Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA- mezus w piateczek dopiero :OA co do ciebie kochana to powiem ci że te twoje cycki to coś takie podejrzane :o mi sie wydaja oj chyba czekaja cię II krech :D ja trzymam kciukasy :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-to działaj dzis na całego i w piątek jak wroci to przciez akurat bedzie przy twoich dłuższych cyklach!:):)nic straconego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) co miesiac mam jakis ciazowy objaw a wszystko konczy sie @@@@@więc nie robię sobie wiekszych nadziei, jak ma by to bedzie fasolka a jak nie to nie............chcę dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...bylam wczoraj na badaniach hmmm widziałam mojego dzidziusia - cud ...śliczny...widac było takie malutkie paluszki..łza sama kręci się w oku...pani doktor powiedziala, ze następnym razem na 200% powie kogo nosze pod serduszkiem na razie wygląda ...na synka....ale to jeszcze nic pewnego ...ale musialam Wam powiedziec :) zobaczymy następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, witaj. od razu lepszy ranek po takich informacjach. powiało optymizmem;) mnie natomiast teściowa bardzo nastraszyła że te plamienia to na pewno to, że organizm sie ostatnim razem nie wyczyścił podczas @ i że będę czyszczona...... o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ❤️ Nie odzywałam sie wczoraj , bo przelezałam cały dzien w łózku nienajlepiej sie czułam, ale dizisaj lepiej. Iza no sciskam Cie ze wszytskich sił , takie fajne wiadomości. Aled witam Cie wśród nas. Spokojnie nie wiadomo jeszce z czego te plamienia , nie denerwuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzeiwczyny:)poziej sie odezwe:)musze do miasta:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled - wiem wiem i rozumiem Cie doskonale , ja panikara jestem z natury, ale ostatnio stwierdziłam ze nie warto i staram sie . Trzymam za Ciebie mocniutko kciuki. Bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa już martwiłam się o Ciebie kochana ...mnie wczoraj gin opierdzieliła, że nie odpoczywam i to omdlenie pewnie z wysiłku i na dodatek mam niskie ciśnienie i kazała pić kawę :) nie piłam kawy już tak dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled - Pola to nasza wyrocznia w sprawach zdrowotnych i teraz też ma rację - nie denerwuj się i nie słuchaj teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dziękuję miło mi :) I wiesz chyba giny maja racje trzeba wypoczywac. Zreszta znajomi mi to naookoło tłuką do głowy. Prawda taka ze ja ciągle na wysokich obrotach tzn. mało wypoczywam. Tzreba to koniecznie zmienic. Kurcze znowu mi nawala pęcherz i znowu zaczełam brac urosept, martwi mnie to troche. Mówiłas keidys ze w pierwszej ciazy tez miałas problemy jak sobie radziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, chodzi o to, że do tej wizyty tak strasznie daleko jeszcze. ale macie rację trzeba wrzucić na luz i przestać myśleć bo mozna zwariować. od razu człowiek sobie wyobraża nie wiadomo co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa powiem Ci szczerze, że już nie pamiętam dokładnie ale jakieś nasiadówki tylko nie z gorącą wodą...leki ziołowe...ale wszystko od gin...Moja gin mówila, że kobiety w ciązy przez hormony szaleją i wydaję im się że wszystko można...góry przenosić ale trzeba odpoczywać nie ma żartów ale na koniec stwierdzila, że ona sam tak robila ;) nie da się leżeć 24 h jak energia cię rozpiera : ) Dziewczyny widziałam śliczną kołyskę ale się zastanawiam bo chyba niezbyt praktyczna tylko na chwilkę a wydatek 500 złotych a dziecko tak szybko wyrasta a Wy co planujecie zakupić ? Zresztą moja córcią sie obraziła bo ona miała łóżeczko a nie kołyske i to jeszcze taką ładną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Iza 500 zł. to duzo jak na \"chwilkę\" chociaz wiem po sobie ze takie rzeczy kusza kuszą . My nie ebdziemy za duzo z takich rzeczy kupowac bo wszytsko mam po mojej małej. Wózek, łózeczko itd. jedynie to fotelik do samochodu dokupimy , no i wiadomo posciel , ciuszki i kosmetyki to nowe. Jedyne co to mysle na lezaczkiem dla dzidzi tak zebym mogła przenosic dziecko do kuchni pokoju czy nawet łazienki. Wczesniej tego nie miałam i musiałam kombinowac jak sie wykapac jak ugotowac itd jak mała nie spi. AAaaaaa i jeszce trzeba odkupic przewijak , bo moj sie całkowicie roztargał :D Dziewczyny mam problem ze spaniem. Staram sie spac tylko na lewym , ale mała mnie tak kopie ze tylko na chilke , na wznak sie nie da za bardzo i chyba zoładek czuje . Na parwym nie zalecaja. Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Po-la - jak Twoje wyniki na progesteron? Kochana i te Twoje piersi to sa bardzo podejrzane, ja miałam tak samo i to właściwie był pierwszy \"ciążowy\" objaw zanim jeszcze przyszedł termin @. I też sobie wmawiałam tak jak i Ty teraz że to tak tylko przed okresem :) Iza - super że z maluszkiem wszystko ok, kurcze to prawdopodobnie będzie synek? GRATULUJĘ. To już drugi synek na naszym topiku :) Cieszę się że jest zdrowy. Iza odpoczywaj jak najwięcej, Twój organizm tego potrzebuję. Koniecznie odpoczywaj i nie pracuj tak intensywnie. Pozwól sobie na odrobinkę lenistwa :) Masz do tego teraz pełne prawo :) Musisz dbać o swoje maleństwo. Pola, mAAm - obiecałam że wypiję dzielnie glukozę za wasze szybkie zaciążenie i powiem Wam tak: poszło tak wspaniale i gładko że wasze dwie kreseczki jeszcze w tym miesiącu są pewne jak w banku!!! :) To nie ulega żadnej wątpliwości!!!!! Wypiłam \"dwoma głębszymi\", potem pielęgniarka pobierała mi krew po godzinie i po dwóch godzinach. Czułam się świetnie, żadnych omdleń żadnych przykrych sytuacji, nawet jeść zbytnio mi się nie chciało. Wkropiłam troszkę cytryny i muszę Wam powiedzieć że to wcale nie jest aż takie niesmaczne. Słowo!!!! Da się przełknąć bez problemu. :) Mąż śmiał się ze mnie że skoro tak dobrze czuję się po tej glukozie i mnie nie mdli to powinnam codziennie rano na czczo \"chlapnąć\" sobie taką szklaneczkę :) :) :) Dowcipniś :) :) Kisa - jak dzisiaj się czujesz? Jest już lepiej? Odpoczywaj dużo i dbaj o siebie. Kisa ja też mam jeszcze malutko rzeczy dla dzidziusia, tylko same ubranka na pierwsze dni i to wszystko. Zamierzam zrobić większe zakupy w marcu i kwietniu - tak aby miesiąc przed mieć już wszystko przygotowane. Kisa ja bardzo często śpię na prawym boku bo tak mi jest najwygodniej. Pytałam o to lekarza, stwierdził że jeśli dla mnie jest tak dobrze i wygodnie to on nie widzi żadnych przeciwwskazań. Przesyłam buziaczki dla każdej z Was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evika ❤️ No moje wyniki na z krzywej są bardzo dobre i te na czczo i po wypiciu glukozy , takze uf uf uf No i tokspolazmoza tez okej . Ciesze sie bardzo. Czuje sie okej Evika tylko ten pęcherz czasem czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa gratulację ....leżaczek zakup koniecznie ja miałam i byłam bardzo zadowolona :) Ja praktycznie dużo rzeczy miałam pożyczonych a swoje oddałam rodzinie każdy po dziecku oddaje następnej osobie...zresztą 7 lat to bardzo długo i czas zakupić nowe rzeczy :) I pewnie jednak zakupię łóżeczko ...ale z ładną pościela i baldachimem :) Evika cieszę sie że glukoza za Tobą ...ja teraz mam zrobić badanie krwi i mam nadzieję że bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja też już mam swoje wyniki i z tego co przeczytałam i sprawdziłam z normami w internecie to wyniki też mam ok, wszystkie w normie. Więc bardzo się ciesze :) Kisa to leć do lekarza i powiedz o tym pęcherzu koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no tak mysle ze jak mi nie przejdzie do jutzra to pojde do lekarza . Własciwie pęcherz czułąm wczoraj i od wczoraj łykam Urosept( kiedys zapisał mi gin) Dzisiaj go nie czuje , ale zastanaiwma sie ile( sory za dosadność)powinno byc w tym okresie ciazy sluzu i czy wogóle powinien byc i jaki? Chyba nie powinno byc za duzo. Jak u Ciebie Evika jesli mozesz cos powiedizc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wrociałam z miasta,odebrałam wyiki,są ok:) Mam dzis doła bo boli mnie brzuch ipewnie dostanę @@:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a ci powiem , że podejrzane sa te Twoje bolące piersi :) U mnie też tak było brzuch bolał jak na @ ale piersi nie mogłam się dotknąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-widzisz,nie taki diabeł straszny..:)nawet ci się spodobało:) kisa-super,że wyniki masz ok:)same dobre newsy na topiku Iza- juz gratuluję syneczka:) skoro zmierza to w kierunku synka to pewnie nie bedzie inaczej(pierwsze słowo do dziennika,drugie słowo do smietnika hihih:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy Pola ....teraz nic tylko czekać 5 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- szalałam na punkcie swych cyckow przez 3 ostatnie dni,jak pisałam,kłucie,swędzenie,bolesnosc,ciągle je czułam,dzis są duze ale juz nic nie czuję,chyba ze nacisnę to bolą, brzuch mnie boli jak na @@, a po wczorajszym bara bara mam podbarwiony brążowo śluz- no @@@ jak nic będzie kochane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×