zamknięta uffff. Sama wziełam ok. 18 nospe. Lekarz powiedział ze na noc mam wziaśc drugą. Wziełam i zaraz opszłam spac . Dziewczyny jak ja sie bałam , naparwde miałam wizje poorodu itp. chyba juz panika była. To tyle. Musiałam Wam poiwedziec , bo Was kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana my to normalnie idziemy \"łeb w łeb\" nawet z chorobami i skurczami. Jak nic będziemy w jednej chwili razem rodzić. Ja nie wiem sama dlaczego tak się wczoraj stało. Też wzięłam No-spę ale chyba muszę odwiedzić lekarza, żeby zobaczył czy wszystko ok. Ja też w tamtym momencie, przy tym skurczu przypomniałam sobie poród i ten ból.... Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszce ze ten twardy brzuch utrzymywał sie przez kilka godzin u mnie, dlatego tak sie bałam i miałam wrazenie ze zaraz mi pęknie:( W pierwszej ciązy tez mi twardniał ale to było bodajze w 8 miesiacu i wtedy brałam Fenoterol .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę nas nie straszyć ...ale powiem wam że jak też w pierwszej ciązy brałam leki na potrzymanie ciąży i też się boję skurczów, twardnienia brzucha..w sobotę trochę się zmeczyłam i krzyże mnie bolały i brzuch - bardzo się bałam a mąż myślałam ze mnie zje...miał rację ale ja tak lubię w sobote wysprzątać cały dom ...ale chyba muszę troszkę odpuścić :) Ale lepiej w razie czego jechać do szpitala na oddział a nie denerwować się i czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzisiaj mam wizyte u niego umówioną, wiec spokojnie porozmawiamy. Poki co mnie uspokoił ze nic sie tam nie dzieje. Mówiłąm ze mam katar i przy wysmarkiwaniu ( sory za słowo) sie troche wysilam no bo wiadomo, ale nie bardzo na to przytaknął, za to poiwedział ze przy kaszlu tak moze byc, ale ja nie kaszle:(. No zobaczymy jak na wizycie pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja mam kaszel, ale jest coraz słabszy. Nie wiem sama, może to dlatego. Chcę jechać w sobotę na usg 4d, ale muszę jechać do Białegostoku czyli 100 km dalej. Nie wiem sama już czy powinnam jechać, chodzi o to że jak pójdę do swego lekarza np w ten piątek (bo on tylko w piątki przyjmuje) to i tak zrobi mi usg, no i nie wiem czy nie za często. Sama już nie wiem czy jechać na to usg 4d :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co Evika , mnie lekarz moj robił wczoraj w szpitalu USg i pewnie dzisija na wizycie znowu zrobi . Jeszce Ci powiem czy faktycznie zrobi. I wiesz co jak chcesz to sie go zapytam czy to szkodliwe tak czesto , ale mnie sie wydaje ze nie. Zobaczymy , napisze Ci wieczorem. Poki co nie rezygnuj z 4 D. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kisa. Zapytaj lekarza, będę Ci wdzięczna. Wiesz tylko najgorsze jest to, że muszę jechać 100 km, a to też raczej nie wskazane gdy brzuszek zaczął twardnieć, tym też się martwię. Nie wiem właśnie też czy takie usg, a wypadałoby w piątek i znowu w sobotę nie jest szkodliwe. Sama nie wiem. Napisz kochana jak będziesz już po wizycie. Teraz jak narazie jest ok i brzuszek nie twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa opowiedz jak wygląda to badanie 4d? Czy naprawdę warto? Czy jest to zwykłe usg tyle tylko że bardziej kolorowe? Napisz kochana jakie było Twoje odczucie podczas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Evisia dla mnie było otyle fajne ze mogłam zobacyzc twarz dziecka. I bardzo istone było dla mnie badanie tych wszystkich narzadów dzieciątka. Wiadomo ze i tak wszystkiego sie nie sprawdzi ale jakos byłam spokojna po tej wizycie. No trwało to długo bo około godzine. No a dlatgeo chciałam zrobic to badanie , bo moj gin , ma USG dwuwymiarowe wiec nie widac tak dobrze wsyztskiego no wiesz przynajmniejja nie widze bo sie nie znam na co mam patrzec. Moge nawyzej zarys ale szcegoł nie widac. Na 3d/4d w sumei nawet lekarz nie musiał mi podpowiadac bo widziałm , sama dzie ma rączke co znia robi , jak buzie otwiera itd itd..... Mysle ze jesli twoj lekarz ma dobry sprzet Evika to moze nie zrobi to na Tobie wrazenia .... A moj gin prowadzący powiedział ze to połówkowe nie trzeba ale