Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc kobitki.:) Przsyłam wam cudowne,cieplutkie,wiosenne słoneczko z bezchurnym niebem:D:Przegoncie te snieżyce!!;) U mnie dalej cisza,ale nie mam dobrych wiesci;temp 36,8,duzo nizsza niz wczoraj :( Brzuch nie boli choc od czasu do czasu jajniki oba dają znac, plamienia jeszcze nie ma,czekam jak na scięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, proszę bardzo :-)) To kiedy masz tą wizytę u gina w przyszłym tyg.? Po_la - to nie robiłaś testu rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po-la nie denerwuj się, tempka wcale nie jest niska a przed @ zawsze spada. Ja tak miałam nawet będąc w ciąży. Kochana informuj nas na bieżąco, bo czekamy z niecierpliwością :) POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- wczoraj doszlismy do wniosku,że zrobimy w dniu spodziewanej @ lb nawet po jesli @ sie nie pojawi:)Widziałam Evika twoj wykres i rzeczywiscie w tych dniach tez ci mocno spadła,pocieszyłam se troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to wszystko bo zawsze od 23 dc juz miałam sluz brunatny,wilgotno,brzuch mnie napindalał, 26-27dc przycodziła @ a teraz 25dc sucho,sluz gesty biały,brzucha nie czuję i zastanawiam e czy zupełnie na inne tryby sie przestawiłam???hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka:) super ze nie tracicie czasu,nawet jak ni nie czujesz to i tak tam na dole cały czas cos sie dzieje:) trzymam kciuki by się udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Po-la jak mi wtedy ta tempka spadła w dniach spodziewanej @ to normalnie się załamałam i pomyślałam sobie: \"no tak ,niepotrzebnie się nakręcałam. Ginekolog miał rację, miesiąc można spisać na straty\". A tu po kilku dniach taaaaaaaaaka niespodzianka. Temka poszła do góry jak szalona, @ nie było i dwie kreseczki !!! Po-la życzę Tobie też tego samego w najbliższych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Po-la ja często zaglądałam sobie na tą stronkę jak łapałam doła i pocieszałam się że mój wykres wcale niczym się nie różni od tych ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych wykresach wyraźnie widać że skoki w dniu owulacji też przecież nie zawsze są duże, nie zawsze takie książkowe. Także nadzieję trzeba mieć kochana zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Eviczka,pzniej zajrzę,muszę pod prysznic,doprowazic sie do ładu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozmawiałam z Dyr. ale się denerwowała....podszedł normalnie do tematu ....zapewnia że wrócę do pracy hmmm zobaczymy ...ale kamień z serca ...zobaczymy co na to Zarząd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-gratuluję! To świetnie! Pewnie o jeden kamień z serca lżej :-)) Po_la - działamy, działamy, też tak myślę że nie znasz dnia ani godziny :-)) jak się staraliśmy tylko w dni płodne i nic z tego to może tym razem cos z tego wyjdzie :-)) Tobie życzę żeby nie przyszła ta wredna @. byłoby cudownie!! Evika - super stronka, dzięki bardzo, ja też skorzystam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Um nie podobnie gradzisko wczoraj a dzisiaj wieje tak ze nie mal zdmuchuje ludzi z chodznika :O w nocy mnie głowa napindalała i spac nie mogłam wierciłam sie z prawej na lewa okropnosć :O EVIKA- słonko ty mnie tym sniegiem nie strasz bo ja go nienawidzę jestem letnim raczkiem i taka pogode uznaję :) dzięki za stronke z wykresami 👄 KROPKA- przytulanka nigdy za duzo :) ja trzymam kciuki i koniecznie pisz jak było u gina:) POLA- Jeszcze nie ma @ i to jest najwazniejsze:) spokojnie temkę masz całkiem całkiem no i ten biały śluz:) więc nie trac nadzieji :)Ja nadal zaciskam wszystko mozliwe za twoje II krechy:)A jak synek lepiej??? IZA- zgadzam sie z toba niech KROPKA częstuje ciachem hihii:) KISA- halo?? JULY- halo??? A ja mam dzisiaj 17dc ilekuteńko nabrzmiałe cycki :o i teraz zastanawiam sie kiedy dostanę @ 26.03 czy 2.04 :o i to jest pytanko bo na 2 krechy to nie liczę w tym miesiacu jak wiecie :) zero nastawienia z mojej strony a sex to raczj dla przyjemnosci :D Wczoraj się dowiedziałm że