Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ja kawę bardzo zadko piję i to tak roscięczoną że bardziej mleko o zapachu kawki przypomina a piwko no cóż tez jakos ostatnio wogle ochoty nie mam na nie :o ja chyba częściej po kieliszek wina wytrawnego sięgam bo bardzo lubię :) A co do ksiazki to nie wiem czy dostaniesz ja w empiku bo to raczej tam gdzie podreczniki sprzedają moja nazywa się Sprawdzian osiągnięć szkolnych w klasie trzeciej i na okładce jest narysowana ksiazka juz w szkole sprawdz na ksiązce u syna z tylu bo u mojego ta była wypisana jak byś nie mogła dostac to mogę spytac u mnie w takiej osiedlowej księgarni bo oni naogól wszystko maja to najwyzej ci pocztą prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja chyba też jak dostane to sie nachlam przed nastepnymi starankami na zapas :o mnie strasznie te jajniki napindalaja takimi falami ale powiem ci że tak mnie nie bolały nawet przed @ okropniesię czuje bo aż mi sie slabo robi :o patrzec ta cholera @ zwali mi się wczesniej wrRRRRRRRRRRRRRRRr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem i tak sobie Was czytam dziewczynki , bo ja to przedszkolaka mam jeszce wiec tak z pokora czytam o Waszych szkolniaczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam KISA 👄 Macie cos do posmisnia się :D:D:D:D:D Pochwa - najmniejszy teatr świata, w którym raz w życiu odbywa się premiera, co miesiąc krwawy dramat, mieści jednego widza i tylko na stojąco! Sex jak wózek w supermarkecie - wrzucasz 2pln i pchasz ile chcesz. Zamiast mówić swej Renacie: - No Renata! Ściągaj gacie! Radze, spróbuj z innej beczki: - Czy nie cisną Cię majteczki? Co trzeba zrobić, aby kobieta krzyczała jeszcze godzinę po stosunku? - Trzeba małego wytrzeć w nową firankę! Kochanie operator sieci GSM wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości Twojego członka. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz dzwonić gratis! Przepis na dziecko: 2 jajka, 4 kolana, ucierać do rana, aż powstanie piana, potem odstawić na 9 miesięcy. Jeśli masz męża a on jest niewierny, szoruj mu ptaka papierem ściernym. Pozycja na żabę. Wersja dla kobiet: on leży, jemu leży, a ona rechocze. Wersja dla facetów: on leży, ona leży, jemu stoi, a ona nie kuma Kaczuszko, kaczuszko, schowaj się pod łóżko, bo przyjdzie kaczorek, rozepnie rozporek, wyciągnie coś dużego, do palca podobnego i wsadzi go pod brzuszek i będzie pięć kaczuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja uciekam się troche połozyc bo mi słabo normalnie i te jajniki napindalają :( a jesli chodzi o sluz to dzisiaj jest mhy chyba biały bym powiedziała i mam bardzo mokro i mieko i robi mi sie mdło wiecie co mam na mysli tak jak bym sliny miała duzo jakos fatalnie zaczynam sie czuć nie chcę smedzic ale muszę sie połozyć buziolki👄 wpadnę wieczorkiem 👄👄 jak mi trochę przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam sie tylko pochwalić dostałam podwyżkę 500,00 zł :) ależ się cieszę :) od razu chcę się pracować :) Idę się położyć troszkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza!!! gratuluję podwyżki:):) no to imprezkę robimy!!!:):) ja juz piwko mam otwarte i mAAm też otwieram:):) a reszcie soczek:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu pustką dziś wieje...:)gdzie jesteście dziewczyny???? mAAm jak się dzis czujesz? mnie brzuch pobolewa, rano czułam sie fatalnie,jak myłam zęby to prawie paw mi wyskoczył...na nudnosci ciążowe to byłoby jeszcze za wczesnie więc pewnie duphston mi po głowie daje.. ..,dzis tez delikatne plamienie miałam,@@@@@ czuję w kościach:(.Dzis mamy dzien towarzyski,goscie przyjdą,moze nie bede tak myslec..Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dziołchy kochane :D👄 IZA- gratuluje podwyżki !!!!!!!!!!!!!to super !!!!!!!!tylko zazdroscic ci pozytywnie oczywiście :D:D:D👄 POLA- dzięki za piweczko :) faktycznie wczoraj podpijałam slubnemu po tem był SEXIK i dzisiaj dostałam o 10 sniadanko do łózka :) jak narazie jajniki dzisiaj jeszcze nie bolałe ale cycki mam już nabrzmiałe więc i u mnie lada dzień będzie jak nic @@@@@ ale jak będzie to co STARANEK ciąg dalszy i tyle :) jakos już się psychicznie z tym pogodziłam :) A może to są nudnosci u ciebie czort wie jak to jest w drugiej ciązy ?!POLA jeszcze nie dostałas to nie wywołuj wilka z lasu :) bo na początku ciąży zdażają sie plamienia👄 KISA- jak u ciebie dzisiaj ??????👄 EVIKA- czekam na szczegółowy opisik USG 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...dzięki :) Śpię całą sobotę...w końcu idę się ogarnąć, brat kupił mieszkanie i idziemy oglądnąć...miłej soboty...mam nadzieję że Evika opowie nam o USG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki dopiero wróciłam z usg. Chłopak na 1000 procent. :) Dzidziuś jest zdrowy, badanie trwało prawie godzinę, lekarka zmierzyła i zważyla i sprawdziła wszystko: głowę, serce, żołądek, kręgosłup, rączki, nóżki, nerki itp. itp. :) Twierdzi ze wszystko jest w porządku i nie ma zastrzeżeń. Dziecko wazy już 630 gram. Czyli ciesze się ze dzidziuś jest zdrowy. Dla córki i męża tez bardzo się podobało, ponieważ lekarka przy nich mówiła co, gdzie dziecko ma, wiec było nam wszystkim łatwiej zrozumieć te zdjęcia z usg. Jeśli chodzi natomiast o sam bajer związany z nazwa 4 usg, to uważam ze jest to trochę przereklamowane, spodziewałam się lepszej jakości zdjęć. :) Drogie jest bardzo to usg ale przynajmniej uspokoiłam się i wiem ze wszystko jest w porządku. Cieszę się że pojechałam na to badanie. :) Nagraliśmy tez dzidziusia na płytkę dvd. :) Jedyne czym lekarka mnie zaskoczyła to to ze powiedziała ze dziecko jest większe o 1 tydzień niż pokazuje termin porodu, czyli może być po prostu przy porodzie - duże. Tym mnie po prostu załamała, bo trudniej będzie napewno mi je urodzić. Mówiła abym jednak tym się nie przejmowała, bo wszystko może się jeszcze zmienić. Jak nauczę się wstawiać na forum zdjęcia to chętnie wstawię Wam zdjęcie buźki mego dzieciątka. Musze tylko troszkę potrenować i poczytać jak to dokładnie się robi. Przesyłam buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!!;) a ja jeszcze chora :( i znów mi wrocily mdlosci lekkie żołądek boli od wczoraj apetytu nie mam!!! co robic jem na sile!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika 77 nie przejmuj sie tym ze dziecko moze byc wieksze 3 dni przed prodem mialam usg wyszlo ze dziecko bedzie wazyc ok.3,500 wiesz ile wazylo?? 4,280 i 59 cm dl. chlopczyk oczywiscie mialam zaledwie 18 lat i jestem drobna szyjka macicy tak sie przystosuje do glowki ze nawet nie poczujesz ,ja nie moglam uwierzyc ze dziecko tyle wazy pytalam sie 2 razy szok normalnie nic nie bolalo szyjka byla tak znieszulona tymi skurczami ze tylko slyszalam jak strzelam ale nic nie bolalo!!! bardziej bolalo jak szyli mnie 2 godziny bo tak popekalam porod trwal 14 godzin ;) nie bylo tak strasznie ;) ja sluchalam pielegniarek nawet nie krzyczalam a jak nadchodzil skurcz to zeby zaciskalam i oddychalam gleboko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- bardzo się cieszę że jestes taka zadowolona i że z synciem wszystko ok :)Przyznaję że kawał chłopa z niego :) I to tez dobrze bo przeciesz co to by był za chłop jak by był mikry hihihih:D Fajnie że córcia była z wami wyobrazam sobie jak to przezyła :) pewnie będzi opowiadać koleżanką w szkole jakiego ma braciszka :) Czekam na zdjęcie twojego chłopinki z niecierpliwoscią :)👄 KLAUDIA P - zyczę zdrówka i zaklinam twoje mdłosci aby szybciorem mineły :) IZA- kochana miłego oglądanka :) hihihi to maluszek zaliczy już pierwsza parapetówkę hhii:)👄 POLA- jak tam bo ja fatalnie zjadłam obiad i napchałam się jak swinia i mi niedobrze z obrzarstwa:o jajniory kują więc juz mi tylko czekanie pozostało na @ ale mam nadzieję że jak przyjdzie to szybko się skąńczy i do staranek będę mogła wrócić :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cichutko :o............ .......................................szkoda..................................... ...................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