warto zrobic , wiec jakos mnie to zmowtywowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dziewczyny mam dzisiaj skis w pracy, czuje ze zaraz bedzie haja, ale starm sie byc ponad tym bo iechce sie stresowac :( W sobote ide sobie kupic jkas spodniczke ciązową , jakos mi sie te spodnie znudziły juz. Mam jedna sukienke ale tez mi sie znudziła. Moze znajde cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa tylko się nie stresuj! Tylko nie to! Nie pozwalam! A spódniczka napewno poprawi humorek :) Ja natomiast latem to normalnie uwielbiam spódniczki, ale zimą to raczej jestem z tych zmarźlaków co chodzą w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez w tych portkach łaze ciągle , ale jakos mi sie tej spodniczki zachciało z jakimis rajstopkami w innym kolorze niz czarny czy brązowy. Cos mnie na strojenie bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,pracusie:) Widzę,że wy tu od rana walczycie:) Ja dopiero odprawiłam swego do pracy no a mały własnie wszedł do domu:)A spałam do 10;) Wiecie co, po 20 tyg ciąży pojawiają się skurcze Braxtona-Hicksa- są to rytmiczne skurcze raczej niebolesne ale uciążliwe trwające ok 30 sek,z czasem coraz bardziej intensywne. Przygotowują macicę do porodu. Moze jak twardnieje brzuch po 20 tyg to własnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Po-la kochana. Ja słyszałam o tych skurczach Braxtona-Hicksa, ale mój skurcz był bardzo bolesny, tak że nie mogłam się ruszyć i to właśnie mnie zaniepokoiło bardzo. I nie wiem czy to normalne, bo przy córce nie miałam czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola raczej nie to bo moj trwał kilka godzin :( A o tych skurczach Braxtona-Hicksa tez wiem i na poczatku sie uspokajałam , ale u mnie tyle godzin .... raczej nie to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałas prawo się wystraszyc Evika, dobrze ze minęło i na pewno nie wroci Kisa-skoro trwało to parę godzin a ktg niczego nie pokazało to moze przyczyna bolu była inna, np jelitowa,stres, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki od razu w tamtej chwili gdy nastąpił ten bolesny skurcz przypomniał mi się poród i dokładnie ten sam silny ból. No i właśnie od tamtego momentu zaczęłam najzwyczajniej w świecie bać się porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj i dzis rano brzuch bolał,nastrój miałam dzis podły,chyba @ przyjdzie szybciej niz bym sie tego spodziewała, biorę Duphaston więc @ powinnam dostac jak juz to po jego odstawieiu a ja mam 22dc, bol brzucha jak na @ i jaks ciemny sluz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze muszę Wam się pochwalić że kupiłam dzisiaj dla maleństwa ślizne brązowe sztruksowe ogrodniczki. Są bardzo małe bo rozmiar 62, no ale w końcu przez pierwszy miesiąc te maleństwo też musi jakoś wyglądać :) Mam nadzieję że gin się nie pomylił co do płci, bo zaczynam pomalutku kupować pojedyńcze ubranka :) A te "bezpłciowe" jakoś nie zawsze trafiają w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mnie nic nie bolało , tylko był tylko twardy brzuch jakby chciał mi spasc , tak w doł mni cisło, dlatego sie przestarszyłam , ale dizisa wisyta wiec jeszce pogadam z lekarzem ;) Evika tez mysle o porodzie i sie boje . Wiesz teraz mamy czas jeszce na myslenie o ty,m, ale poxniej w maju jak nas weźmie to nie bedzie czasu na myslenie i mam nadziej pojdzie nam jak po masle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la skoro bierzesz duphaston, to nie powinnaś mieć okresu, póki go nie odstawisz. Z resztą po co ja Ci to mówię, przecież sama napewno wiesz o tym najlepiej. Dziwny jest ten ciemny śluz, bo ból brzuszka w drugiej fazie przy braniu duphastonu jest chyba całkiem normalny - bo ja też to miałam .Po-la ja mocno wierzę w to, że jednak Twoja @ nie nadejdzie. Ale bym się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zakupu Evika! Ja jeszce nic nie kupiłam chyba mnie zmotywowałas :D A mysle ze na pewno masz chłopczyka, podobno pomyłki bardziej przy dzewczynkach , choc to pewnie gadanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×