chrzestna mojego synka urodzi dziewczynke a tak bardzo chciała chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam u mnie też halny :( Kurczę całe życie człowiek się stresuje i martwi ....ale musiałam już powiedzieć brzuch wielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS.Zapomniałam BIGMAM- przepraszam ❤️👄❤️ halo, halo co u pani ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i jak derektorstwo przyjeło nowinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm - a ja już po obiadku, dzisiaj były krokieciki z mięsem i tak się najadłam że teraz ledwo siedzę przy biurku. Prezesa nie ma dziś w firmie, więc postanowiłam sobie zrobić luźniejszy dzień w pracy :) A co, w końcu ciężarnej kobiecie należy się odpoczynek :) Przecież i tak ani razu nie byłam na zwolnieniu więc czasem mogę sobie poleniuchować zwłaszcza teraz prawda??? Krop.ka - proszę bardzo korzystaj z tej stronki ile chcesz. U mnie ciąg dalszy istnej zimy. Wieje, pada śnieg i jest bardzo zimno. :( mAAm - tak jest najlepiej że nie czekasz, że nie nastawiasz się na dwie kreseczki, tylko spokojnie sobie zyjesz, super. PO-la - a Ty kochana jak? Już zrobiłaś się na bóstwo? Mam nadzieję że Twój czyrak nie zginął ??? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - super że powiedziałaś, napewno będziesz teraz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA -ups sorki nie doczytałam 👄 KROPKA- i w tym jest chyba metoda :) moja przyjaciółka starała się półtora roku i nic , doszło do tego ze juz sex im przyjemnosci nie sprawiał ,a raczej był mechanicznym zabiegiem do zapłodnienia ( juz , teraz, ten , dzień, ta , godzina, nogi w góre i td.) az pewnego dnia kiedy jej chłopina jechał na 2 tyg. przytulili sie przed wyjazdem w 9dc i mezus wyjechał przyjechał 2 przed spodziewana @ i juz @ sie nie pojawiła bo okazało się że sa II krechy :) teraz maja 11 miesięczną córcię :)i okazało sie że przy 30dc miała owulkę 9 dnia a zawsze czekała na 13-14dc więc tak jak mówisz nie ma dnia ani godziny :) Tylko trzeba działac wtedy kiedy jest OCHOTA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- GRATULĘ STRONKI:D EVIKA- a własnie takie mnie błogie luzactwo dopadło :D ale tez uwazam że to dobrze :) nawet nie mogę fiksować przed @ bo nie wiem czy pojawi się 26, czy 2 więc nawet nie wiem kiedy ewentualnie miała bym testowac :)ale powiem ci że przedwczoraj mnie mój M rozczulił bo jak zaczynaliśmy się kochac to zaczełam się smiac i powiedziałam mu ''kochanie tylko tak na dziewuszke ihiii" a mój M pogłaskał mnie po brzuszku i mówi a może ona juz tam jest kochanie :) normalnie wiem że głupia jestem ale jakos tak mi się miło zrobiło jak to powiedział sama nie wiem czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja jestem jestem , podczytujęWas. Moze mniej sie bede udzielac , bo zaczelismy remont łazienki i wszędzie syf jest. Musze wszystkiego szukac :D. Chyba na kilka dni sie wyprowadze do mamy. Ona netu nie ma wiec bede pisac doraźnie. No chyba ze uda mi sie częsciej. Podziele sie z Wami tylko moja radoscią. Siostra moja wczoraj oznajmiła ze przylatuje na Świeta Wielkanocne do Polski. Mieszka w USA. Tak sie ciesze. Nie widziałam jej ze 2 lata. U mnie pogoda w miare wieje bardzo , ale nie pada i zdaje sie ze przebłyskuje słonce. Wypatruję wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- nie ukrywam że bardzo tego pragniemy :) Wczoraj tez jak wracałam z młodym ze szkoły i jechał z nami jego kolega( mieszka blok obok) to kolega jest jedynakiem i spytał się syna czy cieszy sie ż ejest jedynakiem ? amój syncio że nie bo on bardzo chciał by rodzeństwo bo nie chciał by kiedys zostac sam jak nas zabraknie :o normalnie az mnie zamurowało :o skat u 9 lataka takie przemyślenia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi uciekam młodego pod same dzrzwi szkoły odstawić z wiadomych powodów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - nasze dzieci są mądrzejsze niż nam samym się wydaje. Moja córcia też tak mówiła. Dzieciaczki są mądre i bardzo spostrzegawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×