czy tu jest forum dla blondynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie w porządku, pisałam Wam z miesiąc temu, że czeka mnie operacja, bo mam mięśniaka i torbiel na jajniku i miałam jakieś plamienia. Niedługo po tej diagnozie plamienia zniknęły i poszłam do innego lekarza i okazało się, że wszystko w porządku! Na USG nie było nic widać, więc albo mi to zanikło, albo tamten lekarz się pomylił. :D Za 10 dni okaże się czy staranka przyniosły pożądany efekt? Bardzo bym chciała :D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI *************************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************** ******************************* EVIKA ******************************************************** ******************************* KISA ******************************************************** ******************************* POLA ******************************************************** ******************************* IZA ******************************************************** ******************************* KLAUDI P ******************************************************** ******************************* JULY ******************************************************** ******************************* WODNISIA Lena, Daria, Marlena, Julia, Remigiusz, Dorian, Jakub, Maksymilian ******************************************************** ******************************* MINI MONIA ******************************************************** ******************************* Wpisałam imiona, ale tak na pewno, to nie wiem czy któreś z nich dam dziecku, może jakieś inne wpadnie mi do głowy, albo mojemu :) A, zmieniłam termin @, bo po policzeniu powinnam mieć właśnie 3-go lutego. mAAm 🌻 Pola 🌻- zaklinam Wasze @@@@ i swoją oczywiście też. Staranka były bardzo intensywne, bo mój M przyjechał właśnie w moje najbardziej płodne dni :D Monia Mama 🌻 - jak u Ciebie sytuacja? Pozdrawiam wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI *************************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************** ******************************* EVIKA ******************************************************** ******************************* KISA ******************************************************** ******************************* POLA ******************************************************** ******************************* IZA ******************************************************** ******************************* KLAUDI P Dagmara lub Oktavian ;) ******************************************************* ******************************* JULY ******************************************************** ******************************* WODNISIA Lena, Daria, Marlena, Julia, Remigiusz, Dorian, Jakub, Maksymilian ******************************************************** ******************************* MINI MONIA ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Ja mam dzisiaj w wawce słoneczko :) więc ruszam na spacerek z rodzinka i psem do lasu :) WODNISIA- bardzo się ciesze że się odezwałas bo teskno było bez ciebie :) cieszę się ze wszystko się wyjasnilo i ze wszystko jest ok ( miesniak)i kochana powiem ci że my jedziemy na tym samym wózku bo ja tez mam termin @ na 3.02 hiihhii:) I zaklinam nam obu &@&@&@&@&@&@&@&@&@&@i wszystkim