Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Naiwnie na to liczęIza. Choc moja mam moja siostre cięzej rodziła niz mnie, a ja jestem pierwsza:). No staram sie o tym nie myslec. Poprostu nastawiam sie ze ja bede miec ciut łatwiejszy a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też się na to nastawiam :) Chociaż pierwszy poród miała łatwy, może dlatego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - widzisz, kwiecień jak nic będzie Twój! Jeśli wtedy kwiecień był szczęśliwy to i teraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też coraz częściej zastanawiam się nad porodem i nad tym co musimy przejść aby móc trzymać w ramionach swoje dzieciaczki. Czasem wolałabym chyba iść na żywioł i nie wiedzieć jak to jest, tak jak to było w przypadku rodzenia mojej córeczki. Teraz wiem czego się spodziewać i to mnie przeraża :( Kobietki ile czasu rodziłyście swoje pierwsze dzieciątka? Ja rodziłam córcię 12 godzin i miałam już na koniec naprawdę dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mam taką nadzieję a i ten cykl jest identyczny jak ten 15 lat temu co do dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - raaaaaaany juleeeek! to gdzie ty pracujesz że masz takie godziny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja pierwsze skurcze poczułam rano w sobote a urodziłam rano w niedziele , jednak na samej porodówce spędziłam 10 godzin. Strasznie bolało. Darłam sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ale Ci dobrze! Taki krótki porodzik :) :) Super :) Kisa - to się namęczyłaś biedaczko! Ja miałam podobnie, skurcze trwały dobę ale były leciuteńkie i ustawały. A od momentu odejścia wód i trafienia do szpitala a później do urodzenia córeczki minęło ciężkich 12 godzin. Naprawdę liczę na to ze ten drugi poród będzie choć trochę szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mi nawet wody nie odeszły , ból niesamowity a rozwarcia zero... jeju ja tez licze ze teraz łatwiej podzie zwłaszcza ze z moja szyja sie zaczyna juz cos dziac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, poród będziecie miały taki szybki i lekki że o mało go nie przeoczycie ;-) :-D życzę Wam tego z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja pierwszy miałam lekki ale byłam młodsza a poza tym nie ma regóły.moja szwagierka przy pierwszym miała ciężko i trwało to długo a do drugiego jak zadzwoniła po męża to ten nie zdążył dojechać ( bardzo szybko i lekko ) życzę Wam żeby wasze drugie też były łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi odeszły wody nic mnie nie bolało ponad to co zwykle (przez całą ciążę "stawiała mi się macica" i miałam cały czas napięty brzuch) ale miałam szybka cersarkę więc się nie wypowiadam na temat porodu i tak naprawdę to nie wiem co mnie czeka. Moja mama miała straszne porody.... po kilkanaście godzin. wszystkie trzy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - skąd wiesz że z twoją szyjką zaczyna się cos dziać? Ginekolog Ci mówił? A u mnie nic, wszystko pozamykane a termin z 22 maja wydłużył mi się na 26 maja tak więc kisa pewnie Ty pierwsza urodzisz. JA jestem już coraz bardziej przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Evika na ostatniej wizycie powiedział ze juz cos sie tam dzieje , minimalnie ale jednak. Łozysko dojrzałe narazie na 1 stopien , albo na połtora bo juz nie zajarzyłam jak móiwł. I w 37 tygodniu odtsawi mi fenoterol wiec albo macica przyszaleje i urodze za kilka dni po odstawieniu albo sie uspokoi i jakos dotrwam do terminu. róznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ...czyżbyś już na mazurach odpoczywała ? Kisa może dotrzymasz do terminu....najgorsze jak człowiek się nakręca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja sie nastawiam na termin. Damy rade... No własnie Maam gdzieś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ale milusio was sie czyta :D Wiec ja mam nadal @ hihiii:D więc ten cykl zamykam w 34 dc:) wydaje mi się że mogłam nie miec owulki bo bo poprzedni był 26dc:o dzisiaj brzuchio mnie napindala i ząb:( bo wczoraj na grilu walnełam zębem o zeba i wyleciała mi plomba w 6 i ząb poszedł na pół ( pekł ) dentyste mam na srode i mam nadzieje ż ewytrwam bo na całe szczęscie nie boli cały czas tylko jak sie zapomnę i cos gryze lub chukne zembem o zeba na szczescie ibuprom pomaga :D ale obawiam sie że juz nie da sie go uratowac i chyba czeka mnie wyrwanie:O na samą myśl mi sie kolana uginają:oMam nadzieje z ewyrosnie mi nowa bo ja mam to szczęscie że mam po 3 komplety zębów :) dzisiaj czeka mnie jeszcze zebranie w szkole więc bede leciec jak z motorkiem w dupie w prawo i w lewo :oA apropo motorków to mój slubny wczoraj przewiózł syncia na crossie bo jeździli z moim bratem ciotecznym i młodemu sie tak spodobało ż enic tylko brzeczy od wczoraj że on tez chce taka \"warkotkę\" jak tata :O na moje nieszczęscie sa takie dla dzieci :o EVIKA- mróweczko :D ja tylko czekam jak mi sie skończy @ i biegne na monitoring bo sama jestem ciekawa kiedy mam owulke :) BIGMAM- głowa do góry bedzie dobrze staramy sie razem to nam bedzie łatwiej :) KROPKA- noramalnie ciezarna jestes ale jak nie przestaniesz biadolić to ci kopniaka zasunę :D a kysz czarne mysli ... IZA- ja tez czekam juz na wolne dni ,ale w tym roku to wogle tak dupowato bo jest ich bardzo mało :o KISA- jejku kochana to patrzeć jeszcze lada moment ciotkami zostaniemy :) oczywiscie trzymam kciukasy byś do końca terminu dociągneła :) POLA- kotek a pewnie ż esię uda ja wcale nadzieji nie tracę !!!! ja poprostu nie widze innej opcji hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem halo ja wiem że mam 153 w kapeluszu :D no ale co wy nie widzicie mnie ja macham do was cały czas :D👄 hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiiihihi:D I NAWET WAM STRONKE Z PRZED NOSA ZGARNEŁAM HIHIHI:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jesteś Maam :) Ja Cie widze , bo mam tylko 160 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm! No kobietki to jak narazie ja z Was tu obecnych jestem najwyższa bo mam całe 162 cm hi hi hi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no nie da się ukryc normalnie wielkoludek jestes przy nas :D A co do swiecy to ja chyba tak mojej wielkiej dupy nie uniosę do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm pędź na monitoring ile tylko masz sił w nóżkach :) :) Normalnie będą kolejne dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana działaj, działaj bo w następnym miesiącu kolej na Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×