Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KROPKA- ale się w czasie zgrałyśmy z postami hihii:) powiem ci że mojej mamie tez cięszko pojac ż ejak my mówimy NIE to NIE! a ona swoje ale juz ja powoli wyleczylismy z tego :) Mój syn to pierwszy nunio i jedyny bo mój brat jeszcze nie ma dzieci więc i dla tego ciagle sie pyta czy aby nie zaskoczyłam hihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno jak by nam sie udało w marcu zaskoczyc to miały byśmy co rodzince oznajmiać przy światecznym stole hihiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co planowac tylko chłopów w obroty trzeba brać i juz hihiii:D KOCHANE❤️ ja uciekam po młodego do szkoły zajrzę potem 👄👄 Ależ mnie jajnik napierdziela :o oby wieczorkiem nie było zapóźno :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodze a tu dalej cisza w uszach dzwoni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja jestem. :)siedzę w pracy i odliczam godziny do 21 kiedy to wrócę do domu .ale mnie jajnik łupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę że wszystkie poszły się starać :) i zostałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) tylko kontrolowałam młodego bo miał tyle zadane że szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu kto? haaaaaaloooo!! ja też w sumie na chwilę wpadłam. Byłam u gina i tak jak myslałam, na razie cisza, pełno pęcherzyków ale ani jeden się nie kwalifikuje jeszcze. Ale kazał działać, bo powiedział że diabeł nie śpi :-)) ja wróciłam z pracy, położyłam małego spać niedawno (uczy się pilnie ostatnio na hulajnodze jeździć, hahaha). I tak za późno, nie lubię jak zasypia po 20, jestem wtedy zła, głównie na siebie oczywiście. ale mam wytłumaczenie: robiłam gulasz węgierski. mniam mniam. polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam z nóg idę do wyrka (zauwazcie że nie napisałam że spać, hahaha) - taki żarcik :-)) pa, laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Pisałam przedwczoraj. Jak zwykle dołączam do grona gdy już nikogo nie ma. Maam i BIGmam mnie tez dziś boli jajnik a w zasadzie dwa na przemian. Zawzięły się czy co? Nie liczę który to dzień cyklu ale intuicja sama mi mówi że te chyba najlepsze. No cóż, miałam o tym nie myśleć ale moje ciało mi nie pozwala zapomnieć. Na razie Was poznaję i muszę poczytać co tam naskrobałyście dziś. Dopiero przyszłam do domu więc muszę nadrobić zaległości przy moich \"malutkich\" dzieciach. A poczytam potem. Pozdrawiam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mialam problem z donoszeniem 2 giej ciazy.1 corke bez problemu bez komplikacji ma juz 8 lat 2 ga ciaza poroniona w 8 tc trzecia odeszly mi wody 22tc musialam urodzic Kubusia a pozniej 12tc pozamaciczna ale udalo sie teraz mam przekochana coreczke am rowniez sie uda :) prosimy jeszcze o glosik na moja coreczke, bardzo dziekujemy :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ależ wczoraj musiało się dziać ;) - ale prosze się starać :) Znowu jakieś koszmary mnie nawiedziły :( ale za to wczoraj jak maleństwo mnie kopnęło to aż ...gwiazdy zobaczyłam :) Paulinka byla taka grzeczna, ze nawet na badaniach gin mówiła że taka grzeczna i tak zostało jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kurczę wychodzi na to, że prawie każda kobietka jest teraz w środku cyklu, no chyba oprócz PO-li która czeka na rezultaty :) To rzeczywiście wczoraj w nocy musiało się dziać :) Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety ! u mnie 13 dc.temp.spadła do 36.6 .zgłupiałam test owulacyjny był lepszy wczoraj wieczorem niż ten z dzisiaj rana (robię co 12 godz.żeby nic nie umknęło ).wczoraj też napindalał mnie jajnik.więc kiedy w końcu była ta owulka ? pomocy :( Iza ale masz fajnie ze czujesz ruchy dzidzi.ja już zapomniałam jak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzieki za wsparcie .muszę ci sie przyznac że jak łapię doła to czytam początek topiku i Twoje przeboje kiedy to wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły że @ nadejdzie a tu bęc ,udało sie.nabieram wtedy przekonania że co ma byc to i tak będzie i jest mi wtedy lepiej na duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - kochana żebyś wiedziała że ja to byłam pewna na bank że dostanę @ a jeszcze ten ginekolog wtedy po badaniu i po usg potwierdził i powiedział \"no ten miesiąc niestety też Pani może spisać na straty\". A było to jakoś w dniu spodziewanej @ czy kilka dni przed, jakoś tak.... To już wtedy po tej wizycie u gina w ogóle byłam pewna że miesiąc jest stracony na tysiąc procent. Poza tym prowadziłam kalendarzyk i też widziałam na nim, że niby skok