pozostałym też &@&@&@&@&@&@&@&&@&@&@&@&@&@&@& Myślę kochana że jak tyle działaliście w te dni :) to napewno 3.02 zobaczysz II krechy na tescie :) trzymam piąchy :) co do imionek to moje tez nie na 100%:) EVIKA- jak tam rodzinna projekcja juz była ???:) POLA- jak się dzisiaj czujesz ????mam nadzieje że dobrze i @ się nie pojawiła??? trzymam piąchy :) KISA- a jak ty kochana dzisiaj??? IZA-A co u ciebie????? KLAUDIA P - Halo,halo???? JULY - halo, halo???? MONIA MAMA- nie trzymaj nas w niepewnosci tylko klikaj bo juz list gonczy wysłalysmy za tobą :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ;) ) ************************************************************************************* NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... *************************************************************************************** mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA *************************************************************************************** KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................REMIGJUSZ......... ...........................DARIA...........................DORIAN............. ...........................MARLENA.......................JAKUB.............. ............................JULIA.........................MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki KLAUDIA P ubieglas mnie juz poprawiam tabelkę :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************** ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN............. ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):) Mielismy gosci-nasi wspólni znajomi ze studiów ze Szczecina:) Oni mają 2 synków 1,5 i 3,5. Oj sajgonik mały był,oj był..:):) ale fajnie było:):)Wieczorkiem była mega impra karnawałowa z tancami a ja robiłam gofry z bitą śmietaną:):)teraz zostalismy sami i dochodzimy do siebie. Wodnisia, bardzo mnie cieszyła wiadomość ze wszystko ok,torbiele,mięśniak-mozesz o tym zapomniec,bardzo się cieszę:):) Evika- masz już chłopa jak dąb!!!:) no i teraz mozecie sobie go oglądać kiedy tylko chcecie:) MAAm- jak się czuję? brzuch mnie napindala od kilku dni zupełnie jak na @@, lada chwila się spodziewam, czuję się tam na dole taka ciężka,szok. Na sex w ogole nie mam chęci:(No i jeszcze od kilku dni ten brunatny śluz,nigdy tak nie miałam..Podejrzewam ze to duphaston mi tak miesza. A u Ciebie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja juz po spacerku i pizzy :) więc gotowanko na dzisiaj mnie omineło :) Panowie pojechali po ludziki z star wars więc piję sobie herbatkę z cytrynką \\_/> i mam chwilkę by poklikać :) POLA- ja dzisiaj czuję się dobrze jajniki mnie nie bolą mam tylko wrażenie że leciuteńko zakuje mnie zrost po cc ale nie wiem czy jest tak faktycznie czy moze zdaje mi sie bo jestem przewrazliwiona :) cycki mam lekko nabrzmiałe ale mam tak zawsze przed @ więc i nastawiłam sie że w tym miesiacu będzie @ jak nic :o ale jak puki co jej nie ma to nie biadolę na zapas :) powiem ci że wczoraj we wszystkich kalkulatorach miałam ten dzień choc nie wierzę w to i sprawdzam to w zasadzie dla defonicji samego sprawdzenia sexu wczoraj nie było bo jakos mi się nie chciało po mimo ze mezuś miał chcicę syncio sie obudzil i przyleciał do nas bo cos mu się przysniło i jak poszłam połozyć siękolo niego to tak juz spałam do rana :) wiec mój kalkulatorowy dzien poszedł do dupy :o Co do ciebie kochana to może własnie zaskoczyłas i z tat ta niechec do sexu :) a plamienie...mhy...może fasolka się udomawia u ciebie :) często na początku jest tak jak przed @ i ten ciężar na dole :) no niewiem kochana nie wiem może się II kreseczki szykuja tego ci oczywiscie życzę z całego❤️co do dupastonu to nigdy go nie brałam więc nie pomogę :o poczytaj sobie nasz topik tak gdzieś od 20-25 