Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc Dziewczynki!! U mnie dzien wzruszen:) O 8.35 dzisiaj 6 lat temu przyszedł na świat mój pierwszy skarbek:) Dziękuję Wam za wszytskie zyczenia dziewczyny dla mojej małej. Nie mogłam wczesniej podziękowac bo jak pisałam goscie, goscie , ale było naprawde bardzo miło:) Evika Kochanie nic sie nie bój i nie denerwuj bo to bardziej szkodzi pewnie Maluszkowi nic ta cała sprawa z rtęcią . Nie wiem co tam wyczytałas na tym forum, ale powiem Ci ze ja od jakiegos czasu nie czytam juz nic własciwie albo niewiele, bo człowiek tak sie poźniej boi ze ma spaprane kilka dni. Sama o tym wiem. Naczytałam sie o fenoterolu itd i o róznych rzeczach i tez bardzo to przezywałam. Dzisiaj poprosrtu wierze ze bedzie i u mnie i u Ciebie wszytsko dobrze. Naprawde, a wierz mi było u mnie w ciązy kilka takich przypadków, które burzyły cała moja radosc z ciązy. Evika nic sie nie zamartwiaj , jest dobrze. Nie mozesz teraz przez 2 miesiace siedziec i myslec ze cos sie stało. Głowa do góry. POza tym tak jak Iza mówi Dzidzi jets juz duza. Podobnie mysle. Głowa do góry. Przytulam Cie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dodam ze jakbys naprawde sie juz mocno bała to dzwon do lekarza on Cie uspokoi najpewniej. Jest dobrze!!! Całuje Cie Evika 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kolezanke na Topiku! Teraz doczytałam:) Czesc Mminia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jesteście kochane. Dziękuję Wam z całego serca. Naprawdę mnie uspokoiłyście. Wy zawsze wiecie jak mnie pocieszyć. Dziękuję Wam 🌼 Jesteście kochane ❤️ Kisa - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Twojej córeczce, niech rośnie zdrowo i niech uśmiech z jej buźki nigdy nie znika :) Po-la - a jak u Ciebie z @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesze sie Evika ze sie uspokoiłas i znowu sie usmiechasz. Dzięki za zyczenia:) Iza tak to prawda takich chwil sie nie zapomina :) Wiecie co dziewczyny , nie wime tez czy mam sie martwic czy nie , ale ta moja waga nadal stoi w miejscu od dwóch tygodni nic nie przytyłam. Moze to tak byc? Cały czas tylko 10 na plusie. Nie umiem jakos wiecej jeść. Jem normlanie i nic nie przybieram. Widze tylko ze brzuch wiekszy sie zrobił, ale waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - nie przejmuj się że nie przytyłaś. 10 kg na ten okres ciąży jest ok. 2 tygodnie bez dodatkowego kilograma to wcale nie jest duży okres czasu. Nie przejmuj się, na koniec miesiaca napewno waga wzrośnie. Nie masz czym się przejmować. Kiedy teraz idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien w czwartek ide do gina Evika. 26.03 Zapytam go o co chodzi , ale najwazniejsza bedzie dla mnie informacja ile Maluszek wazy i ile juz urósl. Jesli ona rosnie to jest w porzadku, bo juz zaczynałam miec oczywisce dziwne mysli. Ale odganiam. Mam nadzieje ze jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - będzie dobrze zobaczysz. Zapytaj gina i napewno wtedy się uspokoisz. Czyli za tydzień będziesz miała już ostatnie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mysle ze jeszce ze dwa razy bede miała. On z reguły robi na kazdej wizycie. Takze teraz i jeszce w kwietniu. W maju juz moze byc roznie z wizyta, zalezy jak sie tam moja szyja trzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dziewczyny, jakie fajne tematy macie :-) zazdroszczę... kisa - nic się nie martw dziewczyno, na pewno wszystko w porządku, moje koleżanki przytyły w ciązy jedna 9kg a druga 11. ale im zazdrościłam!!!! gdzie to w porównaniu do moich 25. urodziły i w zasadzie nie miały nic do zrzucenia. a ta co przytyła 9kg to karmiąć jeszcze schudła. A ja przez 2 lata jeszcze się z wagą zmagałam. BIGmam - jak staranka? My jednak od dzisiaj zaczynamy, wczoraj byliśmy po dwudniowej imprezie i zgodnie stwierdziliśmy że idziemy spać wieczorkiem, hahaha. Poza tym przedwczoraj miałam wziąć drugi gynoflor i nie wzięłam (impreza) więc wzięłam dopiero wczoraj. No i tak sobie myślę że z jednej strony to dobrze że nie naciskamy na to za wszelka cenę a z drugiej mam takie myśli, że jak sie tak będziemy zabierac do roboty to..... hahaha. No nic, dzisiaj idę na dalszy monitoring cyklu, 11 dc dzisiaj mam a nic nie czuję żeby coś się miało kroić.... Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no i Gynoflor zaczął działać, oj, zaczął :-)) Bez wkładek ani rusz.... Ale to na razie ten niepłodny śluz, na który do tej pory nie narzekałam i zobaczymy czy będzie ten płodny, który bardzo rzadko i bardzo mało go miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wstalismy:) Evika,nie martw sie tą rtęcią, rtęć z termometru nie jest toksyczna, nic malenstwu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemia w jedzeniu, barwniki, stabilizarory, srodki grzybobojcze,konserwanty- jemy tego jakies 2,5 kg rocznie, mimo to poczynamy dzieci i rodzimy je zdrowe,a wydawałoby się,że to nemozliwe.Zapomnij o tej rtęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO witaj POLA:) Normalnie dzisiaj czekałam na Ciebie az o tej rtęci napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la dziękuję. Ja też bardzo czekałam aż napiszesz coś o tej nieszczęsnej rtęci. Dziękuję, jesteś kochana. Tylko nadenerwowałam się co nie miara. Po-la powiedz a jak u Ciebie z @ ? Jak się czujesz? Mierzyłaś tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-musiałam wtrącic swoje 5 groszy,no nie?;) Iza- jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla twej córeczki iniech dostane mnostwo prezentów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gdyby nie Ty, to my bysmy sie tu zagnębiły na smierc chyba. Dobrze ze jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece dziewczynki po torcik dla mojej małej , bede poźniej. Matko ona juz swiętuje od piatku. W weekend chrzestny z rodziną. Dzisiaj nasza rodzinka i dziadkowie. Jutro ciocie:). A w niedziele z kolezankami z przedszkola w tym Centrum rozrywki. Olaboga.... ale co tam raz w roku mozna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:)mam nadzieję,że się uspokoiłaś:)🌻 Ja dalej czekam. Przez ostatnie 3 dni bolał mnie brzuch, wczoraj rano na gatkach 2 ciemne plamki i to doprowadziło mnie do rozpaczy,wczoraj wieczorem zwijałam sie z bolu-byłam pewna ze wnocy sie poleje..a to dopiero 23c ale jakies 3 mce temu tezmiałam taki krotki. Dzis od rana cisza, a po porannych serduszkach ani sladu krwi chc zawsze juz w tych dniach po serduchach było mocno krwiscie..Nowa nadzieja w moim sercu ale i tak cierpliwie czekam n @@ bo wszystko moze sie zdazyc:( ach to czekanie:( Pocieszcie mnie kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temp wczoraj nie miezyłam bo w pracy byłam 24 h ,często się w nocy budziłam,węc bez sensu. Dzis rano 37,2.Czyli jeszcze wysokusna,piękniutka i ciekawe kiedy poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej po_la! tak mocno trzymam kciuki żeby nie przyszła wredna @!! Czytałam że czasem tak sie dzieje że gdy się gość \"zagnieżdża\" to kobiety plamią. No juz naprawdę najwyższa pora żeby cos się tu zaczęło dziać na tym naszym forum, hihihi. Jakas nowa nadzieja, powiew szczęścia i wogóle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la - tak bym chciała aby Ci się udało. Nawet nie wiesz jak ja o tym marzę.... Dawno już na naszym topiku nie było dwóch kreseczek. Trzeba to przerwać, muszą być dwie kreseczki. Po-la trzymam kciuki i wierzę że na wiosnę na naszym topiku posypią się szczęśliwe kreseczki. Życzę Wam tego z całego serca kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to kisy córa ma urodzinki :) Moja panna jest z maja :) Dziewczyny trzymam kciuki kochane za Was musi się w tym miesiacu udać :) Evika jak dobrze, ze Pola jest z nami - ja już zastanawialam się gdzie jest nasz termometr, żeby go schować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,ja tez bym bardzo chciała i wiecie co -jesli bozia nam a to szczescie to ja do Czestochowy pojadę Bozi dziękowac:)jak mamę kocham,pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ups, błąd mi sie w łepek wdarł,wiadomo,że kisy coreczka:) sorki wielkie,ja w ogole rozkojarzona jestem okropnie;) mam nadzieje ze mi kochae wybaczycie,w napięciu żyję:( Jedziemy naszą działkę zobaczyc i pierwszy raz nakęcic bo tam drogę wytyczylii i słupki stoją:D cieszę się:) wpadnę dziewczynki za godzinkę,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, znam ten ból, kiedy się chce-wtedy nie wychodzi. Człowiek co miesiąc sie nakręca, traktuje sex z mężem jako obowiazek i go \"poniewiera\" na siłę...pamiętam to jak dziś, gdy robiłam po 3 testy dziennie i wypatrywałam z tęsknotą 2 czerwonych kresek. Poszłam do lekarza...Powiedział mi, abym:Witamina E dla siebie i męża sex w dni płodne co drugi dzień, luz (wiem łatwo się mówi...) i meliska na uspokojenie. Piłam też ( z własnej woli) napar z ziół o.Sroki(takiw coś : http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item =259230 ).I się udało po dwóch cyklach. \"zaskoczyłam \" w maju 2008 roku , po rocznym staraniu... Teraz mam śliczną miesięczną córeczkę, czego i wam dziewczynki życzę.Kreski na teście były bladzieńkie a raczej (na wszystkich trzech :) A tu link na mój skarb: http://www.rosniemyrazem.pl/competition_deta ils.php?id=1000&cat=nb Proszę o głosiki, można nawet raz dziennie za co wielkie dzięki. Pozdrawiam i życzę szybkiego \"zatrybienia\" :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety ! ja mam 12 dc. i straszny ból w lewym jajniku.przytulam się regularnie i czekam co z tego wyjdzie. :) Pola trzymam kciuki żeby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×