tempki był w owulację ale jakiś taki nieznaczny. A w dniu spodziewanej @ tempka spadła bardzo nisko iw ogóle. Czekałam wtedy już tylko na @ i było mi bardzo smutno. Także nie martw się kochana, bo nawet gdy wszystkie znaki na niebie mówią że się nie uda to trzeba mieć nadzieję i już :) Teraz dopiero to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie!! :-)) hehe, a u nas wczoraj nic..... mąż się zapracował a ja zasnęłam, jak się przebudziłam koło 2. w nocy to jeszcze pracował. Ale gin powiedział, że na razie nic się nie dzieje dlatego odpuściliśmy, wydaje mi się że znó mi się wszystko opóźni. Ale żeby nie kusić juz losu to od dzisiaj zaczynamy już na pewno. Ale jak widzicie - luuuz, najwazniejsze nie wpadać w paranoję :-)), mam troche stracha bo wszystko się może zdarzyć ale ani nie mam śluzu odpowiedniego, ani gin nic nie widział, a i tempka bez zmian zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - czekaj kochana cierpliwie na swoje dni i do dzieła :) Musi się udać. Jestem pewna że posypią się niedługo szczęśliwe kreseczki. Dawno tu nic takiego się nie działo więc pora to przerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz troszke nastraszył, że cesarka to poważny zabieg, który może cos tam zostawić, jakieś złogi itp. które na 1-wszy rzut oka są niewidoczne ale mogą uniemozliwiać zajście w ponowną ciążę. no nic, ide do niego w środę albo w piątek, zobaczymy co powie. Dziosiaj temp. 35,9, więc nadal bez zmian zupełnie. powiedział że prześledzimy ten cykl i potem bedziemy mysleć co dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka mnie temp.skacze .do wczoraj rosła az urosła do 37 żeby dzisiaj opaśc do 36,7 tak wiec niby dzisiaj mam owulke ale ból był wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu miałam monitoring i owulka była w 13 dc.wtedy sie przytulałam i nic nie wyszło.dlatego teraz nie chodze na monitoring bo nie chcę sie nakręcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam pierwszy raz monitoring. musze się dowiedzieć czy owulka wogóle jest i czy jest wszystko ok. bo do tej pory uważałam, że ból który czuję to owulka, testy to potwierdzały, śluz - jeśli wogóle był - to był płodny chociaż znikomy, wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły że to owulka i tez się przytulaliśmy w te dni i też nic z tego. jeśli chodzi o tempkę to nic ci nie powiem bo mierzę 1-wszy cykl, ale powiem ci że lekarz mi powiedział że ból może wcale nie oznaczać owulacji, on mi to dokładnie tłumaczył dlaczego sie tak dzieje, że niektóre kobiety czują ból przed, niektóre w trakcie owulki a niektóre po. dlatego kazał mi mierzyć tempkę. poza tym powiedział że najgorsza rzecz to czekać z przytulaniem na owulkę. że wiele par tak robi a to podstawowy błąd. dlatego kazał sie przytulać od 8-10 dc do po owulce też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co drugi dzień, nie co dzień. piszę tylko to co mi powiedział mój lekarz a on ma naprawdę dobrą opinię w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Dzien doberek wpadlam do was z prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien a konkurencja jest duza. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja dzis w nastroju nie jestem,miałam okropną noc..Zanęłam przed północą,obudziłam się koło 1 i do 5 rano kręciłam sie po wyrze,no szok,nie mogłam zasnąć.Potem jakies 2 h pospałam i 7 30 znow oczy w słup! Teraz jestem kompletna dentka a wyglądam jeszcze lepiej;( Pociłam się,skora mnie swędziała , cycki mnie bolały,w brzuchu z głodu burczało i musiałam wstac i zeżrec wszystkie czekoladowe pierniki.. @ jeszcze nie ma ,śluz biały i sporo,choc zawsze w tym dniu c był juz brunatny,jestem w 24 dc, w tamtym cyklu @ przyszła w 26 dniu. Nie nakręcaj się kobieto..!!! :) czuję lekkie napięcie w podbrzuszu więc moze dzis sie rozkręci...czekam czekam czekam.Kibicujcie mi, mam tylko was kobitki by się wygadac, chłopu nie chcę marudzic bo przeżywa on bardzo bardzo a pracę ma ciężką bo kanałówki pod mikroskopem robi,godzinami sie tam wpatruje i wypluty wraca..i czeka..ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja licze na to że wiesiołek zrobi swoje i plemniki poczekają bo starałam sie wczoraj a wyglada że owulka jest dzisiaj.w gatkach mam powódź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola trzymam kciukasy najmocniej jak się da :) @ napewno nie przyjdzie a podbrzusze na początku bolec morze o czym pisała Evika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gadaj z nami duuuuuuuużo przecież dlatego tutaj jesteśmy ( aby siebie wspierac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×