strony tam Evika, Kisa czekaja na II krechy i pisza co czują :) buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm:) fajnie ze tu jestes,nie czuję sie samotna w swoich oczekiwanich;).Mojemu nie chcę biadolić by się nie przejmował. Dzis 26dc,jutro lub pojutrze@@.Przezywam to okropnie a z drugiej strony wiem ze jak @ to trudno,trzeba dalej działać:) ale o niczym innym nie myslę,w kiblu jestem co poł godz bo mam wrazenie ze @juz jest;(,brzuch jakos teraz mniej ciąży niz rano, te brudzenie zdecydowanie mniejsze,gdyby nie snieznobiały papier to w ogole nie byłby widac..Rano idę do pracy na 12 godz więc bede zajęta i nie bede myslec.Chyba ze w nocy dostane@ i juz zupełnie nie bede mylec :)Lecę znow do kibla...:);) A na tych str kiedy kisa i Evika czekały to byłam,byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja jeszcze chwilke jestem bo juz panowie wracaja :) słuchaj jak ci te plamienie ustało to może :) Fasolka gniastko szykuje :D ja tam trzymam piachy że by sie @ nie pojawiła :) Wiem jak to jest ja tez staram się wszystkim zajać oby tylko nie mysleć ostatnio trzaskałam magdzongi ( nie pamietam jak się pisze) i w tedy nie myślałam :) my kobitki to mamay przesrane bo chłopy wsadza maja przyjemnośc i zadowoleni a my...czekamy , biadolimy, zaskakujemy, nosimy, rodzimy i w nocy wstajemy a oni by tylko wsadzali i hujem ruszali :)Kotek jak narazie jest ok plamionka ustały a @ nie widac więc głowa do góry bedzie dobrze a tak przy okazji to mi też jest raź niej jak ktos czeka ze mną i mam się komu porzalić wkońcu po to jest ten topik byśmy się dzieliły troskami i radosciami :D ja ci powiem że moja sasiatka to wypracowała metode z patyczkiem do ucha i sprawdzała czy @ sie nie pojawi :) ale nie ma się co dziwić jak się dzidzię chce ja ci powiem że jeszcze żadnej staraczki nie widziałam co by nie schizowała :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyczkiem do ucha??? rany mAAm,co ona nim robiła??????? idziemy dzis na chwile do znajomych to czas jakos zabiję;) dzięki e piąchy trzymasz mAAm,ja też trzymam bys tej francy nie dostała:):) trzymam mocno!!!!:):) oj,znow mi brzucho ciąży,pewnie nadciąga franca,małpa...ale bym se przeklnęła,az mi sie cisnie na usta....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a w pipe se wkładała i patrzyła czy nadchodzi czy nie hihihii teras juz ma brzuchal więc tak nie robi ale pamiętam jak swirowała :) Życzę ci miłej zabawy ze znajomymi moi też już w domku wydali 340zł więc chyba ich zabiję :o bo szczeze powiem że mi żal kasy na jakies figurki :o ale cóz czego się nie robi dla dzieci :) Kotek ja też trzymzm by się niepojawiła nam wszystkim staraczkom :) a kysz, a kysz franco jedna !!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te a kysz ,a kysz franco jedna to oczywiscie miałam na mysli @ a nie ciebie :) bo tak to jakos głupio zabrzmiało jak przeczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pomyslałam prawidłowo:)spoko:) to rzeczywiscie pełen świr,ale opowiadał mi kolega gin czego to sobie laski w cipkę nie wkładają....:)wszystko se potrafią tam wcisnąć, niejedno wyciągał...\\;) nasz mały tez lubi lego,marzy mu się teraz woz holowniczy lego technik,ale musi sobie zapracowac,jesli do konca miesiaca zaliczy wszystkie modlitwy zreligii (3 mu zostały) i nie podpadnie z zachowania to ma szansę dostac...\\;0 nie ma nic za darmo i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hihihihi :) widzę że mamy tą samą metodę hhii:D my tez zaliczamy modlitwy bo w tym roku rocznica :) A jak sie czujesz ? Brzucho juz nie dokucza? Bo jak narazie czuję sie ok ptwu,ptwu,ptwu aby nie zapeszyc ale do @ mam jeszcze trochę więć pewnie wszystko przedemną :)Ciekawe co u reszty dziewczyn ?bo tak milczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×