Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa kochana to szczęściara z Ciebie ;) ja już szukam cud diety po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiadku,pora na drzemkę;) Witaj kisa-tak czułam,że kogos tu brakuje dzis,ale mam dzis opoznione myslenie bo tylko 3 godz w nocy spałam:( Sciskam cię i o zdrowko pytam:) mAAm- kupiłam te 2 testy by jutro juz testowac,ale uspokoiłam się i doszłam do wniosku,że do tego 27 dc poczekam,czyli piątek.no chyba ze zaczne plamic ,wtedy bede czekac juz na @. Na razie zero brunatnego sluzu choc zawsze juz 22/23 dc było,ale mimo wszystko wczesnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jadłam ostatnio pyszną sałatkę :) Prosta i tania polecam :) 2 zupki chińskie (knora- łagodna i ostra) świeży ogórek swieża papryka najlepiej czerwona kukurydza - makaron rozkruszyć, dodać warzywa pokrojone w kostkę , przyprawy z zupek pomieszać z jogurtem naturalnym i majonezem - wymieszać odstawić na 1 h- aż makaron bedzie miękki - pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ty wiesz ze spóbuje to zrobic... sałatke znaczy sie :) Moze byc ciekawa:) Pola sciskam Cie ze wszystkich sił. Kurcze wierze w te Twoje II krechy jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- ja w ciąży tez nie tyłam, 10kg naplus było,po porodzie nic nie zostało, apetytu nie miałam, do 7 mca mialam mdlosci,jadłam by z głodu nie pasc:) i chłopak 2950, 59cm, przynajmniej wielki gruby nie był i nie męczyłam sie tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem miałam tel ze szkoły ( z racji że jestem w radzie rodziców w szkole) że ponownie doszły słuch o kolejnym pedofilu pod szkoła szok normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Ty jak zwykle mnie pocieszysz . Dziękuję❤️ Maam matko jedyna co Ty opowiadasz??? Straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja uważam że nie masz się czym przejmować:)Tylko się cieszyć :) bo nie będziesz miała co gubic po ciązy :) a swoja drogą często jest tak że dziecko czerpir od mamy jedzonko a matka nie tyje :) POLA- rany to ja chyba do piatku uschnę z ciekawości :) ale i tak wiem że II krechy czekaja na ciebie :D i ty wierz przynajmiej kiedy testowac a ja to nie bo ten cykl miałam 26dc , a zawsze mam 32-34 dc i co ja mam biedny chrabaszcz zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja robiłam ta sałatkę ale dawałam jeszcze szynke w kostke , ser zółty majonez i łyzeczke kary :) fajnie smakowała naprzykład do grilowanej karkówki :) KISA- ano jednego złapali w grudniu a tu abarocik :O normalnie w szoku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam brak mi słów normalnie. Strach gdzies teraz dziecko puścic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zobaczcie jeszcze meila takiego dostałam :o Szanowni Państwo, Prezydium Rady Rodziców w załączeniu przesyła po raz kolejny niezwykle ważną i pilną informację skierowaną przez Dyrektora Szkoły do wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie z prośbą o zapoznanie się z jej treścią i jak najszybsze przekazanie jej wszystkim Rodzicom ze swojej klasy. Będziemy wdzięczni za potraktowanie sprawy jako niezwykle pilnej. Prezydium Rady Rodziców UWAGA RODZICE !!! W związku z kolejnymi, zgłaszanymi przez rodziców informacjami o zaczepianiu uczniów przez nieznajomego mężczyznę w drodze ze szkoły do domu, Dyrektor szkoły prosi rodziców o zagwarantowanie bezpieczeństwa dzieciom na trasie z domu do szkoły i ze szkoły do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam z jednej strony to dobrze, ze reaguje Dyrekcja Lecę do domku do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- pa pa Jejku ja lecę po młodego za 30 minut a leje jak scebra :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja lece po małą do przedszkola. Miłego popołudnia i wieczorku dziewczyny. Do jutra! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez zmykam się szykowac do wyjścia :) wpadnę potem pa,pa całusów 102👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co pomarłyście ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomarłam mAAM:) łażę ze szmatąi scieram kurze,mały ogląda bajki,ma dzis labe bo do szkoły go nie pusciłłam-brzydki kaszel ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna porą :) U mnie tak wieje i głowa mnie boliże się obudziłam i zajzałam czy aby cos nie kliknełyscie ale widzę że pusciutko dzisiaj było :o POLA- zdrówka dla synka i nadal zaciskam wszystko mozliwe za twoje II krechy :D❤️ Uciekam po ibuprom i luli _______________☆ _____________☆★☆ ____________☆★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆ ☆ ☆☆ ____☆★ ★ ★ _____ ★ ★ ★☆ _____☆★ ★ __,,★,,,__★ ★☆ _______☆★ __( ◡␣◡) __ ★☆ _____☆★ ★_ (\")..(\") __★ ★☆ ____☆★ ★ ★ ______ ★ ★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆_☆_☆☆ ____________☆★ ★☆ _____________☆★☆ ______________ ☆ ________(♥✿)♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ DOBRANOC ♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ BUZIACZKI ♥ ______(♥✿♥) ____(♥✿♥) __ (♥✿♥)--__ (❀)_ººººº_(❀) _ (♥✿♥)--_ (❀)(❀)(●̮̮̃●̃)(❀)(❀) _ (♥✿♥)--_ _(❀)(❀)▒(❀)(❀) __(♥✿♥)---_ __(❀)▒▒▒(❀) __ (♥✿♥)--__ __(▒▒▒▒▒) ____(♥ ✿♥)- ______(♥✿♥) ________(♥✿)♥ _______________☆ _____________☆★☆ ____________☆★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆ ☆ ☆☆ ____☆★ ★ ★ _____ ★ ★ ★☆ _____☆★ ★ __,,★,,,__★ ★☆ _______☆★ __( ◡␣◡) __ ★☆ _____☆★ ★_ (\")..(\") __★ ★☆ ____☆★ ★ ★ ______ ★ ★ ★☆ __☆_☆_☆_☆_★ ★ ☆ ☆_☆_☆☆ ____________☆★ ★☆ _____________☆★☆ ______________ ☆ Milutkiego spania aż do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie dzisiaj biało :( Wczoraj wieczorem była śniezna burza z piuorunami :( Pola melduj nam co i jak u Ciebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie normalnie za oknem zima stulecia :( Śnieg bardzo intensywny sypie od wczoraj, wczoraj nie chciało mi się zaprowadzić samochodu do garażu a dziś rano nieomal musiałam go szukać pod śnieżnymi zaspami :) Po prostu szok! Po-la - co u Ciebie? Czekamy na jakiegoś przyjemnego newsa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Po_la czekamy na wieści??!!!! a u mnie pogoda dzisiaj prześliczna z rana. Słoneczko przepiękne, niebo błękitne, zero chmur!!!! Ale wczoraj wieczorkiem u nas było wszystko: ulewy, wichury, grad. Oczywiście wieczorem mąż oglądał TV a ja zasnęłam. Ale obudziłam się po 1., obudziłam męża i do dzieła, chociaż nie widzę żadnego sensu bo dalej nic się nie dzieje, tempka ani drgnie, upławów płodnych zero. Chociaż nie do końca - nie ma płodnych ale te mleczne tez się skończyły. Więc może coś się zaczyna dziać? Hmmm, oby. Dzisiaj następna wizyta u gina, więc zobaczymy.Iza, Evika - jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krop.ka - witaj daj znać co powiedział Twój gin. A jak moje samopoczucie? Dziękuję, czuję się dobrze. Jestem trochę senna i zmęczona ale poza tym da się wytrzymać. W ten piątek mam wizytę u gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - na pewno wszystko będzie w porządku! Jasne że dam znać co powiedział gin! Ale nie spodziewam się jakichś zmian, pewnie powie że nic dalej nie widzi i mam przyjść w piątek. ale sie to ciągnie jak flaki w oleju, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście że znów się wszystko poprzesuwało? mAAm - jakie prześliczne malunki tu wklejasz! U nas dzisiaj jedna koleżanka przyniosła ciasto z okazji urodzin, przepyszne! Mniam mniam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×